PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9. SınıFLar Vs 10. SınıFLar =) 9 Biz oLuyoruz =)

ToLY
20/05/2009, 22:32
http://www.dailymotion.com/video/x9cfz4_dota_videogames

Tek Maçtan Alınan Bir Videodur =)

Lejyonetr
21/05/2009, 11:54
noob game medusa mana sheldi acmayı bilmiyo. bastaki doble tamammen komedi 2 side noob akasha akıl etsede blinklenip ulti sekmese iclerinde tek iyi gördügüm rhasta biraz oda hex yapmıyor

ToLY
21/05/2009, 16:37
Rhasta Hex Yapmıyor mu ? gözLer Kaç numara Snn ? Medusanın mana sheLde Verdiğini Ne biLiyosun , Akashada Mana Yok ...

BlackZero
21/05/2009, 16:40
yaw sonuçta yine oyuncu kalitesi düsük ayrıca böyle bir oyunun niye video sunu hazırladınız anlamadım.

NightBlooD
21/05/2009, 16:43
noob game medusa mana sheldi acmayı bilmiyo. bastaki doble tamammen komedi 2 side noob akasha akıl etsede blinklenip ulti sekmese iclerinde tek iyi gördügüm rhasta biraz oda hex yapmıyor

8 lwl hatta bazen 12-13 lwle kdr mana shield acmam stast giderim . Mana shieldin istedi manayı bulamazsınki kolay koly.

DeathRoll
21/05/2009, 17:48

Süpersin :/

Lejyonetr
21/05/2009, 18:01
ben oyun boyunca medusanın mana shield actıgını görmedim.kritik yerlerde medusanın mana sheld acması gerekiyor. ilk doble deilimki manası yok adam uzaklasmayıdamı dusunmez.

II_Remedy_II
21/05/2009, 18:19
Videonun en güzel tarafı şarkısı oda drowning pool kurtarmış Sizde 9 dan 10 a doğru olan gelişim buysa 11 i hiç düşünemiyorum

NightBlooD
21/05/2009, 20:14
kayseridemisinz siz?

ToLY
21/05/2009, 21:04
Yok Niğde =) Kayseri Gösteriyodu Bende Direk onayLadım =)

Memooo
21/05/2009, 22:50
kusura kalmada video da hic bise göremedim ben (:

ama emegine saglık

Lejyonetr
22/05/2009, 17:00
Rhasta Hex Yapmıyor mu ? gözLer Kaç numara Snn ? Medusanın mana sheLde Verdiğini Ne biLiyosun , Akashada Mana Yok ...

rhasta konusunda haklısın ben hex lere dikkat etmemisim. medusa mana shelde oyun boyunca ver miyosa bence o oyuncuya ne dersem azdır .

ilk double da mana yokk demisin akashada mana olmamasına ragmen ölmeden önce nasıl ulti atıyo merak ediyom. binke mana bulamıyo ama ultiye buluyo enterasan

ToLY
22/05/2009, 21:52
Arkadaşım 1 saaatLik Oyunun 5 dksı Anca Var orDa Bu nedenLe Bazı şeyLeri Görememen NormaL

Medusa 1-2 Gitmiş , 3. skiLi açabiLmesi İçin Bi 10 - 12 lvl oLması Lazım Ki medusa 15 LvLken Oyun Bitiyor Annadın umarım ...

Akashaya geLince Manası yoktan Kastım bLinkLenemzdi , Akasha Arkadan çıkabiLmek için Nehirden bLinkLeniyo Zaten ;=)

Tabi Sn iNanmassın Şimdi =) aL sana RepLay izLede Gör ;)

http://rapidshare.com/files/234949555/TooLY_Ws.w3g.html

BlackZero
22/05/2009, 22:00
yaw öyle bir konusuyosunuz ki rhasata hex kasmak zorunda sanki.Ben sahsen eger tek int degil isem zorunda kalmadıkça kasmam.Video konusuna gelirsek medusanın 1-2 gitmesi 2-3 gitmesinden daha kötü birsey 2. skill i napıyorsa artık oyun bası.Bu forum da çogunluk medusaya 2.skill + stat gidilicegini bilir.

ToLY
22/05/2009, 22:09
Hexden Kastımız 2. SkiLi Vodoo Yani ;) aNNadın umarım

Medusayada geLirsek Aksine 2. skiL Çok işine Yarar Oyun başı 290 dmg Küçümsenecek Bi Dmg deiL SektikLerini düşünmüyorum biLe Hem Her oyunda ayNı skiLL buiLdLe gideceksin Die bi ZorunLuLuk Yok ;)

BlackZero
22/05/2009, 22:16
Hexden Kastımız 2. SkiLi Vodoo Yani ;) aNNadın umarım

Medusayada geLirsek Aksine 2. skiL Çok işine Yarar Oyun başı 290 dmg Küçümsenecek Bi Dmg deiL SektikLerini düşünmüyorum biLe Hem Her oyunda ayNı skiLL buiLdLe gideceksin Die bi ZorunLuLuk Yok ;)

Aksam aksam kafam karıstı benim ölece hızlı okuyunca böle oluyor :).Medusa konusuna gelirsek 1. skill derken lighting i kastetmistim uzun bir süredir medusa kasmadıgım için sırasını unutmusum kusura bakmayın.

ToLY
22/05/2009, 22:21
Yok Sorun deiL =) İnsanLarı aydınLığa Kavuşturmak Lazım =)

NightBlooD
22/05/2009, 23:02
emek wermisin replayları topla filan fistan movie maker ekle emeğine sağlık ama cok iyi bi oyun dil.Armletsiz Baratmı olurkini:/

ToLY
22/05/2009, 23:25
@ NightBlood

Tek MaçoLduğu için Pek SıkınTı oLmadı RepLay ,

Çooo..k MükemmeL bi Oyun oLduğunu iDDaa Etmiyorum Zaten =) Bizde 6 Ay önce fLn başLadık Dotaya o ZamanLAr yine Aynı ADamLarLa Maç Yapmıştık YeniLmiştik doaL oLarak =) Şimdi Ezerek YenMemiz Hoşumuza Gitti=) ArkLArda istedi Bi Viedosunu Yap Dedi Ve Bende Yaptım =)

Bence Oyun Gayet GzL =) Kendi Acımdan rhasTa Acısından Düşünüyorum =) Rhasta Acısından Çok Öğretici Bi Video =) diKKatLi izLeniLirse Çok Şey öğreNiLebiLir Rhasta ve yıLanLarı haKKında =)

II_Remedy_II
22/05/2009, 23:59
Sakın saldırgan bir tutum olarak algılama şu yazdıklarımı ama söylemek lazım ki bilgiler paylaşılsın

Oyun sizin için güzel olabilir yanlız şuda belirtilmeliki sizinde rakibinizinde öğrenmesi gerken topla şey var here şurda rakip diye koyduğunuz adamlar gerçekten hani biraz daha yetenekli olsa hard noob denilicek seviyede malum video bekleyince insan yüksek seviye bir oyun bekliyor

Mesela ilk sahne tamam akashanın blink yok ama orada normal oyuncular birbirinden uzaklaşıcakken bunlar yaklaşıyor üstelik akasha ultisini ıskalıyor

Daha birçok sahne var ki rakibinizin aptallığı size killeri getirmiş bu yüzdende millet o kadar övgüyle yaklaşamıyor haliyle

ToLY
23/05/2009, 00:09
Yok cnm Fikr ALışverişi Yapıyoruz Şurda =)

iLk saHnede Bizde Çok güLmüştük =) Ama onLarın ne düşündüğünü biLemem Orda BeLki Lvl1 uLti öLdürmez Diye DüşünDüLer BiLemiyorum oRasını Ama Orda Lichin Yaptığı Tamamen PlanLıydı DiKKAt Ederseni iLk Başta Dooma iLk skiLi atıyor , Orda o SkiLi atmasa Doom Yatmaz üstüne Lichide Yatırır =) Ben Tamamen Kendi Takımım adına Konuşuyorum =)

Archmage
23/05/2009, 11:38
Alpermis ötüp durma ordan adam mana shieldi acmamıs dioruz hala aynı yerdesin, critic noktalarda mana shield acarsa medusa bi bok yapamaz chain kücük de olsa alan ve purge en etkili slowlardandır bunlar olmadan medusa'nın etkisi cok azalır
Madem oyuncu kalitesi düşükmüş Ws atalım ?

Archmage
23/05/2009, 11:48
Şimdi gel gelelim öğrenmeniz gerekenlere
Rhasta'ya nasıl laf atıosunuz anlamıorum adamın diktiği yılanların yanına krepler gecip koca koridoru kapattı ve double attı, 50 canla 4 kişinin arasında tripple attı, yılanları dikme fantazisine dikkat edin ya yolu kapatıo ya da ortaya alıo
Gel gelelim bana(lich) ultime dikkat edin bi kere bile krebe sekmedi ki zaten sektiren nooßtur
bi kere ortya salladım gerisi 2 kisiye sürekli ve bu sayede double aktı arada tk kaynadı
Akasha oyun basında blink süresi kac saniye umarım bilip de konusuosunuzdur nehirden blink oldugunu görmediyseniz hic konusmayın derim, oyun hakkında güzel yorumlar var ancak bazıları bilip bilmeden atıo 1 kere degıl 4-5 kere izleyin ve ögrenin(bazıları icin)...

Lejyonetr
23/05/2009, 11:56
Şimdi gel gelelim öğrenmeniz gerekenlere
Rhasta'ya nasıl laf atıosunuz anlamıorum adamın diktiği yılanların yanına krepler gecip koca koridoru kapattı ve double attı, 50 canla 4 kişinin arasında tripple attı, yılanları dikme fantazisine dikkat edin ya yolu kapatıo ya da ortaya alıo
Gel gelelim bana(lich) ultime dikkat edin bi kere bile krebe sekmedi ki zaten sektiren nooßtur
bi kere ortya salladım gerisi 2 kisiye sürekli ve bu sayede double aktı arada tk kaynadı
Akasha oyun basında blink süresi kac saniye umarım bilip de konusuosunuzdur nehirden blink oldugunu görmediyseniz hic konusmayın derim, oyun hakkında güzel yorumlar var ancak bazıları bilip bilmeden atıo 1 kere degıl 4-5 kere izleyin ve ögrenin(bazıları icin)...

arkadasın bana ilk basta mana yok demisti.deseki blinkin cooldownu var tamam dicektim.bazen kreepleri kullanarakta lichle adam öldürebilirsin mesala akasha seni 1 kreple birlikte kovalıyo ulti krrep ölünce nova ölür.inanki daha yolun basın dasınız 6 ay oldu diyosun bu benim 3.senem ve bana ogrenin diyosun .bizimde üst dönemle mac yaptıgımız oluyo orda ki oyun kalitesiyle de bu oynu hic karsılastıramam.kısacası madem ogrenin diyosun sana bir macta size nasıl dota oynanır gösteririz biz. bize karsı oynarken ulti sektiremezsinnnn

Lejyonetr
23/05/2009, 12:05
Alpermis ötüp durma ordan adam mana shieldi acmamıs dioruz hala aynı yerdesin, critic noktalarda mana shield acarsa medusa bi bok yapamaz chain kücük de olsa alan ve purge en etkili slowlardandır bunlar olmadan medusa'nın etkisi cok azalır
Madem oyuncu kalitesi düşükmüş Ws atalım ?

mana shield hakkında bisey bilmedigin belli oyun boyunca sheld acmamıs.artı adam ezilen tarafta sürekli ölen.
eger cw biliyorssanIZ cw yapalım 9.snıflar vs KoD gel buraya videosunu cekip koyim.basınada böle dota oynanır yazarım.

ToLY
23/05/2009, 12:49
arkadasın bana ilk basta mana yok demisti.deseki blinkin cooldownu var tamam dicektim.bazen kreepleri kullanarakta lichle adam öldürebilirsin mesala akasha seni 1 kreple birlikte kovalıyo ulti krrep ölünce nova ölür.inanki daha yolun basın dasınız 6 ay oldu diyosun bu benim 3.senem ve bana ogrenin diyosun .bizimde üst dönemle mac yaptıgımız oluyo orda ki oyun kalitesiyle de bu oynu hic karsılastıramam.kısacası madem ogrenin diyosun sana bir macta size nasıl dota oynanır gösteririz biz. bize karsı oynarken ulti sektiremezsinnnn

öLe bi konuşuyosun ki Sanki Hergün MymyLe Maç Yapıyo Gibi . Bizim 1 maçda Çıkardığımız kiLLer Bu . Oyun sonu 18 - 65 kiLLer , Madem O KAdr iyisin Şimdiye Kadar yaptığın Tüm maçLArdaki en iYi 10 kiLLini Koyda GöreLim ;)

HemDota Sene İşi deiL Mantık , sTraTeji işiDir ;) BeLkide Snn 3 snede Öğrendiğin şeyLeri biz 6 Ayda Öğrendik =) beLkide biLmediğin ŞeyLEride biLiyoruz ;)

Lejyonetr
23/05/2009, 13:16
madem öle diyosun sizin 9.sınıflardaki en ii 5 kisiyi getir cw atalım .nasıl oynadıgımıda görürsün.dotanın sene ile ilgili deildir ha yani bizim takımı yenersiniz.6 ay oynasanızda. sunu söliyim bizim okuldaki 9larla biz 2v5 yapıruz.

ToLY
23/05/2009, 13:20
BeniiLgiLendirmez Sizin 9. sınıfLarınız ;) Sizin okuL neydi Acaba :D Tmm K Maçıda Yaparız =)

Archmage
23/05/2009, 17:57
birincisi ben 6 aydır oynamıorum bu oyun 4 sene önce cıkmıştı arkadaş kendi adına konuşuyor...
Ayrıca bu sadece bir maçın video daha ne maçlar var hiç merak etme
Ayrıca ben sana cw demedim görmemiş bi cw öğrenmiş... her neyse
Ben sana ws diorum 2. kez açık ve net madem o kadar iyi biliosun medusa shaman v.s
oyundaki her heronun sh'sini atalım
sadece bu hafta yazılılarım olduğu için oynayamam ama yaklaşık 1 hafta sonra görüşürüz eğer istersen...

Lejyonetr
23/05/2009, 22:31
birincisi ben 6 aydır oynamıorum bu oyun 4 sene önce cıkmıştı arkadaş kendi adına konuşuyor...
Ayrıca bu sadece bir maçın video daha ne maçlar var hiç merak etme
Ayrıca ben sana cw demedim görmemiş bi cw öğrenmiş... her neyse
Ben sana ws diorum 2. kez açık ve net madem o kadar iyi biliosun medusa shaman v.s
oyundaki her heronun sh'sini atalım
sadece bu hafta yazılılarım olduğu için oynayamam ama yaklaşık 1 hafta sonra görüşürüz eğer istersen...

BİZ LERDEN neler geldi gecti hepsi atarlı konustu hepside cevabını oyunda aldı.

ToLY
23/05/2009, 23:15

Tmm Atın vs MeteyLe =) oda aLsın Cevabını ;) Mete Bu hafta İçinde 3 ay oLcak doTaya başLayalı =) Bu dönemin başında başLamıştı ;)

3 aY Vs 3 Sene =)

Merak Ettim Sn okuL Ne ?

Archmage
23/05/2009, 23:43
3 ay dion da 4 sene önce de oynuodum sadece 1 seneliğine knight için ara vermiştim :)
3 ayda bu kadar sökülmez :)
Ayrıca alpermis madem o kadar cok adam ezdiniz
Bi video yap bakem...

ToLY
23/05/2009, 23:45
1 SeneLiğine ara verdin 3,5 Sene oLdu :D:D zorLa başLattık sonra :D

Archmage
23/05/2009, 23:47
Evt ßen noobum hadi ez beni alpermis nolur ez...
Orda benim cson ve asist ve killere bakmanı da tavsiye ederim alpermis
bi tane double la hava atmıorum sadece

ToLY
23/05/2009, 23:49
Nese aLpermisde kaBuL ederse Görürüz 1 hafta Sonra =) Kimmiş Noob =) Dota yıL oyunumu Mantık Oyunumu =)

gorkemaga11
24/05/2009, 00:39
Axeyle her heroyu alırım deyip naixe yenildiğin gibimi yani? ^^

ToLY
24/05/2009, 01:08
Axeyle her heroyu alırım deyip naixe yenildiğin gibimi yani? ^^

Tarasda Kastı mı :D:D:D

Lejyonetr
24/05/2009, 11:03
sen beni tek basına yenemez sin takımı topla2v5 yaparız sizinlede.vs tek lifini cok tan kabul ettim.trdota senin haline acıyacak bu lafımı unutma

ToLY
24/05/2009, 11:09
Sen meteYi Bi yen , 5 v 5 Yaparız Sorun deiL Bizim için ;) Vay meraK eTTim Bi söLesene okuduğun okuLu

Lejyonetr
24/05/2009, 11:10
istan bul atatürk fen lisesi cevabını aldın mı simdi. bizim okulda üst donemle yaptıgınız ilk macı foruma koycam ve oyun kalitesinden sonra mac yapmak istemiceksiniz

ToLY
24/05/2009, 11:13
Yok Cnm istersen Mym'yi yenmiş oL Yinede yaparız Maçı Sorun deiL ;) Hem merak eTme Bizde Fen liseLiyiz ;)

Lejyonetr
24/05/2009, 11:14
Yok Cnm istersen Mym'yi yenmiş oL Yinede yaparız Maçı Sorun deiL ;) Hem merak eTme Bizde Fen liseLiyiz ;)
hang fen lisesi söle bi

ToLY
24/05/2009, 11:15
Niğde Fen ;)

Lejyonetr
24/05/2009, 11:17
canakkele fen lisesi,zonguldak fen lisesi yaptıgımız oun larda bunları rahat yendik. koleksiyona bi fen lisesi daha geliyon anlasılan

ToLY
24/05/2009, 11:19
Görücez ;) Koy şu repLeyıda Birazcık korkaLım dimi :D

Lejyonetr
24/05/2009, 11:24
sana replay koymam merak etme oyun oynarken görücez.artıvsde görücez...

ToLY
24/05/2009, 11:25
Tmm Bize Farkmaz ;)

Archmage
24/05/2009, 11:40
sen beni tek basına yenemez sin takımı topla2v5 yaparız sizinlede.vs tek lifini cok tan kabul ettim.trdota senin haline acıyacak bu lafımı unutma

TrDot4 kimin haline acıcak cok merak ediorum alpermis...

BlackZero
24/05/2009, 11:43
yaw ztn çok gereksiz bir tartısmza yapıosunuz birde üstüne gereksiz meydan okumalar falan çok komik oluyosunuz yapmayın

[Tr]CHaKaL
24/05/2009, 12:21
yaw ztn çok gereksiz bir tartısmza yapıosunuz birde üstüne gereksiz meydan okumalar falan çok komik oluyosunuz yapmayın

coluk cocuk muhabbetleri artmaya basladi gercekten bnm de hosuma gitmiyor.. yoneticiler duruma el atarsa seviniriz.. :):)

ToLY
24/05/2009, 12:32
Vs TekLifi çoLuk Çocuk Muhabbetiyse Evet ÇoLuk Çocuk muhabbeti Yapıyoruz ;)

[Tr]CHaKaL
24/05/2009, 12:39
Vs TekLifi çoLuk Çocuk Muhabbetiyse Evet ÇoLuk Çocuk muhabbeti Yapıyoruz ;)

siteye ilk uye oldugumda bn de bole islerle ugrasrdm forumu kirletirdim..

vs isteklerinizi pm ya da msn yoluyla yaparsanz mutlu oluruz.. ;)

BlackZero
24/05/2009, 12:40
normalde vs teklifi centilmence atar yapmadan teklif edilince çocukluk olmaz da sizin muabbet benseni alır 4 e katlar 5 bölerim muabbeti olunca bayagı komik oluyor.

ToLY
24/05/2009, 12:50
BeyLer dorudur gzL MuhabbetLer deiL KabuL ediyorum =) Karşı taraf aTar yapmaya başLayınca böLe oLuyo =)

Rahatsız oLuyosanız Girmeyin Topice oLsun biTsin Niye zorLuYosunuz ki ?

Archmage
24/05/2009, 14:32
Yha saka mısınız siz ?
Adminlerin haberi var bu tartışmadan merak etmeyin
Ayrıca adam heroları bizden iyi bildiğini sölüo biz de kimin iyi bildiğini göstermek istioruz komik olan ne ?

Lejyonetr
30/05/2009, 10:56
Toly arkadasını getir de vs atalımmm 1 hafta süresi doldu .sınavları bitti. il dısında olmama ragmen onun icin kafeye gitcem...

Lejyonetr
30/05/2009, 13:11
toly hala bekliyorum arkadasını atarlı arkadasını

Lejyonetr
30/05/2009, 20:57
toly arkadasın nerde? hani toly nerde arkadasın...! arkadasını 1 gun bekledim . kafeye gittim sık sık il dısında olmama regmen. bugun online oldugun halde bir sey yazmadın suraya arkadasın kactımı yoksaaa.siz anca konusmasını bilirsinizzz

ToLY
30/05/2009, 23:50
oNLine oLdum , Snn YazdıkLarını Gördüm Meteyi aLmaya Gittim , YoktuLar , aRadım teLi kapaLıydı , YurtLuLarLada maçımız Vardı orayada geLmedi , Bi yere GittiğiMiz Yok Burdaız Biz ;) o Maçıda Yapcaksınız Bu Hafta merak Etme Sen ;)

Ayıptır sorması Liseye Gidip Sık Sık iL dışına nasıL çıkıYosun ?

Lejyonetr
31/05/2009, 00:00
oNLine oLdum , Snn YazdıkLarını Gördüm Meteyi aLmaya Gittim , YoktuLar , aRadım teLi kapaLıydı , YurtLuLarLada maçımız Vardı orayada geLmedi , Bi yere GittiğiMiz Yok Burdaız Biz ;) o Maçıda Yapcaksınız Bu Hafta merak Etme Sen ;)

Ayıptır sorması Liseye Gidip Sık Sık iL dışına nasıL çıkıYosun ?
Yatılı okuyom

Archmage
31/05/2009, 00:36
Ben tam 1 hafta demedim yaklaşık dedim
Meydanı boş bulmuşssun atar yapıon
Çarşamba günü son yazılım var; toly'e sor istiosan kaçmadım ben yerim belli mekanım belli
Çarşambadan sonra istediğin zaman yaparızz...

BaDSectoR
31/05/2009, 01:30
beyler lütfen artık bu konuyu uzatmayın. komik oluyorsunuz cidden. çünkü olay rekabeti geçmiş sidik yarışına dönüş iyice. birbirinize neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ki, anlamadım. tamam bi oyun olmuş, videosunu yapmış arkadaşlar, eğlenmişler, bitti... oyunu beğenmemiş olabilirsiniz, arkadaşlarda eleştiri kaldıramıyo olabilirler ama hala neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz birbirinize? eyvallah diyin geçin. cw atsanız, vs atsanız nolucak? kazanan iyi olduğunumu kanıtlayacak? lütfen artık aşın şu olayları. kimse pro olarak başlamadı bu oyuna. herkes bi süreçten geçiyor ve kimsede aynı seviyede olmuyor. herkes kendi seviyesine göre oyun atıyor ve kendini geliştirdikçe mutlu oluyor. video'yuda, replayıda izledim; açıkçası oyun bana hiç zevk vermedi. benimde eleştireceğim şeyler var ki, bazı arkadaşlarda düşüncelerini söylemiş. fakat kendi düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirmek zorunda değilsiniz. birbirinize bişi kanıtlamak zorundada değilsiniz. nasıl ben bu oyunu izleyip beğenmediysem, benimde raplayımı izleyip beğenmiycek insanlar vardır. aynı şey herkes için geçerli. herkesin bi seviyesi vardır. eminim başlığı açan arkadaşta, beraber oyun attığı kişilerde birçok hataları olduğunu, daha öğrenicekleri şeyler olduğunu kabul ediyorlardır. eleştiren arkadaşlarda kendi fikirlerini söylüyordur. bu böyle sürüp gider: birileri replay alır, beğenen olur, beğenmeyen olur, neden beğendin olur, nasıl beğenmezsin olur vs. uzarda gider... lütfen egonuzu yıkın artık. sadece kendiniz doğru, haklı değilsiniz. herkes kendince doğrudur, haklıdır, iyidir. buna göre seviyeli tartışmalar yapın...

Archmage
31/05/2009, 12:59
Artık gerçekten sinir olmaya başladım şu lafları edip durmayı açıklamayı kaç kere yaptım
Adam oyuncu kalitesi düşük dio ben de kaliteli bi oyuncu olduğumu göstermek için ws teklif ediorum
Karşı taraf atar yapmaya başlayınca iş böyle büyüyor
Herkes kendince hakıldır iyidir demissin ben noobum gelsin ezsin dedim hiçbir yorumumda pro lafı geçmedi sadece 4 senedir oynadığımı ve yeterince kaliteli bir oyuncu olduğumu söylüyorum
Oyunun 5 dakikasını izleyip kimin iyi oynayıp oynamadığını anlayamazsınız
Mesela; Komik Hook die bir video var izlemişsinizdir; adamlar belki de tesadüfen tutturdu belki de bilerek, ama yorumların yarısında noob oldukları söylenior tesadüfen kill alanların hepsi noob mudur..?

Archmage
31/05/2009, 13:05
@ NightBlood

Tek MaçoLduğu için Pek SıkınTı oLmadı RepLay ,

Çooo..k MükemmeL bi Oyun oLduğunu iDDaa Etmiyorum Zaten =) Bizde 6 Ay önce fLn başLadık Dotaya o ZamanLAr yine Aynı ADamLarLa Maç Yapmıştık YeniLmiştik doaL oLarak =) Şimdi Ezerek YenMemiz Hoşumuza Gitti=) ArkLArda istedi Bi Viedosunu Yap Dedi Ve Bende Yaptım =)

Bence Oyun Gayet GzL =) Kendi Acımdan rhasTa Acısından Düşünüyorum =) Rhasta Acısından Çok Öğretici Bi Video =) diKKatLi izLeniLirse Çok Şey öğreNiLebiLir Rhasta ve yıLanLarı haKKında =)

Şekil A-ßiz çok süper bir video olduğunu zaten söylemioruz, sadece oyunculuğumuza laf edenlere söylüyoruz neyi tartıştığımıza bakın da laf söyleyin
Ayrıca forumu kirlettiğimizi düşünüyorsanız buraya gelip artislik yapmanıza gerek yok adminlere söylersiniz sizinle aynı fikirdelerse gerekeni yaparlar,
Laf söylerken biraz düşünün...

Lejyonetr
31/05/2009, 13:08
Artık gerçekten sinir olmaya başladım şu lafları edip durmayı açıklamayı kaç kere yaptım
Adam oyuncu kalitesi düşük dio ben de kaliteli bi oyuncu olduğumu göstermek için ws teklif ediorum
Karşı taraf atar yapmaya başlayınca iş böyle büyüyor
Herkes kendince hakıldır iyidir demissin ben noobum gelsin ezsin dedim hiçbir yorumumda pro lafı geçmedi sadece 4 senedir oynadığımı ve yeterince kaliteli bir oyuncu olduğumu söylüyorum
Oyunun 5 dakikasını izleyip kimin iyi oynayıp oynamadığını anlayamazsınız
Mesela; Komik Hook die bir video var izlemişsinizdir; adamlar belki de tesadüfen tutturdu belki de bilerek, ama yorumların yarısında noob oldukları söylenior tesadüfen kill alanların hepsi noob mudur..?

sen 4 yıldır oynayıp vs nin fazla birsey vs nin fazla birsey ifade ettigini bilmiyosan yorumları millete bırakırımm

Archmage
31/05/2009, 14:11
Ws'nin fazla bişey ifade etmediğini kim söyledi lafları nerenden anlıon deli etme adamı yha
Alıntı yapmış bi de alıntının neresinde o laf?

BaDSectoR
31/05/2009, 18:27
merak etme arkadaşım ben oyunun sadece 5 dakkasını izlemedim, replayın tamamınıda izledim. oyunculuğunuz kendinize göre iyi olabilir ama ben çok beğenmedim. izlediğim replaya görede çok kaliteli bi oyun olmamış. ki toly arkadaşımızda 'çok mükemmel bi oyun olduğunu iddaa etmiyoruz zaten' dedi. fakat benim söylemek istediğim şey farklı. 1 oyunla, 1 replayle kimsenin kalitesi belli olmaz. belki kaliteli oyuncusunuzdur, bilemem. aksinide iddaa etmiyorum zaten. benim söylemek istediğim sizin oyunculuğunuz şöyle, oyun böyle değil. sadece tartışma bu şekilde ilerlemesin lütfen. eleştirende, eleştirilende kendi fikirlerini karşı tarafa empoze etmekten vazgeçsin. bu eleştirimide bu tartışma içinde olan herkese yapıyorum. birbirinize artistik yapmakla bişi olmuyor. böyle benim gibi konuyla alakasız forum kullanıcıların gözünde komik duruma düşüyorsunuz...

neyse beyler konu zaten gereksiz uzamış, dahada uzar bu gidişle. umarım birbirinize daha anlayışlı olursunuz...

gorkemaga11
31/05/2009, 18:43

Onlar Ks.İnt de MYM de fln oynadıkları için herkesi noob görmeleri normal tuhaf karşılamamak lazım..

UbEr_LeeT_OwnEr
31/05/2009, 20:07
kim vs ile bişiy kanıtlanmaz diyor :D kim o noob lütfen gösterin alsın meydan lafını benden.

vs de

last hit
hero select
item build
counter

bilgisi olan kazanıyorda.

ToLY
01/06/2009, 17:17
@ BadsecTor

Tmm RepLAyı izLerken eğLenmemiş oLabiLirsin , eğLenmen İçin 2 tarafınDa gzL kiLLer aLması Mücadeli Bi oyun oLması Lazım ;) Ki Biz Karşı Tarafı deiL Sadece Kendi AdımıZa KonuşuyoruZ ;) Takım oLarak Oyunda yanLışımız , Hatamız oLduğunu Düşünmüyorum Varsa söLe Ki Bizde bakaLım ;) Düzgün Bi şekiLde YapıLan Fikir aLışverişine Açığım ;)

Bide Vs Atan Atar Nie Bu kadar Kafaya Takdınız Ki ? İstedikLeri Gibi muhaBBet yapaRLar ! Forum kuraLLarı İçerisinde ! Zorunuza Giden ne anLamadım

BaDSectoR
02/06/2009, 01:26
şu başlığı en başından beri bi oku, 7 sayfa ne tartışılmış bi gör, benim zoruma giden şeyi anlarsın. video'yu koyma amacınız eğlenmek, farkındayım. buna hiç bi sözümde yok. sizler iyi oynadığınızı düşünürsünüz, bazıları beğenmez bazı eleştiriler getirilir. fikir alışverişi yapılır, tartışılır. fakat bu tip başlıkların altında illa birbirini çekemeyen insanların tartışması oluyor. bu forumda bunu çok yerde gördüm. biri bişi söylüo, karşı taraf kabul etmiyor, onun söylediğini karşı kabul etmiyor tartışma uzuyorda uzuyor ve çirkinleşiyor. bi oyunun tartışmasından çok sidik yarıştırma olayına dönüyor. kendinde söylemişsin, düzgün bi şekilde yapılan fikir alışverişine açığım die, ne güzel. ama zaten sorunda bu. hiç bir şekilde düzgün fikir alışverişi olmuyor, yapılamıyor...

ben dış kapının dış mandalı olarak yanlış gördüğüm şeyleri söylemek istedim sadece. kimseyi kırmak, sen yanlışsın demek gibi bi amacım yoktu. yine de yazdıklarıma bozulanlar varsa affola...

Viceroy|Blue
02/06/2009, 11:57
evet konu amacından oldukça sapmış.

http://img144.imageshack.us/img144/451/konukilit.png