PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TürkDota Top 10 Weekly Projesi

Zaphart
10/07/2011, 13:16
Sosyal paylaşım sitelerinden izlediğiniz DotA videolarını (Örnek: WoDotA) bizde TürkDota olarak, platformumuzda yer alan, tanınan ve tanınmayı bekleyen tüm oyuncularımıza hem bir jest, hemde eğlence amaçlı bir movie projesi olarak hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Birkaç arkadaşımızla anlaşmıştık fakat bazı nedenlerden dolayı şuan 3 kişiyiz.

* [SK]SoNNe
* Hookman
* Beregond

Bu kadro ile bu projeyi yürütmeyi planlıyoruz.

Öncelikle sizlerden isteğimiz şudur;

* Projeye konulmasını istediğiniz replayı saniyesi saniyesine belirtmeniz;
Örnek: " Dakika 35'ten 38'e kadar 'şu hero ile, magnus-tide-naix-medusa' herolarını kesip ultra-kill, rampage aldım"
Bu şekilde belirtmezseniz eğer yolladığınız replayın bir anlamı kalmayacaktır ve incelenmeyecektir.

* Normal şartlar altında ultra-kill ve rampage yapılan combatları eklemeyi düşünüyoruz fakat çok güzel bir triple-kill olur, görsel olarak çok profesyonelce görülen bir double-kill olur veya bireysel yetenek olarak izlenirken kişiye haz verecek bir kill olur, bunlarıda yolladığınız replaye yine dakikası dakikasına ve saniyesi saniyesine belirtirseniz memnun oluruz.

* Bunların dışında örnek olarak mirana arrow, pudge hook, invoker sunstrike gibi yine bireysel yetenek olarak gördüğünüz ve eklenmesini istediğiniz bir hareket varsa, bunuda detaylı bir biçimde belirtmeniz gerekiyor.

Bu kriterlerin dışında yollanan replaylarınız dikkate alınmayacak ve incelenmeyecektir.

Projenin işleyişi;

Genel düşüncemiz haftalık TürkDota Top 10 yapmak, ancak gösterilen ilgi ve alâkaya göre bu durum değişebilir. Beklenen ilgi gösterilmezse eğer aylık yapılabilir.

Projenin başlaması TürkDota turnuvasından sonra olacaktır. Eğer turnuva içinde kayda değer hareketler olursa, önceliğimiz TürkDota resmi turnuvasında yapılan hareketler olacaktır, şayet olmazsa sizlerden gelecek replayları bekleyeceğiz.

Replayları yollayacağınız adres: tdreplay@hotmail.com

BorisPeace
10/07/2011, 14:23
Umarım bu proje turnuva projesinden daha başarılı olur -_-

Zaphart
10/07/2011, 14:26
inş dediğin gibi olur

[Mega]Murat
10/07/2011, 15:47
boris haklı :D turnuvadan sonra dotadan sogudum arkadas bir mac yendilk 2. mac 30 dakka icinde az kalsın diskalifiye olyoduk...

Krizalid
10/07/2011, 16:50
weekly top 10 fırtınası dindi artık ya.

Lexsarko
10/07/2011, 17:41
Haftalığın verimli devam edebilmesi için bayağı geniş ve istekli bir kitle gerekiyor. Aylık yapılması daha mantıklı olur. Üçüncü haftayı görmeniz olanaksız kitle bu kadar kısıtlıyken.

DucK.G
10/07/2011, 18:11
Lexsarko katılıyorum

Volta
11/07/2011, 04:20
Bence bir escape bölümü de olmalı dota killden ibaret değil di mi ;)

DucK.G
11/07/2011, 09:15
Sanırım ilgi ceken 'Video'lar killden ibaret olan Videolar..

WHY YOU LITTLE
11/07/2011, 11:30
kill istiorsanız o basit güzel kaçışlar yada ölmek üzereyken alınan killer daha güzel olur yoksa bende geçenlerde trolle dd bulup ultra aldım ama yetenek gerektiren çok fazlada bişey yapmadım.

Lexsarko
11/07/2011, 11:58
Büyülerin ekstra özelliklerinin manipüle edildiği hareketler de ilgi çekiyor.

Örneğin venge takım arkadaşına swap atıp, görünmez olup kaçmaya çalışan roof'u ortada bırakıyordu bi vidyoda :)

WHY YOU LITTLE
11/07/2011, 12:00
tabi öle bişeyde var sadece killer olunca benim pek ilgimi çekmiyor açıkcası hani adam öyle bi hareket yaparki ben asla yapamam dersin o tarz videolar güzel oluyor

DucK.G
11/07/2011, 12:03
Konusması kolayda onları yapmak,yakalamak zor oluyo ya :D

Lexsarko
11/07/2011, 12:07
^Zaten ondan ilgi görüyor :)

DucK.G
11/07/2011, 12:08
Benim botlarda oynadığım oyunların replaylarını vereyim size,valla dünyanın en vidyosunu yaparsanız o kadar iyi yani :D

WHY YOU LITTLE
11/07/2011, 12:09
öle bi sorun war:Dya ama genede arada güzel hareketler çıkıyor

Zaphart
11/07/2011, 12:19
Konuyu açtığımdaki yazı benim değil projenin çıktığı siteden alıntıladım.Konuyu açan arkadaş ultra rampage den falan bahsetmiş ama , tabiki kaçış olsun fail olsun size eğlenceli gelen güzel gelen her hareketimiz sağ tık ultra rampagelerin önüne geçer ve yapacağımız videolarda kullanılır diye düşünüyorum.O yüzden replaylarınızı bekliyoruz: )

TwofuN
29/09/2011, 19:48
Bence haftalıkta olabilir.. Sadece bunu daha fazla kisiye göstermemiz lazım ki millette göndersin. Yani bi nevi reklam yapcaz o zaman haftalıkta çıkar.

FroStly
29/09/2011, 20:07
Geçen 1 Oyunda 2Rampage aldım huskarla bir esprisi yok ama 5er dk arayla aldım bir snipin ultisini son anda vitaly ile kurtulup onu domiyle aldım gerisi çok bir şey değil yollasam mı sizce :D

TwofuN
29/09/2011, 20:14
Geçen 1 Oyunda 2Rampage aldım huskarla bir esprisi yok ama 5er dk arayla aldım bir snipin ultisini son anda vitaly ile kurtulup onu domiyle aldım gerisi çok bir şey değil yollasam mı sizce :D
yolla bence iyimiş darısı benim başıma..

Woolridge
29/09/2011, 22:01

3 Alsan yolla derdim ama :|

Berkantk
30/09/2011, 11:57
Geçen 1 Oyunda 2Rampage aldım huskarla bir esprisi yok ama 5er dk arayla aldım bir snipin ultisini son anda vitaly ile kurtulup onu domiyle aldım gerisi çok bir şey değil yollasam mı sizce
Valla istediğin kadar yolla. 7-8 tane video ypatılar hepsinde aynı kişiler sıradan hareketler. o kadar sf rampage gönderdım 1 tanesı cıkmadı 4 videodur :D

Lexsarko
30/09/2011, 12:25
Vidyolardaki hareketler kill sayısına göre seçilmemeli. Güzel hareketlerle alınmış bir double kill bile vidyolara girebilir. Her rampage vidyoya girmeyi haketmiyor.

TwofuN
30/09/2011, 19:46
Gamehonor olarak biz yapamaz mıyız? replayları toplarız biri video şekline geitirir ben müziğiyle ilgilenirim biri alt yapısını düzenler ve eksik olan kısımlarda zamanla halledilir