PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TrDota popileristesini yitiriyormu

_Nickelback_
22/04/2010, 19:11
Arkadaşlar ilk ben bu siteye girdiğimde esprili komedili mesajlarla konularla eğlenceli oluyorsu ama şimdi herkes birbirine bi atar bi haraket bişeymi oluyor siteye

MrCekirge
22/04/2010, 19:44
Öncelikle nickin sevdiğim bir grup :)

Trdotada olanlar birkaç kişinin egosu yüzünden başlattığı akım yenileri ezme politikası yeni üyeleri kaçırdı alışkanlık haline gelen saldırganlık saldıracak yeni üye bulamayınca eskilere bulaşmaya başladı önemli olan bilgi değil post oldu sonuç ? işte bu :(

[ele]diff_ads
22/04/2010, 19:44
senin bahsettiğin eğleceyi sağlayan grup toplu ban yedi hatırlıosan:D ogünden beri forumda çocuk kalmadı pek kalanlarda tek oldukalrından ironi yapamıolar

Doom
22/04/2010, 20:29
Öncelikle nickin sevdiğim bir grup :)

Trdotada olanlar birkaç kişinin egosu yüzünden başlattığı akım yenileri ezme politikası yeni üyeleri kaçırdı alışkanlık haline gelen saldırganlık saldıracak yeni üye bulamayınca eskilere bulaşmaya başladı önemli olan bilgi değil post oldu sonuç ? işte bu :(

Çok doğru bir noktaya değindin.

_Nickelback_
22/04/2010, 20:41
:D çocuk derken ben mesela 14,5 yaşındayım o yaşlarımı kastettiniz.Bide toplu ban yemelerinin nedeni neydi

MrCekirge
22/04/2010, 20:59
Çocuk olmak bence yaşta değil beyinde ve olgunlukta ve bence böyle bir konu açma cesaretini bulman bile yeterli o kadar post kasmaya çalışan insanlar için madendir şimdi burası...

Bu arada bende 15 yaşındayım :D

Spiderman
22/04/2010, 22:30
akıl yaşta değil baştadır.o dalgacı team'ın ban yeme sebebi çok dalga geçmekdi.işin suyunu çıkarmaktı.

Twilightning
22/04/2010, 23:29
"popileriste" ne abi?
Herkesin bir popisi vardır.

Ryogo
23/04/2010, 10:45
bu twi de bi hoş ceza puanı almak istemediğim için kullanılması gereken uygunsuz kelimeleri kullanmıyorum kullansam tam yerine oturucak yanlız