PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turk Arena 2.2

trabzifon
21/06/2010, 13:08
Turk Arena Cıkmıstır. Cok zevkli.

Kahramanini sec ve rakiplerini oldur.

http://bane.epicwar.com/i/p/414/103491.jpg

Download Turk Arena (2.2).w3x (http://www.epicwar.com/maps/download/103491/054fba588f30db72f85bb5effab54bfe4c1f47ba/Turk%20Arena%20%282.2%29.w3x)

İyi Oyunlar

Susano
21/06/2010, 20:46
Euda nuri alco ve kanlı nigarı alanı kickliyorlardı.Güzel bir oyun fena değil.

Vulcan
15/07/2010, 13:51
tarafımdan yapılmış bir haritadır sadece eğlencelik yapmıştım ve JFA ile ilgilendiğimde üzerinde çok duramadığım bir harita olmuştur.

JFA
11/08/2010, 17:45
Uzun bir aradan sonra bir kaç ufak düzenleme ile 2.3 versiyonunu yaptım.

http://www.epicwar.com/maps/144656/

eğer ilgi olursa düzgünce ilgilenirim bu map ile.

Kurasaki-Kun
11/08/2010, 20:13
Nuri imba aga :D

mka51
11/08/2010, 20:25
bi süre sonra sıkıyo ya :S bisi olsugu yokki bi ws oluyo bide combat

[UnderqRound.]
12/08/2010, 10:57
bu oyunun bı bugu vardı ben bır sey yapıyodum o anda oyundakı herkes fatal yıyodu ama neydi hatırlayamadım :S

JFA
12/08/2010, 11:28
Arkadaşlar dediğim gibi bütün vaktimi JFA'ya harcıyorum o yüzden bu konu hakkında bug, tavsiye, eleştiri, öneri ne varsa belirtin ona göre yapayım yeni bir versiyon. İstediğiniz ne ise onu yapayım.

Realist
12/08/2010, 20:29
Cıktı demişsinde yeni çıkmadı ne zamandır var Turk Arena. Bu arada NoobOftheTurkey kusura bakma ama eğlencesine yaptığın o Turk Arena JFA dan kat kat güzel bence =)
Hazır yazmışken birkaç kelime birşeyler söylemek istiyorum.Her zaman destekliyoruz türk map yapımcılarını ama ben isterimki kendilerine özgü birşeyler yapsınlar.Mesela yıllarca uğraşmışsın JFA için ama 3 koridordan oluşan dota benzeri bir map.Benzeri diyorum dikkatini çekerim kopyası değil diye savunma yapma ama esinlenilmiş işte.Dotadan şu farkı var bu kadar farkı var desende nafile hatta farklarını belirtmen bile dotadan esinlenilmiş olmasına karşın bir savunmadır.Şimdi zaten dota gibi bir map varken insanlar kalkıpta JFA oynamaz anlatabiliyormuym.Kendi alanında tek olabilcek mapler yapmayı deneseniz bunlar için uğraşsanız daha güzel şeyler çıkar ortaya.
Örnek veriyorum castle fight mesela alanında tek.
Hungry Felhounds mesela yine alanında tek.
Çok daha fazla örnek verilebilir yani insanların oynaması için bir sebep olmalı, hero arena yaparsın mesela ama hero arena maplerinin en iyileri hangileriyse onlar tercih edilip oynanır ne kadar uğraşsanda.Drktk nin bi mapi var koş emrah koş 2 saatte hazırlanmış basit ötesi bir map mesela onu oynamayı tercih ederim ama JFA tercih etmem.Çünkü koş emrahta ayrı bi olay var koşup kızı kurtarmaya çalışıyorsun.Buna benzer bildiğim başka bir map yok o yüzden koşmak istediğim zaman koş emrah koş oynarım anlatabiliyormuym ?

MrCekirge
12/08/2010, 20:47
Cıktı demişsinde yeni çıkmadı ne zamandır var Turk Arena. Bu arada NoobOftheTurkey kusura bakma ama eğlencesine yaptığın o Turk Arena JFA dan kat kat güzel bence =)
Hazır yazmışken birkaç kelime birşeyler söylemek istiyorum.Her zaman destekliyoruz türk map yapımcılarını ama ben isterimki kendilerine özgü birşeyler yapsınlar.Mesela yıllarca uğraşmışsın JFA için ama 3 koridordan oluşan dota benzeri bir map.Benzeri diyorum dikkatini çekerim kopyası değil diye savunma yapma ama esinlenilmiş işte.Dotadan şu farkı var bu kadar farkı var desende nafile hatta farklarını belirtmen bile dotadan esinlenilmiş olmasına karşın bir savunmadır.Şimdi zaten dota gibi bir map varken insanlar kalkıpta JFA oynamaz anlatabiliyormuym.Kendi alanında tek olabilcek mapler yapmayı deneseniz bunlar için uğraşsanız daha güzel şeyler çıkar ortaya.
Örnek veriyorum castle fight mesela alanında tek.
Hungry Felhounds mesela yine alanında tek.
Çok daha fazla örnek verilebilir yani insanların oynaması için bir sebep olmalı, hero arena yaparsın mesela ama hero arena maplerinin en iyileri hangileriyse onlar tercih edilip oynanır ne kadar uğraşsanda.Drktk nin bi mapi var koş emrah koş 2 saatte hazırlanmış basit ötesi bir map mesela onu oynamayı tercih ederim ama JFA tercih etmem.Çünkü koş emrahta ayrı bi olay var koşup kızı kurtarmaya çalışıyorsun.Buna benzer bildiğim başka bir map yok o yüzden koşmak istediğim zaman koş emrah koş oynarım anlatabiliyormuym ?

+1 demek geldi içimden katılıyorum ^^ adamın nicki boşuna realist değil :D

JFA
13/08/2010, 02:08
Tamamda bence JFA'dan kat kat daha güzel dediğiniz o mapi oynayan hiç adam bulamıyorum ama JFA grubunda her gün JFA atabiliyoruz. Ben JFA'ya başladığımda bırakın dotayı dday bile yoktu 3 corridors vardı. Fırsat buldukça zamanımın çoğunu JFA geliştirmeye ve oynamaya ayırıyorum. İlla orjinal diyorsanız yeni paylaştığım Yüzleşme isimli haritama bakın veya düzenledikten sonra Timlerin Çatışmasını koyarım o tarzdada bir harita görmedim daha.

Realist
13/08/2010, 11:00
Yüzlesmenin bölümlerini indirdim en yakın zamanda oynuyacaz arkadaşlarla.Bu arada oynayan hiç adam bulamıyorum diyorsun ama illap bi msn grubundan konusulup oynanılması gerekmiyor inan oyuncusu var Turk Arenanın.Hatta yabancılar bile bazen kuruyorlar.Ben o mapi senin yaptığını bilmiyordum.

Realist
13/08/2010, 11:04
Ha bu arada bi öneride daha bulunacam.JFA nında gelişmesini istiyorsanız her gün msn grubundan konuşup kendi aranızda oynamak yerine wepla ,eurobattle veya garena europe rpg room gibi yerlerde oyunu kurup insanlara oynatmayı deneyin.Zaten hoşlarına giderse 1-2 gün sonra kendileri kurmaya başlıyor.

[CraftR]
13/08/2010, 11:13
Realist'e +1.Türk arena bırakılmış.Bi nuri alco alıyor biride kanli nigar oyun bitti.Biraz daha mantıklı olabilr.Oyun gercekten guzel ve surekli olmasada oynuyoruz.Biraz daha titre

JFA
13/08/2010, 12:03
Nuri ile Nigar hakkındaki şikayet nedir söyleyinde ilgileneyim çünkü dediğim gibi oynamayalı yıl oldu :)

[CraftR]
13/08/2010, 12:32
Nurinin ap si fazla ama yavaş vuruyor.Nigar BloodLust veriyor.Cd si yok.Cok sıkıntılı oluyor.Biraz nerf lazım bi gir bak benden solemesi.Eu da tutulan bi oyun.En azından ben fun olarak kurarım

Audaz
13/08/2010, 12:33
;115547']Nurinin ap si fazla ama yavaş vuruyor.Nigar BloodLust veriyor.Cd si yok.Cok sıkıntılı oluyor.Biraz nerf lazım bi gir bak benden solemesi.Eu da tutulan bi oyun.En azından ben fun olarak kurarım

Eu da tutulan garenada yüzüne bakılmayan oyun.Sen fena nuri oynuyorsun o ayrı ^^

[CraftR]
13/08/2010, 12:35
Bir oyunu oynarken sadece garenaya bakmak senin gibilerin işidir.Eu da garena kadar kapsamlı olmasada güzel bi serverdır.

Ön yargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur.
Saygılarla qL&hF

Audaz
13/08/2010, 12:36
;115549']Bir oyunu oynarken sadece garenaya bakmak senin gibilerin işidir.Eu da garena kadar kapsamlı olmasada güzel bi serverdır.

Ön yargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur.
Saygılarla qL&hF

Olum ben kimim biliyonmu işte bilmiyon qeL ws ekLedim buddy bi ara wS atarZ bu arada qanqa olaQ?

[CraftR]
13/08/2010, 12:40
Tamam QanQayız artık.Konu dagıtma QanQa

JFA
13/08/2010, 16:05
Turk Arena (v2.5)

http://www.epicwar.com/maps/144895/

MrCekirge
13/08/2010, 18:12
Ne güzel msn buddy eklemişsiniz adamın konusunu kirletmeyin..

Bu arada türk arena'da teleport olayı daha fazla kullanılabilir yani arena ortada etrafa giden yollar var onun yerine circle kullanalarak teleport olmak daha hoş olabilir bosslara giderken önce canavarları temizleyip circleden bossların yanına tp olmak.. Hoş ^^

tolexis
13/10/2010, 21:30
fatih sultan mehmetin healı garip cdsi artıyor 1. seviyede bırakırım daha iyi

[UnderqRound.]
13/10/2010, 22:21
vallaha bilmiyorum 2.0 veya 1.9 gibi bi versiyondu ya canavara yada satıcıya iki kere tıklıyodum herkes fatal yiyodu:D o düzeldiyse belki oynarım:D