PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : uber_leet_owner

AlexisTexas
15/05/2009, 18:57
Selam arkadşlar ben bu forumu uzun zamandır(1 seneden fazla) takip ediyorum son zamanlarda bu kadar herolara bok atan kendini begenmiş biryle karsılasmadım.Bu arkadas egoistmi kendisi bi acıklasın lütfen veya adam gibi birseyler yazıp yardım etmeye calısın...bukadar laf soyluyorda replayler bolumunde bukadar kendine guvenen birnin replayi yok dikkatimi cekti.

Saygılarımla....

bora
15/05/2009, 19:56
Abi o kadar aşaılamak iyi olmaz,ancak her cümlesinde r2 ve troll kullanması hoş değil.

II_Remedy_II
15/05/2009, 20:00
Enteresan bir arkadaşımız bir kaç konuda düzgün uzun uzun açıklamama rağmen kafasına mortred,riki,troll vb heroların noob herosu olduğunu kazımış ki noob herosu demekte nasıl büyük bir saçmalıksa artık yani hero hep aynıdır onu kullanan noob veya pro olur.

Öte yandan tutumu biraz saldırgan mesela geçen bir konuda ingilizce bir açıklama vardı biri türkçesini istemiş başka bir arkadaşta belki acelesi var belkide kendi ingilizcesi çok iyi değil bilemiyeceğim bu arkadaşta hemen altına "troll,riki gibi herolarla oynıycağınıza ingilizce kursuna gidin" diye bir mesaj bırakmış.Enteresan,acaba troll veya rikiyle oynamanın ingilizceye ne gibi bir yararı veya zararı var ben çözemedim.

gorkemaga11
15/05/2009, 20:16
Enteresan bir arkadaşımız bir kaç konuda düzgün uzun uzun açıklamama rağmen kafasına mortred,riki,troll vb heroların noob herosu olduğunu kazımış ki noob herosu demekte nasıl büyük bir saçmalıksa artık yani hero hep aynıdır onu kullanan noob veya pro olur.

Öte yandan tutumu biraz saldırgan mesela geçen bir konuda ingilizce bir açıklama vardı biri türkçesini istemiş başka bir arkadaşta belki acelesi var belkide kendi ingilizcesi çok iyi değil bilemiyeceğim bu arkadaşta hemen altına "troll,riki gibi herolarla oynıycağınıza ingilizce kursuna gidin" diye bir mesaj bırakmış.Enteresan,acaba troll veya rikiyle oynamanın ingilizceye ne gibi bir yararı veya zararı var ben çözemedim.

Arkadaşımız zamanında r2 ve trollden çok dayak yemiş heralde o yüzden sitem edio her yerde :)
Kompleksli bir kişilik ne diyebilirim ki sadece bu konu değil Rap konulu bir topice bile rock konulu post atabilen bir insan baya ilerlemiş olan tıbbın çözemediği beyin vakalarından biri olsa gerek :)
Biz noobuz adam hard pro başka söz gerek yok :)

Bloody.Lucifer
15/05/2009, 20:28
Uber_leet_owner r2 ve troll den kastı şu ve bu olaya katılıyorum..

r2 ve troll gibi herolar oyunu bilmeyen ellerde bile çok iş yapabilir r2 ye vg pt sy kasan adam bile tutup 5 senelik adamı kesebiliyor

kendisi iyibir oyuncu fakat fazla farmer oynamamış galiba: )

bora
15/05/2009, 20:49
Yaw o değilde sanane ki;isteyen istediği heroyu kullanır : (

BlackZero
15/05/2009, 21:08
Abi o kadar aşaılamak iyi olmaz,ancak her cümlesinde r2 ve troll kullanması hoş değil.

Bu cümlenden r2 ve trol e laf söylenmesi insanları asagılamaktan daha kötü bir mesele anlamı çıkıyor :D (komigime gitti sadece).uber konusuna gelirsek bence herolar hakkındaki düsünceleri sorun degil sadece insanlarla konusurken daha saygılı olması gerekiyor sonuçta kimse kimsenin aşağılamasını çekmek zorunda deil sebep her ne olursa olsun umarım bu davranısını degistirir.

imported_Storm
15/05/2009, 22:55
en sağlıklısı uber in cevabını beklemek

bora
15/05/2009, 23:02
Bu cümlenden r2 ve trol e laf söylenmesi insanları asagılamaktan daha kötü bir mesele anlamı çıkıyor :D (komigime gitti sadece).uber konusuna gelirsek bence herolar hakkındaki düsünceleri sorun degil sadece insanlarla konusurken daha saygılı olması gerekiyor sonuçta kimse kimsenin aşağılamasını çekmek zorunda sebep her ne olursa olsun umarım bu davranısını degistirir.

Oradaki aşağılamayı Uber için demiştim.Çocuğun bu kadar aşağılanmasına gerek yok anlamında....

Memooo
16/05/2009, 00:19
nerde bu uber :D

BlackZero
19/05/2009, 22:06
küstürdünüz lan uber i :D çocuk elini etegini çekti forundan

gorkemaga11
19/05/2009, 22:11
küstürdünüz lan uber i :D çocuk elini etegini çekti forundan
Aman aman yine gelip r2 troll kunkka saydırcağına hiç gelmesin daha iyi :D

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 17:18
netim kesikti.

itemsiz hero kesen herolara karşı antipatim war

bknz = pokemaru 6 levelda rahat hero alıyor.

bu benim düşüncem bu arada heroya sizin dışınızda herkes bok atıyor bu arada benim lamer olduğumu düşünen gelsin vs de kozunu alsın sonra gitsin hayret bişiy.

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 17:19
Arkadaşımız zamanında r2 ve trollden çok dayak yemiş heralde o yüzden sitem edio her yerde :)
Kompleksli bir kişilik ne diyebilirim ki sadece bu konu değil Rap konulu bir topice bile rock konulu post atabilen bir insan baya ilerlemiş olan tıbbın çözemediği beyin vakalarından biri olsa gerek :)
Biz noobuz adam hard pro başka söz gerek yok :)

dogrudur adam bi mom kasınca bash ten çıkarmadığı için ( ki bu kadar saçma ) ne kadar kasarsan kas alıyor işte. elkaidemaru ile malum invis arkadan imba agility damage ki oyunda en fazla base agility saddammaruda

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 17:20
bu arada bu konuyu açan kişi herkimse bayağı lüzümsüz bi vatandaşa benziyor. bi derdin varsa pm at

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 17:21

geri geldim ve eskisinden daha çok saydırıcam ?

BlackZero
20/05/2009, 17:28
geri geldim ve eskisinden daha çok saydırıcam ?

uber_leet_owner 2 pek yakında :D

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 17:30
ya zaten buraya gelme amacım milletin şu aralar mod ap olunca riki gondar troll alma huyu yada 5v5 te son adam olup karşıdakininb slardar almasını bekleyen insanlar... bu tamamen saçmalık 90 küsürat hero var ve herkes bu kadar noob olamaz.

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 17:34

ya dk 60 ta radiance prosu ice ın kunkkayı 6.59 loadscreen i için çıkardığını biliyor. saçma sapan ve güçlü skiller var. herolar impale iken havada invul iken torrent te damage yiyebiliyorsun ? bu ne lahana turşusu hangi melee geyser altındaki heroya kılıç savuruyor. Tidebringer mış bildiğin farm last hit bilmeyen bi noob ile bununla para kasıyor.Marks x spot dagger lothar gibi escape mechansm i tek geçiyo hll, gemi ... YA GEMI ÇARPMASI NEDIR !? aoe stun dmg + çakma omni ultisi. bana git trollü savun bushmaru yu savun ama şunu savunma.

Memooo
20/05/2009, 17:58
Uber e bazı konularda hak veriyorum ..

BlackZero
20/05/2009, 18:01
walla kalitesiz oyunlarda noobun teki r2 alıp rahatça kasabiliyor veya beyinsiz takım arkadaslarınız sayesinde erken kasan trol içinize dogru akabiliyor, ama kaliteli bir oyunda takım arkadaslarınız üstlerine düsen görevlerini bilip bunları yapıyorlarsa örn gang lerle trolün kastırılmaması gibi fazla bir problem olmuyor benim için beni kesen r2 veya troll dahi olsa bile çünkü karsımdaki insanın oyunculuguna saygı duyuyorum ama noobun teki r2 alıp sizi kesince eh biraz siniriniz bozulabiliyor bu yönden sana katılıyorum ama bence sinir bozucu olan karsınızdakinin r2 veya trol ile sizi rahatça kesebilmesi degil oyunun kalitesini düsüren noob takım arkadaslarınız.

imported_Storm
20/05/2009, 18:17
Onu bunu bilmemde en gıcık oldugum hero magina dır. Vura vura öldürcem desen blink olur kaçar. Skil öldürcem desen resistane si var. Manası bitti blinklenemez desen base ms si yüksek. Gelde sinir olma

DeathRoll
20/05/2009, 19:48
Güzel post kasıyo adam.İçinde kalanları diğer postta söylüyo :D

UbEr_LeeT_OwnEr
20/05/2009, 20:04
işim gücüm yok postmu kasıcam ? ...

DeathRoll
20/05/2009, 20:24
Evet.. ^^ galiba öyle

ike144
20/05/2009, 20:32
Onu bunu bilmemde en gıcık oldugum hero magina dır. Vura vura öldürcem desen blink olur kaçar. Skil öldürcem desen resistane si var. Manası bitti blinklenemez desen base ms si yüksek. Gelde sinir olma

aynen :D kullandım mı da sıkılırım ne banal hero lan bu kastım ee noldu intçileri alıorm dk gelio çat çut abanıo bana blink kaç bu kdr :D

II_Remedy_II
20/05/2009, 20:36
Riki ve trollden sürekli şikayet eden adamın kendisi zaten noobdur rikiye bir ward-dust almaya üşenip kastıran sonrada invis çok kasıyor diye ağlayan trollü ganglemeyen(artık stun stacklenmiyor zaten) sonrada troll çok imba bashtan çıkarmıyor diye ağlayan kunkanın ztn 3 kuruşluk manası var tide bringer aktifken rangeden çıkmadan damage yemeyi bekleyen ondan sonra aman aman bir türlü kasamıyorm vah anam vah gülüm diye ağlayan bunları yapan ancak bir noobtur 2 heroyla oynamasını biliyordur yazıktır gariptir hor görmemek lazım

He madem bunlara gıcık oluyorsun bir sürü heronun blinki var mesela akasha gelir dalar canını götürür çat blink olur kaçar magina aynı slitchenin ultisi uyutur lycanın ultisi slowlanmaz oyunda her heronun bir avantajı var eğer sen bu heroları nasıl alt edebileceğini bilmiyorsan o da senin bilgisizliğin

Birde isteyen istediği heroyu seçer sen millet riki,gondar,troll seçti diye seçti diye dert yanıcağına onları kes kastırma oyun oynatma doğru düzgün millette bu herolarda bir imbalık olmadığını görüp bıraksın

Sözüm meclisten dışarı

Saygılar.

gorkemaga11
20/05/2009, 21:38
ya dk 60 ta radiance prosu ice ın kunkkayı 6.59 loadscreen i için çıkardığını biliyor. saçma sapan ve güçlü skiller var. herolar impale iken havada invul iken torrent te damage yiyebiliyorsun ? bu ne lahana turşusu hangi melee geyser altındaki heroya kılıç savuruyor. Tidebringer mış bildiğin farm last hit bilmeyen bi noob ile bununla para kasıyor.Marks x spot dagger lothar gibi escape mechansm i tek geçiyo hll, gemi ... YA GEMI ÇARPMASI NEDIR !? aoe stun dmg + çakma omni ultisi. bana git trollü savun bushmaru yu savun ama şunu savunma.
Birader bak bazı yerlerde sana hak veriyorum vermiyorum değil ama onları oynatmamakda senin elinde değil mi?
r2 daha dota 4.xx 5.xx versionlarındaykende vardı ve sanırsam o zamanlar haritayı icefrog yapmıyordu..Şimdi bu herolar böyle diye çıkaralım mı tavernlerden?
Ben kunkkayı r2yi trollü fln savunmuyorum zaten benim pek tercih ettiğim herolarda değildir arda gelirse oynarım int herolarıyla oynamaktan daha çok zevk alıyorum.Kunkka oyun başı imba olabilir biraz fakat oyun sonunda arka planda kaldığını biraz disabler olarak iş gördüğünü düşünüyorum ben siz ne dersiniz bilmem çünkü o kadar oyun sonu imba hero varken kunkkaya imba demek biraz saçma(mortun imba criti,morph imba agi str transferi ne kadar vurursan vur ölmüo)
Bunlardan yakınmak yerine çareler düşünebilirsin karşıda r2 mi var al gemini yada ward dik dust al yada hiç olmadı orchid kas o da olmadı necro 3 kas :D
troll mü geldi alnerubunu kas bmni bkbni yada al tiny ne bilim..

UbEr_LeeT_OwnEr
21/05/2009, 05:08
Riki ve trollden sürekli şikayet eden adamın kendisi zaten noobdur rikiye bir ward-dust almaya üşenip kastıran sonrada invis çok kasıyor diye ağlayan trollü ganglemeyen(artık stun stacklenmiyor zaten) sonrada troll çok imba bashtan çıkarmıyor diye ağlayan kunkanın ztn 3 kuruşluk manası var tide bringer aktifken rangeden çıkmadan damage yemeyi bekleyen ondan sonra aman aman bir türlü kasamıyorm vah anam vah gülüm diye ağlayan bunları yapan ancak bir noobtur 2 heroyla oynamasını biliyordur yazıktır gariptir hor görmemek lazım

He madem bunlara gıcık oluyorsun bir sürü heronun blinki var mesela akasha gelir dalar canını götürür çat blink olur kaçar magina aynı slitchenin ultisi uyutur lycanın ultisi slowlanmaz oyunda her heronun bir avantajı var eğer sen bu heroları nasıl alt edebileceğini bilmiyorsan o da senin bilgisizliğin

Birde isteyen istediği heroyu seçer sen millet riki,gondar,troll seçti diye seçti diye dert yanıcağına onları kes kastırma oyun oynatma doğru düzgün millette bu herolarda bir imbalık olmadığını görüp bıraksın

Sözüm meclisten dışarı

Saygılar.

unutmaki her oyun priv kadar nitelikli değil.Troll ganglemek, troll br açınca zaten ms kazanıyor üstelik ultide ms veriyor. Obamaru zaten oyunda ms si gayet yüksek blink strike çabası yani eski hüseyinçelikmaru daha iyiydi en azından. ve daima arkadaşlarım olmuyor genelde oynadığım için riki gondar slardar yada karşıdan biri sezaimaru alınca slardar almayınca laf yemekten bıktım.

bu arada senin tabirine göre noobum. ee ? mid gamenin kuru travelli tinkeri ..

UbEr_LeeT_OwnEr
21/05/2009, 05:11
Birader bak bazı yerlerde sana hak veriyorum vermiyorum değil ama onları oynatmamakda senin elinde değil mi?
r2 daha dota 4.xx 5.xx versionlarındaykende vardı ve sanırsam o zamanlar haritayı icefrog yapmıyordu..Şimdi bu herolar böyle diye çıkaralım mı tavernlerden?
Ben kunkkayı r2yi trollü fln savunmuyorum zaten benim pek tercih ettiğim herolarda değildir arda gelirse oynarım int herolarıyla oynamaktan daha çok zevk alıyorum.Kunkka oyun başı imba olabilir biraz fakat oyun sonunda arka planda kaldığını biraz disabler olarak iş gördüğünü düşünüyorum ben siz ne dersiniz bilmem çünkü o kadar oyun sonu imba hero varken kunkkaya imba demek biraz saçma(mortun imba criti,morph imba agi str transferi ne kadar vurursan vur ölmüo)
Bunlardan yakınmak yerine çareler düşünebilirsin karşıda r2 mi var al gemini yada ward dik dust al yada hiç olmadı orchid kas o da olmadı necro 3 kas :D
troll mü geldi alnerubunu kas bmni bkbni yada al tiny ne bilim..

ya sorun bende değil benim karşımda kasan bi pikaçumaru olmamıştır. sorun gondara basülüs kasıp dakka 20 lere kadar 600 canla gezen kişiliklerde ve bizde team varsa onlardada team var ben dk 15 te kasıcağım item yerine sırf bi hero antisi diye gem alamamki ward alsam oda alıyor kırıyor. Gem meçhul çok pahalı en az 450 ye inmeli gerçi o zaman goblinde fırt olur. ya zaten mortredi artık ameleler alıyor. kendilerini pro sanıyorlar 2 fury. yazık

Lejyonetr
21/05/2009, 11:44
bak kardesim sen proysan ve dotayı yıllardır oyunyasan ap bir oyunda karsıya r2 geldigi zaman yine mi r2 falan diye artık tepki vermemelisin.ben sahsen hicbir zaman bir oyunda r2ye baglı bir hero alamdım. r2 yide almadım.baskası r2 alsın o kendisini pro zannetsin benim içinde hiç önemli deil.sana sla alamdıgın zaman laf atıyorlarsa artık bunları normal karsılaman gerekiyo. ben oyunlarda bir sürü r2 gördüm .tinkerla runedan invis alıp alltta 2 skiile r2 yatırdım bir sürü oyun hatırlıyorum.

II_Remedy_II
21/05/2009, 16:52
Uber allahtan dotayı o eski zamanlarında oynamıyordun birde eski rikiyi görsen çenenden durulmazdı o zaman wd nin ultisi rikinin ultisi invisde normal bir skill di

Bu arada hiçkimse karşıda riki varken slardar almadı diye kızmaz ne euroda ne ggc de böyledir bu he eğer trapemnoob fln sa oyun adı bilemiycem

yok riki şöyle hızlı yok böle kaçar diyceğine ward da gem de almazsın gider 180 golda dust alırsın ikisindende ucuz rikinin yanında kullanır sonra kesersin he şimdi sen ona 12 saniye sonra kayboluyor dersin o zaman şunuda söyliyim sen 12 saniyede birini gangliyemiyorsan bırak zaten gange gerek

son bir not pri olsun yada olmasın her takımda en az 1 kişi gange gelir pro game de,belki adam kill çalmak için gelir belki oyunu doğru düzgün bilmiyordur ama sonuçta gelir stun/slow atar bir işe yarar riki gelince ağlanıp sızlanmaz

gxAYIVHj
21/05/2009, 16:55
Gereksiz tartışmalar olmuş
Sorununuzu msn, mail, öm vb yollarla hallediniz
http://trdota.com/kilit.jpg