PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diğer Oyunlar Bölümü

Quim_
06/05/2011, 19:17
Diğer Oyunlar bölümünün en kısa zamanda açılması gerektiğini düşünüyorum.Bir an önce açılmasını Boris'ten talep ediyorum ;).

UNESSA
07/05/2011, 02:21
Diger oyunlardan ziyade hepsine hitap eden bir site olcak :)

Quim_
10/05/2011, 08:52
O zaman Call of Duty ve Fifa bölümü istiyorum :(.

berkbegins
11/05/2011, 21:40
Diğer Oyunlar diye bi bölümün temel amacı o oyunlar hakkında bilgimi vermek olacak?

-Sistem gereksinimleri
-Şurası böyle geçiliyor..
-Oradaki hatayı giderecek crack burada
gibi vs.vs. geniş bi bölüm olursa iyi olur aslında..

Mystogan
12/05/2011, 03:35
Diğer Oyunlar diye bi bölümün temel amacı o oyunlar hakkında bilgimi vermek olacak?

-Sistem gereksinimleri
-Şurası böyle geçiliyor..
-Oradaki hatayı giderecek crack burada
gibi vs.vs. geniş bi bölüm olursa iyi olur aslında..
Verdiğin seçeneklerin sadece 3. numaralısına katılmıyorum eğer nasıl geçiceğimizi yada bölüm atlayabiliceğimizi öğrenirsek o oyundan alıcağımız bir zevk, yada eğlence olucağını sanmıyorum.Nasıl yapıcağımızı öğrendikten sonra eminim hepimiz oyunun bitirilmiş save dosyasını ararız.

Volta
13/05/2011, 00:12
diger oyunlar bölümü muhakkak en güzel biçimde ayarlanacaktır dert etmeyin derim ben

Lexsarko
13/05/2011, 01:20
Acele etmeyin beyler ayarlanacak. Henüz erken...

BorisPeace
13/05/2011, 01:47
Verdiğin seçeneklerin sadece 3. numaralısına katılmıyorum eğer nasıl geçiceğimizi yada bölüm atlayabiliceğimizi öğrenirsek o oyundan alıcağımız bir zevk, yada eğlence olucağını sanmıyorum.Nasıl yapıcağımızı öğrendikten sonra eminim hepimiz oyunun bitirilmiş save dosyasını ararız.

Oyun walkthroughlarının sitemizde bulunmasının hiçbir mahsuru yok. Geçemediğiniz bir yerde elbette açıp bakabilirsiniz. Ya da isterseniz tümünü okuyup öyle oynayabilirsiniz. Sonuç olarak, bu bilgiyi vermemizde hiçbir mahsur göremiyorum, bu bilgi ile ne yapacağı da tamamen kullanıcıya bağlı.

DreadfuL
13/05/2011, 15:09
Oyun walkthroughlarının sitemizde bulunmasının hiçbir mahsuru yok. Geçemediğiniz bir yerde elbette açıp bakabilirsiniz. Ya da isterseniz tümünü okuyup öyle oynayabilirsiniz. Sonuç olarak, bu bilgiyi vermemizde hiçbir mahsur göremiyorum, bu bilgi ile ne yapacağı da tamamen kullanıcıya bağlı.

Walkthrough database = Epic Move

BorisPeace
30/06/2011, 13:02
Diğer Oyunlar bölümü açılmıştır.

Kilitlendi.