PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kpss

Viceroy|Blue
26/06/2009, 13:55
Benden başka giren olucağını sanmıyorum ama yarın KPSS'ye giricek olan varsa başarılar.Dualarınızı eksik etmeyin benim için :)

bora
26/06/2009, 13:56
Başarılar ;)

Blackjack
26/06/2009, 14:10
Sana ve girecek herkese başarılar.
İyi olan kazansın ^^

Viceroy|Blue
26/06/2009, 14:11
Sana ve girecek herkese başarılar.
İyi olan kazansın ^^

İnek olan kazanıyor ne yazık ki :)

Bloody.Lucifer
26/06/2009, 15:39
BEnce kazanamayacaksın çağrı ama olsun yani bir umut:rolleyes: gl&hf:p

bora
26/06/2009, 16:12
BEnce kazanamayacaksın çağrı ama olsun yani bir umut:rolleyes: gl&hf:p

Sen girmicen mı :D

imported_Storm
26/06/2009, 17:00
Çağrı abime başarılar diliyorum. Kalbim ve dualarım seninle

WoLKHaN
26/06/2009, 17:03
Sen girmicen mı :D
SBS değil bu KPSS yaş ortalaması yüksek olması lazım biraz bu sınava girmesi için

Viceroy|Blue
26/06/2009, 17:10
Çağrı abime başarılar diliyorum. Kalbim ve dualarım seninle

eyvallah ahmet'im saolasın.

Blackjack
26/06/2009, 17:46
İnek olan kazanıyor ne yazık ki :)

İnek olmak dediğimiz şey de zaten yanlış sistemin doğrusu.

Viceroy|Blue
26/06/2009, 17:49
İnek olmak dediğimiz şey de zaten yanlış sistemin doğrusu.

22 yıldır olamadım ben inek.Öss yi öyle böyle kazandım üniversite'yi öyle böyle bitirdim ama herşeyin bi sınırı var :) o da Kpss.neyse hayırlısı

Blackjack
26/06/2009, 18:45
22 yıldır olamadım ben inek.Öss yi öyle böyle kazandım üniversite'yi öyle böyle bitirdim ama herşeyin bi sınırı var :) o da Kpss.neyse hayırlısı

Hangi üniversiteydi ayıptır sorması ?

Viceroy|Blue
26/06/2009, 18:48
Hangi üniversiteydi ayıptır sorması ?

Çanakkale 18 mart.

Bloody.Lucifer
26/06/2009, 19:07
SBS değil bu KPSS yaş ortalaması yüksek olması lazım biraz bu sınava girmesi için

Herkes kendini görmek istediği yerde görür ve bu durumu kişiselleştirmek kimseye yakışmaz.Durup dururken böyle bir laf atmanın nedenini anlamış değilim.

Memooo
27/06/2009, 00:01
Kolay gele .

bu arada hafiften sataşmalar olmuş ki bloody nin yaşı sbs den büyük ki bunu adminde biliyor.

Neden Sataşmak istemis Onu cözen yok .? ..

bora
27/06/2009, 00:06

fdsfsdsdfs gece gece koptum :D

II_Remedy_II
27/06/2009, 00:06
Anaaaam dün foruma girmedik konuyu kaçırmışız

Neyse inşallah iyi geçmiştir bizim okula bir edebiyat öğretmeni(dil anlatımda olur) lazım

TrazTraz
27/06/2009, 01:33
Sayın volkan.
Öncelikle forumumuzun en ensesi kalını olduğunu bildiğimi bildirerek konuşmama başlıyorum.

Beni pek sevmezsiniz biliyorum ama bu küçücük çocukların günahı nedir.Bunlar bu oyunu öğrenmek için çırpınıyor,sen onlara laf atıyorsun."Yaşın önemi,oyun platformunda kaybolur"
Kastettiğin şey ne olursa olsun, birinin senden yaşça küçük olması (ki ben senden kesinlikle küçüğüm) önemli değil.Sonuçta burası bir oyunun tartışılması üzerine yaratılmış bir forum değil mi? Böyle gereksiz imalarla bir yere varabileceğini düşünüyorsan önün açık (site senin istediğin haltı yersin demek istedim yani beynin olması gerek bu lafı anlayabilmen için ^_^ )

Bloody.Lucifer
27/06/2009, 01:37
uğraşmaya gerek yok nasılsa konu çöpe gidecek:)

II_Remedy_II
27/06/2009, 02:03
Yok yere mundar oldu güzelim konu

BlackZero
27/06/2009, 11:40
Sayın volkan.
Öncelikle forumumuzun en ensesi kalını olduğunu bildiğimi bildirerek konuşmama başlıyorum.

Beni pek sevmezsiniz biliyorum ama bu küçücük çocukların günahı nedir.Bunlar bu oyunu öğrenmek için çırpınıyor,sen onlara laf atıyorsun."Yaşın önemi,oyun platformunda kaybolur"
Kastettiğin şey ne olursa olsun, birinin senden yaşça küçük olması (ki ben senden kesinlikle küçüğüm) önemli değil.Sonuçta burası bir oyunun tartışılması üzerine yaratılmış bir forum değil mi? Böyle gereksiz imalarla bir yere varabileceğini düşünüyorsan önün açık (site senin istediğin haltı yersin demek istedim yani beynin olması gerek bu lafı anlayabilmen için ^_^ )

Arkadasım nasıl abartabildin bukadar ne günahından bahsediyorsun saçmalamayın.Ben wolkanın ezmek amaç lı söyledigini sanmıyorum ayrıca söylediklerinde aşağılayıcı birşey yok söylediklerine yanlış diyebilirmisin?.Sen beynin olması gerek lafını etmişsin sana tek lafım önce yaş kompleksini atlat ondan sonra yorum yap böyle salakça sebeplerden dolayı insanın sinirlerini bozmayın.

TrazTraz
27/06/2009, 13:12
Ben yaş kompleksinin önemsiz olduğunu söylüyorum, sen bana atlat diyorsun.

Okuduğunu anlamak önemlidir :)

BlackZero
27/06/2009, 13:18
Ya ben okudugumu anladım da sen beni iyi anlamamıssın bu tarz agır bir yorum yapabiliyorsan üzerine alınmıssındır demektir orda olgun havalarıyla bu çocukların günahı ne havasıyla konusmussun ama saçmalamışsın ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

Viceroy|Blue
28/06/2009, 00:07
Sayın volkan.

Çok lüzumsuz konuşmuşsun.Evet site onun bu kadar konuşup hala bu siteyi tarayıcında barındıyorsan bence beyin sahibi olması gereken sensin...Artık aşın şu ergenlik dönemlerinizi çocuklar!!TrazTraz..pff

NightBlooD
28/06/2009, 00:17
başarılar demek lazım ne diyelim .

Memooo
29/06/2009, 16:53
Cevaplar falan acıklanmıs.

Bir tanede karl marx tan soru cıkmış ^^