PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dotaya Yeni Başladığınızda Yaptıgınız en Büyük Acemilik Neydi?

MortreD
31/05/2010, 13:08
Evet arkadaşlar...Herkes henüz dotayı bilmezken kendi noobluğunu yapmıştır...Örnegin ben bir adamı traxa pt + 4 wraid band ksınca oluşan dmg yi görünce tinkere 6 wraith band kasmıstım :D sonra adamlar bana laf atıyordu bende +18 damagem var işte fln diyordum :)
hatta bi kere mortredde sadece stat ve blink gitmiştim :) adamı yakalayamıyodum ama kodummuda iyi koyuyodu :P :pass:

Birde benim ap modda hep slayer alrdm... Son vurusa ultiyi cakardm ve kill'ime bakarak pro oldugumu zannederdm :D

evet ? sizlerden bekliyorum..?

Asdfcizxc
31/05/2010, 15:16
ben ilk başladığımda forum sitelerini gezindiğim için son vuruş yapmam gerektiğini öğrenmiştim,bi oyunda vipera divine kasıp düşürmüştüm düştüğünü bilmiyodum ama:D:D.İlk herom ise krobelustu her oyun seçip hyperstone almaya çalışıyodum :D Bi de tinkere pt falan kasıyoduk iste

FuNuRal_GaME
31/05/2010, 18:12
razora çift bf kasmıştım dmg verio die

CoNqUeReR
31/05/2010, 18:17
ben ilk dotaya basladıgımda kuzenim bana gostermisti o vkaitler o arada battlenete giriyodu benle garenada oynuyodu bana gel hadi gir garenaya oyun atalım goreyim nasıl oynuyosun demisti bende garenaya girdim masa ustunden warcrat 3 frozen... acmıstım :D ordanda battle nete girmeye calısıyodum :D abim(ona abi derdim) lan daha acamadın mı 40 saat oldu demisti bende acılıyo bekle demistim bi baktı ben battle nete giremye calsıyorum ne halt yiyosun oraya LAN' a girceksin eddi osnra baktı ganreandan girmemisim oyuna o gun bana icinden sovuyodu :D:D senle bi daha oynamam ben hayatta demisti :D

MortreD
31/05/2010, 20:12
Bende bir keresınde sentry ward yerine gitttm observer ward aldm ( isimleri yanlıs yazmıs olabilrm :S ) adamlar dıyordu bunu nıe aldn digerini alcaktın aq diolardı... la bebe onlar 3dk lık bu 6 dklk demıstım :D:D:D ulan hiç unutamıyom elim observer ward a gidiyo hala

Öcü
01/06/2010, 10:50
Bİr forumda 2 pt filan kasıldığını gömüştüm(eski versiyonda) yeni versiyonda never alıp mid gidiyodum 2 pt bide damage veriyor diye blades of attack'la dolduruyodum :D Adamlar artık birşey demiyodu bana ...

Ebrar
01/06/2010, 13:27
lycanthropeye 2 tane aganım yapmaya calısıodum XD lycanhropeyide x hero daki kiljaeden zannet miştim bnce berbat bi adam

Neveraeh
01/06/2010, 16:09
Lionla harass olsun diye full cana ulti atıp duruyodum :D

isimsiz_kaharaman
10/06/2010, 17:34
Oyun kıran kırana geciyor bende lone druid var binbir zorlukla adamları kesip rosh yaptık bende rosha ayıla heroyu secip dalmıstım aegis düsünce tıkladım aegisi spiritbear aldı :S :D Sonra yaptıgımız combatta ben yattım haliyle ayıda yattı sonra spiritbear tek basına dogdu :D ama herodan uzakta oldugunu(hero yattıgı icin) icin kimseye saldıramadı daha sonra oyunu verdik

EarLess
10/06/2010, 17:47
Oyun kıran kırana geciyor bende lone druid var binbir zorlukla adamları kesip rosh yaptık bende rosha ayıla heroyu secip dalmıstım aegis düsünce tıkladım aegisi spiritbear aldı :S :D Sonra yaptıgımız combatta ben yattım haliyle ayıda yattı sonra spiritbear tek basına dogdu :D ama herodan uzakta oldugunu(hero yattıgı icin) icin kimseye saldıramadı daha sonra oyunu verdik

Bu olayın aynısı bir oyunda arkaaşımın başına geldi, gülmekten oyunu bırakıyodum :D

Jah.
13/06/2010, 09:58
hep balanar oynuyodum ama ulti kullanmıyodum gece yapıyo gece oluncada karanlıkta crepleri secemiyom diye ulti yerine stat gidiyodum :D

TauHunter
18/06/2010, 14:48
ilk basladıgımda hep divine kasmaya calısırdım tabi single oynuyordum botlarla 1 ay sonra farkettim :D Ve pub oyuna geçince ptden sonra ne kasıcagımı bilmedigim icin ap oyunlarına girip liona pt-aganim kasıp bırakiordum baska bisi kasmiordum

Celebthol
18/06/2010, 22:15
Ben Healing Salve'i instant şekilde can dolduruyor sanıyordum elimi kısayolda tutup her canım indiğinde basıyordum bozuluyordu buglı diyordum.

FerrariSultan
18/06/2010, 22:18
alabildiğim kadar bot sacred relic ve plate mail alırdım

Twilightning
18/06/2010, 23:07
Roshan'dayken manta basmak olabilir :D

gosmik
02/07/2010, 15:17
axe a critic alınca daha çok dönüyo sanıyodum

_Slardar_
02/07/2010, 20:41
aganhim her heroya oluyo sanıyordum, her heroya aganhim kasmaya çalısıyordum :D

[ProF.]3mr3
02/07/2010, 23:33
ßen ilk oyunumu [ProF.]Mami. ile atmıstım razora never oynamıstık hiç unutmam hiç bişi bilmedimiz halde o skadi ben mj kasmıştım ama o nevere hasta oldu su anda onunla never 1v1 atıcak tanımam

Palanar
08/07/2010, 23:20
boots of travelin şekli hoşuma gitti arkadaşa onu alımmı die sordum al istisan dedi bnde aldım baktım kağıt geldi ne lan bu dedim yere attım satmayıda bilmiodum :D:D

tolexis
09/07/2010, 14:58
windrunnerin stununun nasıl çalıştığını mal gibi atardım bazan tutar bazende 1sn stun verirdim.EN kötüsüde voidle bi adam almak icin küre atardım alamazdım takımda kurenın icindeyke traxex alırdı dışarda bizim takım dağılılırdı adamlar ne kufurler etmişti takımı s2p attın diye hala gülerim :D

imported_OFUnsal
14/07/2010, 20:42
Kimsa benimle kapışamaz internet iznim yoktu oyunu AI lerle ogrenmeye başlamıştım ilk easy yenisimde Leshraca 'BATTLEFURY' kasmıştım resmini e koyucam :D:D:D

Sir_Integral^^
14/07/2010, 22:11
Sialhcı Amcadan Boyuna Armor Alırdım Lich İle İlk Oyunu İnt Kafede Attım 3v3Dü Liche Boyuna Plate Mail Alıyordum Hayvan Gibi Armorum Oldu Karşıddada Slardar Purosu Bir Ark Wardı Bana Armor Atıyordu Bende Hala 30-40 Armor :D LoL

N0tka
14/07/2010, 22:15
Mana regen nedir bilmediğimden her heroya arc kasardım.Hatırlıyorumda lina'ya bi build uydurmuştum 2700 mp olmuştu skill mkill ata ata bitiyodu arc da doldurmuyodu :D

BolvarFordragon
14/07/2010, 22:47
Mana regen nedir bilmediğimden her heroya arc kasardım.Hatırlıyorumda lina'ya bi build uydurmuştum 2700 mp olmuştu skill mkill ata ata bitiyodu arc da doldurmuyodu :D

botlarla aynı kafadanmışın (bkz snipere arc)

kUnTiGeR
14/07/2010, 22:50

puhahahaha çok bombaymış

Kurasaki-Kun
17/07/2010, 10:27
walla bnm yaptığım mallık sadece ıtemin recipesini almaktı bi ark öğretiyodu bize kağıtlarla ezioduk ortalıkta hani resim çıkmıyo fln dioduk

CacA762
17/07/2010, 14:31
cafede bi abi vardı oynamayı biliyodu . biz noobken girdi oyuna adam tangoyla agaçları yedi can doldurdu . amk bu napıyo dedik agaçlara tıkladık hiçbi b.k olmadı . o gittikten sonra aldıgı heroyu aldık onla denedik yine olmadı :D

Doom
17/07/2010, 15:56
botlarla aynı kafadanmışın (bkz snipere arc)

Bot o zaten :D