PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wepla bitti garenaya başlıyorum

jimraynor
28/07/2010, 22:34
Zamanında leaverlar dolu diye sinirim bozulduğu için weplaya geçmiştim.

Oh demiştim herkesin leave oranları görülüyor leaverlar alınmıyor.

Ardından weplada mhciler türedi. Bunun haricinde oyundan çıkıp çıkıp yeni account alanlar. Çok söyledik wepla yöneticilerine sms onayı yapalım ya da referanslı üyelik yapalım diye. Nafile.

Leaverlara kızarken Leaver + mhciler doldurdu etrafımı. Mhde hayatımda hiç kullanmadım sinirden kullanıcaktım ama yine kullanmadım.

Arkadaş garenada çok az mhci varmış dedi. O yüzden gün itibariyle garenaya geçiyorum.

1.Mhye çözüm bulan herhangi bir server var mıdır?
2.Garenada cidden az mı?
3.Referanslı ve seçici üyelik alan server var mı?
4.Bu server sahibi adamlar nereden para kazanıyorlar ?

Asdfcizxc
28/07/2010, 22:42
Dostum sana sadece sunu soyleyeyim garenada 5 kisiden 3 ünde mh var ..

Mindmaster
29/07/2010, 00:39

Ve leaverlar...En az 0-3 yapanlar rahat rahat çıkıyor.

fanded
29/07/2010, 02:26
tr10 da oynarsanız dediğiniz doğru tabi.

pier0ws
29/07/2010, 08:04
room1 ve room4 sağlam roomlar. tabi lvl sınırı var. room4 lvl sınırı 7. 7 lvl 3-4 günde olursun. sonra tanıdıklarla oynadığın sürece çıknmaz sorun

Asdfcizxc
29/07/2010, 09:31
tr10 da oynarsanız dediğiniz doğru tabi.

Ne alakası var ben leaverlerdan bahsetmiyorum genelde room4te oynuyorum ama iyi oynayan insan da gidip mh yüklüyo

Legandry_fire
29/07/2010, 09:53
tr 1 de oynayın ne leaver ne mh çıkar

4ever
29/07/2010, 10:54
hocam bırak garenayı gel eurobattle gir pubgame gülmekten kırıl :D 1 tane düzgün build ya çıkar ya çıkmaz konusmalar zaten bomba :)
Bende net gelsin garena gecicem ama mh nin çözümü yok sanırım . fakat garena da tr1 filan leaver yoktur . ;)

pier0ws
29/07/2010, 11:01
tr1 güzel room. hatta dotanın en temiz roomu türkiyedeki. ama tanınma sorunu var. tanımadan almazlar oyuna.

MerTurgoN
30/07/2010, 02:02
Garenada dirdiğin her 5 oyundan 4ünden düşen kaçan olur.

jimraynor
04/08/2010, 11:52
o zaman mecbur eurobattle'a dönücem tekrar. sağolun. weplayı sildim euro ile bugün tekrar başlıyorum.

Ketum
04/08/2010, 11:55
o zaman mecbur eurobattle'a dönücem tekrar. sağolun. weplayı sildim euro ile bugün tekrar başlıyorum.

euroda hiç mh yok := huehueheu kimse kullanmıyor.

gorkemaga11
04/08/2010, 12:06
Euro şu an garena ve wepladan daha iyi bir server konumunda.En azından çalışan operatörleri var mh yok demiyorum ama şikayet olarak bildirdiğinizde gereken hemen yapılıyor mh olsun küfür olsun leaverlar olsun vs. Eğer arkadaş çevreside edinebilirsen güzel oyunlar oynayabilirsin.

Legandry_fire
04/08/2010, 12:25
Euro şu an garena ve wepladan daha iyi bir server konumunda.En azından çalışan operatörleri var mh yok demiyorum ama şikayet olarak bildirdiğinizde gereken hemen yapılıyor mh olsun küfür olsun leaverlar olsun vs. Eğer arkadaş çevreside edinebilirsen güzel oyunlar oynayabilirsin.

aga euro iyi server mh falan yok ama artık privlerde bile nooblar çıkıyo bi adam dooma 2 tane battlefury çıktı bunu dalgasınada yapmadı vede eurodada asırı leaver var malesef ne garenada nede weplada bu sorun çözülemiyo

kUnTiGeR
04/08/2010, 13:04

usta yapma euro garenadan nası daha ıyı ?

Kurasaki-Kun
04/08/2010, 13:05

ben ladder hariç heç v5 oyun tamamladığımı hatırlamıyorm

Kurasaki-Kun
04/08/2010, 13:06
usta yapma euro garenadan nası daha ıyı ?

Euroda leaver kuntiGer bende sana katılıyorum..garena Forewer

DieSchWest3rS
04/08/2010, 13:09
Ve leaverlar...En az 0-3 yapanlar rahat rahat çıkıyor.

TR10 da oyun atmakda bi başka oluyo heralde ? TR1de Ne mh var ne leaver ne küfür :D eden kanaldan banlanıyo , tr4dede olmuyo böle şeyler . TR10 da takılırsanız tabikide var

Kurasaki-Kun
04/08/2010, 13:36
TR10 da oyun atmakda bi başka oluyo heralde ? TR1de Ne mh var ne leaver ne küfür :D eden kanaldan banlanıyo , tr4dede olmuyo böle şeyler . TR10 da takılırsanız tabikide var

TR10 tırt yaw arklarınla atarsan kendi aranızda girebilirsin yoksa iş çıkmaz ordan..+ TR1 dede leaver var ama diğer serverler gibi değil adamlar en azından oyununu oynuyo...ama leaver diyipte günahı almayım belki fatal falan vermiştir oluyo arada ben dek geliyorum ve zaten TR1 de adam oyundan çıkınca falan quit attı diyen yok fatal yimiştir falan diyolar

gorkemaga11
04/08/2010, 16:37
Leaver sorunu her serverda var arkadaşlar bunun önüne geçmek için kesin bir yöntem yok malesef.Ama hizmet yönünden bakılacak olursa euro şu an daha iyi kanalda neredeyse sürekli aktif oplar görebilirsiniz.Göremeseniz bile şikayetinizi foruma iletirseniz hemen ilgileniliyor.Garenada doğru dürüst bir oyun atamadım şimdiye kadar tr1-tr4-tr10 vs. olsun.

Asdfcizxc
04/08/2010, 17:38

Ya şimdi sana gerizekalı diycem ceza puanı falan alıcam o yüzden demiyorum.Tr4 de takılıyorum genelde orda oyun olmuyosa ya da giremiyosam tr1 e giriyorum.Tr1 de tabi ki diğerlerine nazaran leave az ama mh her yerde var arkadaşım bak ne demişim adam iyi oynasa da mh açıyo çünkü aciz.İyi oynayanın mhye ihtiyacı yok falan diyebilirsiniz ama açıyolar kardeşim.Hiç mi arkadaş arası oyunlardan başka oyun atmıyorsunuz ya.Mirana alıyo bottle ile kasıyo,venge sürekli roam yapıyo rune topluyo vs vs..Ayrıca küfür yok demişsin şaka yapıyosun heralde..

GeNeTiC
04/08/2010, 17:50
eu akar :D :D

imported_AnImated^PICS
05/08/2010, 02:01
Zamanında leaverlar dolu diye sinirim bozulduğu için weplaya geçmiştim.

Oh demiştim herkesin leave oranları görülüyor leaverlar alınmıyor.

Ardından weplada mhciler türedi. Bunun haricinde oyundan çıkıp çıkıp yeni account alanlar. Çok söyledik wepla yöneticilerine sms onayı yapalım ya da referanslı üyelik yapalım diye. Nafile.

Leaverlara kızarken Leaver + mhciler doldurdu etrafımı. Mhde hayatımda hiç kullanmadım sinirden kullanıcaktım ama yine kullanmadım.

Arkadaş garenada çok az mhci varmış dedi. O yüzden gün itibariyle garenaya geçiyorum.

1.Mhye çözüm bulan herhangi bir server var mıdır?
2.Garenada cidden az mı?
3.Referanslı ve seçici üyelik alan server var mı?
4.Bu server sahibi adamlar nereden para kazanıyorlar ?
1.mh ye bence çözüm bulmak isteseler simdiye çoktan bulurlardı.ko daki gibi koxp herkeste var ama koxpu kladırsalar oynuyanlar dahada azalacagını biliyolar.mh açıp zevk aldıklarını sanana çok fazla oyuncu var bence oyuncu kitlesini azaltmamak için mh ye çözüm getirmiyolar.
2.garenada room 1 hariç bütün room larda bulabilirsin.room 1 de az rastlanır.
3.varsa bende geçerim :)
4.bende bilmiyorum..

FerrariSultan
05/08/2010, 02:08
Ya şimdi sana gerizekalı diycem ceza puanı falan alıcam o yüzden demiyorum.Tr4 de takılıyorum genelde orda oyun olmuyosa ya da giremiyosam tr1 e giriyorum.Tr1 de tabi ki diğerlerine nazaran leave az ama mh her yerde var arkadaşım bak ne demişim adam iyi oynasa da mh açıyo çünkü aciz.İyi oynayanın mhye ihtiyacı yok falan diyebilirsiniz ama açıyolar kardeşim.Hiç mi arkadaş arası oyunlardan başka oyun atmıyorsunuz ya.Mirana alıyo bottle ile kasıyo,venge sürekli roam yapıyo rune topluyo vs vs..Ayrıca küfür yok demişsin şaka yapıyosun heralde..

sanırım sizin mhden kastınız ardarda 3 kere rune kaçırmamak.nc keserken yakalamak.pudge karanlığa hook atınca mh demek.bunlar heryerde var.sadece mh değiller.

imported_AnImated^PICS
05/08/2010, 02:17
garenaya ne zaman girsem kanalda sürekli birbirlerinin anasına sövüyolar.ayıp ya:Sseviye yok kanlada.

Kurasaki-Kun
05/08/2010, 11:46
Leaver sorunu her serverda var arkadaşlar bunun önüne geçmek için kesin bir yöntem yok malesef.Ama hizmet yönünden bakılacak olursa euro şu an daha iyi kanalda neredeyse sürekli aktif oplar görebilirsiniz.Göremeseniz bile şikayetinizi foruma iletirseniz hemen ilgileniliyor.Garenada doğru dürüst bir oyun atamadım şimdiye kadar tr1-tr4-tr10 vs. olsun.

aynen abi :S her online game de bi sorun oluyo zati

4ever
05/08/2010, 11:54
aga euro iyi server mh falan yok ama artık privlerde bile nooblar çıkıyo bi adam dooma 2 tane battlefury çıktı bunu dalgasınada yapmadı vede eurodada asırı leaver var malesef ne garenada nede weplada bu sorun çözülemiyo

% 551065310,201561,351 katılıyorum abi adam privde artislik yapıyo .. :/
Ama suda varki adam gibi arkadaslar edin bazen zevkli olaibliyo ;) benm tek dayanagım onlar onlarda olmasa bebelerle oyun atcaz . :) fakat eve net geldigi an garena baslicam .

Asdfcizxc
05/08/2010, 12:14
sanırım sizin mhden kastınız ardarda 3 kere rune kaçırmamak.nc keserken yakalamak.pudge karanlığa hook atınca mh demek.bunlar heryerde var.sadece mh değiller.

ya tamam simdi sana laf anlatamayacagım.

imported_Storm
05/08/2010, 12:15
Yapılan işlemler konusunda eurobattle ın önüne geçilemez.

MysTicPoWeR
05/08/2010, 12:37
kimsenin kendi serverına laf yaptırmıyo olası ilginç. sanırım digerlerini kulaktan duyma ögrenmelerinden kaynaklanıyo.

imported_Storm
05/08/2010, 12:42
http://forum.euroturkiye.net/forumdisplay.php?207-Eurobattle.Net-Oyuncu-%C5%9Eikayetleri reklamla alakası yok ama biraz buraya göz at. Sadece tr kanalı için yapılacak işlemler. Eurobattle.net e girersende bunun 100-200 katı kadar katı kurallar ve işlemler var. Kimsenin gold hack maphack zoom hack açıp oyun kazanmasına izin verilmiyor.

Gogol
06/08/2010, 19:38
Yapılan işlemler konusunda eurobattle ın önüne geçilemez.

ya genelde mh'den acc. lock alan adam tekrar yeni bi nickle geri geliyor, accountu kaybetmekten korkusu yok insanların, ladder exp vs. bi sistem olmadığından dolayı. tamam bi noktadan sonra accountunun ismiyle tanıyo herkes seni de, zaten o noktaya geldikten sonra tüm oyunları tanıdıklarla atacak kadar insan tanımış oluyosun. zaten o kadar insanla tanıştıktan sonra garena, bnet falan fark etmiyo bence. tanıdıklar nerdeyse orda takılmak lazım.

DieSchWest3rS
06/08/2010, 20:05
TR10 tırt yaw arklarınla atarsan kendi aranızda girebilirsin yoksa iş çıkmaz ordan..+ TR1 dede leaver var ama diğer serverler gibi değil adamlar en azından oyununu oynuyo...ama leaver diyipte günahı almayım belki fatal falan vermiştir oluyo arada ben dek geliyorum ve zaten TR1 de adam oyundan çıkınca falan quit attı diyen yok fatal yimiştir falan diyolar

:) dedigimi anlamamıssın galiba ama neyse. bu arada tr1 de küfür oldugunda MorBirDinazor ( Tr1 in admini ) banlıyo ...

jimraynor
07/08/2010, 11:04
garenaya geçmek yerine euda oynamaya başladım tekrar.

Burada eskisi gibi her oyun yine eksik tamamlanıyor.

5v5 biten oyun daha görmedim. Eurobattleda leave ve play oranlarını gösteren bir stats sistemi lazım. Böylelikle bir oyun kurduğunuzda 10 maçtan daha fazla maç yapmış olanları oyuna alacağım diyip leave oranı 2 yi geçmeyenleri oyununuza alabilirsiniz.

Seçici üyelik olursa da herkes kafasına göre yeni üyelik alamaz.

Elimden gelse kendim bir sistem yaratıp seçici dota serverı yapacağım.

Sir_Integral^^
07/08/2010, 12:51
Dostum Mh'ci Az Ama Her Oyunda GarantiSw Atıyoruz :D

Bende Weplada İdim...

[UnderqRound.]
11/08/2010, 13:46
off bıktım artık sızden ya playdota pub game gırıp eurobattle hakkında yorum yapmayın

hunter313
07/09/2010, 05:15
garena kesinlikle en beteri en kötüsü

ForLighT
18/09/2010, 19:47
ewt euro garena baktım hepsine hiç bir fark yok mh olsun leave olsun küfür olsun bu dotaya basladıgımdan beri seviyeyi düşürmemek için afedersiniz bi tarafımı yırtsamda zorla insanı seviyesizleştirmeyi başarıyorlar öyle laflar hayatımda duymadıgım acayip küfürler hem mh olup hemde evet mh yiz diyen host teamı cw oyunlarda oynadık leaver dan bahsetmiyorum bile hatta pub oyunlara hiç girmesek daha iyi bide oyun bilmeyen adamlar tarafından noob olabilirsiniz support oynamayın zaten :D 1-6 asist 10 olsa 15 olsa bile sen kastırdın sen noobsun muhabbetleri bala almıs 11-2 oynuyor teamla ilgisi yok off anlatırken bıktım bunları hepimiz yaşamışızdır. En güzeli iyi bir çevre edinip beraber takılmak fakat bu da biraz zor o çevreyi edinecek adam bile bulamıyoruz bazen. Benim vaktim kısıtlı ve dota çevrem yok. Çevre ve oyun hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için bu siteye geldim açıkçası. Siz nerelerde takılıyorsunuz nasıl bir oynayış tarzınız var acıkcası bilmiyorum cok iyi bir oyuncu oldugumu söylemiyorum ama cw lerde sırıtmadan oynayabiliyorum bide bu sitenin serverında talep veya yeterli oyuncu varmı hiç denemedim güzelse gelmeyi düşünüyorum.