PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Warcraft filmi cikti.

FafraGa
05/06/2016, 09:36
Var mi giden nasil buldunuz? Kac yildir beklemiyor muydunuz?

MadPandastic
05/06/2016, 20:24
Düşük beklentiyle gittim fakat salondan çıkarken sırıtıyodum. Filmi ciddi ciddi hikayeyi bilen insanlar için yapmışlar. Hikayeyi bilmeyen bok yer.

Aslında çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama, Warcraft: Chronicles Volume I diye bi kitap çıkarttı Blizzard bikaç ay önce, devamı da gelecek. Kitapları daha önce çıkartıp filmleri de onlardan sonra çıkartsa daha iyi olurdu sanki.

Ama neyse sağlık olsun, şu an için tek isteğim üçleme ile bitirmesinler. Altılama, dokuzlama falan lazım bu hikayeye. Pls Blizz. Bok gibi paranız var yapın aq.

Nighthawk
05/06/2016, 22:37
Düşük beklentiyle gittim fakat salondan çıkarken sırıtıyodum. Filmi ciddi ciddi hikayeyi bilen insanlar için yapmışlar. Hikayeyi bilmeyen bok yer.

Aslında çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama, Warcraft: Chronicles Volume I diye bi kitap çıkarttı Blizzard bikaç ay önce, devamı da gelecek. Kitapları daha önce çıkartıp filmleri de onlardan sonra çıkartsa daha iyi olurdu sanki.

Ama neyse sağlık olsun, şu an için tek isteğim üçleme ile bitirmesinler. Altılama, dokuzlama falan lazım bu hikayeye. Pls Blizz. Bok gibi paranız var yapın aq.

Yillar once cikan Warcraft: The Last Guardian kitabi da bu filmle ayni surecte geciyor aslinda.

MadPandastic
05/06/2016, 22:42
Yillar once cikan Warcraft: The Last Guardian kitabi da bu filmle ayni surecte geciyor aslinda.

Evet, okudum o kitapları yıllar önce fakat tüm hikayeyi kapsamıyorlar. Lotr + Hobbit şeklinde olmasındansa Harry Potter şeklinde olmasını tercih ederim.

Darkelia
06/06/2016, 18:00
Ben hikayesini filan çok bilmiyorum ama film bana çok basit geldi yani izlerken zevk aldım tamam ama unutamayacağım aman aman şeyler olmadı belkide giriş filmi olduğu içindir , belkide çekilen birçok sahnenin "klişe" oluşundandır. Misal ,yeni doğan çocuğu minik bir sandala koyup akarsuya bırakmak Altar'ın oğlu Tarkan'dan bu yana işlenen bir şey daha yaratıcı olabilirdi sahneler.

Nana
06/06/2016, 18:18
İnsanlar film çıktığı gün bokunu çıkardığı için her zaman ki gibi gitmeyi düşünmüyorum inat ettim. herkes bu kadar konuştuğuna göre kesin kötü film internete düşünce bakarım gitmeye değmez.

Nighthawk
06/06/2016, 23:45
Bugun izledim.

Gorsel olarak cok iyiydi. Oyunculuk iyiydi. Senaryo ve editing daha iyi olmaliydi, yeterince iyi degildi.

Zaten hikaye belli degil mi senaryo nasil daha iyi olacak derseniz, birincisi hikayede degisiklikler var (olmasi normal), ikincisi ayni hikaye icin yazilan fakli scriptler cok farkli sonuclar dogurabilir burda da storytelling zayif kalmis bence.

IMAX ve 3D'yi genelde cok sevmem ama bu film icin tavsiye ederim.

Haftaya Cin'de ciktiginda, hem Cin oyuncu kitlesiyle hem de Cin'de box officein rekor kirdigi tarihlerde cikacagi icin buyuk hasilat elde etmesi bekleniyor. Ordan aldiklari kuvvetle sonraki filmler daha iyi olur diye umut ediyorum.

sehnoc
10/06/2016, 11:35
ben de izledim. bol görsel efekli hikayesi leş marvel filmlerinin kılıçlı büyülü versiyonu olmuş. gereksiz duygusal sahneler karakterlerin sürekli radikal değişimler yaşaması falan böle amk bu ne ya dedim. filmin en iyisi sahnesi murloc sahnesiydi lol. ama yine de güzel film yani benim beklentim çoktu o yüzden beğenmedim galiba. 3d izledim gayet güzeldi 3d tavsiye ederim.

Darkelia
10/06/2016, 23:55
ben de izledim. bol görsel efekli hikayesi leş marvel filmlerinin kılıçlı büyülü versiyonu olmuş. gereksiz duygusal sahneler karakterlerin sürekli radikal değişimler yaşaması falan böle amk bu ne ya dedim. filmin en iyisi sahnesi murloc sahnesiydi lol. ama yine de güzel film yani benim beklentim çoktu o yüzden beğenmedim galiba. 3d izledim gayet güzeldi 3d tavsiye ederim.

Harbiden murloc ahashdhsdfg onun içinde filme gitmeyin beyler xmen'e gidin xmen'in yeni filmi emin olun çok daha güzel Warcrafttan.Warcraft filminden zevk alacağınız tek şey murloc sesi cidden onun içinde şunu şuraya bırakıyorm fazlasıyla tatmin eder
https://www.youtube.com/watch?v=1TueJSFKsKw

L2ebel
11/06/2016, 01:55
2016'nın yüzüklerin efendisi olmuş

BorisPeace
11/06/2016, 02:29
Bugun izledim.

Gorsel olarak cok iyiydi. Oyunculuk iyiydi. Senaryo ve editing daha iyi olmaliydi, yeterince iyi degildi.

Zaten hikaye belli degil mi senaryo nasil daha iyi olacak derseniz, birincisi hikayede degisiklikler var (olmasi normal), ikincisi ayni hikaye icin yazilan fakli scriptler cok farkli sonuclar dogurabilir burda da storytelling zayif kalmis bence.

IMAX ve 3D'yi genelde cok sevmem ama bu film icin tavsiye ederim.

Haftaya Cin'de ciktiginda, hem Cin oyuncu kitlesiyle hem de Cin'de box officein rekor kirdigi tarihlerde cikacagi icin buyuk hasilat elde etmesi bekleniyor. Ordan aldiklari kuvvetle sonraki filmler daha iyi olur diye umut ediyorum.

Dominic Cooper zayıf kalmış bence (zayıf kalmadığı film görmedim galiba ^^), Ben Foster'ı çok sevmem ama bu filmde beğendim. Özellikle Horde kısmının aktörleri çok iyi iş çıkarmış. CGI müthiş. Soundtrack müthiş. Fimmel müthiş. Khadgar'ı oynayanı tanımıyorum ama hiç fena değildi bence. WoW bilenler için film boyunca serpiştirilmiş ayrıntıları da beğendim. Film 5 üzerinden 5 değil ama metacriticdeki gibi %27 de değil.

Giriş filmi için hiç fena değil. İlerisi için masayı hazırladı.