PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cidden iyi 3 invoker videosu

ThirdNooB
08/04/2010, 00:17
http://www.youtube.com/watch?v=98M7WIpCHdk
http://www.youtube.com/watch?v=E9U6X5tWYKY
http://www.youtube.com/watch?v=icXQISLHGR0
iyi seyirler.

ElfenDoria
08/04/2010, 00:32
arkadaşm bişiyler yapma çabana saygı duyuyorm ama tam 2-3 saattir youtube'dan bir video linki verip ardından kenarda çıkan alakalı videolar için tek tek konu açıyosun.ayrıca inatlamı link olarak vermeyip yazı olarak koyuyorsun video adreslerini.hepsini geçtim de bu olay beni niye gerdi de atladım mevzuya.

fanded
08/04/2010, 00:54
h ttp olarak diilde http olarak veripte izleyen arkadaşları uğraştırmasan keşke.

ThirdNooB
08/04/2010, 02:42
arkadaşm bişiyler yapma çabana saygı duyuyorm ama tam 2-3 saattir youtube'dan bir video linki verip ardından kenarda çıkan alakalı videolar için tek tek konu açıyosun.ayrıca inatlamı link olarak vermeyip yazı olarak koyuyorsun video adreslerini.hepsini geçtim de bu olay beni niye gerdi de atladım mevzuya.

kardeşim bu videolar bölüme 3 aydır qiriyom 1 tane yeni video ekleyen yok bizde araştırdık qördümüz qüzel videoları koyduk zoruna qiden ne?

[ele]diff_ads
08/04/2010, 09:47
kardeş yanlış anlama hevesini kırmak istemiyorum ama bu şekilde link veilcek olsa ben 213213 tane link veririm herkes youtube a girip search e 'involker dota' yazabilcek kabiliyete sahip bi yerde,o yüzden eğer videoyu sen yaptıysan koyman yada en azından böle yazı şeklinde dğlde link yada direk site üzerinden tıklayınca açılan video olarak koyman(ki bunun nası yapıldıgını bilmiorum ben:D ) daha sağlıklı

fanded
08/04/2010, 12:15
diff_ads;90349']kardeş yanlış anlama hevesini kırmak istemiyorum ama bu şekilde link veilcek olsa ben 213213 tane link veririm herkes youtube a girip search e 'involker dota' yazabilcek kabiliyete sahip bi yerde,o yüzden eğer videoyu sen yaptıysan koyman yada en azından böle yazı şeklinde dğlde link yada direk site üzerinden tıklayınca açılan video olarak koyman(ki bunun nası yapıldıgını bilmiorum ben:D ) daha sağlıklı

bende senelerdir internet kullanırım öğrenemedim gitti onu:D

MrCekirge
08/04/2010, 13:44
url] [/url] değilmiydi diğerinin başındada [ olacak

II_Remedy_II
08/04/2010, 13:49
Gelişmişte youtube ikonu var linki seçip ona basınca oluyor

Bu arada tamam birşeyler paylaşmaya çalışıyorsun güzelde şu videolar youtube a dota yazıp bulucağımız yüzlerce,binlerce videodan biri yerine biraz daha seçkin videolar olursa insanlara daha faydalı olur kanısındayım ayrıca hepsini bir konuda toplasan yine daha çok ilgi çekicektir

misal:

http://www.youtube.com/watch?v=E9U6X5tWYKY&feature=related

ama göstermiyor nedense en azından bende

ThirdNooB
08/04/2010, 15:29
yorum için herkese teşekkür ediyom walla can sıkıntısından yabancı dota forumlarında qördüm beğendim videoları ekledim.çünki dota fragmanlarını büyük oyuncuların kaliteli haraketlerini izlemek hoşuma qidiyo.bu trdota videolar bölümündede 3 aydır yeni1 video qörmedim için böle bişi yaptım.demekki yanlış yapmışım konuları tektek silerim sorun deil.çok bilen arkadaşlar siz video koyun izleyelim o zmn.

Legandry_fire
08/04/2010, 15:55
yorum için herkese teşekkür ediyom walla can sıkıntısından yabancı dota forumlarında qördüm beğendim videoları ekledim.çünki dota fragmanlarını büyük oyuncuların kaliteli haraketlerini izlemek hoşuma qidiyo.bu trdota videolar bölümündede 3 aydır yeni1 video qörmedim için böle bişi yaptım.demekki yanlış yapmışım konuları tektek silerim sorun deil.çok bilen arkadaşlar siz video koyun izleyelim o zmn.

ozaman sen bir göz doktoruna git bence

fanded
08/04/2010, 20:42
çok bilmekle alakası yok sadece tavsiye.

ThirdNooB
09/04/2010, 01:07
mahsun ibo izzet alişan özcan benimlen poliniğe qirme!!!!seni playerliğimle ezerim...

ThirdNooB
09/04/2010, 01:14

moron arkadaşım kenarda alakalı videolar deil iyi bakarsan qörürsün.

[ele]diff_ads
09/04/2010, 01:17
mahsun ibo izzet alişan özcan benimlen poliniğe qirme!!!!seni playerliğimle ezerim...

senin onu hatırlıcak kadar yaşın tutuyomuymuş:D gece gece bana bunu hatırlattın bzm lise 1 deki fix lafımız hahaahhah

ThirdNooB
09/04/2010, 01:33
diff_ads;90503']senin onu hatırlıcak kadar yaşın tutuyomuymuş:D gece gece bana bunu hatırlattın bzm lise 1 deki fix lafımız hahaahhah

olm sen uyumuyomusn qece 2.30 halı sahadan qeldim ne hıızlısın hemen cvb. beğenmiyosan (tauren videosu ögrenmek icin ideal) qit onu izle.

ElfenDoria
09/04/2010, 02:45
moron arkadaşım kenarda alakalı videolar deil iyi bakarsan qörürsün.

ok bye kib (:

fanded
09/04/2010, 04:02

asdfdsfghhdfs

ThirdNooB
09/04/2010, 05:01
diff_ads;90503']senin onu hatırlıcak kadar yaşın tutuyomuymuş:D gece gece bana bunu hatırlattın bzm lise 1 deki fix lafımız hahaahhah

olm amacın kavga falan etmekmi ezikmisn nesin abi tawırlarına sokam 2 tokatlık adamsın qelip kafa tuto.

Lundbeck
09/04/2010, 09:21
olm amacın kavga falan etmekmi ezikmisn nesin abi tawırlarına sokam 2 tokatlık adamsın qelip kafa tuto.

Uygunsuz tavır nedeniyle 3 gün süre ile ban.

DeppeR
09/04/2010, 16:40
İnvoker'de vg var.

II_Remedy_II
09/04/2010, 17:07
İnvoker'de vg var.

Eeee?

[10 karakter]

DeppeR
09/04/2010, 17:14
Kime anlatıyorum. Boşver gitsin.

katomekzx
09/04/2010, 17:23
Eger playdotadaki keiser mi ne o adamın videolarıysa ( o videoda vg kastıgı bi oyun vardı) ister vg ister basher kassın senin gibi dogru itemlerle 2skill kullancagına adam şiir gibi invoker oynuyo

II_Remedy_II
09/04/2010, 17:58
Kime anlatıyorum. Boşver gitsin.

Haklısın paşam kusura bakma terbiyesizlik ettik

ThirdNooB
13/04/2010, 02:16
abi adamın eli çok hızlı starejiyide biliyo.onu bunu qeçin böle oynayabiliyonuzmu invokeri?