PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 Haziran Genel Seçimleri

KEREEEEEEEEEEEM
07/06/2015, 20:02
yiyin birbirinizi

Insomniac
07/06/2015, 20:21
chp o kadar güzel bi seçim çalışması yapmış ki ......

Komagene
07/06/2015, 20:31
Söyledık gene soyluyoruz koalisyon CHP + AKP bunu Amerika soyledı ve olacak bu o kadar .

Woolridge
07/06/2015, 20:44
chp o kadar güzel bi seçim çalışması yapmış ki ......

ne anlatıyon kanka

Krizalid
07/06/2015, 21:21
Herkes bir şeyler yazmak istiyor ama kimse bir şey yazmıyor.

canifeto12
07/06/2015, 22:01
aponun yegenini mecliste görmekten gururlanırsınız artık daha çok " sayın öcalan " lafını duyucaz gibi

Raichox
07/06/2015, 22:04
Balkon konuşması yapcak yokmu beyler xD.

FafraGa
07/06/2015, 22:55
Balkon konuşması yapcak yokmu beyler xD.
Boris ten bi atilim bekliyorum.

FeedGuaranteed
07/06/2015, 23:00
EHEHEMEHEHEMEHEHEHEMEHEHE

Krizalid
07/06/2015, 23:13
Boris ten bi atilim bekliyorum.

Boris 2013 yılında öldü yerine Bossi Kohen geçti bence yoksa kurucu yöneticinin bu kadar pasif olmasının başka bir sebebini bulamıyorum.

Lsx
08/06/2015, 00:35
Dediklerimin çıktığı seçim. Altıoktan biri milliyetçilik olan bir partiye mi yanayım yoksa eskiden ağzını açmayan şimdi Hdp terörö diye ağlayan Akepelilere mi yanayım ne yapıyım.

berkbegins
08/06/2015, 02:16
Çok güçlü bir çoğunlukla koalisyon ortaklığı yapan AK PARTİ - HDP gerçekten çok güçlü bi Türkiye'ye gebe olabilir.

Bir sol - sağ , kürt - türk , gayrimüslim - müslüman birlikte bi TÜRKİYE ya kuracağız ya kuracağız eğer bu olmaz ve erken seçime gidilirse AK PARTİ 50nin üstünde oy alacak ve açık açık vura vura düşmanlarını ezecektir.

KEREEEEEEEEEEEM
08/06/2015, 02:22
Neşeme neşe kattın Berk.

Yalnız Foxta herifin biri Akp, chp ile koalisyon yapacak dedi şaşırdım.

Raichox
08/06/2015, 02:27
yav he he

YAAA HEEEEEEE HEEEEEEEE

Nighthawk
08/06/2015, 02:32
Yav hee heee

Nighthawk
08/06/2015, 02:34
Kendisinin yarışmadığı bir seçim için miting düzenleyen tarafsız biri vardı o nerde; öncesinde en çok o konuştu sonrasında hiç konuşmayacak mı?

Nighthawk
08/06/2015, 02:36
Tüm milletten toplanan vergiyle TRT'ye PTT'ye alınan araçları bile partinin seçim çalışmasında kullandılar, neden böyle oldu ya nerde hata yaptılar ki?!

ilhan998
08/06/2015, 02:57
Çok güçlü bir çoğunlukla koalisyon ortaklığı yapan AK PARTİ - HDP gerçekten çok güçlü bi Türkiye'ye gebe olabilir.

Bir sol - sağ , kürt - türk , gayrimüslim - müslüman birlikte bi TÜRKİYE ya kuracağız ya kuracağız eğer bu olmaz ve erken seçime gidilirse AK PARTİ 50nin üstünde oy alacak ve açık açık vura vura düşmanlarını ezecektir.

Yav hee heee

: ))

Lsx
08/06/2015, 03:03

Valla yazacak yorum yok. Benden sonra görmezden gelin asdasdas

Raichox
08/06/2015, 03:35
Gamehonor'da biri balkon konuşması yapmış galiba. :D :D :D :D :D Herşeyi geçtim adam hala inanıyor neye inaniyor onuda çözemedim hile hurda ile bu kadar alınabilmiş oy.

KEREEEEEEEEEEEM
08/06/2015, 03:37
Herkes bugünler de neşeli de seçimlerden dolayı şimdi çıkabilecek sıkıntılar yazı daha buhranlı geçirebileceğimize işaret ediyor gibi.

AKP koalisyon yapabilecek parti bulamazsa Erdoğanın teamüle göre hükümeti kurma görevini CHP'ye vermesi gerekiyor ancak Erdoğan inat edip de teamüle uymazsa 45 gün geçirip erken seçime götürebilir. Böyle olur mu, olursa ne olur tartışma konusu.

L2ebel
08/06/2015, 04:41
Hong Kong'a kaçıyorum yiyin birbirinizi rahatım ben

FafraGa
08/06/2015, 07:43
Boris 2013 yılında öldü yerine Bossi Kohen geçti bence yoksa kurucu yöneticinin bu kadar pasif olmasının başka bir sebebini bulamıyorum.
Isim degistirmece admin de cok pasif bence 2 si birden öldü gibi. Ihtimalleri dusunmek lazim nasil ölduler kim öldurdu? Isim degistirmece admine cok coolsun felan demistik acaba coolluktan öldu de boris acisina dayanamayip mi öldu. Lex acisini hissetirmemek icin borisin steam hesabina girip arada oyun mu oynuyor?

antikcosma
08/06/2015, 11:29
Niye aziz nesin sözleri yok bugün ya ülkenin %50si aptaldır falan. Koalisyon akp-chp ve ya erken seçim evi arabayı sat bas

MartinEden
08/06/2015, 11:51
Niye aziz nesin sözleri yok bugün ya ülkenin %50si aptaldır falan. Koalisyon akp-chp ve ya erken seçim evi arabayı sat bas

ahahha cidden yazmış mı böyle bir şey? :D

MartinEden
08/06/2015, 12:03
Siz cehapeliler naptınız?
https://www.facebook.com/gizem.aras.902/videos/vb.100002878402415/726888867417053/?type=2&theater

KEREEEEEEEEEEEM
08/06/2015, 12:20
ahahha cidden yazmış mı böyle bir şey? :D

Türklerin %60'ı aptaldır diye bir sözü vardı galiba. Ya da öyle bir şey.

Ayrıca "Hiçbir gerçek müslüman Atatürk'ü sevmez, seviyorsa ya ahmaktır ya sahtekardır" gibi bir sözü de varmış. Kaynak olarak eski bir röportaj gösteriliyor.

Ne farkeder ki zaten isteyen istediği sözü kendi savını desteklemek amacıyla doğru ya da yanlışlığına bakmadan kullanıyor.

Komagene
08/06/2015, 12:41
İleride konu acılırsa belkı fuatavni içinde konusma yapılabılır CHP destek verenlerde neden HDP barajı aştını kendıne sorması lazım 4 chp linin 2 si chp ye 2 side HDP ye oy vermiştir chp lıyım dıyenlerede burdan duyurulur. DİREKFUL arkadasımız wardı onada slm olsun :)

DreadfuL
08/06/2015, 12:55
İleride konu acılırsa belkı fuatavni içinde konusma yapılabılır CHP destek verenlerde neden HDP barajı aştını kendıne sorması lazım 4 chp linin 2 si chp ye 2 side HDP ye oy vermiştir chp lıyım dıyenlerede burdan duyurulur. DİREKFUL arkadasımız wardı onada slm olsun :)

O direğe oturası var arkadaşın ya kıyamam sana. CHP'lilerin oyuyla HDP'nin buraya geldiğini düşünen gerizekalılara zaten cevap yazmıyorum da hani direği çok istemişsin, görmek istersin diye düşündüm.

nplm_death
08/06/2015, 12:57

Matematik bilimi ağladı.

Darkelia
08/06/2015, 13:10
Herkes bugünler de neşeli de seçimlerden dolayı şimdi çıkabilecek sıkıntılar yazı daha buhranlı geçirebileceğimize işaret ediyor gibi.

AKP koalisyon yapabilecek parti bulamazsa Erdoğanın teamüle göre hükümeti kurma görevini CHP'ye vermesi gerekiyor ancak Erdoğan inat edip de teamüle uymazsa 45 gün geçirip erken seçime götürebilir. Böyle olur mu, olursa ne olur tartışma konusu.

Verse ne olacak ki ? Nasıl kurulacak ? AKP'yi kabul etmeyen MHP , HDP'yi kabul mu edecek koalisyona ? AKP -CHP olacak gibi şuan en oluru bu gözüküyor çünkü AKP ile koalisyon yapmayız diyen bitek CHP kaldı :D Kemal kılıcdarogluda hala cıkmış bu bizim için memnun edici bir sonuç istifa etmicem diyor utanması gerekirken adamın hala başbakan olma umudu var bellide olmaz olabilir :D

Krizalid
08/06/2015, 13:16

Yoo ben hala aynı düşünüyorum. Aziz Nesin sonradan o yüzdeyi 90'a çıkarmıştır.

Sorun belli bir yüzdenin aptal olması değil. Bu çok sıradan bir şey. Problem herkesin öbür tarafta olduğunu düşünmesi. Gerçek akıllılar kimler, gerçek aptallar kimler belirleyemiyoruz. Bu seçim öncesiyle sonrasıyla bu konuda iyi bir fırsat. Akıllı olanların kazanacağı, aptal olanların kaybedeceği bir dönemdeyiz. Çok keriz silkelenecek.

Elimde güç olsa bir sene sonrasına ışınlanıp duruma bakmak isterdim. Neler olacağını çok merak ediyorum. Haliyle zaman benim için maalesef çok yavaş geçiyor.

KEREEEEEEEEEEEM
08/06/2015, 13:29
Verse ne olacak ki ? Nasıl kurulacak ? AKP'yi kabul etmeyen MHP , HDP'yi kabul mu edecek koalisyona ? AKP -CHP olacak gibi şuan en oluru bu gözüküyor çünkü AKP ile koalisyon yapmayız diyen bitek CHP kaldı :D Kemal kılıcdarogluda hala cıkmış bu bizim için memnun edici bir sonuç istifa etmicem diyor utanması gerekirken adamın hala başbakan olma umudu var bellide olmaz olabilir :D

Valla AKP gelmeden önceki dönemde Bahçelinin Ecevit ile yaptığı koalisyondan önce bayağı bağırışmalar geçtiğini duydum. O zaman da yapmayız falan diye atıp tutmuşlar, Rahşan Ecevit ülkücü katiller falan demiş. İnternette araştırınca bir yer dışında bi şey bulamadım desem yeridir, bir de ekşi okurken adamın biri yazmış entryde.

Büyüklerimden duyduklarım bunlar yani yine olur mu olur. Seçimden önce atıp tutmak kolay sonrasında sözünü kimse tutmayacak zaten. Ne Davutoğlu istifa eder ne Kılıçdaroğlu. MHP de işine gelirse koalisyon yaparrrr.

WHY YOU LITTLE
08/06/2015, 13:36
aziz nesinin türkiyenin %60ı aptaldır sözünü kullananlar niye kendilerini direk olarak %40lık bölüme alıyorlar oda ilginç neyse tartışmaya gelmedim.Gelişmeleri merakla bekliyorum.bakalım nolacak

Tauuhunter
08/06/2015, 13:46
Dışarıdan HDP destekli, CHP-MHP koalisyonu 1 yıl sonra da erken seçim.

AT FAVA BEKLE .d

Komagene
08/06/2015, 13:52
Matematik bilimi ağladı.

Sen hala yaşıyormusun ?Dogru bır tanedır ama dogruya gıden yol coktur öğreneceksınız kafanıza vura vura oretecem sıze

Komagene
08/06/2015, 13:55
O direğe oturası var arkadaşın ya kıyamam sana. CHP'lilerin oyuyla HDP'nin buraya geldiğini düşünen gerizekalılara zaten cevap yazmıyorum da hani direği çok istemişsin, görmek istersin diye düşündüm.

Hala seviniyorsunuz birde utanmadan senın o genel başkanın gitti amerikalarda kımlere agladı kımlere O kemal derviş neler vaad etti neler ama senın kafan bu kadar detaya ve analetık dusunmeye calısmaz.

Tauuhunter
08/06/2015, 14:18
Hala seviniyorsunuz birde utanmadan senın o genel başkanın gitti amerikalarda kımlere agladı kımlere O kemal derviş neler vaad etti neler ama senın kafan bu kadar detaya ve analetık dusunmeye calısmaz.

Sen önce "analitik" yazmasını öğren, biz zaten düşünebiliyoruz merak etme sen :d

Komagene
08/06/2015, 14:23
Sen önce "analitik" yazmasını öğren, biz zaten düşünebiliyoruz merak etme sen :d

Anladıysan sorun yok guzel kardesım.

nplm_death
08/06/2015, 14:40
Sen hala yaşıyormusun ?Dogru bır tanedır ama dogruya gıden yol coktur öğreneceksınız kafanıza vura vura oretecem sıze

Sen ne biçim adamsın lan?

ilhan998
08/06/2015, 15:36
batı güzeldir

hohmlec
08/06/2015, 20:09
Su koalisyonu çabuk yapsınlar interrail bileti alicam alamıyorum euro g÷time çok kaçacak

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Raichox
08/06/2015, 23:24
Su koalisyonu çabuk yapsınlar interrail bileti alicam alamıyorum euro g÷time çok kaçacak

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

düşmesini pek bekleme :D :D

berkbegins
09/06/2015, 00:17

Cevaben yazmıyorum bu fikre benzer düşünüyorum ve buraya not düşüyorum zira olursa hatırlatmak isteyeceğim.

İster kabul edin ister etmeyin ülkenin önünde 2 yol var.

AK PARTİ - HDP koalisyonu. ( benim de istediğim ) Bence bütün herkesin -AK PARTİ li olmayan herkesin- istediği de bu olmalı böylece ilk postumda yazdığım yaygın tabanlı çok görüşlü ama istikrarı da devam ettirebilecek bi hükümet oluşur.

2. yol ise fantazi ile beraber benim gerçekleşmesi halinde şok olmayacağım bi görüş ve Cumhurbaşkanımızın beklediğimden de zeki ve süper bi siyasetçi olduğunu ve yahut diğer hepsinin apaçık gerizekalı olduğunun -ve dahi onlara oy verenlerin onlardan daha gerizekalı olduğunun- kanıtıdır.

Şöyle ki ;

Eğer biraz Tayyip'i tanıdıysam bu kadar çok hatayı üst üste yapmaz ve milleti kutuplaştırma işini üstlenmezdi. Bilerek bariz hatalar yapıldı. Bunun kanıtları ve doğurabileceği sonuçları için şu soruyu sormak gerekir

NEDEN ?

- 2 senedir yaşanan 3 seçimden 2 sinde ortam daha karışık olduğu AK PARTİnin daha az avantajlı olduğu durumlarda bile oy oranları artarken bu olumsuz hava geçtikten sonra fark açılabilecek bir genel seçimde oylar düştü.

NASIL?

- AK PARTİ ne yaparsa başkanlık gelebilir.

cevaplar ise çok ilginç

RTE ne demişti 400 milletvekili

yahu sen 13 senede 10 tane seçime girmiş adamsın oha demezler mi adama nasıl bunu bekliyorsun?

cevabı basit İMKANSIZ.

peki neden bunu istedi?

1. AK PARTİ nin içinde de RTE artık karışmasın diyenlere
2. Türkiye'de ki herkese

şunu göstermek istedi.

Ben yoksam alın size koalisyon alın size keşmekeş.. hadi yalvarın bana da ben başkan olunca kurtarayım sizi.

işte bu da Türkiye için 2. ve daha tehlikeli bir yol. Bu yola gidebilmek içinde tek bi engel var KEMAL KILIÇDAROĞLU ( malesef ki öyle ) çünkü HDP ve MHP açık açık koalisyonlara kapalıyız dedi hatta DEVLET BAHÇELİ açık ve net erken seçimden bahsetti. İŞTE TAM DA RTE için bulunmaz bi fırsat böylece millete diyecek ki

BAKIN BU ADAMLAR 3Ü TOPLANSA DA 1 ORTAK KARAR ALAMAZLAR.

BAŞKA BİŞEY VAAD ETMESİNE GEREK KALMADAN BAŞKAN OLACAK VE TÜRKİYE ONUN DÖNEMİNDE OLMASA BİLE BU GÜÇLÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ YÜZÜNDEN MAHVOLABİLİR.

Lexsarko
09/06/2015, 00:19
@hohmlec

Bence de bir an önce al. Muhalefet partilerinin bir süre naz yapma aşaması olacak. Sonrasında bir partinin koalisyon için anlaşması halinde de koalisyona katılan partinin beklentileriyle ilgili tartışmalar yaşanacak. Bu süreç hep istikrarsızlık olarak algılanacağından(ki öyle) döviz tırmanmaya ve borsa düşmeye devam edecek.

Dahası düşük bir olasılık ama hiç anlaşamamaları ihtimali de var. Erken seçim falan olursa gitmekten vazgeçmek zorunda bile kalabilirsin :D

berkbegins
09/06/2015, 00:22
Muhalefet partilerinin bir süre naz yapma aşaması olacak. Sonrasında bir partinin koalisyon için anlaşması halinde de koalisyona katılan partinin beklentileriyle ilgili tartışmalar yaşanacak. Bu süreç hep istikrarsızlık olarak algılanacağından(ki öyle) döviz tırmanmaya ve borsa düşmeye devam edecek.

ah ah TÜRKİYE yi bu duruma kim getirdi vah vah. ( KİM GETİRCEK EŞOĞLUSU SEN GETİRDİN - İSTİKRAR VE DÜZENE İNAT ANTİ RTE DİYECEN SONRA VAH VAH )

https://www.youtube.com/watch?v=Anur2f1CW5g

TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ? ( FARKINDAYIZ FARKINDAYIZ 15 SENE ÖNCESİNE DÖNMENİN EŞİĞİNDEYİZ )

https://www.youtube.com/watch?v=7fLzJ2FkBk8

3po
09/06/2015, 00:28
akboylar ne ağladı be 15 sene biz bu kadar ağlamadık.

TypeR
09/06/2015, 00:31
aziz nesinin türkiyenin %60ı aptaldır sözünü kullananlar niye kendilerini direk olarak %40lık bölüme alıyorlar oda ilginç neyse tartışmaya gelmedim.gelişmeleri merakla bekliyorum.bakalım nolacak

:dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

berkbegins
09/06/2015, 00:32
akboylar ne ağladı be 15 sene biz bu kadar ağlamadık.

http://www.internethaber.com/bu-sonuclara-kimler-aglamali-17712y.htm

ağlamak istiyorum bu yazıda ki her kelimenin her harfin ardından ağlamak istiyorum.

SİZ içkimiz elden gidiyor diye ağlarken , ben içecek suyu olmayana

SİZ rahat s*kiş atamayacaz diye ağlarken , ben karısını esir olarak kaybedene

SİZ kovacağız bu SURİYELİLERİ derken , memleketi olmadığı için gelmek zorunda kalanlara ve daha bi sürüsüne ağlamak istiyorum.

SİZİN İÇİN AĞLAMAK İSTİYORUM. YAZIK KAFA BU KADAR OLMAMALI BU KADAR KİN BU KADAR NEFRET SONUNDA bize ağlayacak kalmayacak ..

berkbegins
09/06/2015, 00:40
Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat’a yaptığı açıklamada şu değerlendirmeyi yaptı:

"Seçimler yeni bitti, Türkiye süratle seçim atmosferinden kurtarılmalı. Liderler sağduyulu davranmalı, Türkiye hükümetsiz bırakılmamalı.

Halkın mesajı çok açık. Oturun, uzlaşın. Türkiye'nin sorunlarını çözün diyor. Tek parti hükümeti çözmede yetersiz kaldı. Halk uzlaşın diyor ama bu tablonun içinde Ak Parti yok"

YÜZDE 41 oy alan parti AK PARTİ beyefendi CHP değil demediler mi buna işte RTE için bi güzel puan daha aynen devam.

Krizalid
09/06/2015, 00:51

ağlamak istiyorum bu yazıda ki her kelimenin her harfin ardından ağlamak istiyorum.

SİZ kovacağız bu SURİYELİLERİ derken , memleketi olmadığı için gelmek zorunda kalanlara ve daha bi sürüsüne ağlamak istiyorum.

SİZİN İÇİN AĞLAMAK İSTİYORUM. YAZIK KAFA BU KADAR OLMAMALI BU KADAR KİN BU KADAR NEFRET SONUNDA bize ağlayacak kalmayacak ..

Haydi, ananı da al git buradan.

Recep Tayyip Erdoğan, 2006

3po
09/06/2015, 01:15
ulan hıyar suriyede iç savaş çıkarıp silah pompalarken düşünmüyordun suriye halkını, şimdi mi aklın başına geldi.
2yüzlülük bari yapmayın aptal sunni halifelik hayalleriniz yüzünden binlerce kişiyi evsiz yurtsuz bırakanları şakşaklayan sizsiniz

3po
09/06/2015, 01:17
savaş şakşakcısı, kana susamış iktidar ve aptal yandaşlarına sonuna kadarda nefret duyucam. en kısa zamanda suriyelilerden beter olun

antikcosma
09/06/2015, 01:25

ulan hıyar suriyede iç savaş çıkarıp silah pompalarken düşünmüyordun suriye halkını, şimdi mi aklın başına geldi.
2yüzlülük bari yapmayın aptal sunni halifelik hayalleriniz yüzünden binlerce kişiyi evsiz yurtsuz bırakanları şakşaklayan sizsiniz

Forumda her iki tarafında yobazı olması çok güzel bir şey değil mi. İkisi de tüm kötü şeylerin sorumlusu enemy tüm iyi şeylerde biz allies diyor. Adamlar tıpkı kuzey korenin halkına biz dünya kupasını kazandık ve son olarak 5-1 yenildikleri takımı 98-0 yendiğini ilan etmesi gibi. Devamlı haklıyız devamlı iyi taraftayız devamlı kazananız ve ya hakkı yeneniz.

Büyük Not: Bunlar hep gamehonordaki üst akılın siz değerli üyeleri sinirlendirip ban için gerekli şartları sağlanmasını istemesi. Oyunlara gelmeyin gamehonor halkı !!!!

berkbegins
09/06/2015, 01:40

hıyar diye senin gibileri turşu yapıp satıyorum ben.

@krizalid ananı ağlatıyorlarsa ananı da alıp gitmek serbest

GÖSTER

ANAN ;-(

berkbegins
09/06/2015, 01:43
Suriye liler için düşünülen şeylerin sizin için düşünülmeyeceğini mi sanıyorsunuz.

https://www.facebook.com/428975823872402/videos/475090222594295/?fref=nf

DreadfuL
09/06/2015, 02:00
Ulan bu kadar çok video'su çıkmış, bir dediği bir dediğini tutmamış adamların videolarını getirip utanmadan önümüze koyup demogoji yapıyor insanlar. Böyle bir saflığı Türk tarihi görmemiştir. Ben buraya 3 tane video koysam, birine montaj diyip kanıtlasanız gidip en koyu AKP'li olacağım gerçekten.

Tauuhunter
09/06/2015, 02:18
Avusturya'da yaşamaya devam ettiği halde, hala tam gaz Akp yalakalığı yapmaya devam eden birini siklemeniz bile hata. ULAN MADEM AKP O KADAR İYİ GELSENE AQ TÜRKİYE'YE :d

Raichox
09/06/2015, 02:26
Avusturya'da yaşamaya devam ettiği halde, hala tam gaz Akp yalakalığı yapmaya devam eden birini siklemeniz bile hata. ULAN MADEM AKP O KADAR İYİ GELSENE AQ TÜRKİYE'YE :d

Neden gelsinki :D :D

Gelirsede zaten işi hazırdır.Bu kadar yalayıp yutan adama kadro verirler.Bunu ben kendi arkadaşlarımdan biliyorum lise mezunu olup 2 seçim dönemi geceli gündüzlü seçim kampanyalarına destek verip , afiş astılar felan filan sonrasındada hepsini işlere yerleştirdiler.İşe yaramaz tipleri basit işlere soktular ilerde lazım olacaklara da para(yurt,burs felan) yardımı yapıp okuttular.

Krizalid
09/06/2015, 02:35
hıyar diye senin gibileri turşu yapıp satıyorum ben.

@krizalid ananı ağlatıyorlarsa ananı da alıp gitmek serbest

GÖSTER

ANAN ;-(

Ben de onu diyorum işte, ananı da alıp gitmen serbest. Bak sabahtan beri ağlıyorsun bu başlıkta. Gerçi görünen o ki sen gitmişsin anan kalmış. Neyse hesabını Allah'a verirsin ben bu seviyede konuşma sınırımın sonuna geldim şu anda.

Sizli bizli konuşmalar mı ararsın, düşmanlarımızı ezeceğiz türü tehdit cümleleri mi ararsın? Rahat battı diyen mi ararsın, Türkiye bedel ödeyecek diyen mi ararsın? Seçimle bize darbe yaptılar diyen bile var. Oy oranınız düştüğü anda ne kadar halk düşmanı tipler olduğunuzu gösteriyorsunuz. Gerçi bizim için sürpriz olmadı da. Ne kadar alçak karakterli olduğunuzu görmeyen kalmayacak.

3po
09/06/2015, 02:49
Forumda her iki tarafında yobazı olması çok güzel bir şey değil mi. İkisi de tüm kötü şeylerin sorumlusu enemy tüm iyi şeylerde biz allies diyor. Adamlar tıpkı kuzey korenin halkına biz dünya kupasını kazandık ve son olarak 5-1 yenildikleri takımı 98-0 yendiğini ilan etmesi gibi. Devamlı haklıyız devamlı iyi taraftayız devamlı kazananız ve ya hakkı yeneniz.

Büyük Not: Bunlar hep gamehonordaki üst akılın siz değerli üyeleri sinirlendirip ban için gerekli şartları sağlanmasını istemesi. Oyunlara gelmeyin gamehonor halkı !!!!

silah kacakcısı katilleri desteklemediğim için gayet haklı taraftayım. tatava yapmanın luzmü yok

L2ebel
09/06/2015, 03:11
https://www.youtube.com/watch?v=lm5lKQKWRR0

gerçek hdp bu değildir

Krizalid
09/06/2015, 03:41
https://www.youtube.com/watch?v=S9QhWluuO38

Gerçek HDP bu mudur? İnşallah budur.

L2ebel
09/06/2015, 08:17
akp'nin %99 aldığı yobazgat nukelanmalı artık

http://store.donanimhaber.com/59/1c/80/591C80D68AB56BB3ADA297230D7CBFDB.png

KEREEEEEEEEEEEM
09/06/2015, 08:54
Neden gelsinki :D :D

Gelirsede zaten işi hazırdır.Bu kadar yalayıp yutan adama kadro verirler.Bunu ben kendi arkadaşlarımdan biliyorum lise mezunu olup 2 seçim dönemi geceli gündüzlü seçim kampanyalarına destek verip , afiş astılar felan filan sonrasındada hepsini işlere yerleştirdiler.İşe yaramaz tipleri basit işlere soktular ilerde lazım olacaklara da para(yurt,burs felan) yardımı yapıp okuttular.

Şu çıkar meselesiyle ilgili tanık olduklarımı söyleyeyim.

Amcam AKP'li bir belediyede bir şeyin müdürü oldu kısa bir süre için. O zaman önüne getirdikleri belgelerde yapılan ihalelerin bedelleri olduğundan fazla gösterilip aradaki fark yeniyormuş galiba. Düzeltilsin demiş düzeltilmeyince istifa etmiş. Şu anda CHP'nin kalesi Sarıyer Belediyesinde doktorluk yapıyor. Eskiden de AKP'liydi şimdi de AKP'li ve yapılan yolsuzlukların hepsini kabul ediyor. Böyle düşünmesinin tek sebebi bir yeri kim ele geçirmişse o doğru olmayan bir şey yapar ki çalıştığı yerlerde de bunu %99 görmüştür muhtemelen. CHP tek başına iktidar olsaydı şimi 5-10 sene sonra yolsuzluk lafları yine edilecekti. Kısaca kötünün iyisi olarak AKP'yi görüyor.

Diğer taraftan halamın damadı eskiden Tayyibe baya laf ediyordu sonra nasılsa KPSS girmeden devlete ait bir kurumda işe alındı sonra AKPci oldular. Çıkar uğruna AKP'li olmaya devam edenler de var yani.

berkbegins
09/06/2015, 10:30
Şu çıkar meselesiyle ilgili tanık olduklarımı söyleyeyim.

Amcam AKP'li bir belediyede bir şeyin müdürü oldu kısa bir süre için. O zaman önüne getirdikleri belgelerde yapılan ihalelerin bedelleri olduğundan fazla gösterilip aradaki fark yeniyormuş galiba. Düzeltilsin demiş düzeltilmeyince istifa etmiş. Şu anda CHP'nin kalesi Sarıyer Belediyesinde doktorluk yapıyor. Eskiden de AKP'liydi şimdi de AKP'li ve yapılan yolsuzlukların hepsini kabul ediyor. Böyle düşünmesinin tek sebebi bir yeri kim ele geçirmişse o doğru olmayan bir şey yapar ki çalıştığı yerlerde de bunu %99 görmüştür muhtemelen. CHP tek başına iktidar olsaydı şimi 5-10 sene sonra yolsuzluk lafları yine edilecekti. Kısaca kötünün iyisi olarak AKP'yi görüyor.

Diğer taraftan halamın damadı eskiden Tayyibe baya laf ediyordu sonra nasılsa KPSS girmeden devlete ait bir kurumda işe alındı sonra AKPci oldular. Çıkar uğruna AKP'li olmaya devam edenler de var yani.

Çıkar için AK PARTİ ye oy vermekten daha doğalı yok babamın hayrına mı oy veriyorum tabi ki cebimi düşünürüm diyen adama sadece bunu belirtecek cesareti olduğu için bile en azından dürüst denir.

Benim Viyana'da oluşumu kıskanan turşulara cevaben ;

Ben Türkiyenin en iyi anadolu liselerinden birinden mezunum , en iyi üni lerinden birinden mezunum okulumu 3,5 senede 3,0 gibi bir not ortalamasıyla bitirmiş biriyim. İnşaat Mühendisiyim. Daha 22 yaşında evlenmiş evlendiği andan itibaren evini geçindiren bunun için çalışan birisiyim. Kendi çabalarımla DÜNYANIN en iyi ünilerinden birisinde MASTER yapıyor ve dahi çalışıyorum. 2 tane yabancı dil biliyorum. yaşım daha 24 bile değil.

AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM. Vatanıma ve milletime olan sevgimin sizin gibi Turşuların diline dahi alması için tövbe edip abdest almaları gerekir. EN kibar hali bu.

NOT : Eğitimimi bitirdiğim zaman kariyerim için belki Türkiye'de olurum belki başka bi ülkede. Kariyer için size kendini sat bu kadar para deseler yapmayacağın kuklalık yokken , çalışıp emeği ile bi yere geleni kıskanmaktan başka bişey yapamazsınız. Siz ancak konuşursunuz ..

Komagene
09/06/2015, 13:00
akp'nin %99 aldığı yobazgat nukelanmalı artık

http://store.donanimhaber.com/59/1c/80/591C80D68AB56BB3ADA297230D7CBFDB.png

İnsanların vermiş oldugu Oya veya reye kımse cıkıpta birseyler demeye hakkı yoktur hala kavrayamadınız. Cumhuriyet diyorsunuz demokrasiden konusuyorsunuz hala mılletın halkın vermiş oldugu oylara laf soyluyorsunuz halk ınsan kısı şahıs kıme oy verecegı kendı hur ıradesı ıle yapmaktadır herkez ozgur bır bıcımde oyunu vere bılmelıdır kımse kımseye hesap soramaz. sen neden buna verdın ben neden suna verdın herkez hurdur ıstedı partıye oy verme yetkısıne sahıptır kımse burdan cıkıpta yobaz yobazgat dıye tanımlayamaz.

CHP'nin diğer secımlere nazaran bu senekı secımlerde daha az oy almıstır ve mutluyuz demesı gercekten uzucudur. Bız nerde hata yaptık ve neden boyle oldu dıyecegıne sevınmesı ne kadar acız bır partı oldugunu gostermektedır.

AKP'ye ıse gereken dersi halk vermiştir Cumhurbaskanı ali kıran başkesen gibi herseye herkeze laf yetiştirerek mılletın tokatı ıle yerle bır olmustur.

Koalisyon olarak mılletımızın ve halkımızın en ufak kazalar ıle ve meydanın bos olmasıyla bazı işverenler istedıklerı gıbı at koşturmaması gerekmektedir.

3po
09/06/2015, 13:10
chp gayet iyiydi bu seçim. yetemeyenler çatlasın. kayan %1 hadi %2 oy için saçma sapan ağlamanın amacı yok. o oylarda chp kötü diye gitmedi zaten.
kayan oylar bir daha ki seçim geri gelmez o zaman dersin başarısız diye. sanırsın tüm seçmenini hdpye kaptırdı, kafalara gel

KEREEEEEEEEEEEM
09/06/2015, 13:29
Çıkar için AK PARTİ ye oy vermekten daha doğalı yok babamın hayrına mı oy veriyorum tabi ki cebimi düşünürüm diyen adama sadece bunu belirtecek cesareti olduğu için bile en azından dürüst denir.

Ben Türkiyenin en iyi anadolu liselerinden birinden mezunum , en iyi üni lerinden birinden mezunum okulumu 3,5 senede 3,0 gibi bir not ortalamasıyla bitirmiş biriyim. İnşaat Mühendisiyim. Daha 22 yaşında evlenmiş evlendiği andan itibaren evini geçindiren bunun için çalışan birisiyim. Kendi çabalarımla DÜNYANIN en iyi ünilerinden birisinde MASTER yapıyor ve dahi çalışıyorum. 2 tane yabancı dil biliyorum. yaşım daha 24 bile değil.

AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM. Vatanıma ve milletime olan sevgimin sizin gibi Turşuların diline dahi alması için tövbe edip abdest almaları gerekir. EN kibar hali bu.

NOT : Eğitimimi bitirdiğim zaman kariyerim için belki Türkiye'de olurum belki başka bi ülkede. Kariyer için size kendini sat bu kadar para deseler yapmayacağın kuklalık yokken , çalışıp emeği ile bi yere geleni kıskanmaktan başka bişey yapamazsınız. Siz ancak konuşursunuz ..

Elbette herkes çıkarı için oy veriyor. Biri kampüse başörtülü giremiyorken diğerinin sikinde olmuyor ya da tam tersi biri kampüste bira içemiyorken diğerinin sikinde olmuyor. İnsanlar bu icraatleri tarafsız değil de kendine yarar mı yaramaz mı bakımından yorumlayınca ülke bu hale geliyor işte.

Ah keşke insanlar bu çıkarların başına haklı ya da haksız sıfatını koyup da oy verebilseler.

Biri haksız yere belediyede işe girer cebine para girdi diye hooop oylar o belediye başkanına. Sizin yaptığınızın da bundan bir farkı yok.

Tarafsız(!) cumhurbaşkanı açık açık "CHP, MHP ve HDP'ye oy vermeyin" dedi. Bu yapılan hukuksuzluğa tepkiniz noldu? Hiçbir şey. Çünkü işinize geliyordu.

(Sözde ya da değil) cemaat hükümete karşı operasyon yaptı diye Türkçe olimpiyatları yapılacak salon bulunamadı. Bu yapılan ayrımcılığa tepkiniz noldu? Hiçbir şey. Çünkü işinize geliyordu.

Velev ki doğru olsun cemaatin polis içindeki yapılanması devlete kumpas kursun daha yargıdan hukuktan bir sonuç çıkmadan senin kendi kafana göre cemaatin organları üzerinde yaptıkların senin işine geliyor diye mübah oluyor değil mi?

Açık açık yapılan bu kadar hukuksuzluğa sizin "çıkar"ınıza olduğu için ses çıkaramayıp istikrar diye bağırmanız sadece ahmak olduğunuzu gösteriyor. Ahmak olmasaydınız devletin üst kademelerinde yapılan hukuksuzlukların taa en altına kadar gidebileceğini düşünüp şimdiki seçimlerin AKP için bir "kendine çeki düzen ver" demek olduğunu anlayabilirdiniz.

He kardeşim istikrar yapılan darbe he, dolar 3 liraya çıktı istikrar aynen he, yav heheheueueueue.

berkbegins
09/06/2015, 13:45
Elbette herkes çıkarı için oy veriyor. Biri kampüse başörtülü giremiyorken diğerinin sikinde olmuyor ya da tam tersi biri kampüste bira içemiyorken diğerinin sikinde olmuyor. İnsanlar bu icraatleri tarafsız değil de kendine yarar mı yaramaz mı bakımından yorumlayınca ülke bu hale geliyor işte.

Ah keşke insanlar bu çıkarların başına haklı ya da haksız sıfatını koyup da oy verebilseler.

Biri haksız yere belediyede işe girer cebine para girdi diye hooop oylar o belediye başkanına. Sizin yaptığınızın da bundan bir farkı yok.

Tarafsız(!) cumhurbaşkanı açık açık "CHP, MHP ve HDP'ye oy vermeyin" dedi. Bu yapılan hukuksuzluğa tepkiniz noldu? Hiçbir şey. Çünkü işinize geliyordu.

(Sözde ya da değil) cemaat hükümete karşı operasyon yaptı diye Türkçe olimpiyatları yapılacak salon bulunamadı. Bu yapılan ayrımcılığa tepkiniz noldu? Hiçbir şey. Çünkü işinize geliyordu.

Velev ki doğru olsun cemaatin polis içindeki yapılanması devlete kumpas kursun daha yargıdan hukuktan bir sonuç çıkmadan senin kendi kafana göre cemaatin organları üzerinde yaptıkların senin işine geliyor diye mübah oluyor değil mi?

Açık açık yapılan bu kadar hukuksuzluğa sizin "çıkar"ınıza olduğu için ses çıkaramayıp istikrar diye bağırmanız sadece ahmak olduğunuzu gösteriyor. Ahmak olmasaydınız devletin üst kademelerinde yapılan hukuksuzlukların taa en altına kadar gidebileceğini düşünüp şimdiki seçimlerin AKP için bir "kendine çeki düzen ver" demek olduğunu anlayabilirdiniz.

He kardeşim istikrar yapılan darbe he, dolar 3 liraya çıktı istikrar aynen he, yav heheheueueueue.

Ben koalisyon olmasın mı dedim bi yerde ? Okuma yazmanız yok mu yavhehhe ? Ben ne yazdıysam açıp okuyup sonra yorum yapın.

Ben size yol gösteriyorum eğer ki özgür bir Ülke istiyorsanız bundan sonra akıllı davranın diyorum. Yoksa RTEnin bir planı var ve açık açık uyarıyorum bu sessizliği hayra alamet değil , sevinmeyin. Dua edin KEMAL KILIÇDAROĞLU gaza gelip koalisyon olmaz demesin.

Ben bunları söylüyorum.

KEREEEEEEEEEEEM
09/06/2015, 14:12
Ben koalisyon olmasın mı dedim bi yerde ? Okuma yazmanız yok mu yavhehhe ? Ben ne yazdıysam açıp okuyup sonra yorum yapın.

Ben size yol gösteriyorum eğer ki özgür bir Ülke istiyorsanız bundan sonra akıllı davranın diyorum. Yoksa RTEnin bir planı var ve açık açık uyarıyorum bu sessizliği hayra alamet değil , sevinmeyin. Dua edin KEMAL KILIÇDAROĞLU gaza gelip koalisyon olmaz demesin.

Ben bunları söylüyorum.

Ben de orada koalisyona atıf yapan bir şey yazmadım zaten. Önce açıp okusan ne güzel olurdu.

İstikrara inat anti RTE diyen de ebem zaten. Mecbur kaldığın için koalisyona evet diyeceksin zaten bir de hayır mı dedim yazmışsın.

ah ah TÜRKİYE yi bu duruma kim getirdi vah vah. ( KİM GETİRCEK EŞOĞLUSU SEN GETİRDİN - İSTİKRAR VE DÜZENE İNAT ANTİ RTE DİYECEN SONRA VAH VAH )

FeedGuaranteed
09/06/2015, 16:49
Ya gerisini okumaya sabredemedim berkbeginsin bir mesajından sonra. O okullarının adını da versene sen. 3 ortalama çok mu iyi bir ortalama ya :dddddd neyse okullarının adını bekliyorum :))9)

DreadfuL
09/06/2015, 18:04
@ekşi

gün kavuştu ırakta
halkı joplattım sokakta
258 çıktı sandıkta
bana ne lan çıkmam saraydan

https://eksisozluk.com/bana-ne-lan-cikmam-saraydan--4813491

Bu da muhteşem olmuş:

k ar yağdı haziranda mevsim toprağa küstü
a dalet bu topraklar için yalnızca bir süstü
ç ok çalışan alamadığı hakkının peşine düştü
ı slak sopayı gören egemen geziye üşüştü

y aradılanı sevdin yaradandan ötürü
o rtaklarına ihale verdin götürü usulü
z or artık kaçman aldın mı gusülü
m ehdiye söyle şimdi toplasın mahsulü

u zak kaldın hem adaletten hem ak'dan
b anane dedin çıkmam ulan saraydan
a vanelerin de kaçamasın dilerim yaradandan
b urhan hocam ne haber türk usulü başkanlıktan?

a levidir dedin allahsızdır dedin
c ümle aleme yaralı gülsüm anayı hedef gösterdin
ı zdırap çekene somada bir yumruk da sen indirdin
m illet geliyor, şu deliyi oradan indirin

:D

ebenezer
09/06/2015, 18:24
nana ile berk ikiniz de akp'lisiniz beyler, aynı şeyleri savunurken nasıl tartışabiliyorsunuz çözebilmiş değilim.

Lexsarko
09/06/2015, 19:18
nana ile berk ikiniz de akp'lisiniz beyler, aynı şeyleri savunurken nasıl tartışabiliyorsunuz çözebilmiş değilim.

Demek ki yanlış anladığın bir nokta var :)

Krizalid
09/06/2015, 19:28

Berk daha radikal, maydin ona göre daha ılımlı kalıyor. Bana göre ikisi de osmanlı bankası ya, neyse.

Berkbegins'in euroturkiye forumlarında yazdığı yazıları görseydin gülmekten ölürdün. İnanılmaz provokatif yazılar yazıp dünyanın flame'ini yiyordu. Bazen banlanıyordu falan. O aralar euroturkiye'de yine Nighthawk admindi galiba. Bir ay ban atmıştı berk'e. Kafa dinlemiştik.

Ama neden atmıştı niye atmıştı hatırlamıyorum ha. Birine küfür etmişti galiba. Bu bahsettiğim 2010-2011 civarı dönem yani unutmuş olmam gayet normal. Berk de zaten AKP'ye İslam yerine çıkarları için oy verdiğini kabul ettiğine göre kendisinde gelişme var bile demektir. Belki pasta yapılıp yenilen Kuran, Üsküdar'a dikilen Kabe gibi saçmalıklar etkili olmuştur. Kendi bileceği iş yani, orasına pek bir şey diyemiyoruz.

L2ebel
09/06/2015, 21:49
Türklerdeki aşırı bencillik ve kendi çıkarları için uğraştıkları için bunlara oy verdim pkkli olacağım

http://i.imgur.com/SqRFMGn.jpg

dahası gün mahallede bir engelli vatandaşı aşağılıyordu bi türkler

türklüğümden utandım bunlara karşı olmak zorundayım ne yazık ki

cahitgs
09/06/2015, 21:58
Seçimlerden hemen sonra istisnasız hemen hemen bütün islami facebook sayfaları ve sözde hocalar, bu seçim ile Uhud savaşını aynı kefeye koydular. Neymiş efendim okçular yerlerinden ayrılmış onun için AKP iktidar olamamış. Sabredeceklermiş çünkü Allah bazen istenmeyen ve şer görünen şeylerle sevdiği kullarını sınarmış. Bu dangalaklar o kadar inanmış ki kendilerinin ''seçilmiş ve Allah'ın razı olduğu kullar'' olduklarına doğrusu pes diyorum. İktidar yalakası bütün sözde hocalar resmen %60'lık seçmene dinsiz, imansız ve vatan haini muamelesi yapıyor. Ne de olsa bu ülke onların ve AKP Allah tarafından kutsanmış bir parti! Paylaşılan Uhud benzetmeli gönderilerin altına atılan yorumlar ayrı bir olay! Ben Müslüman biri olarak utanıyorum bunlardan, kendisi gibi düşünmeyen herkese lanet okuyan, insanlıktan nasibini almayan sözde Müslümanlar size ne desem az kalır. Bu dönemde Peygamber gelse bunlarla aynı şekilde hareket etmese sizin yolunuz yol değil dese, Yahudilerin yaptıklarından beter yaparlar elçiyi... Kafasız beyinsiz İslami yaşadığını sanan aslında hurafeler içinde boğulan gereksiz topluluk... Ramazan ayı geliyor yine bunları televizyonlarda hikaye anlatırken göreceğiz, gözyaşları, musiki ve slow fon müzikleriyle coşturucaklar milleti. Sonra faizli banka hesaplarındaki paralarını daha da arttırıcaklar. Dini bunlardan öğrenseydim en katı ateist ben olurdum. İyi ki akıl edip Kuranı okuduk, tarihe merak sarıp belgeleri inceledik de bu zındıkların beyinsiz tayfasından olmadık...

Atatürk boşuna hocaları asmamış. Şimdi de asılmayı hak eden o kadar çok din simsarı var ki. Allah'a iman eden biri olarak, ister inansın ister inanmasın orası kişinin kendisini bağlar ama anladım ki Atatürk'ün yaptığı bu ülkeyi bunlardan arındırmakmış. İsteyen istediğine inansın ama bu safsataları yapanları önce temizlemek gerekir diye düşünmüş.

Son olarak şu soruları sormak gerekir ''Madem AKP dini yaşatmaya ve uygulamaya çalışan kutsanmış bir parti neden 12 yıllık iktidarında tek bir İslam şeriatından hüküm vermedi'' , '' Neden baştaki adamın serveti 12 yılda muazzam derecede arttı'' , '' Neden hırsızları akladı'', '' Neden İslam düşmanı İsrail ile ilişkisin hiçbir zaman kesmedi''... nedenleri sıralamakla bitiremeyiz. Dini değiştiremezsin neyse odur. Fazla mal ve para israf demektir, haramdır. Hırsızlık haramdır. Din düşmanlarıyla işbirliği haramdır. Ama bunları boşverin. Her yıl yüzlerce cami açıp hocaları atamak ve onları maaşa bağlamak yeterli. İslam zaten sadece cami inşa etmekten ve Kuran'ı eline alıp şehir şehir gezmekten ibaret...

Bu yazdıklarımı sözde İslami sayfalarda yazarken yemediğim küfür, hakaret kalmadı, Dinsiz mi oldum dersiniz, zındık mı, hakkımda ölüm fermanları, direk cehennemlik oldum neler neler... Ne de olsa karar verici onlar. Allah adına konuşmak onlar için sıradan bir iş haline geldi... Burada sizlerden hakaret yemicemi düşündüğüm için içimdekileri döktüm. Hakaret edenler olursa da canınız sağ olsun. Sözde Müslümanların yaptığı hakaretlerin yarısını isteseniz de yapamazsınız

berkbegins
09/06/2015, 23:24
Berk daha radikal, maydin ona göre daha ılımlı kalıyor. Bana göre ikisi de osmanlı bankası ya, neyse.

Berkbegins'in euroturkiye forumlarında yazdığı yazıları görseydin gülmekten ölürdün. İnanılmaz provokatif yazılar yazıp dünyanın flame'ini yiyordu. Bazen banlanıyordu falan. O aralar euroturkiye'de yine Nighthawk admindi galiba. Bir ay ban atmıştı berk'e. Kafa dinlemiştik.

Ama neden atmıştı niye atmıştı hatırlamıyorum ha. Birine küfür etmişti galiba. Bu bahsettiğim 2010-2011 civarı dönem yani unutmuş olmam gayet normal. Berk de zaten AKP'ye İslam yerine çıkarları için oy verdiğini kabul ettiğine göre kendisinde gelişme var bile demektir. Belki pasta yapılıp yenilen Kuran, Üsküdar'a dikilen Kabe gibi saçmalıklar etkili olmuştur. Kendi bileceği iş yani, orasına pek bir şey diyemiyoruz.

Çevir kazı anlat hikayeyi

yok ılımlı yok sıcak yok girince alışıyorsun falan gibi saçma yorumları bırakın. Ben açık ve net düşündüklerimi her zaman yazdım. Birisi bana küfür ettiği ve banlanmadığı için bir sözlük açıp o kişiye uygun kelimeleri yazdığım için NH saçma bi sebepten mecburen** banlamıştı. :D neyse konu bu değil.

AK PARTİ , RTE hepsi geçici bizim için demokrasi denen şey nasıl bi araç ise onlarda bu aracın aktörleri. Elhamdülillah MÜSLÜMANım ben , bana bir yafta yapıştıracaksanız bunun üzerinden devam edin.

Kuranı açıp okumayıp aaaaaaaaa pasta yapmışlar kesiyorlar diyenlere gülüyorum.

Kabeye bakıp huzur duymayanların aaaaaaaaaa kabeyi üsküdara getirmişler demelerine gülüyorum. ( KABEMİZ TAKSİM i saymıyorum bile )

İSLAMı tartışıyorsak burada ben zaten size tebliğ etmem gereken kadarını merak ettiğiniz zaman anlatırım.

Krizalid
09/06/2015, 23:49
İslam falan tartışmıyoruz. Müslümanlığı tekeline almak isteyen it kopuk takımının bu ülkede yaptığı sayısız pislikleri tartışıyoruz.

Bu ülkede isteyen Kuran okur isteyen hacca gider. Aksi de geçerli. Mesele bu değil.

Sen Müslüman olduğunu düşünüyorsan Bakara makaracılara karşı koyacaksın. Kitabı pasta yapıp kesip yiyenlere karşı koyacaksın. Kabe'yi alıp Üsküdara dikenlere karşı koyacaksın. Enfal 41'i kendi için yorumlayıp her ihaleden beşte bir rüşvet alana karşı koyacaksın. Şu şu adam Allahın özelliklerini taşıyor diyene karşı koyacaksın. Bilmemkime şu mevkiyi peygamber verdi diyene karşı koyacaksın.

Bunları sen kendin, Müslüman olduğun için yapacaksın. Yaparsın yapmazsın o kendi bileceğin iş, bak yukarıda da yazmışım orasına pek bir şey diyemiyoruz diye. ANCAAAAAAAAK bunları yapmaya façan yemiyorsa bu eksikliğini başkalarının inancı üzerinden kapatamazsın. Kimse de sana Kuran okuyup okumadığının ya da Kabe resmine bakınca içinden geçenlerin hesabını vermek zorunda değil. Haddini bil, dinci faşistliğini başka yerde yap.

berkbegins
09/06/2015, 23:57
İslam falan tartışmıyoruz. Müslümanlığı tekeline almak isteyen it kopuk takımının bu ülkede yaptığı sayısız pislikleri tartışıyoruz.

Bu ülkede isteyen Kuran okur isteyen hacca gider. Aksi de geçerli. Mesele bu değil.

Sen Müslüman olduğunu düşünüyorsan Bakara makaracılara karşı koyacaksın. Kitabı pasta yapıp kesip yiyenlere karşı koyacaksın. Kabe'yi alıp Üsküdara dikenlere karşı koyacaksın. Enfal 41'i kendi için yorumlayıp her ihaleden beşte bir rüşvet alana karşı koyacaksın. Şu şu adam Allahın özelliklerini taşıyor diyene karşı koyacaksın. Bilmemkime şu mevkiyi peygamber verdi diyene karşı koyacaksın.

Bunları sen kendin, Müslüman olduğun için yapacaksın. Yaparsın yapmazsın o kendi bileceğin iş, bak yukarıda da yazmışım orasına pek bir şey diyemiyoruz diye. ANCAAAAAAAAK bunları yapmaya façan yemiyorsa bu eksikliğini başkalarının inancı üzerinden kapatamazsın. Kimse de sana Kuran okuyup okumadığının ya da Kabe resmine bakınca içinden geçenlerin hesabını vermek zorunda değil. Haddini bil, dinci faşistliğini başka yerde yap.

haddimi senden mi öğrenecektim ben vay yavrum vay kalkmış sıralamış bide ne yapacağımı asıl sen kimsin bana akıl veriyorsun. Sen yapmadıklarının hesabını vermezken benim yaptıklarımın hesabını mı soruyorsun

ilhan998
10/06/2015, 03:26
hocam dışarıdan nasıl gözüküyonuz biliyonuz mu :d

edit: hdpye oy veren koşulsuz şartsız morondur

Berkantk
10/06/2015, 11:47
"İslam Kültürü yoktur" diyen berk'in İslam'dan Müslümanlık'tan konuşması ÇhoQ Qumiq. Yalnız berk acayip komiksin de bir yerden sonra yazdığın saçmalıklar çekilmiyor maaaaaaaaaaaaalesef :S:S:S Ayrıca şu okuduğun okulların adını da bi alabilirsek plllllllssssssssssssssssssssssssss. Ve ayrıca 3 ortalamayı mükemmel şahane 10 numara 5 yıldız sayan birisi... xdxdxdxdxd Daha fazla dayanamiciiiiiiiiim

Bu arada maydin de ayrı bir Qomiq ha. Ne olduğu, ne demeye çalıştığı belli olmayan pokemon :D

Dediklerimin çıktığı seçim. Altıoktan biri milliyetçilik olan bir partiye mi yanayım yoksa eskiden ağzını açmayan şimdi Hdp terörö diye ağlayan Akepelilere mi yanayım ne yapıyım.

Atatürk milliyetçiliğini, MHP milliyetçiliğiyle veya ırkçılıkla karıştırmak en büyük aptallıktır. Neyin ne olduğunu öğren de öyle yaz

43p
10/06/2015, 12:30
Berkbegins bu at suratlıların tahriklerine gelmeyip okullarının adını yazmazsın umarım :) Ayrıca 22 yaşında evlenmene ciddi manada imrendim :(

FafraGa
10/06/2015, 12:38
Cidden ha 22 de evlenme felan 24 umde bitecek okul. Valla univde evlenmek nasil olur bilemedim simdi.

FeedGuaranteed
10/06/2015, 13:45
Yav okullarin adini sordum çünkü en iyilerdenmiş belki ben de tekrar lysye girerim aydinlanip cevap pilis

hohmlec
10/06/2015, 15:00
Evet bahisleri alıyorum kim döver Berk mi Krizalid
!Fight!

berkbegins
10/06/2015, 15:07
Bilmedikleri bi soru değil ki cevap vereyim , daha önce bi çok yerde tam adımı ve yaptığım şeyleri yazdım merak eden açar bakar.

NOT : ADMİN ARKADAŞLARIM , bana gösterdiğiniz üstün sabır için çok teşekkür ediyorum sizleri zor durumda bırakmamak açısından daha konuşmamaya çalışırım ama rica ediyorum yazdığım postları editledikten sonra altına not düşün. Ve neden editlediğinizi de yazın gerekirse banlayın ben burada kurallara uymayan birisiysem bana iltimas gösterip , hoşgörerek başkalarına da bu hoşgörüyü göstermek zorunda kalmamak adına bana da sabretmemenizi tavsiye ederim.

berkbegins
10/06/2015, 15:16
http://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/sinsi-plan-855505/?utm_source=sm_fb&utm_medium=free&utm_term=haber&utm_content=sinsi-plan-855505&utm_campaign=gundem

Ben yazınca inanmadınız kendi gazeteleriniz benim dediğimi 3 gün sonra akıl edebilmiş , bakın bakalım tanıdık gelecek mi?

FeedGuaranteed
10/06/2015, 17:44
Aradım bulamadım 18 sayfa postunu da tek tek okuyamam 3 tane cümle kuracaksın neden böyle yapıyorsun :(

Lsx
10/06/2015, 17:50
"İslam Kültürü yoktur" diyen berk'in İslam'dan Müslümanlık'tan konuşması ÇhoQ Qumiq. Yalnız berk acayip komiksin de bir yerden sonra yazdığın saçmalıklar çekilmiyor maaaaaaaaaaaaalesef :S:S:S Ayrıca şu okuduğun okulların adını da bi alabilirsek plllllllssssssssssssssssssssssssss. Ve ayrıca 3 ortalamayı mükemmel şahane 10 numara 5 yıldız sayan birisi... xdxdxdxdxd Daha fazla dayanamiciiiiiiiiim

Bu arada maydin de ayrı bir Qomiq ha. Ne olduğu, ne demeye çalıştığı belli olmayan pokemon :D

Atatürk milliyetçiliğini, MHP milliyetçiliğiyle veya ırkçılıkla karıştırmak en büyük aptallıktır. Neyin ne olduğunu öğren de öyle yaz
Ben faşist ya da MHP milliyetçiliği dedim mi ? Yazdıklarımı anladığın tarafın neresi bilmiyorum ama algı sorununun olduğu kesin. Atatürk'e göre Türklük bir ırk olmaktan çok dil ve kültür bütünlüğüdür. Ana dilde eğitim,kürtçülük v.s şeyler bence senin ANLAYAMADIĞIN milliyetçiliğe ters. Bu gibi isteklerin gelecekte daha çok sorun getireceği aşikar. Ama günlük hesaplar yapan sizin gibilerin geleceği pek de düşüneceğini sanmıyorum.

3po
10/06/2015, 18:26
o kadar geleceği düşünüyorsan kürt sorunuyla ilgili adım atıcaksın. ama hala kürtçeyi kabullemeyenler var

Lsx
10/06/2015, 18:44
o kadar geleceği düşünüyorsan kürt sorunuyla ilgili adım atıcaksın. ama hala kürtçeyi kabullemeyenler var
Ana dilde eğitim ile kürtçeyi tanımak farklı şeylerdir be gülüm. Bu ülkenin bir kürt vatandaşı ailede kürtçeyi öğreniyor zaten. Bırak okulunda sosyalleşme,uyum adına türkçe eğitim alsın.

3po
10/06/2015, 18:49
türk vatandaş türkçceyi ailesinde öğrenebiliyor. okulda da olmasın o zaman direkt ingilizceden başlayalım

3po
10/06/2015, 18:50
en azından kürtçe ders koymak hiç bir şey kaybettirmez. ilkokuldan liseye kadar tüm derslerin sadece kürtçe olması tabi ki saçma
aksini söyleyen kürdün ülkücüden farkı yoktur, ciddiye almayınız

Lsx
10/06/2015, 19:09
en azından kürtçe ders koymak hiç bir şey kaybettirmez. ilkokuldan liseye kadar tüm derslerin sadece kürtçe olması tabi ki saçma
aksini söyleyen kürdün ülkücüden farkı yoktur, ciddiye almayınız

Seçmeli ders olarak okutulmasına karşı çıkan varsa zaten kötü niyetlidir. Ama dil bütünlüğünü de sağlamak şart.

berkbegins
10/06/2015, 19:21
Aradım bulamadım 18 sayfa postunu da tek tek okuyamam 3 tane cümle kuracaksın neden böyle yapıyorsun :(

tamam o zaman bundan sonra seninle hiç bi yerde konuşmaya gerek yok. Bi cümle cımbızlayıp laf atanlarla vakit kaybetmeye gerek yok. Senin vaktin kıymetli benim ki değil mi?

Berkantk
10/06/2015, 19:30
Ben faşist ya da MHP milliyetçiliği dedim mi ? Yazdıklarımı anladığın tarafın neresi bilmiyorum ama algı sorununun olduğu kesin. Atatürk'e göre Türklük bir ırk olmaktan çok dil ve kültür bütünlüğüdür. Ana dilde eğitim,kürtçülük v.s şeyler bence senin ANLAYAMADIĞIN milliyetçiliğe ters. Bu gibi isteklerin gelecekte daha çok sorun getireceği aşikar. Ama günlük hesaplar yapan sizin gibilerin geleceği pek de düşüneceğini sanmıyorum.

Allah Muhammed aşkına bana söyle "altı oktan biri milliyetçilik olan bir partiye mi yanayım" derken, buradaki milliyetçiliğin yakınılacak tarafını söyler misin peki?

Lsx
10/06/2015, 21:54
Allah Muhammed aşkına bana söyle "altı oktan biri milliyetçilik olan bir partiye mi yanayım" derken, buradaki milliyetçiliğin yakınılacak tarafını söyler misin peki?

Barışcıl.! teröristlere çanak tutmak. İnsanlara bunları sol parti gibi lanse etmek. Solun yükselişi söylemleri cart curt işte.

FeedGuaranteed
11/06/2015, 00:32
tamam o zaman bundan sonra seninle hiç bi yerde konuşmaya gerek yok. Bi cümle cımbızlayıp laf atanlarla vakit kaybetmeye gerek yok. Senin vaktin kıymetli benim ki değil mi?

Ya gerçekten sıkıntıların var. Buradan yola çıkıp tartışacağımı mı sandın seninle? Seninle tartışmaya gerek olmadığını biliyorum sadece hakkını yemişim veya ben haklıymışım demek için öğrenmek istiyorum tamamen merak yani. Devlet sırrı sanki bu ne trip akü?

L2ebel
11/06/2015, 13:44
http://i.imgur.com/1kNMWUb.jpg

berkbegins
11/06/2015, 15:03

nasıl ki bizde de kafatasçı zihniyet varsa kürtlerde de var.

mühim olan mecliste temsil edilip , meşru yollardan ilerlemek zaten bunu yapamazsa HDP bunda tek sebep kendi dirayetsizlikleri olur.

cahitgs
11/06/2015, 21:16

Kötü söz söylememeye gayret ederim. Ama bu sefer kendimi tutmakta zorlanıyorum. Şimdi sen bunun gerçekten HDP'li biri tarafından atıldığına inanıyor musun. Troll diye birşeyi hiç mi duymadın. CCC Başbuğ CCC diye bir sayfa açıp tam tersini ben yapsam bu sefer HDP'li biri paylaşıp bakın işte MHP seçmeni böyle derse ona da inanacak mısın... Kusura bakma L2ebel ama tam bir geri zekalısın. Hakaret etmiyorum yanlış anlama olan birşeyi söylüyorum. Ota b.ka araştırmadan hemen inanan akılsız topluluklardan kurtulsak belki ülke biraz daha gelişir. AKP, CHP, MHP ve HDP bu ülkenin partisidir ve seçimle meclise girmişlerdir. Kabul etmekte neden bu kadar zorlanıyor bu faşistler. Ulan milliyetçilik yapa yapa bu ülkenin anasını s.ktiniz bırakın da seçimle gelmiş adamlar ne yapıyor bir görelim. Adamların PKK bağlantısı var, bizde adamlar gerçekten samimi mi bakalım dağdan indiricek mi diye şans verdik. Az bir sabır lan sabır belki PKK biticek meclis çatısı altında artık siyaset kalacak. Tam tersi de olabilir ama az sabır bakalım bi görelim

Seçim sonuçlarının ardından Kürt arkadaşlarım sevinçten ağladılar, inanamadılar. Yüzyıllardır beraber yaşadıkları, toprağında misafir oldukları bizlerle aynı meclise girdiler. Onları görünce aslında ne kadarda bazı şeylerin basit olduğunu anladım. Onlara bu ülkenin vatandaşı olduklarını hissettirmek yeterli, gerisini düşünmüyorlar (uç kesimler her toplumda olur onlardan bahsetmiyorum). Kürdistan devleti denen olgu doğuda yapılan zulümler sonucu ortaya çıkmıştır. Madem katlediliyoruz o zaman devletimizi kuralım mantığı gelişti. Ama gelinen bu durumda hiçbirinden bu lafı ne duydum ne de öyle birşeyi hissettim. Evlerine misafir olunca, yakın bağlar kurunca ne istedikleri çok kolay anlaşılıyor. Bırakın oraya kendi geleneklerine göre isimler versinler, bırakın Kürtçe konuşsunlar ama onları küçük ve aşağılık bir ırk gibi görmeyin tek istedikleri bu.

Son olarak, 6 küsür milyon seçmenin oy verdiği parti isteseniz de istemeseniz de girdi meclise. MHP ile hemen hemen eşit oy aldılar. MHP sözde bir de İslam odaklı parti ama ırkçılığın en büyük günahlardan biri olduğundan haberi yok galiba. Beren Saat, Kadir İnanır vb. ünlülerde sırf HDP oy verdi diye almadıkları hakaret kalmadı. Başta sen geri zekalı L2ebel olmak üzere bütün senin kafandakilere şunu söyliyim. Ya da vazgeçtim söylemeyecğim daha fazla yazmaya gerek yok.

KEREEEEEEEEEEEM
12/06/2015, 00:21
En az 6 aydır tek bir mesajı bile siklenmeyen birine cevap verdiniz ya alkışlıyorum sizi. :facepalm:

ilhan998
12/06/2015, 04:50
7931

L2ebel
13/06/2015, 22:58
http://i.imgur.com/HIjfE9T.jpg

ilhan998
14/06/2015, 10:04
6051650 kişiye gül koyayım, neden hdpye oy verilir açıklasanıza

ziyahan
14/06/2015, 11:46
Abi denir ya Master degree şeklinde. Adam olmuş. Burda gelmiş, biz kendi deyimi ile fakirleri, alt sınıfları eziyor. Şimdi soruyorum. Bunun oyu benimki ile bir mi? Belki ayda binlerce eyro kazanıyor olabilirsin. Akademik hayatın tavan yapmış olabilir. Fakat ufak bir nüans eksikliğin var. Adam olamamışsın derler. Bir kendince tart derim. Hani o götünüzün tuttuştuğu yanarız korkusu var ya. Ah yalan ah işte onu seviyorum. Seni de seviyorum. Eğitim öğretim hayatı ve maddi durumu ile insanları ezmeye kalkan insanlar net kişiliksiz veya içsel sorunları olan insanlardır. Mütevazı olmaya çalışmanı öneririm. Keza inandığın kitap bunu emrediyor veya tavsiye ediyor. Değil mi? Durduk yere amele yanığına gerek yok şimdi.

ASUS_T00I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ebenezer
14/06/2015, 14:57
ilk başlarda okuyordum da artık sadece başlığa girip, resimlere bakıp çıkıyorum.

ThePrivate
23/06/2015, 03:32
nası özlemişim şöyle forum tartışmalarını

hhh
07/07/2015, 02:46

wow such ego.

Nighthawk
09/07/2015, 02:07
Ben de buraların egoisti benim sanıyodum amk, neler varmış...

Berkcim, o cümle cümle yazdığın başarılarında cümle cümle senden daha iyiyim ama maaş konusunda emin olamadım, zira tam miktarı yazmamışsın. Tam karşılaştırma yapabilmemiz amacıyla maaşını da yazarsan sevinirim. Öptüm kıps.

Axé Capoeira
09/07/2015, 02:33
ahahaha NH çılgın berki çoşturuyor :D (Bence NH'nin egosu daha büyük ) :D

FafraGa
09/07/2015, 03:18
Gece gece NH ile delirmeceler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KEREEEEEEEEEEEM
09/07/2015, 05:21
22 yaşında evlenme konusunda nasıl bir üstünlük kurdun nh cim merak ettim :D

ebenezer
09/07/2015, 05:37
Son anda NH egoistlik pazubandınu geri aldı, tebrik ediyoruz.

MFT
09/07/2015, 06:13
"Berkcim, hani o içinde artislik yaptığın forum var ya, o bana ait işte" NH-GameHonor

Tauuhunter
09/07/2015, 09:28
Sidik yarıştırma platformuna dönmüş burası asd

Berkantk
09/07/2015, 11:57
Biz hala berk'in okuduğu okulların ismini alamadık :S 3.0 not ortalamasını da yüksek sayıyor ya :D:D:D 3.19 getirip yatay geçiş yapamadım adam 3.0 iyi diyor :D:D:D

FafraGa
09/07/2015, 12:15
Son dersimi ba dusurursem 3.18 olacak. Oyle extrem bi caba da harcamadim hani.

Nighthawk
09/07/2015, 13:23
22 yaşında evlenme konusunda nasıl bir üstünlük kurdun nh cim merak ettim :D

22 yaşında 3 çocuk yaptım.

Şaka lan şaka evlenmeyerek üstünlük kurdum tabii ki.

Nana
09/07/2015, 13:29
22 yaşında niye evlenir ki bi insan :( bide bununla övünüyolar felan garip

FafraGa
09/07/2015, 13:32
22 yaşında 3 çocuk yaptım.

Şaka lan şaka evlenmeyerek üstünlük kurdum tabii ki.
Kac yasindasin nh? Sormamda bi sorun yoktur umarim.

Nighthawk
09/07/2015, 13:37
Kac yasindasin nh? Sormamda bi sorun yoktur umarim.

24.

Şimdi berk gelip ben 25 yaşındayım bizim sene sınavları Tübitak hazırlamıştı o yüzden başarılı olmak daha zordu diyebilir.

FafraGa
09/07/2015, 13:38
24.

Şimdi berk gelip ben 25 yaşındayım bizim sene sınavları Tübitak hazırlamıştı o yüzden başarılı olmak daha zordu diyebilir.
Univ giris sinavi ile gano arasinda bi baglanti kurmasindan korktum simdi. Tubitak olayi iyiymis ama. [emoji1]

Nana
09/07/2015, 13:51
kavga başlatsın biri izleyelim bari forum çok sıkıcı bu aralar kimse kavga etmiyo

Krizalid
09/07/2015, 13:51
Ben de buraların egoisti benim sanıyodum amk, neler varmış...

Berkcim, o cümle cümle yazdığın başarılarında cümle cümle senden daha iyiyim ama maaş konusunda emin olamadım, zira tam miktarı yazmamışsın. Tam karşılaştırma yapabilmemiz amacıyla maaşını da yazarsan sevinirim. Öptüm kıps.

Bu mesajı yazmak için iş bulmayı mı bekledin ADFGSHGHFJGHGJK

Tauuhunter
09/07/2015, 14:23
Shotsfired

FafraGa
09/07/2015, 15:20
Kavgayi benim konuda baslatin da bari orasi bufflansin. Baslkta tartismak icin uygun coktan atmali forum konusu oldu zaten. Hatta isteyen istedigi konuyu baslatabilir. Eger 4 5 tartisma ayni anda donerse cok garip bi olay olur. O kadar para verdik 7 sayfa anca oldu konu.

Nighthawk
09/07/2015, 20:22
Bu mesajı yazmak için iş bulmayı mı bekledin ADFGSHGHFJGHGJK

Benim başarılı oluşumu kıskanan turşulara cevaben ; AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM. Berkbegins bile sizden iyi. EN kibar hali bu.

hohmlec
09/07/2015, 20:28
çekirdek aldım bekliyorum

Krizalid
09/07/2015, 20:32
Benim başarılı oluşumu kıskanan turşulara cevaben ; AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM. Berkbegins bile sizden iyi. EN kibar hali bu.

https://www.youtube.com/watch?v=NbLAneWj6Xc

Nana
09/07/2015, 20:38
İşte sevdiğim forum <3 kavgasız forum mu olurmuş hiç kavga olucak ki girmek için bi sebebimiz olsun. :p

KEREEEEEEEEEEEM
09/07/2015, 22:18
Madem başarı birtakım şeyler için ölçüt kabul ediliyor şöyle bir anımı anlatayım.

Aksaray ilk yapıldığı zaman tartışmalarda aşağıdaki resmin çok çok benzeri her yerde paylaşılıyordu (tek fark Aksarayın 1.6 milyar tl olduğu da vardı onda) ki ben de bunu Zaman gazetesinde yazan Mustafa Armağan'ın twitterında gördüm ilk başta.

Resimde bariz 2 hata var: ilki 1.6 milyar ile 4 ü çarpınca 4.5 milyar etmediği, diğeri de bu heykelin 4.5 milyar tutmasının imkansız oluşu. İkinciyi ben de farkettim de ilki gözümden kaçmış onu da yorumun birinde görünce bir daha oha amk dedim.

Ulan bunu bir kaç AKP'li arkadaşıma göstereyim dedim sordum birine. Kendisi YGS'de Türkiyede 2. olmuş, LYS'de 120 civarı bir şey olmuş 3.8 üzeri not ortalamasıyla okuyan biri ayrıca yaklaşık 6 sene boyunca cemaatin tüm imkanlarından beş kuruş para vermeyerek yararlanmış okuldur dershanedir falan işte.

Neyse bu resimdeki hataları bul dedim baktı baktı bulamadı (1.6 milyar olduğunu ayrıca söyledim halbuki) neyse bu hatayı ben söyledim. Dedi ki tamam orası mantıken 3 olması gerekirdi ama bu heykele o kadar para gömülmesini değiştirmez dedi. Sonra o heykel 4.5 milyar eder mi dedim EDEMEZ DİYEMEDİ. Bir kaç defa tekrarladıktan sonra yine kabul ettiremeyince kendi kendime sövüp çıktım.

Bu kişi bir kızdı ve başka bir kıza da aynısını dedim ki o da 15000 civarı bir şey olmuştu o da benzer şeyler söyledi oraya kum gelcek heykeltıraşa o kadar para verilir falan piyasadan haberim yok tutabilir dedi.

Erkek olan ve bunların daha kötü yapmış arkadaşıma sorunca bunun insanların kendi görüşlerine uygunsa birşey sorgulamadan kabul etme içgüdüsünün (her neyse artık) eseri olduğu sonucuna vardık. O ben söyleyince saçmalıkları direkt kabul etti falan aynı şeylere beraber şaşırdık.

https://eksisozluk.com/entry/46914789
https://eksisozluk.com/entry/51344940

Üstteki 2 entrydekileri okursanız insanların ne kadar aptal olduklarını anlayabilirsiniz. Aziz nesin %60 demiş ama bence en az %80 o. O yüzden boş işler bunlar eskiden az çok takip ederdim de siyaseti artık gereksiz içine girmedikçe.

7989

Nana
09/07/2015, 22:24
maydin lütfen nickini değiştirmisin artık böyle şeyler yazıp duruyosun sonra beni akpartili sanıcaklar hem nickimi niye çalıyosun sen ya salak bak yine aklıma geldi

KEREEEEEEEEEEEM
10/07/2015, 02:31
maydin lütfen nickini değiştirmisin artık böyle şeyler yazıp duruyosun sonra beni akpartili sanıcaklar hem nickimi niye çalıyosun sen ya salak bak yine aklıma geldi
Üstteki yazdığım akparti karşıtı bir şeydi aslında.

Kerem hala eklemedi onu yapmayı düşündüm nickimi de önce ark eklemen gerekiyor diye yapmadım şu sıralar depresyondayım zaten

berkbegins
10/07/2015, 18:34
Ben geldim.

Körüklü NH hava üfleme la , orada kime neden o şeyleri yazdığımı ben söyledim. Ama anlamayanlara inatla GÖ.LERİNE sokarak anlatayım. Benim yaşadığım yeri ve yaptığım işi kıskanarak hiç alakası olmayan bi konuya dahil edenlere cevaben yazmıştım.

NH benden iyi misin? aferim. maaşım 3000€ inşallah sen 5000€ kazanırsın bununla da övünürsün.

Fayt başlasın ( konuda geçen maaş yalan üzülmeyin. )

Leloux
23/07/2015, 20:12
Forumdaki, Türk olduğu halde HDP'ye oy veren sığırlardan bir açıklama bekliyorum :d