PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takaslık-Satılık Steam Oyunları

DreadfuL
27/05/2015, 15:10
Arkadaşlar elimde bazı oyunların gift'i var, hepsini değerlendirmek istiyorum. Ödemeyi CS:GO,Dota 2 eşyası veya havale ile alabilirim. Güven sorunu zaten yaşamazsınız.

Hepsinin steamdeki fiyatlarını yazacağım. Yok indirime girmiş yok öyle olmuş yok böyle olmuş demeniz bir şeyi değiştirmeyecek. 2 yıl önce 5 liraya satılmış oyun şu an 30 liraysa, onu 5 liraya satmamı boşa beklemeyin. Ben çoğunu indirimden almadım zaten onuda belirteyim, bazıları da hediyeydi ama farketmez, tabiki indirimli bir fiyatla vereceğim, sadece steam bir zaman %80 indirim yaptıysa bile ben o kadar yapamam.

The Elder Scrolls V: Skyrim - 31 TL - Puanı: Çok Olumlu
Postal 2 - 18 TL - Puanı: Büyük Çoğunlukla Olumlu
Gun Monkeys - 11 TL - Puanı: Karışık
Marc Eckō's Getting Up: Contents Under Pressure - 24 TL - Puanı : Çok Olumlu
Chains - 10 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure - 10 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
A New Beginning - Final Cut - 18 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
Princess Isabella - 10 TL - Puanı: Olumlu
Always Sometimes Monsters - 18 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
Kingdoms of Amalur: Reckoning™ - 31 TL
Polarity - 10 TL - Puanı: Çok Olumlu - Puanı: Çok Olumlu
Echelon: Wind Warriors - 8 TL - Puanı: Karışık
Sweezy Gunner - 8 TL - Puanı: Çok Olumlu
Escape The Lost Kingdom: The Forgotten Pharaoh - 10 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
World War II Collection by 1C - 89 TL
The Culling Of The Cows - 21 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
The Hat Man: Shadow Ward - 10 TL - Puanı : Çoğunlukla Olumlu
ARMA: Cold War Assault - 12 TL - Çoğunlukla Olumlu
Planetary Annihilation - Digital Deluxe Commander Bundle - 75 TL
TowerFall Ascension - 24 TL - Puanı: Büyük Çoğunlukla Olumlu
Millennium - A New Hope - 11 TL - Puanı: Çoğunlukla Olumlu
Lucius - 31 TL - Puanı: Çok Olumlu
PAYDAY 2 - 31 TL - Puanı: Çok Olumlu
I, Zombie - 4 TL - Puanı: Çok Olumlu
Conquest of Elysium 3 - 18 TL - Puanı: Çok Olumlu

Oyun almak isteyenler bana forumdan özel mesaj atabilir veya steam adresimi ekleyebilirler: https://steamcommunity.com/id/Dreadfully

hohmlec
27/05/2015, 15:12
Ben kefilim daha önce kendisinden bir sürü oyun aldim sağ olsun çok yardımsever dir

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

DreadfuL
27/05/2015, 15:20
Ben kefilim daha önce kendisinden bir sürü oyun aldim sağ olsun çok yardımsever dir

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Sağol kardeşim :)

KEREEEEEEEEEEEM
27/05/2015, 18:20
skyrim her hafta indirime giriyor zaten onu satmak bilmeyen birini kazıklamak demek değil mi ?

DreadfuL
27/05/2015, 18:29
skyrim her hafta indirime giriyor zaten onu satmak bilmeyen birini kazıklamak demek değil mi ?

Skyrim her hafta indirime mi giriyor, son 6 ayda iki kere girmiş yanlış görmediysem.
Ayrıca kazıklamakla ne alakası var, satmak istiyorum ama indirime giriyor diye satmayacak mıyım? İndirim beklemek isteyen adam hergün steame girip bakar zaten. Ben "isteyene" satıyorum sadece.
Şu zeka dolu tespitleriniz olmasa nasıl gülecez merak ediyorum, eyv kardeşim.

KEREEEEEEEEEEEM
27/05/2015, 19:07
Skyrim her hafta indirime mi giriyor, son 6 ayda iki kere girmiş yanlış görmediysem.
Ayrıca kazıklamakla ne alakası var, satmak istiyorum ama indirime giriyor diye satmayacak mıyım? İndirim beklemek isteyen adam hergün steame girip bakar zaten. Ben "isteyene" satıyorum sadece.
Şu zeka dolu tespitleriniz olmasa nasıl gülecez merak ediyorum, eyv kardeşim.

Son 6 ayda en az 3 kere girdiğine eminim. Hafta içi hafta sonu vs. kaç kere gördüm indirimde olduğunu.

İsteyen alır/alacak tabi ama her ay düzenli olarak gördüğüm(ü hatırladığım) oyun için biraz mantıksız geldi.

DreadfuL
29/05/2015, 07:15
UP :)

KONYALIYOBAZ
29/05/2015, 07:51
4 seneden uzun süredir tanırım. Dota 1'de baya oynardık beraber. Güvenilirdir kesinlikle kefil olurum.