PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Death Note en zekisi kimdi?

TheHost
12/07/2010, 10:34
Bence en zekisi L.Nedeni L başından beri kirayı biliiyordu sadece kanun adamı olduğu için kendi yollarıyla çözmeye çalıştı ama olmadı işte...Şu da var ki defter L de olsaydı anime 1 hafta sürmezdi...

imported_CryingToDeath
12/07/2010, 11:47
cizgi filmin sonunda bu muhabbet geciyor zaten L=near + mello
belki asıl soru L mi Kira mı olabilir
bide L ölünce alt yazıyı ceviren kisi söle yazmış"Bundan sonrasını izlemesenizde olur"

DotAkral
12/07/2010, 11:48
Sıklarda yok ama en zekisi

ilhan998

grumwel
12/07/2010, 11:51
bence kiraydı

TheHost
12/07/2010, 12:21
bide L ölünce alt yazıyı ceviren kisi söle yazmış"Bundan sonrasını izlemesenizde olur"
Mangakalara göre Near L den daha zeki near kasttetiği olaylara tepki vermesi gibi
olaylar kasdediyo.

Audaz
12/07/2010, 13:56
L di en zekisi.Ama cidden kötü oldu ölmesi

T-ThePhantomicLord
12/07/2010, 14:56
En zekisi L'di ama Yagami ibnelik yaptı hemen. Rem'i kandırdı. Rem de doğal olarak kimi seçse öldürebilecekti. L'in kurtulma şansı yoktu Rem'den sebep. Yoksa L ezer...

Sir_Integral^^
12/07/2010, 16:14
L Mi En Zekisi ?
Diziyi Hatırlarsanız L Diyordu Bu Senle Benim Aramda Bir Savaş Kim Ölürse O Kaybedicek Diye :)
Lightın Saklaması Gereken Önemli Şeyleri,Üstünde Müthiş Bir Stres Ve Onun İçin Çalışıcak Misa Dışında Hiç Bir Kimse Yok :) (Halkı Dahil Almıyorum)
L Zeki İdi Ama Yeterince Degildi :) L'in Çevresinde Bir Sürü Adam :) İyi Bir Destekde Vardı Maddi Yönden Ve Üstünde Lighta Ziyade Daha Az Stres Wardı Ama Kim Kaybetti ? L Dizinin Sonuna Bakmayın Senarist Harika Getirdi Mal Gibi Bitirdi :)

Audaz
12/07/2010, 16:16
Animenin aslında nasıl biteceğini en başından biliyorduk.Yagami o ölüm riskini göze alarak saltanat kurmak istedi :D 50 bölüm boyunca bı saltanat kurdu sonra gg

Sir_Integral^^
12/07/2010, 16:29
Genede Yagami O 50 Bölüm İsteklerini Maximum Şekilde Yaptı :) Ölceği İlk Bölümlerden Belli Olmuştu :)

Misa Hayranları Umarım Yanlış Anlamazda

Misa Yerine Daha Zeki Birisinin Elinde Olsaydı Keşke 2.Death Note :D Ama Oda Fark Yapabilir :) Çünkü Misa Azıcık Saf Olduğu İçin Yagami Onu Rahatça Kullandı Zeki Birini O Kdr Rahat Kullanamazdı Ne İse Artık :)

Sonuçta En Zeki Tartışmasız Light İdi :) Aksini Söyliyenler Var Mı ?

T-ThePhantomicLord
12/07/2010, 16:34
Genede Yagami O 50 Bölüm İsteklerini Maximum Şekilde Yaptı :) Ölceği İlk Bölümlerden Belli Olmuştu :)

Misa Hayranları Umarım Yanlış Anlamazda

Misa Yerine Daha Zeki Birisinin Elinde Olsaydı Keşke 2.Death Note :D Ama Oda Fark Yapabilir :) Çünkü Misa Azıcık Saf Olduğu İçin Yagami Onu Rahatça Kullandı Zeki Birini O Kdr Rahat Kullanamazdı Ne İse Artık :)

Sonuçta En Zeki Tartışmasız Light İdi :) Aksini Söyliyenler Var Mı ?

Aksini söyleyen var. Dur bir dakika gelicem oraya. 50 bölüm ne ya? Siz ne izlediniz :D

Light şanslı değil miydi yani? Hem Misa saf hem de Rem Misa'ya vuruldu :D Rem'in sayesinde Light kimi öldürmek istese çok rahat öldürebilecekti. L'in yapabileceği ne vardı ki?

Sir_Integral^^
12/07/2010, 16:38
Ortalama 50 Bölüm Diyorum Arkadaşım Bitireli 6-7 ay Olmuştur :D

İkiside Eşit Koşullarda Olsa Gene Light Kazanırdı :)

İlk Hangisi Öldü Peki Kim Kaybetti Söyler Misin Bana :)

Sir_Integral^^
12/07/2010, 16:39
Aksini söyleyen var. Dur bir dakika gelicem oraya. 50 bölüm ne ya? Siz ne izlediniz :D

Light şanslı değil miydi yani? Hem Misa saf hem de Rem Misa'ya vuruldu :D Rem'in sayesinde Light kimi öldürmek istese çok rahat öldürebilecekti. L'in yapabileceği ne vardı ki?

Wtf Light Şanslımı İdi :D Light Yaptıgı Şeyleri Tüm Ülke Anlayınca Misa Onu Buldu Burda Misa Yolda Yürür İken Lighta Çarpmadı :)

T-ThePhantomicLord
12/07/2010, 16:39
Ortalama 50 Bölüm Diyorum Arkadaşım Bitireli 6-7 ay Olmuştur :D

İkiside Eşit Koşullarda Olsa Gene Light Kazanırdı :)

İlk Hangisi Öldü Peki Kim Kaybetti Söyler Misin Bana :)

L öldü de ben Light şanslıydı diyorum. Hep Rem'in yüzünden :D Misa'nın Shinigami'si Ryuuku olsaydı böyle olmazdı ( Misa'ya aşık olmayacağı için :D )

Sir_Integral^^
12/07/2010, 16:47
Lao Öyle Bir Anlatıyorsun ki Sanki Misa İle Light Yolda Çarpışıp Karşılaştılar :D Light Misayı Kullanarak Reme L'i Öldürdü :) Gene Lightın Plasnı İle Rem Sıkıntıdan Yazmadı L'in Adını Death Note :D

T-ThePhantomicLord
12/07/2010, 16:49
Lao Öyle Bir Anlatıyorsun ki Sanki Misa İle Light Yolda Çarpışıp Karşılaştılar :D Light Misayı Kullanarak Reme L'i Öldürdü :) Gene Lightın Plasnı İle Rem Sıkıntıdan Yazmadı L'in Adını Death Note :D

Rem Misa'ya aşık olmasaydı L'i öldürür müydü?

Sir_Integral^^
12/07/2010, 17:10
Hayır Peki Light Plan Yapıpda Remin L'i Öldürmesi İçin Mecbur Kalcağı Bir Plan Yapmasa Rem L'i Öldürür Mü ?

kUnTiGeR
12/07/2010, 17:21

doğru dio

T-ThePhantomicLord
12/07/2010, 17:37
Hayır Peki Light Plan Yapıpda Remin L'i Öldürmesi İçin Mecbur Kalcağı Bir Plan Yapmasa Rem L'i Öldürür Mü ?

Yagami'nin ki plan mı? Klasik mantıkla sen onu seviyorsun o beni seviyor o zaman sen beni seviyorsun dedi o kadar.

Sir_Integral^^
12/07/2010, 17:45
Dostum Herkez Elindeki İmkanları Sonuna Kadar Kullandı Ve L Kaybetti :D Ayrıca Yagami Hem Melloyu Hemde L'i Öldürdü :) Bu Yüzden Double Kill Aldı :) Ama Near Andavalı Yagamiyi Öldürünce Yagaminin Beyond GODLİKE'ını Aldı :(

FuNuRal_GaME
12/07/2010, 22:41
Dostum Herkez Elindeki İmkanları Sonuna Kadar Kullandı Ve L Kaybetti :D Ayrıca Yagami Hem Melloyu Hemde L'i Öldürdü :) Bu Yüzden Double Kill Aldı :) Ama Near Andavalı Yagamiyi Öldürünce Yagaminin Beyond GODLİKE'ını Aldı :(

bravo valla :D

MrFoseptik
02/07/2012, 16:29
L(Lawliet değil Eru) ile light ikiz kardeş gibilerdi. yagami hafızasını kaybettiğinde bile L'nin testlerini anladı ama L'nin de testlerini mükemmeldi.
L maddi açıdan iyidi ama para basıp bi dedektör yaptırıp defteri bulamazsın. bunun üstüne yagaminin çok fazla istihbarat imkanı vardı.
bana kalırsa L>Yagami

Hypermera
02/07/2012, 16:44
L tabikide :D

WHY YOU LITTLE
02/07/2012, 17:40
Sıklarda yok ama en zekisi

ilhan998

kesinlikle katılıyorum kardeşim ilhanın özellikle akıl dolu hooklarını gördükten sonra bende bu konuda emin oldum

TauHunter
02/07/2012, 18:32
kesinlikle katılıyorum kardeşim ilhanın özellikle akıl dolu hooklarını gördükten sonra bende bu konuda emin oldum

ilhanın miranaya dakka 50 ptsini gördükten sonra zekasını keşfettim. böyle 998li yeteneklere ihtiyacımız var.

OUTPLAYED XS

canifeto12
02/07/2012, 19:47
tartısılmaya degmez bir konu : cevap kesindir = L

TNTacme
02/07/2012, 20:11
bence asıl zeki olan bu cizgi filmin yazarları

Arliath
02/07/2012, 20:37
Peki güzel kardeşim bu konunun yeri DotA-Muhabbet mi sence?

Anime - Manga bölümüne taşındı.

Bins
02/07/2012, 20:43
bence asıl zeki olan bu cizgi filmin yazarları

+1 katiliyorum