PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kadar Çabuk Level Nasıl Atlanıyor Böyle !

OfLu
05/10/2009, 22:50
Arkadaşlar Herkeze Merhabalar..
DotA'ya yeni başladım sayılmaz ama çok zorlanıyorum oynamakta.Traxex ile oynuyorum ve oynamaktanda zevk alıyorum.İnternetten falan pek oynamadım şuana kadar daha doğrusu bir kez bile oynamadım anca internet cafedeki arkadaşlarla oynadım ve azda olsa alıştım.Fakat anlamadığım o kadar çabuk level atlıyorlar ki ben o kadar adam öldürüyorum o kadar adam vuruyorum karşı takımdan daha fazla saldırı yapıp daha fazla hasar verip daha fazla adam öldürmeme rağmen adamlar bir anda 2 level 3 level ben daha 2 level bile olmamışken...
Arkadaşlar BOT'larla oynuyordum bugün.Yine Traxexi aldım.Yanımda benden acemi bir arkadaş vardı.Karşımızada 2 tane Easy BOT koydum fakat neye yarar ? Biz daha level 5'iken adamlar level 10 ' u geçiyor.Ormandaki canavarlarıda öldürüyorum undeadleride öldürüyorum o kadar uğraşıyorum ama neye yarar ? Bu level kasmanın bir taktiği falan mı var ? Bu Forumda çok uzman arkadaşlar var bunu bazı gözlemlerim ile anlamış durumdayım ve onlar böyle basit şeyleri çok iyi bilirler diye düşünüyorum, çünkü forum baya gelişmiş bir forum bu forumda cevabıma ulaşabilecekmiyim ?
Bu kadar çabuk nasıl level kasıyorlar ve birden nasıl aşırı derecede level atlıyorlar bunun bi sırrı bir taktiği bir stratejisi varsa söyleyin lütfen.Kesilecek birşey varsa canavarlar ve undeadler ama adamlar öyle bir level kasıyor ki bir anda 12 falan oluyor biz ise daha yeni 5 level oluyoruz.Nedir bunun püf noktası anlatırmısınız arkadaşlar ?

sharkm
05/10/2009, 23:05
-apne yazmayı dene "ne" eklemezsen botlar ekstra xp alıyor vede undeadleri kendin öldürmeye bak daha iyi xp alıcaksın item bitirmedikçede suyun yanına dönme

CitizenOfTheNight
06/10/2009, 15:00
Botlar daha fazla exp ve para alırlar çünkü insan > botlar

OfLu
06/10/2009, 23:06
Arkadaşlar konu ile ilgilendiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum gerçekten kaliteli bir forummuş.Başka arkadaşlar var ise bilgilerini paylaşmak isteyenler çok mutlu olurum.

CacA762
15/10/2009, 19:58
-ng normal golddur botlar normal şekilde gold kazanır

-ne normal expdir normal şekilde exp kazanır botlar

bi de -nn var no necromonican botlar necro kasmasn diye üçünü birden yaz sen :D

DangerForSouth
16/10/2009, 11:54
hayır bakın botlara karsı yazılması gereken sadec ne deiğl -neng dir
Yoksa sen 3 lvl ken adam 8 lvldir
Ve itemlerini senden iki kat hızlı bitiriler unutmayın -neng
Ayrıca bi tavsiye botlarla oynarken -nengap.... yazın ama siz random atın böylece 200 de olsa daha çok parayla baslarsınız Yeni oynayanlar için idealdir hem böylece hero öğrenmiş olurlar bi bakarsın axe gelir :D:D

DarkBlood
16/10/2009, 17:06
-neng forever

Moo-gol
19/12/2009, 18:47
-neng fun clup kuralım hadi :D

nevermore92
19/12/2009, 19:01
botlarda regende acayip cosuyor mana ve hp leri hızlı regen oluyo biraz dengesiz ama sonucta yapay zeka neng yaz sonra yenersin botları birde exp kasma olayında eger rangeysen ve botlar sürekli deny atar o yüzdende exp az gelebilir sana

imported_Storm
19/12/2009, 19:30
botların atlama kabiliyeti yüksek ^.^

gokhancss
19/12/2009, 22:49
bu verdiğiniz komutları nereye yazıyoruz ?

FeeLPaiN
19/12/2009, 22:54
Oyunun başında enter'a basıp yazacaksın

MrCekirge
20/12/2009, 00:28
O kadarınıda biliyordur ayrıca -neng yazıp oyuna alışırsan bence aradada yazmadan oyna kendini geliştirmene yarar bence kendinden güçlü rakiple mücadele edebilirsen kaçarak oynarsan kendini daha çok geliştirirsin yoksa rakibin üstüne sağ tıklayıp kesmek yetenek değildir...

snowguard
04/01/2010, 14:17
hemde ne kabiliyetliler hangi skill olursa olsun 12 de vuruyor :D ve 10 tane itemi ayni anda kullanıyorlar..

ilhan
04/01/2010, 14:50
cok zekisin galiba?

legioner55
12/01/2010, 12:01
Botlarla oynarken benimde bi sey dikkatimi çekti greedisgood hilesini yazdım hem onlara hem bana para geldi daha sonra greedisgood -100000 yazdım herkesin parası 0 lanırken adamlar hala bi ring of regeneration alabiliolar... Market artık onlara kampanya mı ne yapıolarsa :D :D ... Ve su exp olayına gelince ; onlar deny atarlar sen az exp alırsın onlar daha fazla alırlar... İnternetten oynarken deny attım zaman beraber kastıgım adam exp alamadı ben ise daha fazla aldım yani o lvl 2ken ben 3 tüm...

ozgun311
18/01/2010, 11:02
bu verdiğiniz komutları nereye yazıyoruz ?

kağıda yaz dvdraytırın arasına sıkıştır ama raytır yoksa çalışmaz komutlar