PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lion-demon witch hakkında soru

neonsin
14/07/2010, 10:03
Arkadaşlar oyun başında pt ve null talisman yapıyorum sonra dagona geçiyorum dagonu 3.seviye yapıyorum heroların bayağı canını götürüyor 2 vuruşluk can kalıyor meleelerde ama bu itemden sonra aghanim mi yapmalıyım refresher mı yapmalıyım ?
diyelim ki saldırı anındayım implare çakıp stun o arada adamın manayı emip dagon lvl3 basıyorum sonra kuzuye çevirme stunu ile bir tane daha çakıp ultiyi basıyorum 600+850+260dan 1810 can gidiyor ama 25 lvlde bazı melee herolarının bol canı kalmış oluyor bundan sonra refresher açıp bir daha mı açıyım yoksa aghanim yapıp ekstra 400 hasarlık bir puan mı açtırıyım ?

bir soru daha,lionın defansı aşırı düşük,blade mail yapmalı mıyım ?
düşmanları stunlamazsam 3-4 vuruşta gidiyor
şimdiden teşekkürler.

DangerForSouth
14/07/2010, 10:13
Teke tek mi oynuyosun anlamadım, ancak demon wich genellikle takım oyunlarıda adam kaçırmaz. Defansı düşük olabilir, ancak demon wiçle önden girilmez, arkadan stun atar ulti atar hex atar temizler karşı tarafı.Önden tanklar girer.
Eğer vs yapıyosan bir daha almamanı tavsiye ederim. Ancak gene de alcam diyosan, düşük defans için shiva yüksek damagler için dagon 5 seviye öneririm.Ama karşı taraf bkb cıkar güm.

N0tka
14/07/2010, 10:42
Eğer "elim seridir" diyosan dagon shiva refresh aganhim kas karşısı bkb kasmadığı sürece yüksek hasarlar verirsin,late game'de bile oyunda büyük etki yaratırsın(eğer bkb kasarlarsa,ghost scepter al bkb bastıkları anda sende ghost bas adamın bkb'sini yemiş olursun)

Sylar
14/07/2010, 10:53
Konuları doğru yere açın.

Taşındı..

turkscem
03/01/2011, 19:32
ya olm..demon witch'e karşı zararlı bi.. HeR0 Var MIııı????

BorisPeace
03/01/2011, 21:56
Magic Wand, Urn, Str PT, Dagger, TP Scroll.

Para akıyor elimde değil diyorsan Guinsoo ekle.

Bu arada, Dagon, Shiva, Aghanim, Refresher ve Ghost Scepter kasabilen arkadaşı kutluyorum.

Lundbeck
03/01/2011, 22:37

Bu arada, Dagon, Shiva, Aghanim, Refresher ve Ghost Scepter kasabilen arkadaşı kutluyorum.

+1
Hangi oyunda Lion bu kadar Yüce olmuştur,mantıklı lütfen.

ReddBullVodka
03/01/2011, 22:42

Çünki sen sup oynatıyorsun onlar carry :)

kUnTiGeR
03/01/2011, 22:43
carrynın dıbı olsa bıle zor o ıtemlerı kac dkda kac cs ıle yapıcak

Neveraeh
03/01/2011, 22:53
hızlı dagger ile domine edersin oyunu pt bottle dagger yeter bence

pier0ws
08/01/2011, 08:54
Her heronun magical defansı vardır kafadan hesap yapma öyle =)

zararlı hero var mı diyen arkadaşa da "var mesela doom" demek istiyorum.