PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DTR Room Request

AQality
12/06/2010, 15:21
http://www.garena.com/forum/viewthread.php?tid=1014635&pid=9020392&page=8&extra=page%3D1#pid9020392

Linke tıklayıp unsup diyin pls.Yanay'a neler demişti gerizekalılar bizde böyle yapalım :D

Neveraeh
12/06/2010, 16:15
Açılmıyor :S

AQality
12/06/2010, 16:27
sürekli yenilemen gerek garena forumunda öyle bi sorun var çoğu şey açılmıyo

Ruby
12/06/2010, 16:45
absolutely Unsupport !

ilhan
12/06/2010, 16:50
Dtr çok aptal bi forum görmedim duymadım bilmiyorum. Adminlerinde hayır yok ki Bakınız Sterimar konu emek hırsızı...

II_Remedy_II
12/06/2010, 16:56
Bastık unsupp ı ama orada supportu alsa bile yine açılmama ihtimali var ümitler tükenmiş değil :)

Bende bu kadar supp ı nasıl topladılar diyordum meğer supp yazanlar arasından 3 kişiye gold üyelik veriyorlarmış rüşvetçiler :O

fanded
12/06/2010, 17:41
harbiden biraz duyarlı olup unsupplayın.
bkz.
trdotanın sümükleri kıskançlığınızdan kafayı yemişiniz alayınız sümüksünüz zırlamaya devam.
oç olduğunuzu burdan 1 kez daha belirtmekte fayda var bizim bütün ekibimiz sizin açtıgınız room requesti sup lamıştı.

ama siz trdota değil ; armeniadota room açın.

Fierna
12/06/2010, 17:50
Neden unsupp

Sterimar desen adam her yerde.

hımm(aqality) desen haberim yok bir açıklayın bende merak ettim

-Asmodeus'a gerçekten biraz sert davrandılar tamam anladık katılıyorum size

İsteğim şudurki TRDota'nın da odası açılsın DTR'nin niye bu çekişme var kardeşim.Biz çaldık siz çaldınız o şu bu kaynak yazmanız tüm sorunları çözer çalınması engellenemez.

Dtr çok aptal bi forum görmedim duymadım bilmiyorum. Adminlerinde hayır yok ki Bakınız Sterimar konu emek hırsızı...

Nedeni sadece buraya göre daha ciddi daha terbiyeli olmamız.(Teşhir Direği ve Ashlee vakası hariç)

birde n olur public aç zaten sabah akşam dtr dota room public olsunda giriyim diye kafayı yiyordum gözüme uykular girmiyordu

Remedy:Biz şu an o durumdayız çünkü sizde nasıl TRDota istiyorsanız bizde istiyoruz.

Gold Member olayı neden olmasın ki kardeşim kampanya yapmak rüşvet mi oluyor.

Bizimkiler küfürlü bir şeyler yazdılar sizin foruma biliyorum.Onları da desteklemedim.Mesele daha düzgün bir biçimde çözülemez mi daha çağdaş daha medeni bir biçimde ki siz yaptınız biz yaptık kısasa kısas yerine gelin mahkeme gibisinden

Oda açılmayınca elinize ne geçecek.İntikam mı?Biz sizin odayı unsupladık mı daha önce öğrenseydin supportlardım ama yeniden güncel olsun supportliyim niye desteklemiyim.Bence meseleyi çok büyüttünüz.

Tavrımı hiç anormal görmeyin.Yapmacık terbiyeli olmaya çalışmıyorum sadece nezih bir ortamda Gayrettepe-Yıldız Posta'da büyüdüm, sokağa çıkmadım o kadar küfürleri bizim lisedeki(Sabancı Anadolu) GOPlular ve Yıldırım Bosnalılar sayesinde öğreniyorum.

Son paragrafla sizi ezmeye kendimi övmeye çalışmadım.Sadece daha önce saldırıya geçenler oldu böyle yazılarıma önden söyleyeyim dedim.

Ruby
12/06/2010, 17:57
yapılmış şeyler kolay kolay unutulmuyor :)

Fierna
12/06/2010, 17:59
E o zaman açıklayın onlar ne bizde bilelim Muramasa biraz uzaklarda şu an diğer adamlarda Online değil

Bu arada o küfürlü postları açan Muramasa değil.Başka 2 kişi.Muramasa bu kadar intikam duygusu taşıyacak kadar düşük bir insan değil.Sizde olmayın öyle.

AQality
12/06/2010, 18:04
muramasa admin olacak kapasitede bri değil ne yazmış okudun mu böyle olcağını bilseydim dibine kadar değdirmezdim muramasa admin olmasın bizde sup atalım

fanded
12/06/2010, 18:09
Neden unsupp

Sterimar desen adam her yerde.

hımm(aqality) desen haberim yok bir açıklayın bende merak ettim

-Asmodeus'a gerçekten biraz sert davrandılar tamam anladık katılıyorum size

İsteğim şudurki TRDota'nın da odası açılsın DTR'nin niye bu çekişme var kardeşim.Biz çaldık siz çaldınız o şu bu kaynak yazmanız tüm sorunları çözer çalınması engellenemez.

Nedeni sadece buraya göre daha ciddi daha terbiyeli olmamız.(Teşhir Direği ve Ashlee vakası hariç)

birde n olur public aç zaten sabah akşam dtr dota room public olsunda giriyim diye kafayı yiyordum gözüme uykular girmiyordu

Remedy:Biz şu an o durumdayız çünkü sizde nasıl TRDota istiyorsanız bizde istiyoruz.

Gold Member olayı neden olmasın ki kardeşim kampanya yapmak rüşvet mi oluyor.

Bizimkiler küfürlü bir şeyler yazdılar sizin foruma biliyorum.Onları da desteklemedim.Mesele daha düzgün bir biçimde çözülemez mi daha çağdaş daha medeni bir biçimde ki siz yaptınız biz yaptık kısasa kısas yerine gelin mahkeme gibisinden

Oda açılmayınca elinize ne geçecek.İntikam mı?Biz sizin odayı unsupladık mı daha önce öğrenseydin supportlardım ama yeniden güncel olsun supportliyim niye desteklemiyim.Bence meseleyi çok büyüttünüz.

Tavrımı hiç anormal görmeyin.Yapmacık terbiyeli olmaya çalışmıyorum sadece nezih bir ortamda Gayrettepe-Yıldız Posta'da büyüdüm, sokağa çıkmadım o kadar küfürleri bizim lisedeki(Sabancı Anadolu) GOPlular ve Yıldırım Bosnalılar sayesinde öğreniyorum.

Son paragrafla sizi ezmeye kendimi övmeye çalışmadım.Sadece daha önce saldırıya geçenler oldu böyle yazılarıma önden söyleyeyim dedim.

trdotanın sümükleri kıskançlığınızdan kafayı yemişiniz alayınız sümüksünüz zırlamaya devam.
oç olduğunuzu burdan 1 kez daha belirtmekte fayda var bizim bütün ekibimiz sizin açtıgınız room requesti sup lamıştı.

ama siz trdota değil ; armeniadota room açın.

bu posttan sonra sup beklemek saçma değilmi?

Fierna
12/06/2010, 18:10
Sup beklemiyorum ama doğal olarak Unsupp görünce tepki oluyor.

Fakat nedenleri de gerçekten merak ediyorum.

AQality
12/06/2010, 18:12
Sup beklemiyorum ama doğal olarak Unsupp görünce tepki oluyor.

Fakat nedenleri de gerçekten merak ediyorum.

ya nedenleri muramasanın kişiliksiz tavırları admin dediğin adam düzgün konuşur saygılı olur şu postlara bak

Legandry_fire
12/06/2010, 18:12
aga bi bok anlamadım su olayı bana bastan anlatabilirmisiniz

AQality
12/06/2010, 18:14
kısacası muramasa aptalının admin olduğu bir odayı istemioruz

Fierna
12/06/2010, 18:15
Şu an atılan trash postları atan kişi Muramasa değil.

Kişiliksiz de değil kişiliği düzgün.

O sadece kendisine veya foruma biri saldırırsa çok güzel bir şekilde(belki biraz sert) ağızlarının payını veriyor.Bazı insanlarda kaldıramıyor izzet-i nefislerine dokunuyor.

Kaldıramadığınız için olayı siz başlattınız doğal olarak Muramasa'da sonunda sıkıldı uğraşmaktan.

Ama public ortamda küfrettiğini ilk defa görüyorum.(Garena forumu)

fanded
12/06/2010, 18:15
aga bi bok anlamadım su olayı bana bastan anlatabilirmisiniz

aqalitynin verdiği linkden girip login olup unsupp ya o kadar.

Fierna
12/06/2010, 18:22
Yok mu düzgün bir açıklamanız?

II_Remedy_II
12/06/2010, 18:23
Şu an atılan trash postları atan kişi Muramasa değil.

Kişiliksiz de değil kişiliği düzgün.

O sadece kendisine veya foruma biri saldırırsa çok güzel bir şekilde ağızlarının payını veriyor.

Ama public ortamda küfrettiğini ilk defa görüyorum.(Garena forumu)

Unsupp attıktan dakikalar sonra forumunuzdan aylar önce aldığım üyeliğim hiç birşey yapmadığım halde banlanıyor

Konunuzada doğru düzgün yazıyoruz 11 tane room var onların bile yarısı bomboş yeni rooma gerek yok diye admininiz bunu saldırı olarak algılayıp (artık nasıl bir algıysa) küfürleri saydırıyor saniyeler sonra yine bu forumda Psikopatprosman gelip aynı şekilde küfürler edip saçma sapan hareketlerde bulunuyor sence nasıl bir tepki vermemiz gerekirdi?

Ayrıca birde dipnot o konuların amacı destek toplamak değil mi yani destek vermiyorsam da bu benim kendi tercihimdir buna karşı tepki verme hakkı bile olmayan birinin yaptıklarına bak

Legandry_fire
12/06/2010, 18:24
aqalitynin verdiği linkden girip login olup unsupp ya o kadar.

ok yaptım siteye zar zor giriliyo bu arada imza yakıyp dimi :D

fanded
12/06/2010, 18:27
Yok mu düzgün bir açıklamanız?

zor anlıyosun galiba kardeş
11 room yeterli ve adminin forumumuza küfür etti eskileri hiç açmıyorum bunlar yetmiyormu sana.

Fierna
12/06/2010, 18:29
Ah yapma sizinkilerin intikam isteği olduğu buranın ilk postta bile belli sadece öbür odaları bahane ediyorsunuz ayrıca oda olarak istenmedi.Topluca birleşip 9-10 tane unsupp olunca dayanamadı.

İsteğinide düzeltti açılırsa public room olmayacak artık sanırım

Onu geçin siz bana neler olduğunu söleyin Muramasa ne yaptı size geçmişte

Psikopatproosman adlı kişiye bunu yapma tarzından laflar etmiştim

II_Remedy_II
12/06/2010, 18:33
Daha önce birşey yapmamıştı ama bu kadarı bana yetti :

""trdotanın sümükleri kıskançlığınızdan kafayı yemişiniz alayınız sümüksünüz zırlamaya devam.

ama siz trdota değil ; armeniadota room açın.""

fanded
12/06/2010, 18:33
bak ayrıca sen bizim foruma gelip burda ban yemeden yorum yazıp bir konuda tartışabiliyosun ama dtrde yorum yazmadan bile garena forumda unsupp yazdı diye adamları banlıyorlar.

Fierna
12/06/2010, 18:35
Muramasa:
ben bile kendime kızdım
bu derine bastırma diye
ama olan olmuş

şu an msn de dönen muhabbet

benim bir sorum oldu Muramasa'ya

Fierna:
fero bu aqality denen insanla noldu
hıMM yani
Muramasa:
bilmem
bu başvuru yaptı
mod luğa almadık
sonra nefret etti benden

II_Remedy_II
12/06/2010, 18:37
Muramasa:
ben bile kendime kızdım
bu derine bastırma diye
ama olan olmuş

Fierna:
hıMM yani
Muramasa:
bilmem
bu başvuru yaptı
mod luğa almadık
sonra nefret etti benden

Tamam hocam siz ona inanı zaten diğer dediklerimiz görmezden geliniyor belli ki

Biz Aqality nin kankalarıyız onu mod yapmadınız diye intikam alıyoruz

Fierna
12/06/2010, 18:39
Ben ne olduğu soruyorum.Buraya ne Muramasa'yı savunmaya ne de sizi suçlamaya geldim.Kendi bildiğim gerçekleri anlattım sizden düzgün bir cevap bekledim hala veremediniz.

Tek olayın AQality olmadığını biliyorum ama detayları hiç bilmiyorum.

Aptalı oynamayın artık.

AQality
12/06/2010, 19:01
Muramasa:
ben bile kendime kızdım
bu derine bastırma diye
ama olan olmuş

Fierna:
hıMM yani
Muramasa:
bilmem
bu başvuru yaptı
mod luğa almadık
sonra nefret etti benden

modluğa başvurdum tek bi mesaj atmadım başvurduktan sonra doğaldır.
Olay şu bizim burda bir admin yanay gitti reklam yaptı o sitede hemen banladı bizim yanayı muramasa ardından benim yazdığım changelogs u siteye başkası yazmış gibi koydu dedim ben yazdım sonra benide banladı falan bak istersen 6.67 changelogs

Fierna
12/06/2010, 19:22
Changelogs konusunda mutto alıntıdır demiş.

Ve Antisilence benim yerime bir cevap vermiş(27martta)

O lig konusu ise ayrı bir muamma nasıl bi samimiyetsizliktir ki bu lol diye hesap alıp burda kendi sitenin liginin reklamını yapmak hayır kendi hesabıda var(Asmodeus diye bir kullanıcı var ona dayanarak söylüyorum) işin ilginci hem kardeş site falan dersin sonra kalkıp fake hesap alıp burda reklam yaparsın.Çok reklam yapılmaya çalışıldı bu forumda reklamını yaptığımız konularda oldu fakat yönetici bilgisi dahilinde dedik hep sonuçta belli kurallar var her sitede umarın onların sitesinde de vardır.Yaptıklarının kötü şeyler ya da karalamak maksadıyla söylemiyorum bunları da tabiki güzel şeyler yapıyorlar fakat belli kurallar var hemde samimiyetsiz şekilde fake hesap alıp buraya yazmak bence yanlış.Kardeş site falan ayağı yalan ben zamanında kendi sitelerinin oda talebine garena forumunda destek attım , muramasaya da söyledim o da attı falan sonra 3-5 tane unsup gelmiş onu da bizden bilmişlerdi.Böyle de kardeş siteyiz yani he gene biz bişey demedik ama tekrar söylüyorum fake hesap alıp kimseden habersiz lig reklamı yapmak yanlış samimiyetsiz birşekilde.Belki de son yazdığıma da inanmazsınız fakat haber verilseydi adam gibi konu açılıp yazılsaydı da en güzel şekilde reklamınıda yapardık bundanda şüpheniz olmasın.Birde mümkünse birşeyleri savunmadan önce konudan bir bilginiz olsun o şekilde patlayın bize , bizim herkese vereceğimiz bir cevap var bundanda emin olun.

II_Remedy_II
12/06/2010, 19:22
Neyse kavga edecek bir şey yok ortada

ilhan
12/06/2010, 19:25
trdotanın sümükleri kıskançlığınızdan kafayı yemişiniz alayınız sümüksünüz zırlamaya devam. işte sizin böyle seviyesiz bir kişinin admin olduğu roomu unsuplamak boynumun borcudur... STerimar 141243124124 tane konu çaldı bide yüzsüz yüzsüz kendi yapmış gibi gösterdi. Sitenizde sürekli bize hakaret var gene muramasa denilen kişiliksiz insan yüzünden. Sence böyle bir yorum: trdotanın sümükleri kıskançlığınızdan kafayı yemişiniz alayınız sümüksünüz zırlamaya devam. Gördükten sonra unsup atmanın farz olduğunu anladım. Birde bir sup yazan NEden 141243 kere daha sup yazma ihtiyacı duydu sadece meraktan soruyorum?

AQality
12/06/2010, 19:27
ayrıca stremar mı neyse o burdan konuları aldıktan sonra ban vb hiçbirşey görmedi farkındaysan birde muramasanın yaptıklarına bak
Sm ye bile neler yazmış banladıktan sonra

Fierna
12/06/2010, 19:31
Muramasa'nın garezi tüm foruma değil belli kişilere.Ben onun yerine bunun için özür dileyebilirim.Sizin de aslında Muramasa'ya ama acısını tüm forumdan çıkartıyorsunuz

Heyecandan, yoğun olan istekten insanın 141243 kere sup atması normal ama flood olduğu için Gani'nin silmesi gerekiyor :)

SM'ye ne oldu bilmiyorum SoD'a hep merakım vardır bir kere baktım banlı duruyordu.Oysaki Blackstaff menajerleri olmuştu bir ara

Sterimar'a girme gerçekten.Ama düzeldi artık.Bir yerden sonra (Kaldr rehberinde) o da artık kabul etmişti.Bu olaydan sonrada kimseden şikayet gelmedi.

Ayrıca o konuları yazan kim bilmiyorum ama Sterimar veya yakın bir arkadaşıysa bunda bir sakınca olması anormal olur

Lundbeck
12/06/2010, 19:41
Buraya gelip, başkasının adına 1 özür dilemek kusuru silmez.İnsan 7sinde neyse 70inde de otur,garezi var diye ulu orta küfür ederek hiç bi saygı iddaa edemez.

Sterimar'a gelince, düzeldi diyorsun.Huylu huyundan vazgeçmez.Görücez düzelmiş mi düzelmemiş mi,kendini belli eder.

Fierna
12/06/2010, 19:42
Ve de şu an Garena adminleri bu olaydan sıkıldı galiba

This thread has been closed by GG.Boby

AQality
12/06/2010, 19:48
tamam oda açılmadı konu kapandı gg

Fierna
12/06/2010, 19:52
Bir şey kaldı SM'ye ne oldu bileniniz var mı?

gxAYIVHj
12/06/2010, 20:10
Sorun hallolmuş sanırım
kilit