PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BenjaminLinus

BenjaminLinus
23/06/2011, 16:02
Ben Kerim Mutluer (http://www.facebook.com/insaatmuhendisii), 22 Mart 1989'da Adanada doğdum ve orda ikamet ediyorum. DOTA, CS, WORMS gibi takım oyunlarına bayılıyorum. PUB'dan çok klan maçlarını seviyorum fakat henüz bulabilmiş değilim bir takım. Tüm GameHonor ekibini ve özellikle takip ettiğim Boris'i tebrik ederim. Yine güzel şeyler yaşatmak için bi platformda buluştuk.

Birkaç sorum var,
1) Platform sadece DOTA üzerine mi olacak yoksa başka oyunlardada aktivite gösterecek mi?
2) Forum temalarına aydınlık beyaz veya mavi bir tema ekleyebilir miyiz?

Şimdilik bu kadar bol şans, iyi eğlenceler =)

DreadfuL
23/06/2011, 16:39
Hoşgeldin Kerim,

Öncelikle bütün yazıyı değilde önemli yerleri kalın yazarsan çok daha memnun kalırız :)
Sorularına gelince, forumumuz sadece DotA üzerine değil Gaming sektöründe ki bütün oyunlar üzerinedir. Bütün oyunlar hakkında bilgiler verirken, öncelikle DotA ve WoW'un detaylarıyla başladık. Zamanla bütün oyunlara detaylarıyla birlikte hakim olmak hedeflerimizdendir.
İkinci soruna gelirsek tema kararını böyle aldık ve böyle kalacak gibi ama dediğin renkler de kesinlikle düşünülecektir, uygun görülürse neden olmasın.

Umarım forumda iyi vakit geçirirsin :)

BenjaminLinus
23/06/2011, 17:32
Counter Strike topluluğunuzu, belkide sunucunuzu hevesle bekliyorum :) Kalın yazıyı seviyorum siyah üstüne kalın beyaz :( Madem böyle olması gerekiyo :(._. ):

Zaphart
24/06/2011, 00:26
hosgeldin

Arliath
24/06/2011, 10:10
Hoşgeldin Kerim.

NidderuN
24/06/2011, 10:18
Şu 2. maddeyi fairplay.garena forumunda bende belirtmiştim.Sanırım boris oraya konu açıp bıraktı.

Volta
24/06/2011, 12:21
Hoş geldin kerim iyi forumlar dilerim :)