PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : skill kapatan skilller pasif skilleride engellermi ?

Palanar
21/06/2010, 17:42
skill kapatan skiller pasif skilleride engellermi mesela lucifer voide doom atarsa voidin stun ve backtrack özellikleri çalışabilirmi aktif olabilirmi yardım pls :)

Lundbeck
21/06/2010, 18:14
Silence pasif skilleri etkilemez.

katomekzx
21/06/2010, 18:36
doom bazı pasif skilleri engelliyo

Fully silences everything, including items, and some passive abilities, and goes through magic immunity (although they won't take the damage).

ejdercik
27/06/2010, 20:00
"silence pasif skilleri etkiliyormu" desen kolayca ?

[CraftR]
27/06/2010, 20:03
Doom inventory kapıor yani kafadan life steal gitti.Mort ulti de kapıor.Mort ulti istisna ise bilmem ama ben doom kapatıor diye biliorm.Ama silence kapatmaz.

TrollSmash
28/06/2010, 00:49
Hassas konu Bazılarını ne yazık ki kapatıyor ama rehberlerinde yazar dikkatli kullanırsan yazar veya belirtir anlarsın yani

fanded
28/06/2010, 04:28
"silence pasif skilleri etkiliyormu" desen kolayca ?

dahamı pro oluyosun öyle diyince.

2pac4life
28/06/2010, 04:42
rikimarunun perm. invisi kapio :)

ejdercik
28/06/2010, 23:51
dahamı pro oluyosun öyle diyince.

abi sırf senin gibiler yüzünden gidicem artık bu forumdan yaa nolmus dediysem. adamın dedigi dogru gibi anlasılmıyodu bnde dier arkadaslara yardımcı olmak icin söledim illa muhalefet ediceksin. herif bisey demio sen ne diyon be adam. ailevi problemlerini bu sitedeki insanlara ayıptır sölemesi b*k atarakmı atıyosun git bbilgisayarın kasısından kalk manita falan bul onunla eglen benimle niye egleniyon sinirden kaskatı kaldım amq deli ediyonuz adamı :@onu bna söylerken orgazm olmusundur sen ?

Doom
29/06/2010, 16:55
abi sırf senin gibiler yüzünden gidicem artık bu forumdan yaa nolmus dediysem. adamın dedigi dogru gibi anlasılmıyodu bnde dier arkadaslara yardımcı olmak icin söledim illa muhalefet ediceksin. herif bisey demio sen ne diyon be adam. ailevi problemlerini bu sitedeki insanlara ayıptır sölemesi b*k atarakmı atıyosun git bbilgisayarın kasısından kalk manita falan bul onunla eglen benimle niye egleniyon sinirden kaskatı kaldım amq deli ediyonuz adamı :@onu bna söylerken orgazm olmusundur sen ?

Sen anlıyorsan herkez anlamıştır..

ejdercik
29/06/2010, 18:06
tmm haklısında..ama adam resmen iğneliyo içten içe. senin gibi sen anlıyosan herkez anlamıstır dese tmm sinirlenmicem ama baya sinir etti yok promu oluyon.. sölediysem söledim lafımın üzerine yorum yapması bile sacma sadece uyardım...

fanded
30/06/2010, 03:52
bi daha profilime XDdasfgwadc gibi bişey yazarsan papaz oluruz velet.

Twilightning
30/06/2010, 10:41
Bakın ya doğru dürüst tartışmasını öğrenirsiniz. Ya da bu siteden uzaklaştırılmanız için elimden gelen her şeyi yaparım. Forum üyeleri sizin düşmanlarınız değil ve forumun yaş ortalaması 15-16. Buna göre anlayışlı olmak zorundasınız. Birbirine karşı anlayışlı olamayan üyelerin bu forumda işi yok.

Lundbeck
30/06/2010, 10:51

1. uyarın.

Lucifer
30/06/2010, 12:35
Yakarım bu gezegeni gençler :)
skil kapatan skiller gayet hoş bir ifade :)
böyle giderse forumdan bazılarının skillerini kapatıcam ben :D
hatta fountainini kapatıcam :) bilet kesicem kapıda.
15-16 yaşındaki arkadaşlarıma sevgiler.
öpüyorum kocaman.