PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2015 e damga vuran kartlar

FafraGa
07/01/2016, 22:27
Valla baslik cok iddali felan oldu ama fena degil ya. :D
Simdi surda var burda var felan demeyin hs oynuyoz mu oynuyoz izliyoz mi izliyoz. Aramizda legend olan bile var. Ne dusunuyorsunuz hadi konusalim. Basliyom.

Istinasiz cok guclu bi desteydi patron warrior cidden durdurmak zordu. Emp ile de kaos damagi koyuyor warrior. 2 armoru shield slam bilmem ne cok ucuza cok iyi desteler cikti. En son warsong nerf ile öldu cok sukur.
Ilk siraya grim patronu yaziyorum.

Paladin dediler kiz vermediler. Cidden uther reisin hakki cok yendi taki gvg ye kadar. Hem agrosu hem midrange felan bayagi guzel sinerjiler cikti ortaya ama tgt ile ayri bi costu reis. Şak 5 tane secreti geldi dayadi suratimiza cidden bize kim oldugumuzu hatirlatti who am i?
Mysterious challenger i 2. Siraya yaziyorum.

Gelelim her destenin vazgecilmezi drop gibi drop war golem+2 wispimiz dr. Boom u 3. Siraya yazarim abi.

Hep legendary epic mi konuscaz rarelerin cani yok mu? Olmaz mi knife jugler in hakki cok yeniyor. Nerf yer mi bilmem ama oyunu boardu aksi yone cevirdigi cok oldu. Yazdim askisini 4 e

Geleyim son karta cidden ilk 4 ten sonra buraya ne yazilir bilmiyorum ama ben 5.ligi 2 karta layik goruyorum. 1. Ironbeak owl 2 manaya gore cok is yapiyor. Bence silence metada cok onemli bu ara. Dogru oynanmali. Bi de kanser eden cidden garip pek alisamadigimiz bi kart var reno jackson.

Siz ne dusunuyorsunuz?

tarhuman
08/01/2016, 00:16
Beni grim patron'dan çok amani berserker sinir ediyor. Warsong nerf yese de 3 manalık charge ile berserker hala güçlü sayılır. Ama metada yerini bulamadı.

Mysterious challenger son metada face hunter kadar nefret ettirdi. Big game hunter range'ine anca secret çalışınca girdiği için uğraştırıyor.

Dr.boom her destenin geleneksel kartı haline geldi. En olmadık destede bile görüyoruz.

Knife juggler hep benim zararıma bıçak attığı için sludge belcher benim gözümde daha değerli.

Ironbeak owl'a ise acıyorum. Sen o kadar silence'la, görevini yap ama bir hero power'a toz ol.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MadPandastic
08/01/2016, 00:41
Icehowl: Dünyanın en iyi legendarysi, yere indiğinde 10 vurup hala yerde kalan bi kart var mı? yok OP NERF PLS

Wilfred Fizzlebang: Bu cüce sayesinde 0 manaya Power Overwhelming atıyosun abi. THE VALUE GUYS

Garrison Commander: 6 manada yere 2-3 body koyup 2 kere Fire Blast kullanmak tempo üstüne tempo değil de nedir. GET DEMOLISHED

Injured Kvaldir: Adam o kadar güçlü ki ayıp olmasın diye kendini bıçaklıyo yine de ölmüyo.

Ice Rager: Gamebreaker op shit i wont even explain.

MoistVagina
08/01/2016, 01:12
Dr.Boom ...

Nana
08/01/2016, 05:47
1) Dr.Boom

2) Living Roots

3) Kodo Rider

4) Kvaldir Raider

5) Seal of Champions

Tabi ben daha çok arena oynadığım için arena'ya göre yaptım bu top 5'i ranked bilemem orda bir sürü vardır yazmakla bitmez

Krizalid
08/01/2016, 06:09
Bayağı bir şey var ya. Bir sene uzun bir süre.

GvG 7 Aralık 2014'te çıktı, BRM Nisan 2015 süresince, TGT de 24 Ağustos'ta çıktı. LOE daha yeni bitti o 2016 sayılır artık. Gerçi Reno 2015 de kabul edilebilir. Onu yazdım sayın.

GvG: Unstable Portal, Tinkers Sharpsword Oil, Malganis, Mechwarper, Antique Healbot, Dr. Boom
BRM: Emperor Thaurissan, Grim Patron, Flamewaker
TGT: Mysterious Challenger, Justicar Trueheart