PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : darbe olabilitesinin mevcudiyeti

KEREEEEEEEEEEEM
15/07/2016, 23:40
evet boynuzlar birbirini itiyor. hadi bakalım hayırlısı.

sehnoc
16/07/2016, 00:36
bir girişim var bakalım neler olacak.

ZALIM
16/07/2016, 02:59
başkanlık is coming.

darbe değildir, darbe olsa duramazsın.

Nana
16/07/2016, 03:07
akp'nin kendi uydurduğu darbe girişimi evet :d asker polise teslim oldu diye haber yapıyo cnn rofl lol lmao

Krizalid
16/07/2016, 03:23
hem yazdııım hem oynadım

Lexsarko
16/07/2016, 11:50
Kim, kime, neyi, niye yapmış bugünlerde anlamak çok zor. Olan yine masum insanlara, omuzlarda askere gönderilmiş ve kandırılarak sahaya sürülen erlere oldu.

KEREEEEEEEEEEEM
16/07/2016, 12:05
Kim, kime, neyi, niye yapmış bugünlerde anlamak çok zor. Olan yine masum insanlara, omuzlarda askere gönderilmiş ve kandırılarak sahaya sürülen erlere oldu.

Erlerin kandırılması yanlış bir tabir bence, sadece emirlere itaat etmek zorundalar.

Raichoxunrefleksleri
16/07/2016, 13:06
Komplo teorileri olabilecek en son açıklama (http://phys.org/news/2016-01-equation-large-scale-conspiracies-quickly-reveal.html)olmalı. Tabi bu eninde sonunda Erdoğan'ın işine yarayacak, onda hem fikiriz.

Konunun özetini Lexsarko yapmış en iyi şekilde. Olan piyonlara oldu. Rütbesiz erler, piyon gibi ileri sürülen halk... Kafası kesilen, linç edilen askerlerle; kafatası parçalanmış, helikopterle taranmış sivilleri gördükçe insanın içi cız ediyor gerçekten. Fakat bu bana bir şeyi gösterdi, bugüne kadar hep ulusalcılarla islamcıları aynı kefeye koyardım bir yerde, mutlak değer bakımından. Bugün gördük ki, eline güç geçmiş bir islamcı bu ülkede en çok korkmanız gereken şeydir. Ne istediniz ulan savunmasız 20 yaşındaki rütbesizlerden?

sehnoc
16/07/2016, 13:44
darbe yalan oldu beyler dotaya devam :d

FeedGuaranteed
16/07/2016, 15:03
Ulan taşak geçiyoduk başta once trt geyiği oldu altımıza sıçtık. Sonra izledik gene biraz Show gibiydi sonra meclis falan patladı insanları vurdukları videolar geldi gene altımıza sıçtık. Sonra yatıp uyuduk kalktık askerlere yapılanları gördük gene altımıza sıçtık. Bu sefer darbe olacak diye değil de bunlar bizi siker diye. Hala korkuyorum açıkçası bu yobazlardan. İnşallah bir şey yapıp kızdırmayız şu an kendilerini çok güçlü sanıyorlar her konuda bir şey yapmaya çalışabilirler.

KEREEEEEEEEEEEM
16/07/2016, 15:08
Ulan taşak geçiyoduk başta once trt geyiği oldu altımıza sıçtık. Sonra izledik gene biraz Show gibiydi sonra meclis falan patladı insanları vurdukları videolar geldi gene altımıza sıçtık. Sonra yatıp uyuduk kalktık askerlere yapılanları gördük gene altımıza sıçtık. Bu sefer darbe olacak diye değil de bunlar bizi siker diye. Hala korkuyorum açıkçası bu yobazlardan. İnşallah bir şey yapıp kızdırmayız şu an kendilerini çok güçlü sanıyorlar her konuda bir şey yapmaya çalışabilirler.

güçlüler ki zaten. adamlar sayıca fazla ve her denilene itaat ediyorlar daha ne olacak. gezide tomanın önünde su yiyip kahraman edilenlere bak bi de tankın önünde duranlara. tabi 2.si mal çünkü ölünce cennet ve huriadşfldş.

Burakula
16/07/2016, 16:45
şu anda itibaren mevye sebze aldığınız manavdan tutun da bindiğiniz taksinin şöförüne kadar hayatınızda bulunan herkese dikkat edin beyler. en ufak bir tartışamada ölebilirsiniz. Dün gece gördüğüm insanlar hasan sabbah ın cennetle kandırdığı militanlardan falan çok daha ileriydi çünkü. İşin en kötü tarafı da bu adamlar halk, bildiğimiz market çalışanı, öğretmen, tüpçü, kapıcı, mühendis falan amk. Herkesten korkun etrafınızdaki. Bu adamlar tek bir lafla bu kadar ileri gidebiliyorsa sizi de düşman belledikleri an yaşama şansınız yok demektir. Hadi yanlışı yapan bir taraftakiler emir kuluydu, ulan öbür taraftakilere Allah'ın kulu bile denmez nasıl canavarlar onlar amk. Adamlar soğukkanlılıkla 4ünü öldürdük sıra 5incide falan diyor, Allah rızası için vurun diye çıplak elle döverek insan öldürüyor, pet şişeyle tanka giren var, birden fazla kişini boğazını kesiyor? İlkini keserken insan ben napıyorum psikopat mıyım der amk? Daha da siniri geçmiyor leşine ölüsüne sarıyor hayatına hiç tanımadığı kişilerin. Zamanında şehitler ölmez dediği mehmetçiğim dediği 20 yaşında bebeleri tek lafa tereddütsüz doğruyor adamlar? Haplı desem bu kadar çok insana hap tiner falan da yetişmez aga herkesten korkacaksın bu ülkede sivil olan herkesten.

FeedGuaranteed
16/07/2016, 18:20
güçlüler ki zaten. adamlar sayıca fazla ve her denilene itaat ediyorlar daha ne olacak. gezide tomanın önünde su yiyip kahraman edilenlere bak bi de tankın önünde duranlara. tabi 2.si mal çünkü ölünce cennet ve huriadşfldş.

Olm sen ne salak adamsın ya. İzlemedin mi videoları? Vurdukları zaman nolduğunu görmedin mi? Darbe denen şeyi oyuncak mı sanıyorsun? Senle daha fazla diyalog kurmak istemiyorum. İnsanlar boş yere ölecek diye üzülmüştüm en başında. Şimdi de bu tayfanın bize yapacaklarından korkuyorum ne var bunda. Ben açıkçası artık her konuda ortanın ortası olmaya karar verdim. Kafa rahat yaşamak istiyorsan tarafsız ve boş olmak lazım bu ülkede.

Nana
16/07/2016, 18:28
Aynen ya o videolar ne öyle kanım dondu izlerken kime güveneceğimizi şaşırdık artık bü ülkede en iyisi tarafsız olmak ya o zaman da gerçi niye tarafsızsın diyip linç ederler orası ayrı tabi yani tayyibin tek sözüyle sokağa dökülmeleri çok abes ve korkutucu ya bu kadar canavar olduklarını tahmin etmezdim yobaz olduklarını biliyordum ama demek tayyibin ağzına bakıyo artık herkes çok üzücü ya

ZALIM
16/07/2016, 18:39
şu anda itibaren mevye sebze aldığınız manavdan tutun da bindiğiniz taksinin şöförüne kadar hayatınızda bulunan herkese dikkat edin beyler. en ufak bir tartışamada ölebilirsiniz. Dün gece gördüğüm insanlar hasan sabbah ın cennetle kandırdığı militanlardan falan çok daha ileriydi çünkü. İşin en kötü tarafı da bu adamlar halk, bildiğimiz market çalışanı, öğretmen, tüpçü, kapıcı, mühendis falan amk. Herkesten korkun etrafınızdaki. Bu adamlar tek bir lafla bu kadar ileri gidebiliyorsa sizi de düşman belledikleri an yaşama şansınız yok demektir. Hadi yanlışı yapan bir taraftakiler emir kuluydu, ulan öbür taraftakilere Allah'ın kulu bile denmez nasıl canavarlar onlar amk. Adamlar soğukkanlılıkla 4ünü öldürdük sıra 5incide falan diyor, Allah rızası için vurun diye çıplak elle döverek insan öldürüyor, pet şişeyle tanka giren var, birden fazla kişini boğazını kesiyor? İlkini keserken insan ben napıyorum psikopat mıyım der amk? Daha da siniri geçmiyor leşine ölüsüne sarıyor hayatına hiç tanımadığı kişilerin. Zamanında şehitler ölmez dediği mehmetçiğim dediği 20 yaşında bebeleri tek lafa tereddütsüz doğruyor adamlar? Haplı desem bu kadar çok insana hap tiner falan da yetişmez aga herkesten korkacaksın bu ülkede sivil olan herkesten.

+1

Burakula
16/07/2016, 18:58
görüntüleri falan izledikçe aklıma Kaddafi'nin ölümü geldi. Adamı kalabalık halkın arasına atıyorlardı halk da iki tarafından çekerek canlı canlı kafasını gövdesinden ayırıyordu amk. Ulan ne psikopat adamlar diye düşünmüştüm içimden o zaman. Ulan o heriflerin aynısı bizde de varmış meğerse hem de bir sürü. Tayyip herhangi bir isim verse şu an evine gidip aynı şekil canlı canlı koparırlar kafasını. Ulan çok korkunç ya. Düşündükçe stresten midem bulanıyo amk okulda falan fişledilerse her an evim falan basılabilir random kişiler tarafından öldürülebilirim. Komşu gelip dün gece sen neden yoktun asker avında diye bile öldürebilir beni. Kötü olduğunu biliyordum ama bu kadar korkunç bir şey olduğunun yeni ciddiyetine varıyorum Türkiyede yaşamanın.

sehnoc
16/07/2016, 22:59
Aq korkaklari 2 video gorunce tirstiniz mi. Bunlar 1 e 10 olmadilar mi bi sik yiyemezler ve 1 e 10 değiller azcik rahat olun minakoyim hepinizin. Dişaridaki kadar evde muhalif var rahat olun lol.

KEREEEEEEEEEEEM
16/07/2016, 23:44
lan ben götümde hissediyorum polisin kapıma her an gelebileceğini ona rağmen korkum yok hatta sevindim bile birazcık bunlar üst komşunun yarın gelip kafa keseceğinden bahsediyor asşldkasdşkaşsd

YOLO322
17/07/2016, 00:28
2.dalga geliyor. Ayik olun

L2ebel
17/07/2016, 07:28
o değilde boğaziçi köprüsünde askerin kafasını kesmişler :s

FeedGuaranteed
17/07/2016, 13:32
Herkes bu kadar coşkuluyken; yobazı, muhalifi, aradaki daha ılımlı sapık milliyetçisi her zaman olduğundan daha tehlikeli. Yoksa tabi ki eve gelip boğazımızı kesecek değiller ama mesela bir haber vardı 1-2 ay oldu galiba. Adana'da adamı ve karısını sitede arabayı park ettiği yerden dolayı vurup öldürdü adam. Bu normal miydi? Böyle bir şeyden korkmak çok saçma değil miydi? Onun gibi düşün. Tabi sen de beyin max 1 bilemedin 2 değişkeni algılayabiliyor ama olsun denemen yeter.

Edit: Mesela https://twitter.com/postmodernseyh/status/754463040649723905

Darbeyi engellemek için sokağa çıktı bu tayfa. Şu an bir olay yok. Bu amına kodumun beyinsizleri şu an boş boş dolaşıp birbirini gazlıyor. Millete salça oluyor. Ankara'da suriyelilerin dükkanlarını yakmışlar bir yerde. Ben de çok hoşlanmıyorum adamlardan ama kendi tahminimi yazayım olayların gelişimi için;

-Bak bak orospu çocuklarına bak Arapça tabela asmış.
+Vay orospu çocukları
-TEKBİİİR
+Allahu Ekber
(dükkanı sikerler)

bunu yapan ağır milliyetçi tayfa ama bunun farklı varyasyonlarını her grup yapabilir şu an kendilerince hassas noktalarına göre. Anladın mı neden korktuğumu? Direkt olarak bizi etkilemese de indirekt olarak her türlü sekme şansı var herhangi birine.

ZALIM
17/07/2016, 19:06
TEKBİİİİİİİİİİR

Arliath
17/07/2016, 21:57
Öncelikle herkese merhaba.

Konuyla ilgili naçizane fikrimi paylaşmak istedim.

Her şeyden önce hiç bir darbe girişimi saat 21:30 sularında insanlar evine dönerken; trafiğin pek hayli olmasa da yoğun olduğu sivil halkın evde, gerek bilgisayar gerek TV başında olduğu saatlerde gerçekleşmeye başlamaz.
Genellikle bu tür askeri girişimler sabah 4:00 - 5:00 sularında vuku bulur. ( Herkesin günü kapatıp, uykusunda olduğu saatlerde veya kimsenin herhangi bir ekstraordiner durum beklemediği saatlerde olur. )
Konuda mutabık olduğumuza inanıyor ve girizgâhı sonlandırıyorum.

Gelelim asıl mevzuya. TSK' nin yönetime el koyabilmesi için her şeyden önce cumhurbaşkanının mütakiben başbakanın tezelden görevlerine son verilir, gerekirse infazları gerçekleştirilir. Nitekim durumla uzaktan yakından alakası yok 15 Temmuz' da yaşananların.
Bu bir darbe girişimi değildir. Fetocuların YAŞ' dan önce ses duyurma çabaları değildir. RTE' nin sağlık durumunun kötüye gitmesinden faydalanıp vatana restorasyon yapmak isteyen vatanseverlerin girişimi hiç değildir.
Bu; küresel güç olarak adlandırılan bir takım devletlerin, kurumların ve hatta şahısların Türkiye için biçtikleri paydır.
" Danışıklı dövüş bu askeri düşman polisi kahraman RTE' yi de başkan yapmak istiyorlar" diyenler de mevcut, buna da katılmıyorum. Evet başkanlığa giden yol artık çok daha kolay evet polis şu an kahraman asker kaka gibi görünüyor. Ne bir siyasi parti ne de bir şahıs yaklaşık "3000" kişiyi manipule edip sahte bir darbe için gönderemez.
Eğer ki girişimler gerçek olsaydı ilk hedef Beştepe akabinde de Türksat olurdu. Türkiye semâlarında F16 jetler ve skorskyler dolaşırken hiç bir sivil uçak havaalanına iniş yapamazdı, özellikle de Sayın Cumhurbaşkanımızı taşıyan sivil uçak. Havada taciz edildiği söylenen söz konusu uçak havada tecavüze uğrardı.
Demem odur ki sevgili faniler: "Kanmayınız"

Her zaman zararlı çıkan gariban olur, fakir olur, vatana millete sadık Mehmetçik olur.

Üstte paylaştıklarım tamamen şahsi görüşümdür, katılııp katılmamak pek tabii ki sizin iradenizde fakat; saygı duymak bu konuyla ilgili en erdemli davranış olur.
Herkese geçmiş olsun.

Krizalid
17/07/2016, 23:26
Ratz adamın mesajına niye edit atıyon?

L2ebel
18/07/2016, 12:34
15 temmuz akşamından beri darbe girişiminde bulunan askerlerin elinde olan Boğaz Köprüsü'nde sabah saatlerinde süreç son buldu. Askerler silahlarını bırakarak teslim oldu.

Bu sırada saldırıya uğrayan askerlerden biri boğazı kesilerek öldürüldü.

http://www.pes24.com/images/haberler/gj(4).jpg

sehnoc
18/07/2016, 23:07
15 temmuz akşamından beri darbe girişiminde bulunan askerlerin elinde olan Boğaz Köprüsü'nde sabah saatlerinde süreç son buldu. Askerler silahlarını bırakarak teslim oldu.

Bu sırada saldırıya uğrayan askerlerden biri boğazı kesilerek öldürüldü.

http://www.pes24.com/images/haberler/gj(4).jpg

bu görüntüler başka bir olaya ait. böyle bir olay gerçekleşmedi.

darbe bahanesiyle yargıda askeriyede ve kamuda kritik görevlerde bulunan ve biat etmemiş olan bütün adamları topluyolar. darbe sahte mi gerçek mi bilmem fakat darbenin bahanesiyle bi dünya alakasız adam tasfiye edilecek gibi.

L2ebel
19/07/2016, 02:19
bu görüntüler başka bir olaya ait. böyle bir olay gerçekleşmedi.

darbe bahanesiyle yargıda askeriyede ve kamuda kritik görevlerde bulunan ve biat etmemiş olan bütün adamları topluyolar. darbe sahte mi gerçek mi bilmem fakat darbenin bahanesiyle bi dünya alakasız adam tasfiye edilecek gibi.

hayır gerçek cihad sevici yandaş medya bunun üstünü hızlıca örtmeye çalıştı

askerin kafası kesildikten sonra istanbul boğazına attılar

cesedi mezara gömdüler askerin adı Lokman Biçici (25)

http://i.hizliresim.com/PMb3Pd.jpg

köprüye çıkanların isimlerini okudum, adamlar ya albay ya da yarbay. yani en rütbeli, en iyi eğitimli kişiler. adamlar karar alıyor halka tek bir kurşun sıkmayacağız diye; üstüne yürüyorsun, adamın elinde silah var ama sana sıkmıyor. sen ne yapıyorsun? saldırıp boğazını kesiyorsun.

canifeto12
20/07/2016, 21:30

http://i.hizliresim.com/PMb3Pd.jpg

köprüye çıkanların isimlerini okudum, adamlar ya albay ya da yarbay. yani en rütbeli, en iyi eğitimli kişiler. adamlar karar alıyor halka tek bir kurşun sıkmayacağız diye; üstüne yürüyorsun, adamın elinde silah var ama sana sıkmıyor. sen ne yapıyorsun? saldırıp boğazını kesiyorsun.

sıkmıyor mu ? asdmdsfffsdghkasdsad . sana tankın ateş ettiği tomanın yanında ki adamın cesedinin parçalanmış fotoğrafını atardım da neyse . bide kurşuna dizilenler var tabi

ZALIM
21/07/2016, 01:05
Bu fotoğraftaki er ve ölmüş olan er farklı kişiler. konu kilit

napstar
21/07/2016, 08:03

Sıkmıyor mu? Bu mesaj ciddi mi amk? Boğazın dibinde oturuyorum sabahın altısına kadar kurşun sesi kesilmedi. Sonraki gün Ortaköylü bir arkadaşımın köprüde açılan ateşte öldüğünü öğrendim. İçimdeki kin ve öfke o boğaz köprüsündeki "askerlerin" bir tanesinin kafasını kesmeyi bırak hepsini toplu yakıp acıdan haykırmalarını izlemeye bile yeter. Sİkik sikik bilmeden konuşup iyice sinir etmeyin insanları.

KEREEEEEEEEEEEM
21/07/2016, 09:38
Sıkmıyor mu? Bu mesaj ciddi mi amk? Boğazın dibinde oturuyorum sabahın altısına kadar kurşun sesi kesilmedi. Sonraki gün Ortaköylü bir arkadaşımın köprüde açılan ateşte öldüğünü öğrendim. İçimdeki kin ve öfke o boğaz köprüsündeki "askerlerin" bir tanesinin kafasını kesmeyi bırak hepsini toplu yakıp acıdan haykırmalarını izlemeye bile yeter. Sİkik sikik bilmeden konuşup iyice sinir etmeyin insanları.

kerem affettin mi?

Krizalid
21/07/2016, 21:45
Bir oy eksilmiş, ne güzel.

napstar
21/07/2016, 22:12
Bir oy eksilmiş, ne güzel.

Senin allahını sikeyim

Krizalid
21/07/2016, 22:17
Türkiye'deki IŞİD terör eylemlerinde ölenlerin yakınları da öyle dediler. Bana doğru demediler tabii.

napstar
21/07/2016, 22:22
IŞİD'i ayrı sizi ayrı amına kodumun nobranları. Sikik kukla terör örgütleri üzerinden sosyolojik büyük manâlar çıkarmaya çalışan beyin damarlarınızı da ayrı sikeyim. Hak ettiğiniz tek şey altın çerçeveli put fotoğraflar altında 31 çekmek. Bu siteye neden girdiysem amk eğitimsiz varoşları sizi

Krizalid
21/07/2016, 22:31
Nereye yahu? Daha karpuz kesecektik. Allah sikecektik. Sen bana "ama öldü efendim" diyecektin, ben de ağzımı büzerek "bilmem" diyecektim. Keh keh keh.

sehnoc
23/07/2016, 11:50
IŞİD'i ayrı sizi ayrı amına kodumun nobranları. Sikik kukla terör örgütleri üzerinden sosyolojik büyük manâlar çıkarmaya çalışan beyin damarlarınızı da ayrı sikeyim. Hak ettiğiniz tek şey altın çerçeveli put fotoğraflar altında 31 çekmek. Bu siteye neden girdiysem amk eğitimsiz varoşları sizi

bu tam olarak nedir ? :d

FafraGa
23/07/2016, 15:41

Hs de golden hero portreleri var. Sair burda hak ettiginiz tek sey low skill oyun oynarken orgazm olmak demek istemis.

FeedGuaranteed
23/07/2016, 21:28
En başından beri diyoruz. Bok yoluna gaza gelip öldüler. Yazık valla.

Krizalid
23/07/2016, 23:28

Ne olacak? Aklınca Atatürkçülere kin kusuyor.

Sanki arkadaşını Ortaköy'den Tahtalıköy'e Atatürkçüler postaladı!

Raichoxunrefleksleri
24/07/2016, 04:33

ATATÜRK olmasa bu satırları yazamayacak biri tarafından dile getirilen AHLAKSIZCA beyan. Ehehe, ulusalcı taklidi yapalım derken bile kendimden tiksindim aq, adamlar bununla bir ömür boyu yaşıyor. Zor iş vesselam.

sehnoc
24/07/2016, 22:46
çok ayip arkadaşlar birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacimz olan bu günlerde yapmayin böyle şeyler