PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 v 1 Mort oynadım :)

ridiculous
31/08/2009, 00:58
oyuna baslayalı 2 ay oldu noob game de noob ları bu hale getiriyorum görmüs oldugunuz resimdeki SiLence[Assi] benim . adamların bi kacı cıkınca dedim bari 2 v 3 oynayalım sonra baktım yine olmuyo Lich i de karsıya yolladım ve 4 v 1 :)

http://img143.imageshack.us/img143/5971/asdtsr.th.jpg (http://img143.imageshack.us/i/asdtsr.jpg/)

Ryogo
31/08/2009, 02:12
noob gameleri forumamı koyuyosun abi :S

gorkemaga11
31/08/2009, 02:47
Vg akar helalsin ^3^^3^üçüçÜç

ridiculous
31/08/2009, 02:49
Olamazmı????

imported_Storm
31/08/2009, 02:50
Şimdi adam zaten demiş 2 ay oldu başlayalı diye. vg kasmış doğaldır. Bende vg kasarım bir çok heroya. Bana göre hangi herolara vg kasılır derseniz. Düşük hp li olup yüksek damage vuran herolar için. Burdaki mortta bkb yada hot olmadıgından kasılabilinir vg. Ayrıca razor viper gibi herolara çok iyi gidiyor. Kendime vg purosu dedirtmemek için kaybetmeyi göze alamam. saygılar^^
not: her zaman hot tercihtir

Viceroy|Blue
31/08/2009, 03:48
noob gameleri forumamı koyuyosun abi :S

Foruma koyulan oyunlar pro olucak diye bir kaidemi var?Adam özenmiş koymuş.Noobtur produr orası ayrı.İnsanların şevkini kırmayın.

Erdi.39
31/08/2009, 04:47
Foruma koyulan oyunlar pro olucak diye bir kaidemi var?Adam özenmiş koymuş.Noobtur produr orası ayrı.İnsanların şevkini kırmayın.

Aynen katılıyorum.Foruma sadece pro olanlarmı bişey koyabilicek?

ridiculous
31/08/2009, 05:45
ben sadece 2 ay icinde iyi miyim kötümüyüm diye ögrenmek icin koymustum :(

Erdi.39
31/08/2009, 08:02
ben sadece 2 ay icinde iyi miyim kötümüyüm diye ögrenmek icin koymustum :(

Gayet iyisin.Bende yeni oynamaya basladıgımda çoğu heroya vg çıkıyodum;)

ThEcK_N!cK
31/08/2009, 10:15
küfürleşmeler var galiba noldu yediremediler mi ?

ridiculous
31/08/2009, 19:44
evet yediremediler :) 4 v 1 beni alıncada hepsi bir agızdan HAHAHA dediler bende cok güldüm insan utranır troll lich destro bide luna hepsi birden daldılar sonra beni aldılar sonra güldüler :D

Erdi.39
31/08/2009, 19:45
evet yediremediler :) 4 v 1 beni alıncada hepsi bir agızdan HAHAHA dediler bende cok güldüm insan utranır troll lich destro bide luna hepsi birden daldılar sonra beni aldılar sonra güldüler :D

Bkb çıksan 4v1 de alamazdılar:p

ridiculous
31/08/2009, 19:48
evet 5 saniye büyü yemiyosun baya sinir oldular ama :) bisi sorcam morta buriza kastıgında crit artar mı? normal dmg saymıyorum critic artarmı?

imported_HIPq
31/08/2009, 20:18
mort a buriza kastığında hem ulti hem buriza stacklenmez 2 si birden denk geldiğinde ulti değil buriza nın crit i işler crit skill i olan herolara as kas geçende birini gördüm mort buriza da bitti dedi bn neden kastın dediğimde %35 crit olcak diodu sakın böyle düşünme:D

Ryogo
31/08/2009, 20:19

geçende bende böle bisi koymustum moderatörler nobgamleri anlatmayın diyordu sen dahil

TheOzzY
31/08/2009, 21:07
way anasını adam king

Synchronize
31/08/2009, 22:06
1- lamesin
2- pub gamelerde klasik bi görüntü

Erdi.39
31/08/2009, 22:10
1- lamesin
2- pub gamelerde klasik bi görüntü

Adam 2 aydır oynuyorum diye yazmış zaten okumadan yorum yazmamalısın.;)

ridiculous
01/09/2009, 00:37
zaten ozzy bi oyunuma sahit oldu goblinle :D bayagı sinirlendi :D:D gelistiriyorum

TheOzzY
01/09/2009, 02:10
zaten ozzy bi oyunuma sahit oldu goblinle :D bayagı sinirlendi :D:D gelistiriyorum

Hatırlatmasan :D.Seker hastası oLmustum :D:D.Patla dioz patlamıon :D.Mayın koy dioz ters yere koyuyon

Synchronize
01/09/2009, 10:41
Adam 2 aydır oynuyorum diye yazmış zaten okumadan yorum yazmamalısın.;)

neyse ne işte ben şahsen mortred alsam swaplıyorum. misal

Erdi.39
01/09/2009, 11:09
neyse ne işte ben şahsen mortred alsam swaplıyorum. misal

Neden? Mort herodan sayılmıyo mu?

FeeLPaiN
01/09/2009, 19:08
Şimdi bu adam nooblari bu hale getiriyorum demişte kendide noob!

1.cisi Storm adlı zeki arkadasimiz dusuk hp li herolara vg kasıyormus bak bak bak :).Ula oradaki itemleri kasacak durumdaysan

Satanic ve BKB cıkmıs olman gerekirdi.Buda 25 lwl de 2700 hp ye tekabul eder.

2.cisi Fury hic kimseye kasmasaniz bile BLOOD İLE MORTA kasmak zorundasınız.Bunun nedeni para kasmak degildir.Mort yuksek damage vuran bir herodur ve kac creepe vurursa vurdugu kadar hp si dolar.Bloodseekerdada oyledir etraftaki creepkler oldukce cani fullenir.

3.cusu Radiance tamamen sacma sapan bir item morta onun yerine basher+assault cıksan cok daha faydali olur.

Erdi.39
01/09/2009, 19:12
Furry blood ile mort un çıkması gerkeen son itemlerden biri olması gerekmez mi?

FeeLPaiN
01/09/2009, 20:31
Sen blooda Fury kastinmi hic?Bi kas sonra creeplerin yanında vs yapki genelde oyunda bole olur.Yanda creeplerde oldukce canin skill i sayesinde cok seri dolar.Ama rosh onu bir vs icin haklısın kasilmasi gereken son itemdir.

imported_Storm
01/09/2009, 20:36
1- ben senin gibi her heroya core vg kasmam.
2- canı düşük olanlara demedim. Yüksek damage verebilip düşük canı olanlara kasarım dedim

Erdi.39
01/09/2009, 21:05
Feelpain sen takıl vg ni kas furry ni kas hatta range lere de furry kas:D

FeeLPaiN
01/09/2009, 21:07
Ben 4 heroya vg kasıyorum oyunda arkadasim.Cent-Weawer-Axe-Ursa.Baska heroyada vg mg kasmam.

FeeLPaiN
01/09/2009, 21:09
Feelpain sen takıl vg ni kas furry ni kas hatta range lere de furry kas:D

Evet evet Enchede fury kasıyorum mana cabuk dolsun diye hatta ve hatta tinkerede kasıyorum.Malmıdır nedir.

Siz tutturmusunuz fury adamlar mana ile para icin kasıor.NAH Onun icin kasıyorum salako

imported_Storm
01/09/2009, 21:14
Evet evet Enchede fury kasıyorum mana cabuk dolsun diye hatta ve hatta tinkerede kasıyorum.Malmıdır nedir.

Siz tutturmusunuz fury adamlar mana ile para icin kasıor.NAH Onun icin kasıyorum salako

dostum feelpain demişsin ama bu adam lh biliyo :(

Bludshock
01/09/2009, 21:33
Feelpain yine döktürmüş maşallah :D.Artık su adama laf atmayı bırakın ne furu su ya adam lvl 7 de radi farmlıyo bikere ama biz onu vg şeklinde görüyoruz ama aslında radi^^.

FeeLPaiN
01/09/2009, 22:08
Feelpain yine döktürmüş maşallah :D.Artık su adama laf atmayı bırakın ne furu su ya adam lvl 7 de radi farmlıyo bikere ama biz onu vg şeklinde görüyoruz ama aslında radi^^.

Radi dark seera pudgeye ve treanta seri kasarım.Diğer herolara kasmam.
Ayrıca 4 bracer vg den iyidir eywallah ona sozum yok fiyat olarak aynidirda.Ama ne yazıkki siz sunu minik beyninize sokmamissiniz.

Oyundaki item fiyatlari verdigi ozelliklere göre degil birlestirilme ve yer kaplamasina gore sınıflandirilir.Ozaman git reaever yerine 4 tane +6 str al 1800 gold 24 str ama 25 str reaver 3200 daha oyunun sisteminden cakamayan nooblar bana burda laf sokuyor.Reaveri birlestirirsin tarasq satanic yaparsin ama bracerlari birlestirmezsi.Oyunda 4 tane bracerla gezemezsin kastiysan cok yer tutar ama 1 vg ile gezersin.Nese daha size laf anlatamicam ben diyecegim dedim hala stormda hareket yok gel vs diyorum laga luga.

imported_Storm
01/09/2009, 22:11
Ayrıca 4 bracer vg den iyidir eywallah ona sozum yok fiyat olarak aynidirda.Ama ne yazıkki siz sunu minik beyninize sokmamissiniz.

Oyundaki item fiyatlari verdigi ozelliklere göre degil birlestirilme ve yer kaplamasina gore sınıflandirilir.Ozaman git reaever yerine 4 tane +6 str al 1800 gold 24 str ama 25 str reaver 3200 daha oyunun sisteminden cakamayan nooblar bana burda laf sokuyor.Reaveri birlestirirsin tarasq satanic yaparsin ama bracerlari birlestirmezsi.Oyunda 4 tane bracerla gezemezsin kastiysan cok yer tutar ama 1 vg ile gezersin.Nese daha size laf anlatamicam ben diyecegim dedim hala stormda hareket yok gel vs diyorum laga luga.

önceki mesajlarıma bakarsan id mi vermiştim sana w atmayan sensin

Bludshock
01/09/2009, 22:19

O küçük beyninle bize dota öğretiyorsun ya gerçekten komiksin baska bisey deil.Bu forumda çoğu kisi seninde kim oldugunu az çok biliyor stormunda ve inan bana sen stormla kapışacak adam deilsin.

Edit:1v1 kişinin gerçek oyunculuğunu ölçmez.(mesela ben cw de genelde ganker oynarım ama 2 günlük farmer beni vs de alabiliyor.)

FeeLPaiN
01/09/2009, 22:20
Ben cafeden giriyorum ve cafede calısıyorum.Garenada ip cakısmasi yuzunden herhangi bir oyuna giremiyorum arkadasim.Battle.net uzeri oluyor sadece

FeeLPaiN
01/09/2009, 22:21
O küçük beyninle bize dota öğretiyorsun ya gerçekten komiksin baska bisey deil.Bu forumda çoğu kisi seninde kim oldugunu az çok biliyor stormunda ve inan bana sen stormla kapışacak adam deilsin.

Evet haklısın degilim aslında biraz hafif gelir yanında sende gelsen 2vs1 belki zorlayabilirsiniz.Ben kimseyi kucumsemek niyetiyle birsey yapmamistim bu forumda ama siz zorla kasindiniz.Bizide ezenler var eywallah HAYATKAYDIRAN var bilmem bilirmisin Allah var adam iyi oynuyor örnegin.Benimde örenecegim seyler var bu oyunda mukemmelim demiyorum ama bu kisiler emin ol siz degilsiniz!

Bludshock
01/09/2009, 22:29
Garena konusunu nie açtın anlamadımda benim birkaç arkadasım cafe den bağlanabiliyor rahatça.Ayrıca bu tarz konuşmalarla biryere geldiğini sanıyorsan yanılıyorsun sadece komik duruma düsüyorsun senin replaylarda nasıl bir oyuncu olduğunu gördük ztn.

Dj Sterimar
01/09/2009, 22:31
2ay için İyi bir başlangıç

FeeLPaiN
01/09/2009, 22:33
Cafedeki bilgisayarlar bska ana makina baska.

Bludshock
01/09/2009, 23:18
Evet haklısın degilim aslında biraz hafif gelir yanında sende gelsen 2vs1 belki zorlayabilirsiniz.Ben kimseyi kucumsemek niyetiyle birsey yapmamistim bu forumda ama siz zorla kasindiniz.Bizide ezenler var eywallah HAYATKAYDIRAN var bilmem bilirmisin Allah var adam iyi oynuyor örnegin.Benimde örenecegim seyler var bu oyunda mukemmelim demiyorum ama bu kisiler emin ol siz degilsiniz!

Senin sorunun mükemmel olmaman deil feelpain mütevazi olmaman.İnan bana yolun daha çok başındasın daha pro olmana var yani.Garenada(ki son zamanlarda iyice lamer cenneti oldu) kendini bisey sanan adamlar yüzünden küfür etmeden oynadığım oyun sayısı gerçekten az.Sonuç olarak insanlar kendini beğenmişlerden hoşlanmıyor mükemmel olup olmaman kimsenin umrunda deil.

FeeLPaiN
01/09/2009, 23:34
Lamer cenneti olur tabi Banlanan aciyor tekrarda acıyor battle.nettede boyle oyunlar leaverdan gecilmiyor.Pro olmama cok falan yok ben zten proyum.Sadece senin pro olma kriterlerinkiyle benimkiler farkli.Benim icin ölmemek kill almak ve oyunu kazanmak proluktur.Senin icin item kasmak asist yapmak digerlerinden üstün olmak proluktur bunu tartisamam ama kendi yazdigim kriterlerde Kimse beni kolay kolay gecemez.

Erdi.39
02/09/2009, 08:13
Lamer cenneti olur tabi Banlanan aciyor tekrarda acıyor battle.nettede boyle oyunlar leaverdan gecilmiyor.Pro olmama cok falan yok ben zten proyum.Sadece senin pro olma kriterlerinkiyle benimkiler farkli.Benim icin ölmemek kill almak ve oyunu kazanmak proluktur.Senin icin item kasmak asist yapmak digerlerinden üstün olmak proluktur bunu tartisamam ama kendi yazdigim kriterlerde Kimse beni kolay kolay gecemez.

Feelpain her mesajında kendini rezil etmek zorunda değilsin kardeşim.Proluk kriteri nedir?Proluk nedir sen onu bile bilmiyosun.Ks yapmak proluksa sen prosun helal olsun.Replaylarını da izledik senin burda bana dota öğretemezsin.Anubseran a vg kasarım diyosun bu herşeyi açıklıyo.Bana veya storm gibi bi oyuncuya dota öğretebilmen için daha çok yol alman gerek;)Şimdi sus birazda bari adam sansınlar seni herkese havlama;)

FeeLPaiN
02/09/2009, 09:46
Kasarım arkadasim sananne?Sen haticeye degil neticeye bak kimseye ks attigim falanda yok gidip 1v1 yapan adam tam kesecekken onun adaminimi calmisim replaylerde?Bludshock a sozum yokta sen tam gt edilmelik adamsin haa kasınıorsun zorla.Oyunun amaci nedir karsi tarafin agacini veya tasini kırıp oyunu almak ole degilmi?Ve sen gtnu yırtsan alamazsn oyunu benden simdi sus.Hasta etme adami

Erdi.39
02/09/2009, 10:40
Kasarım arkadasim sananne?Sen haticeye degil neticeye bak kimseye ks attigim falanda yok gidip 1v1 yapan adam tam kesecekken onun adaminimi calmisim replaylerde?Bludshock a sozum yokta sen tam gt edilmelik adamsin haa kasınıorsun zorla.Oyunun amaci nedir karsi tarafin agacini veya tasini kırıp oyunu almak ole degilmi?Ve sen gtnu yırtsan alamazsn oyunu benden simdi sus.Hasta etme adami

G*tünü yırtarak kimse oyunu alamaz zaten mal.Gt edilmelik biri varsa o forumda oda sensin.Oyunun amacı karşı tarafın ağacını yıkmak ama sadece senin girdiğin noob oyunlarında bunu tek başına yapabilirsin.Takım çalışması olmadan karşı tarafın ağacını yıkman mümkün değil ama senin daha öğrencek çoo...ok şeyin var.Replaylarını izledik oyunculuğun ortada.Şimdi sağa sola havlamayı kes te insan gibi dur azcık;)
Şunuda ekleyeyim dota bir strateji oyunu akıllı oynayan kazanır ama zaten aptalların bunu anlaması ve iyi oynamasının mümkün olmadığını çoğu kişi bilir.;)

FeeLPaiN
02/09/2009, 11:39
Heee noob oyunu ben senin gibi trapemnoob31 e gidip nooblari keserek kendimi tatmin etmiorum mal herif.Dedigim gibi o noob dedigim adamlar senden cok daha iyi simdi sus konsma daha fazla cok biliosan cıkarsiniz karsima herkeze soluorum bunuda gelen yok ndn got yemio bilionuz ezilcegnzi simdi kes sesini senle urasamam.

Erdi.39
02/09/2009, 11:50
BlackZero'nun da dediği gibi nooblarla uğraşçak kadar bol vaktimiz yok bizim.Ayrıca benim nasıl oynadığımı görmeden yorum yapma senin nasıl oynadığını ''Hard puro'' replaylarından gördük.

TheOzzY
03/09/2009, 01:22
BlackZero'nun da dediği gibi nooblarla uğraşçak kadar bol vaktimiz yok bizim.Ayrıca benim nasıl oynadığımı görmeden yorum yapma senin nasıl oynadığını ''Hard puro'' replaylarından gördük.

Sn nie bu adamla dalasıonki erdi knka.Adamlar cw de dk 15 de ff cekiyolar.Rmk istiyolar arkadas dk 5 de düsüo devam diolar zar zor dk 60 da yenincede yendik diolar elini yormana degmez.

ridiculous
03/09/2009, 01:24
Biri su konuyu kilitleyebilirmi?

TheOzzY
03/09/2009, 01:29
Biri su konuyu kilitleyebilirmi?

o mesajlar silinir boşver konuna yazık olmasn.Devam edilirse ceza vermek zorunda kalıcam

ridiculous
03/09/2009, 02:00
millet birbirini ezmek icin yer arıyor nedir bu muhabbet ya :s kmsede alcakgönüllü olayım demiyor gerçi bunu oturup düşünemezsin ama dur biraz alçakgönüllü olayım diye insanın icinde olması lazım.

Erdi.39
03/09/2009, 07:06
millet birbirini ezmek icin yer arıyor nedir bu muhabbet ya :s kmsede alcakgönüllü olayım demiyor gerçi bunu oturup düşünemezsin ama dur biraz alçakgönüllü olayım diye insanın icinde olması lazım.

Onunla alakası yok konunun adam laf atıp duruyo.

FeeLPaiN
03/09/2009, 10:01
Erdi yeter susta biraz motorun sogusun..Ben laf atip durmuyorum siz surekli muhalefet oluyorsunuz neyse yeter artik rica ediyorum sus.

CitizenOfTheNight
03/09/2009, 11:58
silence assi sen misin :S Banlistimde varsın küfredip atmaktan...

ridiculous
03/09/2009, 20:02
Biri bana küfür etmeden Ben ona küfür etmem.Hakettiyse atarım oyundan, bu arada b.netteki nickini söyle bende ekleyeyim seni :)

DarkBlood
04/09/2009, 00:55
feelpain zaten tum replaylerinde vg kasıosn herolara bn de morta vg kasmam ama bloodla morta fury kasmak cok mantıklı arkadasımız vg yerine satan tamamlasaydı daa iyi olurdu ama eer yeni basladıysa bu kadar imba olmus tebrik ederim

ridiculous
04/09/2009, 02:21
Tesekkürler Artık vg de kasmıyorum =) bugun denedm Hic vg kasmadan rahat eziyorum

DarkBlood
04/09/2009, 14:25
:D bu konu yuzunden adam hici heroya vg kasmıcak:D:D

Doctor
04/09/2009, 21:57
Bir kaç aydır bloodseeker üzerinde yoğunlaşıyorum...

Başta benim de çok yatmıştı kafama bf fikri ama bir kere fly denedikten sonra flydan vazgeçemedim :)

Bana göre bloodseeker tam bir combat herosu değildir.Yanlış anlamayın late gamede durum değişir fakat early ve mid gamede blood adamların arsına girer killini alır ve kaçar./sanırı mcounter hero deniyor bunlara,assasin tarzı)Bu durum da miss özelliği hayat kurtarır.Özellikle ilk skillimizi atıp %80 damage ve flyın bonuslarıyla bir kaç saniyede işini bitirip olay yerinden tüyersin.

Tabi bu benim oyun stilim.Kişiden kişiye değişir fakat bence en mantıklısı bu.

Vg olayına gelince early game hp sıkıntısı çeken heroalra kullanırım, hiç çekinmem.Çoğu insan bg ve fury nin saçmalığı hakkında konuşurken aslında kendileri saçmalıyorlar.Bence icefrog bu oyundaki tüm herolaro ve itemları belli bir amaç için tasarlamış.

''Vg ve furyye karsı olmak proluktur'' şeklindeki düşüncelerin,Vg kasmıs oyuncuları kesemeyip, buna rağmen kendi kasmayıp üstüne üstün kasana da noob diyen;fury kasıp da deso ya da mkb kadar attack bonus bekleyen birtakım oyuncular tarafından yayılmış olması pek muhtemeldir bence...

FeeLPaiN
04/09/2009, 23:27
Arkadasim bu vg sacmalıgını kesin artik delinin biri kuyuya taş atmis vg kasılmaz die bunlarda hala pesinden atlamaya devam ediyor.Vg kasilmazmismis noob itemiymismis.Ozaman kasma kasanada mani olma.Her heroya kastigimda falan yok

Weawer,cent,ursa,axe 4 heroya kasarim sadece.

Bunun dısında hangi hero olursa(mirana haric) olsun ROH la baslarim.Tarzim budur.Bu yuzdende oyun basinda olmem.Oyun basinda olmedigim bi oyunda late gamedede beni ole kolay kolay kesemezler.Benim oyun stratejim budur.Sizinki farkli olabilir saygı duymak zorundasınız.Ben sizin cricletinize karisiyormuyum hayır?Oyun mantigi hayatta kalmak öldürmek ve oyunu kazanmaktir.Ve ben bu 3 nu basariyla uyguluyorum Bunu uygulama yoluma ister noob deyin ister sacmalik deyin benim icin onemi yok basariyormuyum basariyorum bitti...

Haydi eyvallah.

TheOzzY
05/09/2009, 14:36
Arkadasim bu vg sacmalıgını kesin artik delinin biri kuyuya taş atmis vg kasılmaz die bunlarda hala pesinden atlamaya devam ediyor.Vg kasilmazmismis noob itemiymismis.Ozaman kasma kasanada mani olma.Her heroya kastigimda falan yok

Bunun dısında hangi hero olursa(mirana haric) olsun ROH la baslarim.Tarzim budur.Bu yuzdende oyun basinda olmem.Oyun basinda olmedigim bi oyunda late gamedede beni ole kolay kolay kesemezler.Benim oyun stratejim budur.Sizinki farkli olabilir saygı duymak zorundasınız.Ben sizin cricletinize karisiyormuyum hayır?Oyun mantigi hayatta kalmak öldürmek ve oyunu kazanmaktir.Ve ben bu 3 nu basariyla uyguluyorum Bunu uygulama yoluma ister noob deyin ister sacmalik deyin benim icin onemi yok basariyormuyum basariyorum bitti...

Haydi eyvallah.

Kim vg ye noob itemi diyorsa kendi noobdur.1v1 de en kral itemdir vg.istiyen kasar istiyen kasmaz herkesin kendi görüşüdür

Ryogo
05/09/2009, 17:59
Kim vg ye noob itemi diyorsa kendi noobdur.1v1 de en kral itemdir vg.istiyen kasar istiyen kasmaz herkesin kendi görüşüdür

ozzy sendemi vegecisin be kardesim :(

DarkBlood
05/09/2009, 19:07
abi vgci ne dmk ya:S sonucta bi item sacma sacma konusmayın vgci vg kasanlar oluyo siz de anti vgcisinz o zmn vg kasmayanlar:D kavga ettiniz knuya bak...

nevermore92
05/09/2009, 20:23
vg str lere gider alla allah bukadar anti vg olmayın agiyede gider (ursa) :D nuker varsa kasmayın tabi hood cıkın madem deflemek tanklamak istiyosanız

TheOzzY
05/09/2009, 22:20
ozzy sendemi vegecisin be kardesim :(

knka ben sadece 1v1 de ve axe a kasarm normal oyunda başka kasmam ama 1v1 de kesn kasarm

TaTminaTöR
07/09/2009, 00:18
VG ve Fury itemLerini hep noob tarzı buLuyorLar.. Bence çok saçma.. 2side oyunun en sağLam itemLerinden sayıLabiLir... Fury sadece meLee heroLara kasıLır ama VG her heroya kasıLabiLir...

apobomfunk
07/09/2009, 18:07

sana aynen katılıyorum dostum ben de vg yi her heroya kasmam ama vg ye karşı bi önyargı var nedense:)

ridiculous
07/09/2009, 19:59
o önyargı bence zamanında vg kasanlar bunların cok canını yakmıs ondan olabilirmi :D

Sven - Rogue Knight
07/09/2009, 22:13
vg yi çok çok gerektiği zamanlarda int herosuna bile kasıyorum ben :)

goktr001
07/09/2009, 22:27
VG yi hiç bir heroya kasmıyorum, Axe dahil hiç bir heroya kasmam ama karşıda VG kasan var ve adamın canı gitmezse direk ağız alışkanlıkları başlar....

ike144
08/09/2009, 14:43

Haydi eyvallah.

rohla başladıgında ne + damageın var, ne + canın var ne de + manan. Lh nasıl alıyorsun, skill nası atıyorsun? Oyun başında sadece gank atılmayan pub gamelerde (pub game derken yurobetılın priv pro gamelerini de katıyorum bunun içine) yatmazsın roh sayesinde. Roh sonradan yapabileceğin itemler persev vg hood. Persevden furu refresh ve linken çıkar. Eğer rohu sonradan satmıyorsan oynadıgın her oyunda bu 5 itemden birini çıkıyorsun demektir. Genel tercih de furu ve vgdir pub gamelerde ben pub gamede rohla başlayan adamın linken kastıgını hiç görmedim. Sana bunu dalga geçmeden sadece tavsiye olarak yazıyorum, eğer oyununu geliştirmek gibi bir niyetin varsa o alışkanlığını bırakman gerekiyor. Ama bu oyunları kazanmak benim amacım daha geliştirmek istemiyorum diyorsan istediğini yap kardeşim pubda her şey mübahtır..

TheOzzY
08/09/2009, 17:36
Ya Yeter adam bi resim koymuş burnundan getirmeyin kesin tartışmayı artık arkadaşlar ya

ridiculous
08/09/2009, 20:40
herkes kendini ispatlamaya calısıyor :D ara sıra bende dahil tabi

TheOzzY
09/09/2009, 00:59
herkes kendini ispatlamaya calısıyor :D ara sıra bende dahil tabi

Tamam heyecan yapmayalm yasir :D.Oluşuna bırak

0quZZ
17/10/2009, 10:38
herkez buriza fly vb kasinder fly kasilir tamam ama buriza kasilmas neden cünkü burizada critic gelince buriza kendi crtiicgini vurur ultiyle birlesmes simdiden saolun uzun zamanli mort araştirmamdan ve dagger and blink olursaniz ve bash kasarsaniz cok rahat desebilirsiniz :D:D:D

0quZZ
17/10/2009, 10:39
phantoma buriza kasilmas ultiyle birlesmes sadece atack verir bunu bilin :)

Kadirrrrr
29/10/2009, 18:57

alakası yok bence de

Kadirrrrr
29/10/2009, 18:57

alakası yok bence de

Spiderman
11/11/2009, 23:55
helal sana dostum.

TheOzzY
14/11/2009, 09:19
Proli gogogogo

Enzora Myranod
14/11/2009, 19:00

Aynen ya ben de anlamıyorum bunu,nedir yani illa "ben proyum belli etmem gerek".Kralsın sen ya.İnsanların şevkini kırıyosunuz sadece başka da bi' halt yediğiniz yok.Sanırsın arkadaş anasının karnından ultra pro falan çıktı.Sen hiç öğrenme aşamasından geçmeyip direk pro başladın dotaya dimi ? Adam 2 ay oldu başlayalı diyo denen lafa bak.

Helal olsun sana da kardeşim paylaşımlarını bekliyoruz.

Not : Bi' daha okudum AeQuitas'a laf attım gibi olmuş tamamen anlatım bozukluğu kaynaklıdır sayın AeQuitas alınmasın lütfen (:

Sven - Rogue Knight
14/11/2009, 19:07
Bence sadece prolar birşeyler paylaşmalı diye kural olması gerek yani diyelim ki bu forumun yarısı noob bir başka noob arkadaşın paylaştıklarından neler öğrenebilirler ki, aksine sadece prolar replay paylaşırsa hem konu kirliligi olmaz hem de herkes öğrenir, yani arkadaşlar anlıyorum heyecanınız var ama noob olan çekilir köşesine kendini geliştirir geliştiğini düşündüğünde de paylaşacagını bizimle paylaşır bu daha mantıklı..

Enzora Myranod
14/11/2009, 19:21
Noob olanlar neden kendi heyecanlarını paylaşamasın ki ? Bence çok saçma olur.

[UnderqRound.]
13/12/2009, 00:51
Bir Mortred klasıgı :D

Mutttaqi
29/01/2010, 02:59
Bu VG düşmanlığı her forumda vs. var ne bu VG kasmak noob işimi.. bakarsın canı az hero olur karşıdaki range olur full büyü atar kasarsın vs. bu vanguard a fazla takmayın

anglus34
29/01/2010, 13:56
helal mort