PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Senaryo Haritası Yapıcam Fikirlerinizi Alıyım

Iloo
06/10/2009, 19:40
Arkadaşlar War Craft III öncelerden beri oynardım ben genellikle mapperlik yaparım zaten şimdi bu War Craft III'e campaing yapıcam fakat nasıl birşey olmalı fikirlerinizi alsam nasıl birşey olsun hangi ırkın senaryosu olsun Sentinelmi ? Scourgemi ?

gorkemaga11
06/10/2009, 19:45
mapperlik aQar zaten (Y)

Scourge Undead iyi olur.

Iloo
06/10/2009, 19:53
nasıl bir senaryo yapsam en son scourge campainglerde King Arthas Lich King'e gidiyordu :D

mars
06/10/2009, 20:00
bence farklı olsun biraz yanı arkada kalan ırklarla ilgili bir senaryo yap mesala

Sylar
06/10/2009, 20:02
Yeni ırklar çıkar zombieler hayaletler vs...

Iloo
06/10/2009, 20:06
şöyle olabilirmi ? Sentinel Ve Scourgelerden bir kaç hero birleşip çeşitli görevlere katılsınlar Zümrüdü anka yoldaşlığı gibi fakat sizinde karar vermeniz lazım.

Sven - Rogue Knight
06/10/2009, 20:07
dota herolarınınkini yapabilirsin..

Iloo
06/10/2009, 20:10
Güzel fikir aslında fakat ben war craft III modlamadan anlamıyorum gerekli sitelerden yardım alıp öğrencem

_Nickelback_
24/01/2010, 15:37
şöle bişi yapabilirsin blood elfler archimonde un ölümüne hüzünlenirler insanlar bu durumdan memnun oldukları için savaşlar çıkar falan filan wow dan biraz alıntı olabilir ama güzel fikir bence

UNIYASHA
21/07/2010, 19:58
deyisik bır sey olacak ama mesela bı hero secıp o heronun hayatı gıbı yapabılırsın mesela kasabada yasarken hayatı degısıyo saavaslara gırıyo maceralar yasıyo fln bırazda fun tarzı olur

LiFeFoRLiFe
29/08/2010, 02:09
bak simdi güzel bi oneri verem
nasi olsa arthas gaftiledi lich kingin kılıcı kaskı vs vs .

illidan ise yaralandi ve intikam yemini etti geriye donup nagalar bloodelfi fln filan topladi (campaign bolumleriyle ayarla bunu)

sonra dier ırklarla birlesimini yap mesela blood elfler humanlarla vs. anlasma saglamaya calisir

sora hepsi birlesip burning legiona girerler en sonda arthasi yakalarlar tam oldurcekken jaina engel olur ve aşkın yarattıgı güçle lich kingin ruhu ayrilir ve bunun sonucunda arthas eski vücudu gücü olmasada insan hali olur...

bu arada humanlarin herolarini dotadan yapabilirsin omni haric

orclarda thrallı koy dotadaki burning legionda fln balanari koy elflerde mirana nagalarda dotadaki ilidani koy. . .

araya kücük gorevlerde ekleyebilirisn yok satrylera yardim etmek karsiliginda altın almak vs .vs

VE MUTLU SON (25-30 bolum arasi mükemmel bir campaighn .w3n haritasi yapabilirsin

yaparsan ilk indirenlerden biri olacagim bastan diyem :)

araya kücük gorevlerde ekleyebilirsin mesela r2 grubunun baskani yardim istedi onlara yardim ettin karsiliginda
altın yada r2 lere ait bir bolge oranin komutaninida r2 yapabilirsin :)

LiFeFoRLiFe
29/08/2010, 17:46
flood gibi olcak ama konuyu acıkta tutun adam iyiyse yapabilir haritayi

imported_Storm
29/08/2010, 21:01
Konunun açılma tarihine bak bi