PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başıma gelen en kötü şey.

FafraGa
21/06/2015, 13:44
Arkadaşlar geçen kuzenim biz geldi. Ben de hs oynuyorum. Dedi abi ben de oynuycam. Tamam dedim açtım buna botlarla maç. 2 maç 3 maç atıyor böyle. Ben de bakıyorum başka yere felan girmesin diye. Sonra bu kendi açmayı felan öğrenince bıraktım içeri gittim. 20 dk sonra bi geldim ne göreyim?
Bizimki açmış kartları dustlıyor. dur ne yapıyon ne ediyon demeye kalmamış iş. Sadece paladin kartlarım kalmış. Çıldırdım çocuğada bişi diyemedim şimdi emanet çocuk dövsen dövemiyon. Öyle ben ekrana ekran bana bakıyor. Sinirimden sildim oyunu dün. Bana yol gösterin ne yapayım ne edeyim pffff

Not: çocuk 5 yaşındaydı.

Lexsarko
21/06/2015, 13:50
Paladin kartlarını da dustla, oyun bırak :)

Krizalid
21/06/2015, 14:27
Kimseyi cezalandıramıyorsan kendini cezalandır.

Paraya kıy, 120 tane Classic Pack aç. Face hunter craftla. Eylül'ün ortasına kadar her gün 30 win (100 gold) alana dek oyna. Bu goldla her gün 1 pack aç. 40'lık questleri yapma hepsini 60'a çevir. Questlerden gelen parayla arena gir. 7+ yaparsan gelen parayla tekrar arena gir. Böyle böyle sürekli devam et.

Sonbahara kadar koleksiyonunun bir kısmını telafi edersin. Oyunu bırakmana gerek kalmaz. Bir daha çoluk çocuk gelirse Amerika serverlarına geçersin, Battle.net client'ı da kapatırsın.

FafraGa
21/06/2015, 14:44
Kimseyi cezalandıramıyorsan kendini cezalandır.

Paraya kıy, 120 tane Classic Pack aç. Face hunter craftla. Eylül'ün ortasına kadar her gün 30 win (100 gold) alana dek oyna. Bu goldla her gün 1 pack aç. 40'lık questleri yapma hepsini 60'a çevir. Questlerden gelen parayla arena gir. 7+ yaparsan gelen parayla tekrar arena gir. Böyle böyle sürekli devam et.

Sonbahara kadar koleksiyonunun bir kısmını telafi edersin. Oyunu bırakmana gerek kalmaz. Bir daha çoluk çocuk gelirse Amerika serverlarına geçersin, Battle.net client'ı da kapatırsın.
120 pack kac lira tutuyor ya? Facehunter yerine agrro paladin deck cikartip onla da ayni etkiyi verebilirim belki. Ne hallere dustum mk. Su finaller biteydi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komagene
21/06/2015, 15:30
battle.net acc satayım sana :) çok oynamak istiyorsan

tarhuman
21/06/2015, 15:33
Aynen keşke krizalid'in söylediği gibi Amerika server'ına geçeydin. Ben o server'ları da açtım. Çocuk falan oynamak isterse oraya geçiyorum. Telefondan alırsan 40 pack 104 TL. Ben de iyice sıkıldım şu sıralar. Arena bile sıkmaya başladı. Dün arenada 0-2'ydim. Bitsin de yatıp uyuyayım dedim. 6-2 oldu, sıkılıp kapattım :D. Sonraki haftanın Tavern desteleri belki güzel olur diye bekliyorum.

FafraGa
21/06/2015, 16:46
Aynen keşke krizalid'in söylediği gibi Amerika server'ına geçeydin. Ben o server'ları da açtım. Çocuk falan oynamak isterse oraya geçiyorum. Telefondan alırsan 40 pack 104 TL. Ben de iyice sıkıldım şu sıralar. Arena bile sıkmaya başladı. Dün arenada 0-2'ydim. Bitsin de yatıp uyuyayım dedim. 6-2 oldu, sıkılıp kapattım :D. Sonraki haftanın Tavern desteleri belki güzel olur diye bekliyorum.
40 normal 40 gvg acsam 120ye gucum yetmez gibi. Naxx ve blackrock son wingler icin para kassam eski haline doner gibi biraz. Var ya wl kartlarini biraksaydi keske. Golden yapacaktim onu 345/500 du. Eldeki dustla leeo felan dustlayip agro pala yapsam mi diyorum ne diyosun? Bi deck cikar bence o dusta.

tarhuman
21/06/2015, 16:51
Şimdilik gold kasmaya odaklan. Metada bulunan deck'lere göz gezdir. Ucuzlarından yap. Ben metayı pek takip etmiyorum. O yüzden yanlış yönlendirmek istemem. Bende mage deck'i var. 7-11 arası iş görüyor. Onunla takılıyorum işte :D. 2-3 sezondur kullanıyorum ama etkisi azalmaya başladı gibi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FafraGa
21/06/2015, 18:32
Şimdilik gold kasmaya odaklan. Metada bulunan deck'lere göz gezdir. Ucuzlarından yap. Ben metayı pek takip etmiyorum. O yüzden yanlış yönlendirmek istemem. Bende mage deck'i var. 7-11 arası iş görüyor. Onunla takılıyorum işte :D. 2-3 sezondur kullanıyorum ama etkisi azalmaya başladı gibi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zoo deck cikartip dusuk ranklarda seri gold kasabilirim belki ama demonlock dragonlock tan sonra attan inip esege binmek gibi bisi olacak.
Flamewaker li deck belki is yapar ona bakmam lazim class karti cok onda ucuza kapatabilirim.
Leeo bi paladin deck var. Agro decklerlese oynamayi seven biri olarak denemeye deger gibi ama 1 karta dunya dust vermek icimden gelmiyor.
Facehunter icin 4 trap ucuz bir iki kart yeterli olur zaten ayni kartlari pala icinde kullanabilirm.
Aslinda tam bitmis sayilmaz ya vakit ayirsam eski agroo gunlerimden baslarim gibi. Rankta su saatten sonra gozum yok lakin olmaz diye bisi de yok.
En cok icimi acitan malganisin gidisi oldu. Geleli cok olmamisti zaten. [emoji17]
Inandim gencler eskiye donecek bu hesap.
Guiles theme goes with everything esliginde basaricaz.

Sercan<Michaell>
21/06/2015, 19:43
Geçmiş olsun genç üzüldüm :( Öyle 120 pack falan açarsan haberm olsun video çekelm :D

FafraGa
21/06/2015, 20:46
Geçmiş olsun genç üzüldüm :( Öyle 120 pack falan açarsan haberm olsun video çekelm :D
Olur zamki.

ALergUm
21/06/2015, 23:51
Abi bırak sil gitsin.

Bende 2 gün önce paramanya denen geri zekalı oyunda 162 elmasın tamamı ile item açtım a+ düşse 200 elmas alacaktım (1 item düşürmek 10 elmas) 162 elmas gitti ve hiç a+ düşmedi, ben de sildim e mutluyum.

Şu şans oyunlarında oldum olalı kötüyüm zaten, o yüzden en sevdiğim oyun satraç, şans faktörü yok hem de 1v1 ^^

canifeto12
21/06/2015, 23:51
olan olmuş artık . sinirlenmene gerek yok zevk almak için oynuysun neticede . istersen gene yaparsın aynı desteyi

he bide önemli olan kötü kartlarla kazanmak falan :D

Lexsarko
22/06/2015, 00:10
En mantıklısını yazdığımı sanıyorum ama :3

KEREEEEEEEEEEEM
22/06/2015, 01:16
Kingsage oynarken bir 6 sene kadar önce ilk 5e girecektim 2. köyümü alırsam. Neyse bayram günü saldırımı yaptım ballı herif 3 sadakatle kurtartı köyü bi sonraki saldırıda destek almış kont gg oldu.

Sonra 2 tane kont bastım 2 siyle alırsam yine ilk 20ye giriyordum. Bu adam bizim ittifakın liderine at bunu demiş oç beni atmış adam da benim köyümü aldı.

O günden beri o oyunu oynamadım.

ebenezer
22/06/2015, 01:42
Yeni bir ağlama duvarı mı oluşuyor ne?

hohmlec
22/06/2015, 03:52
Allah belasını versin oynayamiyonuz niye carry alıyonuz sonra gel de kufretme

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

FafraGa
22/06/2015, 07:19
Lex en mantiklisini sen soyledin ciddili ya zaten akk yi gecmisim kim indirecek simdi bi daha.
Alergum gecmis olsun sana da. Kumarda kaybeden askta kazanirmis felan filam
Canifetoya ne diyim bilemedim sana hak versem lex e hak verdigim icin kendimle celisirim. En onemlisi zevkti ama gecmiste kaldi artik.
Maydin yine mi ruslar?
Ebenezer zamki forumun diger Nanasi olmadan bi konuya aglama duvari diyemeyiz. Kendisi ateist ama yahudilrden daha cok duvar dibinden agliyor. Kucukken cok sıkısirsak duvar dibine iserdik millet karsisinda agliyor. Kisisel tercihlere saygi duyuyorum ama iste ne yapalim garip ya. Kendisi ban yemis tez zamanda aramiza doner umarim gozyasi forum icin onemli. Icindeki enzimler felan mikroplardan arindiriyor ortaligi.
Hohmlec zamkim dotayi da yukleyemedim daha akk demistim yukarda reborn gelince artan boyut vs lowlarin oyunu oynamasina engel olur diye dusunmustum. Sanirim bi 7 degil de 70 gb gelmesi lazim yoksa olmayack gibi. Misal ben 3k alti bi oyuncu olarak hala oynayamadim. Olsun ne yapalim uzulme 5 carry alin. Wardsuz kazanmak carry olmadan kazanmaktam daha kolay.

Sercan<Michaell>
22/06/2015, 10:05
Olm çok oynamak istediğinde vereyim benim hesabı gir oyna görevleri yap gold kas :D Tek şartım arenaya girmek yok :D

FafraGa
22/06/2015, 10:31
Olm çok oynamak istediğinde vereyim benim hesabı gir oyna görevleri yap gold kas :D Tek şartım arenaya girmek yok :D
Bu ara oyun oynayamam ya. Finallerim var sonra gelen teklifleri degerlendircem. Coktan atmali troll basligina dondu zaten konu. [emoji1] senin bi anin var mi paylasir misn bizimle?

Sercan<Michaell>
22/06/2015, 12:02
Bu ara oyun oynayamam ya. Finallerim var sonra gelen teklifleri degerlendircem. Coktan atmali troll basligina dondu zaten konu. [emoji1] senin bi anin var mi paylasir misn bizimle?

Diablo II oynuyodum. Oynayanlar bilir oyunu 3 aşamada bitirirsiniz normal nightmare hell. Paladinimi Hell'in son bölümüne getirdim. Baalın olduğu haritaya. SOnra karakteri yanlışlıkla sildim. O gün bugündür diablo oynamam. Diablo 3'u 4 sene beklemiş adamım oynamadım düşün :D D2 oynayanlar bilirler Hellde haritaları geçmek ciddi zahmetli ve uzun sürer.

FafraGa
28/06/2015, 13:10
7976

Zamkiler agropala ile rank 12 den 9 a zıpladım. Bu deckin aynısı ile. 1saat sürdü. 11-2 gidiyordum. Bu meta biraz daha sürerse seri gold kasmam sıkıntı değil.
finallerimden sonra uçarım bne ya :D

ALergUm
28/06/2015, 17:04
Diablo II oynuyodum. Oynayanlar bilir oyunu 3 aşamada bitirirsiniz normal nightmare hell. Paladinimi Hell'in son bölümüne getirdim. Baalın olduğu haritaya. SOnra karakteri yanlışlıkla sildim. O gün bugündür diablo oynamam. Diablo 3'u 4 sene beklemiş adamım oynamadım düşün :D D2 oynayanlar bilirler Hellde haritaları geçmek ciddi zahmetli ve uzun sürer.

Bilmem mi, flyers jungleda pigmelerle vs atıyodum artık o derece

FafraGa
29/06/2015, 11:08
Beyler bugün bi arena yapayım dedim. Paladin seçtim 3 hero arasından. Yani en iyi bildiğim oydu ondan seçtim. Sonra mi kartlar geldi. Öyle böyle değil ya. Toplam 3 class kartı vardı. Ne truesilver felan bi bok yok. Nasıl sinirlendim anlatamam. 1lose aldım 0-1 iken retire yaptım ve gelen packtan çıkan aşkısı at.

7977