PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Steam Aile paylaşımı

Berkantk
22/06/2015, 10:28
Benim 1. hesaptaki CS:GO'yu 2. hesabımla paylaştığım zaman, 2. hesaptan oyunu her yerden rahatlıkla oynayabilir miyim, yoksa sadece kendi bilgisayrımda mı oynayabilrim? Bir de bu hesapların kariyerleri ayrı mı olur bir mi olur?

KKROguz
22/06/2015, 10:37
Aile paylaşımı sadece kendi bilgisayarından oluyor diye biliyorum. Farklı bilgisayarlarda oynanması bana biraz mantıksız geliyor.

hohmlec
22/06/2015, 11:47
Aile paylaşımı sadece kendi bilgisayarından oluyor diye biliyorum. Farklı bilgisayarlarda oynanması bana biraz mantıksız geliyor.
hayır oluyor erişim verirsen paylaştığın oyunları oynayabilirler
Bakınız ben oynamadıgım totalwarları arkadaşıma share verdim

KEREEEEEEEEEEEM
22/06/2015, 14:53
Aile paylaşımı vermen için oynayacağın herhangi bir bilgisayarda 2 hesapla da girmen gerekiyor. Sonra birinden diğerine paylaşım veriyorsun asıl hesabındaki tüm oyunları diğer hesabın ile indirip oynayabilirsin yalnız sadece o bilgisayarda. Başka bi pcye geçersen işlemi tekrar yapman lazım.

Berkantk
22/06/2015, 15:48
Aile paylaşımı vermen için oynayacağın herhangi bir bilgisayarda 2 hesapla da girmen gerekiyor. Sonra birinden diğerine paylaşım veriyorsun asıl hesabındaki tüm oyunları diğer hesabın ile indirip oynayabilirsin yalnız sadece o bilgisayarda. Başka bi pcye geçersen işlemi tekrar yapman lazım.

Peki kariyer devam eder mi? Yani kayıtlarım

KEREEEEEEEEEEEM
22/06/2015, 16:13
Hayır

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi