PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni format

FafraGa
03/02/2016, 00:32
Arkadaslar az once bi video izledim. Adamin biri yeni bi formattan bahsediyordu. Oyuna yeni baslayanlari ciddi sekilde etkileyecek yeni format yoldaymis. Standary ve wild seklinde ayrila play modumuz var. 18 deste slotu vs bayagi bi yenilik geliyor. Konuyu tam ayrintili okamadim ama burd tartisalim ostedim. Pwn dan daha ayrintili bakabilirsiniz. Yarin ben de ayrintili bakip goruslerimi soyluycem.

FafraGa
03/02/2016, 23:53
Kimse siklememis amk. Neyse ben devam edeyim. Standart mode ve wild mode seklinde iki secenegimiz var. Wild mode su an oynadigimizdan farki yok. Advler ve expler tam olan biri ocn ya da tama yakin olan biri icin yuksek ranklar artik daha kolay olacak gibi. Peki neden? Standart mode ile biraz daha farkli bi dunyaya giriyoruz. Peki neden? Biraz is farkli burda tum setleri degil 1 seti kullanabilecez bir de klasik kartlari. Yani eski destelerin geriye donusu burayla saglanack gibi. Bence iyi yani var kotu yani var. Eskiden bayilarak oynadigimiz outdated olan desteleri tekrar canladiracak lakin gvg ile hayat bulmus bazi klasslari öldurecek. Rip paladin. Peki wild da rank kasmak neden zor olir dersek cogu low skill oyuncunn standarta kayacagi belli. Eski tecrubeli kart anlaminda belli cogunlugu elde etmis oyuncular icin biz bize kaldik diyebiliriz. Ha erken konusmakta dogru degil kart degisimleride yolda. Loathebsiz standart modda bi face shaman deckini dusunemiyorum. Hele eski anam babam usulu handlocklar ne olacak. Malganis voidcaller olmadan hele her destenin olmazsa olmazi dr. Boom vs vs . Y eni formatla bizi bambaska bi hs bekliyor. Yeni exp.nunda duyrulmasi ile gold ve dust biriktirmeye basladik bile. Neyse zamkiler az da siz konusun. En sevindigim kisim en sevdigim legendary tbk tekrar metaya gircek gibi.

ebenezer
04/02/2016, 00:30
Dereyi görmeden paçaları sıvamak olmaz.

Simita
06/02/2016, 01:22
GvG nin sikko rng faktörünün gitmesi güzel. Ama naxx kartlarının yeri nasıl dolacak onu bilmiyorum. Oyuna yeni başlayanlar için de 1-2 tane mod eklenebilirdi aslında. Standart mod için bile yeni başlayacak kişinin önünde Classic+TGT ve 2 adventure var. Eski kartların rework edilmesi de bariz etkiler mi bilmiyorum. Druid yerde 4 damage olduğu sürece 9 manada( 7 + innervate // 5+2xinnervate) 20 damage vurabiliyor. Gidip roarı 4 mana yaparsa aynı şekilde 10 manada atılcak. Çok rework lazım çok.

tarhuman
06/02/2016, 14:19
Konuyu yeni gördüm. Standart modun gelmesi eski oyuncuları pek etkilemedi. Standart yokmuş gibi wild devam edebiliriz. Ama yeni oyunların hem yararına hem de zararına oldu. Yararını zaten biliyorsunuz. Ben zararını yazayım. Naxx ve GvG'nin satışları kaldırılacak. Mesela yeni oyuncu satın alamadığından naxx'ta sadece çöp olmayan kartları craftlamak için yaklaşık 6000 dust biriktirmesi lazım. GvG içinse bunun 5-6 katı dust ihtiyacı olacaktır. Bu yüzden naxx ve gvg'den kartı olmayan yeni oyuncular standart moda mahkum edilecek. Wild'de tutunmaları pek mümkün olmayacaktır.

Krizalid
10/02/2016, 21:39
Bu fikri çıkaranın anasını sikeyim ben. İnşallah batarsınız; beceriksiz, paragöz orospu evlatları. Yöneteceğiniz oyunun da ayrı amk.

MadPandastic
10/02/2016, 22:00
Bu fikri çıkaranın anasını sikeyim ben. İnşallah batarsınız; beceriksiz, paragöz orospu evlatları. Yöneteceğiniz oyunun da ayrı amk.

:D

Krizalid
10/02/2016, 22:02
:D

:DDD

Nana
10/02/2016, 22:12
Küfür serbest mi artık ya forumda bende şöyle doya doya bi sövsem diyorum :d çok canım sıkılıyor

FafraGa
10/02/2016, 23:11
Adminler ghost walk açmış. Bence fazla serbest takılmayın.