PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wepla sunucusunun berbat bir sunucu olduğu gerçeği

Vulcan
30/01/2017, 17:41
JFA oynayan kişiler benim Wepla ile yaşadığım sorunları hatırlarlar. Kuralların K'sine karşı gelmemiş birisi olan beni forumlardan uzaklaştırıp birde sebebini sorduğum zaman cevap vermeyip engelleyen bir platformdur.

Olayın üstünden epey geçti fakat şimdi burada belirtmek aklıma geldi. Her defasında "yok artık mutlaka bir hatan, suçun vardır, üslubun yanlıştır" derdim insanlara ama bunu bizzat kendim tecrübe edindikten sonra gerçekten leş bir yer olduğu gerçeği ile yüzleştim.

Wepla = Kullanıcılarına saygısı olmayan, kafasına göre millete ban atan leş sunucu.

Baştan belirteyim, kalkıp sunucuyu savumaya çalışan kişiler elbet olacaktır, cevap vermeyeceğim. Sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim.

sehnoc
30/01/2017, 19:34
var öyle yerler yaa. neyse ki gamehonorın aklı başında sağduyulu yöneticileri sayesinde burada bu tür olaylar yaşanmıyor. =)

KEREEEEEEEEEEEM
31/01/2017, 17:52
Son topiclerde görünce benim yıllar önce açtığım sehnocun hortlattığı konu gibi gelmişti. hala öyle geliyor