PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Clan GameHonor™

DreadfuL
22/06/2011, 14:25
http://img854.imageshack.us/img854/2784/enson.jpg

Tarihçe : Klan resmi olarak 21.06.2011 tarihinde kuruldu.

Vizyon : Ciddi bir takım olma yolunda ilerleyen GameHonor™ klanı hergün çalışmakla beraber gelecekte olacak bütün turnuvalar ve organizasyonlarda yer alma çabasında olacaktır. En iyi olma yolunda bütün engebeli yolları başarıyla geçeceğimize inancımız tam.

Maçlar: Maç ve trainlerimize genelde saat 19:00 sonrası başlıyoruz ve sabaha kadar sürebiliyor. CW ve train teklifleri için forumdan DreadfuL veya Revenant'a mesaj yazmak yeterlidir.

Klan Üyeleri:

İsim: :tr: Boris "GHcom.Ninja (http://www.gamehonor.com/members/1-BorisPeace)" (Kaptan)
Rol: Babysitter
İmza Kahramanları: Demon Witch, Vengeful Spirit, Lich

İsim: :tr: Berk "GHcom.RV (http://www.gamehonor.com/member.php/7-Revenant)"
Rol: Carry, Pusher
İmza Kahramanları: Invoker, Windrunner, Spectre

İsim: :tr: Koray "GHcom.DreaD (http://www.gamehonor.com/members/21-DreadfuL)"
Rol: Semi-Carry, Carry
İmza Kahramanları: Nerubian Weaver, Obsidian Destroyer, Clockwerk Goblin

İsim: :tr: Serhan "GHcom.vTc (http://www.gamehonor.com/members/44-vTc.HeLL)"
Rol: Ganker, Semi-Carry
İmza Kahramanları: Slayer, Netherdrake, Admiral

İsim: :tr: Batu "GHcom.RBG (http://www.gamehonor.com/member.php/8237-GHcom.RBG)"
Rol: Carry
İmza Kahramanları: Priestess Of The Moon, Soulkeeper, Lifestealer

İsim: :tr: Aslan "GHcom.Volta (http://www.gamehonor.com/members/27-Volta)"
Rol: Ganker, Semi-Carry
İmza Kahramanları: Lycanthrope, Storm Spirit, Morphling

Arliath
22/06/2011, 14:30
Eline sağlık kardeşim, hadi hayırlı olsun hepimize.

Mystogan
22/06/2011, 14:31
Eline koluna sağlık Koray tüm arkadaşlara başarılar.

zzZ.DuRaNT
22/06/2011, 14:36
aa ya noldu la :D.. hayırlı olsun bu arada

Lexsarko
22/06/2011, 14:44
Klanın simgesinin benim mesleğimden yola çıkılarak hazırlandığını belirtmeme gerek yok heralde :P

Hepimize hayırlı olsun.

BorisPeace
22/06/2011, 15:13
Azıcık editledim (:

Başarılı oluruz umarım ^^

JocKeR
22/06/2011, 16:16
Başarılar. :D

DreadfuL
22/06/2011, 16:28
Klan başvurularını buradan yapmıyoruz arkadaşlar. Bana veya Aquila'ya detaylı bilgilerinizle mesaj atmanız yeterli olacaktır.

ScaLLy_y
22/06/2011, 16:32
Pekala o zaman hayırlı olsun başarılar :)

Volta
22/06/2011, 19:18
Güzel olmuş,bir sorum var orda adalet ve yılanın iç içe olmasına ben bir anlam veremedim,bir an kamu kuruluşu ya da bir kurum ya da bir bilim dalı falan gibi hissettim klanı :D Bence o olmamış..

FroStly
22/06/2011, 19:59
hahahah :D boris sıkılmadın mı rubickden wqewqe

Hayırlı Olsun Bu Arada

WHY YOU LITTLE
22/06/2011, 20:03
hahahah :D boris sıkılmadın mı rubickden wqewqe

Hayırlı Olsun Bu Aradaonun yüzünden başkaları rubick oynayamıyor :(

Zaphart
22/06/2011, 22:16
Hayırlı olsun dostlar

[Mega]Murat
22/06/2011, 22:30
hayırlı olsun güzel olmus tanıtım da basarılar dilerim

Axé Capoeira
22/06/2011, 23:08
Çok güzel olmuş her şey tanıtım logo inşallah güzel yerlere geleceğiz ve çok eğleneceğiz =)

bucKeRudy
23/06/2011, 02:12
Hayırlı olsun iyi takımsınız.Bizimde clanımız bugün kurulup ilk iki maçı sizle oldu,clanlarımızın gelişme yolunda bundan sonra bol bol karşılaşacağız sanırım :)

DucK.G
23/06/2011, 17:44
eliniz kolunuz dert görmesin cok güzel olmus

Mystogan
24/06/2011, 06:32
Çok güzel olmuş her şey tanıtım logo inşallah güzel yerlere geleceğiz ve çok eğleneceğiz =)
Eğlenmek konusunda ben olduğum sürece şüphe yoktur. Buğra'm :)

Nymphetamine.
24/06/2011, 09:16
Hayırlı olsun.

huf
24/06/2011, 11:22
yılan genelde, "simya"nın ya da sükunetin simgesidir. ki zaten tıbbın simgesi olmasının sebebi sükunetten geliyor.

Volta
24/06/2011, 12:11
Bizimkiler teraziyi honora benzetmişler ,yılan da oyuncudur, hani yılan gibi derler çok oyuncudur bir yaptığı diyerine uymaz.Ondan dolayı gamehonor yılan ve terazi :D

game = yılan =gamer=oyuncu

honor = terazi = onur

Bir de

Eğlenmek konusunda ben olduğum sürece şüphe yoktur. Buğra'm :)

Xekai olm sen buğraya şaşkın osman diyordun ne ara buğram oldu :D bakıyorum da sen forumda baya efendi oldun.

QQS7YLE
25/06/2011, 00:38
müsaitlerse go cw ^_^

Jayedo
25/06/2011, 06:22
Adam en pro clan kurucusu (:
başarılar ;)

sVensis
26/06/2011, 01:19
Bu clan akar bence şaşmaz hayırlı olsun :)

Volta
26/06/2011, 02:05
İnşaallah hakkıcım :)

BorisPeace
26/06/2011, 03:26
Bu aralar fena değiliz cidden ^^

Her gün 4-5 saat train yapıyoruz, sonuç vermeye başlıyor yavaş yavaş (:

Volta
26/06/2011, 04:39
Bu aralar fena değiliz cidden ^^

Her gün 4-5 saat train yapıyoruz, sonuç vermeye başlıyor yavaş yavaş (:

Eee olacak abisi :) bence ümit var olucak bu sefer (:

DreadfuL
26/06/2011, 11:37
Çalışmakla olmayacak şey yoktur, bizde bunu yapıyoruz farklı bişi değil :) çok daha ileriye gelicez diye ümit ediyorum.

Arliath
26/06/2011, 15:09
Hepimiz bireysel olarak yeterli seviyede oyuncularız zaten. Olay TeamPlay'i oturtmaktı yavaş yavaş da oluyor gerçekten. (=

ScartA_ArgentO
27/06/2011, 18:03
Adam olun kırarım ! :D Dreadfül denen tüpü şutlarsanız bi şansınız olabilir :D Trainlere devam

DreadfuL
27/06/2011, 18:14
Adam olun kırarım ! :D Dreadfül denen tüpü şutlarsanız bi şansınız olabilir :D Trainlere devam

Iskarta bas git buradan :D

ScartA_ArgentO
27/06/2011, 18:19
Aboo forum yöneticisi diyo :D yanlış platformda atar yapmışız asdfşkljasd

AwayFromMouse
02/07/2011, 19:27
Hangi serverdasınız?

BorisPeace
02/07/2011, 19:36
Şu anda Eurobattle'dayız, ama bir server ile limitlemek yanlış olur.

Lexsarko
02/07/2011, 19:37
Aktif olarak eurobattledayız, zaman zaman da garenada oluyoruz ama uygun rakip olursa her serverda oynayabiliriz :)

Arliath
03/07/2011, 01:52
Hangi serverdasınız?

Acaba siz hangi serverdasınz -.-"

[Mega]Murat
03/07/2011, 11:27
garenadır büyük olasılık eu da görmedim böle bi nick :)

Gehenna
15/07/2011, 15:13
ulan ben nerdeyim

DreadfuL
15/07/2011, 15:25
ulan ben nerdeyim

Oradasın :)

Nymphetamine.
15/07/2011, 17:05
Evet beyler ben de bu clana gelmek istiyorum özelliklerimi belirtmek istedim :(

*Her oyun 150 crep kill garanti.
*Uçan kaçan herolarla %100 Beyond (Potm-QoP-Morp-Magina)
*Dışardan çok güzel combat izlerim takımımda ki 4 kişi öldükten sonra girer Team Kill'i alırım.
*Azda olsa isim yapmışlığım var DanJo dedin mi adam tırsar karşımda solo kasmaya , eli ayağı karışır kuleye ölür falan.
*1v1 turnuvaların da ve 5v5 turnuvaların da elle tutulur hiç bir başarım yoktur.Ve buda başarıya aç olduğumu gösterir , iyi bir özellik.

Bu kadar , bonservis olarak 2 paket sigara talep ediyorum.

BorisPeace
16/07/2011, 21:51
CCG turnuvası için ilk maçımız 18.07.2011 Pazartesi günü saat 19:00'da 3D takımı ile oynanacaktır.

DucK.G
17/07/2011, 02:38
Evet beyler ben de bu clana gelmek istiyorum özelliklerimi belirtmek istedim :(

*Her oyun 150 crep kill garanti.
*Uçan kaçan herolarla %100 Beyond (Potm-QoP-Morp-Magina)
*Dışardan çok güzel combat izlerim takımımda ki 4 kişi öldükten sonra girer Team Kill'i alırım.
*Azda olsa isim yapmışlığım var DanJo dedin mi adam tırsar karşımda solo kasmaya , eli ayağı karışır kuleye ölür falan.
*1v1 turnuvaların da ve 5v5 turnuvaların da elle tutulur hiç bir başarım yoktur.Ve buda başarıya aç olduğumu gösterir , iyi bir özellik.

Bu kadar , bonservis olarak 2 paket sigara talep ediyorum.

Derler yavrum derler,oldu da derler,bitti de derler. :)

Sana en son solo kastıgım gün parmağım kırılmıstı.Haklısın gercekten.

Axé Capoeira
22/07/2011, 02:08
Koray İnsan EDİT yazar hani konuda yine aktif olmuş olur falan =)

aLc0cht0n
22/07/2011, 03:01
Yazacaklarım bazılarının tepkısını cekebılır. Madem site/forum olarak ortada ciddi bir durum soz konusu, sitenin adını alacak klanında bellı standartı olmalı. Bazısı ınkar edebılır ama yaptıgınız su yayınyalarla sıteyı tanıtmaktan daha etkılı bırsey varsa o da aktıf ve basarılı bır klandır. Su ankı klana bakarsak kımı mod admın vsvs den olusuyor. Bu kişiler boyle bır dota gırısımıne mı vakıt ayıracak yoksa site ile mı ılgılenecek, hangısıne vakıt ayıracak?

Güzel bir turnuva, gereklı sartların uygunlugu ıle bu klanın secımı olabılır mesela. Site tagının amacı sponsorluk anlamında olmasa bile klan ile site arasında karsılıklı fayda ve yardımlasma üstüne kurulabılır bu ilişki...
Sunuda eklemelıyım, benim mantık yönüm duygusal yönüme çok az agır basıyor. Eger olursa ki, birinin(veya site yönetiminin) bu duyuruyu su anki klana yapmasıda zor olacagı kesin. Sonucta arkadas ortamı burası... Kırmak ıstemeyen olabilir, lakin karsılıklı anlayıs olayı cözecektir...
Öneriler bölümüne acacaktım, burayı daha musait buldum...

PlanetX
22/07/2011, 10:39
Yazacaklarım bazılarının tepkısını cekebılır. Madem site/forum olarak ortada ciddi bir durum soz konusu, sitenin adını alacak klanında bellı standartı olmalı. Bazısı ınkar edebılır ama yaptıgınız su yayınyalarla sıteyı tanıtmaktan daha etkılı bırsey varsa o da aktıf ve basarılı bır klandır. Su ankı klana bakarsak kımı mod admın vsvs den olusuyor. Bu kişiler boyle bır dota gırısımıne mı vakıt ayıracak yoksa site ile mı ılgılenecek, hangısıne vakıt ayıracak?

Güzel bir turnuva, gereklı sartların uygunlugu ıle bu klanın secımı olabılır mesela. Site tagının amacı sponsorluk anlamında olmasa bile klan ile site arasında karsılıklı fayda ve yardımlasma üstüne kurulabılır bu ilişki...
Sunuda eklemelıyım, benim mantık yönüm duygusal yönüme çok az agır basıyor. Eger olursa ki, birinin(veya site yönetiminin) bu duyuruyu su anki klana yapmasıda zor olacagı kesin. Sonucta arkadas ortamı burası... Kırmak ıstemeyen olabilir, lakin karsılıklı anlayıs olayı cözecektir...

Ufak yanlis anlasilmalar var sanirim. Clan site yonetiminden bagimsiz. Soyle ki; her moderator clana alincak diye birsey yok. Ornegin ben yeteri kadar iyi oynamadigim icin clanda degilim. Ayrica clan sadece moderatorlerden secilcek diye birsey de yok. Modlardan baska insanlar gayet clanda ve CWde yer aliyor.

Bunun disinda basarili bir clanin sitenin itibarini, populerligini arttircagi konusunda katiliyorum. Kisaca mod olsun olmasin yeni ve basarili oyuncular katildikca ve clan kendini gelistirdikce basarilarin onunde bir engel yok.

DreadfuL
22/07/2011, 16:10

Klan tamamiyle site yönetiminden bağımsız. 2 görevinede zaman ayıramayan biri bunu belirtip birinden feragat edebilir. Bu her zaman mümkün ki tam performans alınamayan bir kişiye de ister mod olsun ister admin, yol verilir.

Ağır eleştirilerin de döndüğü bir klan GH™, sadece train atması gereken bir topluluk var ortada onuda bu ay içinde düzene sokacağımızı umuyoruz.

LazraiL
22/07/2011, 16:52
borisin tek imza karakteri vardır troll warlord!

Arliath
23/07/2011, 19:07

Sunuda eklemelıyım, benim mantık yönüm duygusal yönüme çok az agır basıyor. Eger olursa ki, birinin(veya site yönetiminin) bu duyuruyu su anki klana yapmasıda zor olacagı kesin. Sonucta arkadas ortamı burası... Kırmak ıstemeyen olabilir, lakin karsılıklı anlayıs olayı cözecektir..

Yaklaşık 5 gün kadar internetimde kesinti söz konusuydu gerek forumdan gerek oyundan uzak kalmam icab etti elimde olmayan sebeplerden ötürü. Düşüncelerine saygım sonsuz. ( kişi pek önemli değil düşünceye saygı dikkat çekmek istediğim nokta. )
Arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmış sanırım, söyleyecek bir şey bulamadım, konunun takipçisiyim.

DreadfuL
26/07/2011, 13:28
Yeni transferimiz GHcom.DawSoN takımımıza katılmıştır. Benim SoA klanından beri arkadaşımdır(yaklaşık 5 senedir), kendisine ve oyununa çok güvenirim.
Kendisine başarılar diliyorum ve takımımız için hayırlı olmasını ümit ediyorum.

Axé Capoeira
26/07/2011, 14:33
Hayırlı olsun transferiniz =)

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 15:50
Hayırlı olsun Dawson gerek oyunculuğu gerekse kişiliğyle çok iyi biri az çok tanırım bende. dawson soa eyy gidi günler eyy :) Gerçekten güzel transfer Yavru LAZ tebrik ederim :D

Arliath
29/07/2011, 21:54
Takım kaptanlığı görevimi Koray kardeşime devretmiş bulunmaktayım. Anlayışları için takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, Koray'ın görevini layığı ile yerine getireceğinden şüphem yok :)

DreadfuL
02/08/2011, 17:11
Yeni oyuncumuz GHcom.Asylum.'a takımda başarılar diliyorum. Görevini layıkıyla yapacağından şüphem yok. Hayırlı olsun.

FeedGuaranteed
02/08/2011, 19:16
Asylumun edtde sizle oynayamaması dışında bir sorun yaşamazsınız umarım. Hayırlı olsun

FroStly
03/08/2011, 19:35
Clanın Adı Yazan O Resmi Yapan Kimse Benimle Bir İrtibata Geçebilir Mi ?

huf
03/08/2011, 21:59
beni de alın clana. resmen başvuruyorum.

fail konusunda alışılagelmişin ötesinde yeteneklerim var, zaten bizzat şahit olmuşsunuzdur buna.

pudge ile attığım 10 hooktan 9u hedefini bulmaz. hedefini bulmayan 9 hooktan 5 tanesi yanlışlıkla başka hedefi vurur, bu 5 tanesinin 3 tanesi de hesapsız bir şekilde über hareket olur. beni pro sanabiliyorlar bu yüzden.

ghcom.fail olabilirim.

WeRdeR WeReMeM
03/08/2011, 23:51

fail konusunda alışılagelmişin ötesinde yeteneklerim var, zaten bizzat şahit olmuşsunuzdur buna.

pudge ile attığım 10 hooktan 9u hedefini bulmaz. hedefini bulmayan 9 hooktan 5 tanesi yanlışlıkla başka hedefi vurur, bu 5 tanesinin 3 tanesi de hesapsız bir şekilde über hareket olur. beni pro sanabiliyorlar bu yüzden.

ghcom.fail olabilirim.
Birde Fail Goblin var unutmuşsun onu yazmayı ^^

FroStly
04/08/2011, 00:49

ghcom.fail olabilirim.

Wtf !

Clana Aradıgım Oyuncu Lütfen Bizim " ySm " Clanına Gel !

QWeqweqw :D

huf
04/08/2011, 08:18
Birde Fail Goblin var unutmuşsun onu yazmayı ^^

üstüste 6 bomba dizdiğimi unutup orda tek bomba var sanıp rampage kaçırmışlığım da var evet.

FeedGuaranteed
04/08/2011, 12:49
hufun hooklarına şahit ve kefilim :D Ama gayet eğlenceliydi o oyunlar <3

[Mega]Murat
05/08/2011, 01:00
berk oyn guru sizle eslestik macımız var oyunguru sitesi bir bakarmısın

DreadfuL
05/08/2011, 10:05
@Murat : Bugün konuşup halledelim o işi. Hakkıyı aradık konuştuk bizim net işlerinde sorun çıkmassa bugün yaparız. En geç yarın olur.

[Mega]Murat
05/08/2011, 13:24
tm saatleri ayarlıyalım seri yakisan_murat@hotmail.com msn adresim streamda olabilir maca .

DreadfuL
06/08/2011, 11:15
OyunGuru turnuvasındaki ilk maçımızı yapmış bulunmaktayız. Klan Efsn ile olan maçımızın detayları burada (http://www.gamehonor.com/showthread.php/733-Efsn-vs-GHcom-(OyunGuru)?p=4887#post4887) mevcut.

[Mega]Murat
06/08/2011, 18:05
hadi gl hf size :) elendik la biz :D

DreadfuL
06/08/2011, 18:47
Teşekkürler :) Keşke sizle birlikte çıkabilseydik :)

[Mega]Murat
07/08/2011, 07:36
yok o kadarda degil :) ya siz ya bizdik siz cıktınız yapcak bise yok dota team game :D

DreadfuL
07/08/2011, 09:23
OyunGuru'da yaptığımız ikinci maçta, BangBros'a yenildik. Kısa süren bir maç oldu kendilerini tebrik ediyorum. Replay + ss OyunGuru'ya konulmadı daha.

WeRdeR WeReMeM
07/08/2011, 13:15
Sağlık olsun daha yeni takımsınız yavaş yavaş ;)

kUnTiGeR
07/08/2011, 13:23
Bb zaten tecrübeli bir takım, bu arada PosingAsMe maçta oldukça cıvık sahneler sergiledi; neyse hesaplarını biz keseriz inş.

DreadfuL
07/08/2011, 13:49
Bizim BB takımıyla bir sorunumuz yok, birbirimizle muhabbetimiz de var, aramızda şu anda çok büyük bir train farkı var, biz train atamadan 4 tane turnuvaya katıldık böyle maçlar tabiki olacak biz bunu göze aldık, maç içinde de nasıl davranacaklarını kendileri bilecek olgunluktalar diye düşünüyorum.
Ayrıca Eylül olmadan, en kötü Eylül ayı içerisinde günlük trainlere başlayacağız.

4uNDead
07/08/2011, 15:35
Sa beyler.
Öncelikle ortada dalga geçme gibi bi durumumuz olmadı dünkü maçta ama PosingAsMe yi tanıyanlar bilir her maçta böyle çıkışları var size bunun garantisini verebilirim.
Daha geçen hafta Romanya ile attığımız maçta yine 5v1 e girdi kule arkası özellikle Omni verdiğimiz oyunlarda biz defalarca söylememize rağmen kendi bildiğini okudu.
Alttaki videoyu izlerseniz bana hak vereceğinizi düşünüyorum :)
Son olarak Hergün enaz 3-4 cw atıyoruz ve attığımız cwlerin en az 1 tanesi turnuva veya Lig maçı oluyor.
Pick Legue , Eurobattle Xpam , Balkan Dota Legue , OGDT , ismini bile bilmediğim Sevgili TimeWandererin bizi kaydettiği bi turnuva ve son olarakta EDT 'ye başvurmuş bulunmaktayız.
Emin olun trainli takım ile trainsiz takım arasında dağlar kadar fark var.
GHcom bizim kardeş takımımız diyebiliriz aslında ileride bi işe kalkışmış olsak emin olun ilk sizden ve sitenizden yardım isteyeceğimizden şüpheniz olmasın.
Umarım Trainlerinize biran önce başlar ve başarı elde edersiniz.
Saygılar.

http://www.youtube.com/watch?v=fa0DjsGOlks

DreadfuL
07/08/2011, 15:44
A.s. Barış,

Benim zaten sizin özellikle de senin iyi niyetin hakkında şüphem yok ama tabi garip gözükebilen hareketler onlar.

Bir işe kalkıştığınızda da bizim yardımımızı almanız bizi minnettar eder :) Umarım sizde katıldığınız turnuvalarda en üst mevkilere gelebilirsiniz.

PosingAsMe
07/08/2011, 16:10
Barış zaten anlatmış durumu.

Ha bu arada;

neyse hesaplarını biz keseriz inş.

Bekleriz.

Arliath
07/08/2011, 18:32
@PAM

KÖTÜ çocuk =/

GHcom.VTC
08/08/2011, 18:59
Şöyle bir bilgi vermek zorundayım sanırım.Bilgisayarımla ilgili problemlerim var,tam sınav bitti,bu sene kaydımı yaptırıp donduruyorum tüm sene boşum rahatlicam derken pc sorun etmeye başladı.yaklaşık 1 hafta içinde tekrar pc alıcam o zamana kadar ısınan pc'imle vs trainleri atıp kapatmaktan bşka bir çarem yok..Geri geldiğimde kabul görmek niyetiyle,görüşürüüz :D

Volta
08/08/2011, 20:59
soner kötü mötü ama iyi miyi çocuktur

huf
08/08/2011, 21:04
İsim: Huf :tr: "GHcom.Fail"
Rol: Support, Semi-Noob
İmza Kahramanları: N/A, belki Goblin Techies

iyi olmaz mıydı sizce de :/

Axé Capoeira
08/08/2011, 21:20
Soner her zaman ki konuşmuş her halde Soner her türlü iyidir =) Bu arada Barış KANKA BANG BROS akar go go go

Vadaa
08/08/2011, 21:21
GameHonor [0-0] MoS
Hakem:Rengin
Saat: 23:00
Başarılar dilerim (=

DreadfuL
09/08/2011, 10:59
OyunGuru turnuvasındaki 3. maçımızı MoS ile yaptık ve kazanarak gruptan 2. olarak çıkmayı başardık. Bu maçında replay + ss'i daha yayınlanmadı. Takımımı tebrik ediyorum.

FroStly
09/08/2011, 16:48
Hll Olsun Beyler Başarılarınızın Devamını Dilerim :)

Not:Beim Clanı Tam Toparliyamazsam Clana Hala Oyuncu Alımı Varmı :D

DreadfuL
09/08/2011, 18:00
Hll Olsun Beyler Başarılarınızın Devamını Dilerim :)

Not:Beim Clanı Tam Toparliyamazsam Clana Hala Oyuncu Alımı Varmı :D

Teşekkürler ^^

Deneme süremiz var tabiki herkese. Ne oynadığını, kaç saat online süren olduğunu, kaç senedir oynadığını ve kulaklık + mic donanımının nasıl olduğunu belirtirsen özel mesajla, konuşabiliriz :)

ZuZu_nWo
09/08/2011, 23:48
Koray hani bana clan ? :(

WeRdeR WeReMeM
10/08/2011, 00:21
Bi beni denemediniz G-13 klavye ;) Razer kulaklık + acer microfon var :D :D :D :D

huf
10/08/2011, 03:23
kulaklık ya da mikrofon kullanmıyorum, rahat olmak önemli.
haftada ortalama 4-5 gün online olurum, malum yaz şu an.
istikrarlı bir oyuncuyum, çizgimi hiç bozmuyorum.
5 senedir falan oynuyorum, 2008den beri battle.net'de oynuyorum.
ne oynuyorum onu ben de bilmiyorum henüz ama bilmemek ayıp değil.

DreadfuL
10/08/2011, 09:33
kulaklık ya da mikrofon kullanmıyorum, rahat olmak önemli.
haftada ortalama 4-5 gün online olurum, malum yaz şu an.
istikrarlı bir oyuncuyum, çizgimi hiç bozmuyorum.
5 senedir falan oynuyorum, 2008den beri battle.net'de oynuyorum.
ne oynuyorum onu ben de bilmiyorum henüz ama bilmemek ayıp değil.

Huf seni özellikle istiyorum artık çok iyisin -.-

@Oğuz : sen WoW playersın kanka :D
@Zuzu : Dediklerimi yaz bana p.mden go go :D

WeRdeR WeReMeM
10/08/2011, 11:04
olm g-13 kendi oynuyor sizin gibi dotacıları klavyemle tokatlarım ama bak ^^

DreadfuL
10/08/2011, 11:38
olm g-13 kendi oynuyor sizin gibi dotacıları klavyemle tokatlarım ama bak ^^

Kendi oynuyorsa tamam o zaman :D

QQS7YLE
10/08/2011, 19:25
269
Replay link'i;
http://www.oyunguru.com/download.php?fileID=1097

BorisPeace
10/08/2011, 19:28
Bakın kaptan benim, dağılın. Asist kralı!

QQS7YLE
10/08/2011, 19:48
bangbrosta feed kralı olma sakın kanka:D

DreadfuL
10/08/2011, 20:01
269
Replay link'i;
http://www.oyunguru.com/download.php?fileID=1097

Teşekkürler Eren

ZuZu_nWo
10/08/2011, 23:35
kanka allrounderım, her turlu feedlerim, mirana al gang gezcem derim dk 30a kadar lane kasarım... sup oynatırsın ward almam..yanlıslıkla bkb acıp rakibin arasına atlar ölürüm...feyk atcam diye hooka ve arrowa kafa atarım.. beni bu halimle kabul eder misin :(

huf
11/08/2011, 00:19
nasılsa ben yetiştirdim, olacak o kadar.

Mystogan
11/08/2011, 01:02
Ne olursan ol gel demiş. Mevlana.

WeRdeR WeReMeM
11/08/2011, 07:35
Kendi oynuyorsa tamam o zaman :D

:D :D :D :D :D

DreadfuL
11/08/2011, 14:33
Gün: 10/08/2011 - 23:15
Yer: EDT Winner Bracket 1.Maç
Versiyon: 1.26
Harita: DotA 6.72f
Mod: -cm
Süre: 23:21
Kazanan: Sentinel

270

271

Takımımı tebrik ediyorum, karşı takıma da loser bracketda başarılar diliyorum.

ViktorReznov
11/08/2011, 16:08
OO helal 20 dakkada ezmişiniz adamları :D

Woolridge
11/08/2011, 16:48
DreadfuL Lycan'ı gerçekten seviyor anlaşılan

DreadfuL
11/08/2011, 16:52
DreadfuL Lycan'ı gerçekten seviyor anlaşılan

Sevmesine seviyorumda işte 300+pingle kare kare oynamak can sıkıyor 3 gündür, eziyet oluyor :) Haftasonuna düzelecek inşallah netim.

Mystogan
11/08/2011, 17:57
Sevmesine seviyorumda işte 300+pingle kare kare oynamak can sıkıyor 3 gündür, eziyet oluyor :) Haftasonuna düzelecek inşallah netim.
Evet biz 3 kişi ölüyoruz. O ultra alıyo -.-

Woolridge
11/08/2011, 18:08
Evet biz 3 kişi ölüyoruz. O ultra alıyo -.-

Boris e undy verirsen öyle olur :(

BorisPeace
11/08/2011, 18:21
Boris e undy verirsen öyle olur :(

Açık konuşmakta fayda var. Adam haklı :/

Arliath
11/08/2011, 20:35
Ben tek attım !
@Pisland nup!

FroStly
30/08/2011, 09:35
Şimdi Bakıncada Karşınızdaki Klanda Nubmuş Haa Venge Pete Kasmış Cs'ler Yerlerde

Arliath
30/08/2011, 18:41
Şimdi Bakıncada Karşınızdaki Klanda Nubmuş Haa Venge Pete Kasmış Cs'ler Yerlerde

1 Millet uyanıyor.

FroStly
30/08/2011, 21:49
1 Millet uyanıyor.

Saygılaaaar :3:

Arliath
06/09/2011, 12:37
Clan için bir support ve bir carry alımı yapma durumlarımız söz konusudur. İlgilenenler arkadaşlar, Dreadful, Ophidia ( EB üzerinde Revenant ) herhangi birimize ulaşabilir. Online olma sorunumuz olmadığından ( zaman olarak ) katılmak isteyen arkadaşların da aynı özelliğe sahip olması gereklidir. Ayrıca clan içi iletişim için TeamSpeak3 kullanmaktayız kulaklık ve mikrofon donanımı da olması işleri kolaylaştıracaktır.

DreadfuL
07/09/2011, 12:29
Clan için bir support ve bir carry alımı yapma durumlarımız söz konusudur. İlgilenenler arkadaşlar, Dreadful, Ophidia ( EB üzerinde Revenant ) herhangi birimize ulaşabilir. Online olma sorunumuz olmadığından ( zaman olarak ) katılmak isteyen arkadaşların da aynı özelliğe sahip olması gereklidir. Ayrıca clan içi iletişim için TeamSpeak3 kullanmaktayız kulaklık ve mikrofon donanımı da olması işleri kolaylaştıracaktır.

Ayrıca ironsides, DawSoN, Jyn ve GNG. ile yollarımızı ayırdık. Hepsine tek tek başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum. Umarım herkes için hayırlısı olur. Bu arada TurkDota turnuvasında ki birinci tur maçımızı ilk TurkDota turnuvasının kazananlarının yer aldığı NbP takımı ile yaptık. Detaylar burada (http://www.gamehonor.com/showthread.php/989-GHc-vs-NbP) mevcut.

WeRdeR WeReMeM
07/09/2011, 13:10
Diwwwwwsonn neden gitti ?? :'(

DawSoN
07/09/2011, 13:34
Clan GameHonoR'a ilk girdigim günden Şu ana kadar iyi ve güzel karsılandım Takım arkadaslarımın Hepsıne cok tesekkur ederim, kankam koraya ayrıca tesekkur ederim Güzel Samimi bir Aile ortamı Var Takımda bunu böyle devam ettirmelerını isterim canı gönülden, Malesef ki Takımdan ayrılma durumunda kaldık Üniversite'ye gitme durumum oldugu icin pek beraber olamıyordum Nedeni budur, Hepsine Başarılar dilıyorum Devam eden bir turnuva var iyi bir sonuç almıslar daha iyi yerlerde görürüz hepsini insallah , o potansiyele sahip kaliteli ve iyi oyuncular :) Başarılar kanküt'ler ;)

WeRdeR WeReMeM
07/09/2011, 15:39
Bana birşey demiyormusun :'(

Quim_
08/09/2011, 16:02
Bu arada TurkDota turnuvasında ki birinci tur maçımızı ilk TurkDota turnuvasının kazananlarının yer aldığı NbP takımı ile yaptık. Detaylar burada (http://www.gamehonor.com/showthread.php/989-GHc-vs-NbP) mevcut.

Tebrikler beyler.Umarım bugün ikimizde kazanır ve 3.turda karşılaşırız :).

kUnTiGeR
08/09/2011, 18:33
Adam yoksa gelebilirim :D Çok kral +1'imdir; şaka bir yana maçta başarılar ;)

Burakula
14/09/2011, 15:59
herkese hayırlı olsun:)

Volta
21/09/2011, 01:07
Yahu 2 3 gündür kimseyi bulamıyorum ortalıkta,eb zaten saçmaladı,tsye bakıyorum yoklar, hafta içi diye mi yoksunuz?

Arliath
21/09/2011, 22:50
Yahu 2 3 gündür kimseyi bulamıyorum ortalıkta,eb zaten saçmaladı,tsye bakıyorum yoklar, hafta içi diye mi yoksunuz?

Ben pek yokum Aslan'cım ortalıkta, bu sene de görüneceğimi sanmıyorum e yaş geldi, geçiyor üniversiteyi halletmek lazım 3 senedir sınavla uğraşmıyorum biliyorsun :) Artık halledip öyle devam edeyim istiyorum. Gerekli bilgilendirilmenin herkese yapılmasını sağlamaya çalışmıştım fakat ulaşmamış demek ki bilgi. Genel olarak durum böyle.

Volta
21/09/2011, 23:22
çalış çalış durduğun hata berkçim bir an önce bu işi hallet bir süre sonra yük oluyorsun ne kadar erken kendi ayaklarının üstünde durursan o kadar özgür olursun

Arliath
22/09/2011, 18:57
çalış çalış durduğun hata berkçim bir an önce bu işi hallet bir süre sonra yük oluyorsun ne kadar erken kendi ayaklarının üstünde durursan o kadar özgür olursun

Ekonomik dahil çoğu özürlüğe sahibim de işin aslı ben de sıkıldım. :D

DeaLy.pRo3x
26/09/2011, 15:03
İnşallah başarılı olursunuz iyi forumlar .

Chivalry-themorph
09/10/2011, 21:39
Aslanım da burdaymış başarılar hepinize :)

Volta
09/10/2011, 22:41
:D Eyvallah Burakçım.

Math.
15/10/2011, 15:08
Sistemlerini bozmadan devam ettirdikleri takdirde, büyük başarılar elde edeceklerini düşündüğüm bir topluluk, kolay gelsin beyler :)

Arliath
14/11/2011, 21:46
Clanımızı tekrar aktif hale getiriyoruz, 1 support açığımız bulunmakta şimdilik. İlgilenen arkadaşlar forumdan bana PM atabilirler. Gerekli şartlar genel olarak: 20:30 dan sonra vakit problemi olmaması, TS3. Oyunda beynini kullandığını düşünen her arkadaşımızı sevgiyle kucaklıyoruz :)

EuSS.WackyDire
14/11/2011, 22:04
Of tatil zamanı olsa gelirdim de okul zamanı olmaz -.-

TNTacme
14/11/2011, 22:33
hde hayırlısı

DreadfuL
09/12/2011, 22:01
Klanımız bir süreliğine ara vermişti, yeniden aktif hale getirdik birkaç gündür ve güncellemeleri de ilk mesaja ekledik.

FroStly
09/12/2011, 22:13
Haydin hayırlısı kolay gelsin :D

Edit:Boris mi kaptan cidden 0.o

Axé Capoeira
09/12/2011, 23:20
Borispiss akar kaptanların kaptanı :D

Volta
09/12/2011, 23:26
Evet BorisPeace kaptan.

Yok artık buna da inanmayın -.-

Whup_RS
10/12/2011, 01:42
Başarılar.

TRaPSoldieR
22/12/2011, 22:48
GHcom.RBG şuana kadar gördüğüm, bu yılın en iyi transferi olmuş. ClanGH.'u daha ileriye taşıyacağına eminim. Gerçekten hiç aklıma gelmezdi RBG'yi takıma getirebileceğiniz. Büyük işler başarmışsınız dostlar, daha büyüklerini de başaracağınıza eminim. Yolunuz açık olsun..

Arliath
22/12/2011, 23:03
GHcom.RBG şuana kadar gördüğüm, bu yılın en iyi transferi olmuş. ClanGH.'u daha ileriye taşıyacağına eminim. Gerçekten hiç aklıma gelmezdi RBG'yi takıma getirebileceğiniz. Büyük işler başarmışsınız dostlar, daha büyüklerini de başaracağınıza eminim. Yolunuz açık olsun..

Bu adam ne diyor?

WeRdeR WeReMeM
22/12/2011, 23:49
Nabsam başvuru yapsammı sup için ama ufak eğitime ihtiyacım var :(

Quim_
24/12/2011, 21:09
Çağrıya noldu?

DoD|Paerux
28/12/2011, 14:38
Başarılar.

Krizalid
28/11/2013, 03:38
Bu başlığı uplama görevi bana verildiği için çok müteşekkirim.

Stahli
28/11/2013, 09:39
aa yeni gördüm bunu hayırlı olsun
+ olarak berkenin favori herolarında invoker gördüm oynayabiliyor mu? :D

Burakula
28/11/2013, 19:29
o değil de benim bu başlıkta postlarım vardı bir sürü, bütün sayfaları gezdim bulamadım, hesap yeni gözüküyor üstüne üstlük eski postlar da gitmiş iyi mi:/

AtesFrlatanDenzAnasi
28/11/2013, 20:01
inşallah train vb şeyler itwichten yayınlarsınız arkadaşlar bize de feyizleniriz biraz başarılı olucağınıza inanıyorum hayırlı olsun

Insomniac
28/11/2013, 20:09
inşallah train vb şeyler itwichten yayınlarsınız arkadaşlar bize de feyizleniriz biraz başarılı olucağınıza inanıyorum hayırlı olsun

Yayındayız kanka şu an zaten train atıyoruz. İzlemek istersen. :) Link (http://www.twitch.tv/dreamleague)