PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rank kasma

bordomavi
03/02/2016, 23:19
Uzun zamandır kaliteli oyun oynayamıyorum. Rankım 3k larda. Az çok oyunu biliyorum. Dota1 in başlarından beri oynarım bu mereti. Fakat ne kadar oyun kazansam da o kadar oyun kaybediyorum. Rank kasıp 4k larda güzel oyunlar oynamak istiyorum. Bunun için tavsiyelerinizi alabilir miyim? Şu heroyu al şunu sürekli yap kasarsın fln. Şimdiden teşekkürler.

Burakula
04/02/2016, 09:41
takım arkadaşları açısından şansın yaver giderse rank kasarsın başka bir yolu yok maalesef. dota denilen oyunda dünyanın en iyi oyuncusu da olsan takım arkadaşlarına bağımlısın. sadece bekle, belki şansın döner.

Nana
04/02/2016, 18:17
Bu mmr boost yapanlar ve hesap kasıp satan gerizekalılar bitmediği sürece bu oyun adam olmaz. net adam 6-7k mmr'da aptal gibi smurf açıp millete hesap kasıyo ya salak salak var böyle tipler o yüzden bu hesap olayını düzeltmeleri lazım nasılını bilemem valve bilecek onu da hayvanlar gibi para kazanan o sonuçta

FafraGa
05/02/2016, 13:10
Ranklar hs de oldugu gibi her ay sifirlansin.

Burakula
05/02/2016, 14:39
en azından her patch sıfırlanması gerek ama mmr birincilerinin büyük takımların dikkatini çekmesi olayı mmr nin olması gerekenden daha önemli gözükmesine neden oldu bu saatten sonra sıfırlama üst sıralara çıkmak için aylarını hero spamlamaya verenleri çok kızdırır yani valve epey bir geç kaldı ve sonuç olarak iş kontrolden çıktı.

KEREEEEEEEEEEEM
05/02/2016, 19:18
Adamın pcsinde hangi hesaplara girilmiş boost yapmış mı yapmamış mı çok kolay belirlenebilir. Yapanları banlasalar kimse sesini çıkaramıcak da neden yapmıyorsa valve bilemiyorum.