PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi Tatilde

Ruby
11/07/2009, 21:41
Memati : Ustaaa , Şu Çilekli Kapuçinoyu Getiren Kızın Boğazını Keseyim Mi?
Polat : Nedenmiş O Memati ?
Memati : E Usta Buz Getirmemiş , Racon Mu Kesicez Kafa Mı Usta ?
Polat : Yok Memati Yok , Dur Şu Otelin Sahibi Gelsinde İfadesini Alalım.Abdülhey,Müdürü Çağır Gelsin.
Abdülhey : Telmannnn Buraya Gel.
Telman : Buyrun Polat Bey
Polat : Telman Ne Yaptığını Sanıyorsun,Hem Dün Akşam Ayak Parmak Masajı Yapmaya Masör Kız Gönermedin,Hem de Mematinin Buzu Eksikmiş,Biz Burda Bedava Tatil Yapmıyoruz ,Senin Oteline Ruhsat Alman İçin Belediye Başkanını Değiştirdik.
Memati : Usta İzin Ver Şu Telman'ın Kafa Derisini Söküp Kelman Yapayım
Telman : Afedersiniz Polat Bey,Masör Kızlar Yanlışlıkla Güllü ERhan Beyin Odasına Gitmiş,O Saatten Beri Haber Yok.Buz Konusuna Gelince,Memati Buzları Sizin Limandan Almaz isek , Seni Buza Oturturum Diye Şef Garsonu Tehdit Etmiş
Polat : Ee Memati Hem Buz Vermiyorsun,Hem Buz İstiyorsun,Adamın Suçu Yokmuş,Devlete Ciddiyet Lazım Dedikçe Siz İşi Sulandırdığınız Yetmedi,İşi Buzlandırdınız.
Memati : Ne Bileyim Usta,Dün Akşam Ceketin Cebinde Biraz Eroin Unutmuş Bizim Gamze,Boşa Gitmesin Dedik,Hem Benim Kafa Siyasete Ermez,Ne Dediğimi Ben Biliyor Muyum ?
Polat : Tamam Telman Gidebilirsin,Ama Bir Daha Hizmette Kusur Görürsem,İki Devlet Tek Millet Anlamam,Sıkarım Kafana 6 Yıldız Birden

İskender Havuz Başına İner : Polat'ım Az Biraz Sola Kayda Bizde Bir Havlu Atalım,Havuz Hepimize Yeter,Ya da Memati'nin Hayatını Kaydırayım Biraz Konuşalım
Memati : Ustaa İzin Ver,Şu İskenderin Şortunu İndireyim,Görelim Büyük Mü Küçük müymüş
Polat : Dur Memati Dur ,Onunda Sırası Var,Devlette Hiyarşi Esastır.
İskender : Bak Polat'ım Şu Senin Erhan'ın Varya,Beni Vuran,Masajcı Rus Kızlar Talimatımı Bekliyor.
Polat : Başbakanı Vurduğun,Paşaları Vurduğun Yetmiyormuş Gibi,ERhan'dan Ne İstiyorsun,Tek Kolunu Aldın Zaten,Adam Tek Kolla Tek Tabanca Gönlünce Rus Sevsin,Bu Mutluluğu Neden Ona Çok Görüyorsun ?
İskender : Dinle Polat'ım,Benim Erhanla Merhanla İşim Olmaz.
Polat : İskender Beni Çıldırtma , Ne İstiyorsun ?
İskender : Bak Polat'ım,Hani Şu Kaldırdığın 150 Daire Varya,Dizi Sayesinde Aldığın,
Polat : Evet İskener ?
İskender : Hani Diyorum,Şunları Benim Emlakçı Satsa da ,Devlete Fırsat Eşitliği Getirsek,Ne Dersin ?
Polat : Yapmazsam Nabarsın ?
İskender : Senin Şu Yeni Evlendiğin Kız Varya ,Hatice,Ona Mayo Giydirdim,Sarı Peruk Takıp,Ağzını Banladım,Erhan'ın Kapısında Bekletiyorum,EEE Dost Kurşunu Anlatabildim Mi?
Polat : HaH Haaa ,İskender Yanıldın ,Bu Sefer Faka Bastın,Hatice Senin Öz Kızın,Öz ve Öz
İskender : Yalan Söylüyorsun Polat'ım,Devletin Yalanla Dolanla İşi Olmaz
Polat : Valla İki Kişinin Bildiği Sır,Sır Değildir,Devlette Paylaşım Esastır,Durma Gönder.
İskender : Yine Beni Yendin Polat'ım
Polat : Aha Şu Karşıdan Gelen Kibritçi Takımı Değil Mi ? Abdülhey,Yangını Söndür Çabuk
Şefik,Bu Polat Nedir ?
Istakoz Ağam.
Ne Yapılır ?
Kaynamış Suya Canlı Canlı Atılır,Hafif Ateşte Yarım Saat Kaynatılır Ağam,Arzu Edilirse Maydonoz Eklenir
Polat : Bana Bak Kibritle Oynama,Bir Kaza Olur,Sonra O Kibritin Yapıldığı Ağacı Senin ...

Dalga Geçselerde Kv 4eveR xD

indirmemlazım
20/07/2009, 01:09
:d saol kendinmi yazdın