PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım lütfen melee lerle farm yapamıyorum

xvyzozan
08/08/2010, 20:37
ya arkadaşlar bunu beceremiyorum ben uzak skilli canavarlar hep kesiyor beni oyun başında bir türlü kasamıyorum para ve habire ölüyorum bide durup dururken kendi kendine oto atak yapıyor oda cok kotu hep öldürüyor beni napmam lazım nasıl farm yapabilirim melee hero ile?(ursayı alıyorum)

Lundbeck
08/08/2010, 20:46
Ursa alıyormuşsun.Oyuna Quelling Blade itemi ile başla.Hero olmayan yaratıklara %32 daha fazla dmg vurursun ve daha rahat farm yaparsın.Skill olarak 2-3 git 1 kere Earthshock skilline verirsin daha sonra fullersin o skilli.
Farmlamaya gelince; rakibin meele herosu hangi koridora gidiyorsa sende oraya git.Yanına da 1 tane stunner veye slow atan hero gelsin.O zaman rahat bi şekilde kill alabilirsin.Yanına yaklaşan olursa da Overpower bas 3-4 kere vur zaten adam gelmeye korkar bi dahakine.

Zi.Funk
08/08/2010, 20:51
Q.Blade Şart.Diyelimki karşıda 2 range hero var.Ursa gibi bir heroda genelde lv önemlidir.Gerektiği kadar lv kasmaya çalışıyosun.Çok ben çok hırslıyım crepte kesicem diyosan Çok sağlam bir taktik söyleyim.Heronu oldugu yerde durdurmak için H tuşunu kullanıcaksın.Ve şöyle;Karşıdaki range heroyla Atak yapıcaksın direk yani direk atak yapmaya gidiceksin ama DİREK olarak.O anda Crepler sana dönücek.Sende biraz geri gidiceksin.Ve düşman crepler senin önüne gelmiş olcak.Ordanda istediğin gibi son vuruşu yapıp alırsın.

L2ebel
09/08/2010, 08:45
en iyisi bot alıp kule dibinde kasmak ;)

Sir_Integral^^
09/08/2010, 21:04
Gereksiz mesaj attım.

Audaz
10/08/2010, 13:53
en iyisi bot alıp kule dibinde kasmak ;)

Aynen bazen soul ringle başlıyorum aqa süper bi item tıklıyon 150 mana gidiyo karşılığında 150 hp geliyo süper bence tango almaya gerek yok dediğin gibi

4ever
10/08/2010, 14:00
Q.blade dedikleri gibi sart . lh leri yapcaksın kacıcaksın zaten 1-2 tane vururlar elindede uzak skili olan hero varsa mana regen al arada skil salla canları insin onlarda korksun öyle öyle kasarsaın olmadı base yaptır . ama gecenlerde 3 hafta ya yakın önce bi ar oyuna girmistim magiyle ben ömrümde öyle bi kastırmama görmedim warlock trol . karsıda biz 2 meele agladık resmen . itemsiz oyun bitti nerdeyse . karsı asırı proydu ama genellikle kasarsın Unutma lh ler çok önemli .

imported_Storm
10/08/2010, 14:35
farma gerek yok.

cimen
10/08/2010, 14:38
uzak skilli canavar kavramını senden öğprendim hacu :(

ben kıyamam sana :(

göster hangisi kesiyor :(

furkan1905
10/08/2010, 23:47
Herosuz oyun ac sadece krepler olsun melee herolarla krep kesme pratiği yap:D:D

C0ldnessOfDeath
18/08/2010, 01:30
Ursa ise çok kasma derdin olmasın, vlad bitir rosh git para gelir oradan:D. Zaten ursa ile kill almak zor değil. Yanında stun slow tarzı bir hero varsa kendi slowuna vermeyebilirsin, ama yanındakinde öyle birşey yoksa en azından 1 kere kendi slowuna vermelisin. Bu arada bu ursa ile ilgili bir sorun değil, genel olarak range lere karşı kasman zaten zordur meleelerle, rakip heroya direk saldırıyormuş gibi tıkla, creepler yer değiştirir, senin creepler onların önünde olur, onların creepleri senin önünde.
Gerçi yazdıklarım hemen hemen sayfada vardı ama yazayım dedim ben de.

katomekzx
18/08/2010, 01:35
playdotada ursada qb calısmaz diyodu bi rehberde 3.skilden ama emin degilim

BorisPeace
25/08/2010, 02:01
Quelling Blade, Feedback dışındaki hiçbir orb ile çalışmaz. Ursa'nın Fury Swipes'ına bir level verdiğiniz anda Quelling Blade bonus damage vurmayı kesecektir.

pier0ws
25/08/2010, 02:04
Quelling Blade, Feedback dışındaki hiçbir orb ile çalışmaz. Ursa'nın Fury Swipes'ına bir level verdiğiniz anda Quelling Blade bonus damage vurmayı kesecektir.

feedback hangisiydi.

T-ThePhantomicLord
25/08/2010, 02:04

Öncelik hep orb'da mı oluyor yoksa qb'yi yere atıp alırsak bişeyler değişiyor mu?
@Feedback: Mana Burn olan(Anti Mage, Diffusal Blade)

Ryogo
25/08/2010, 03:33
playdotada ursada qb calısmaz diyodu bi rehberde 3.skilden ama emin degilim

ursada çalısır.

farm için Unitlerin Hplerini görmen lazım ve canı az kalınca wurucaksın parasını alman yeterli tüm crebi kesmene gerek yok F10 - options -gameplay - always show healthbars yap yada forumda bulabilirsin HP Wiew Helper war . ilk başta en önemli konu bu gerisi gelir ....

ooo_fresh_me
25/08/2010, 04:11
dostum sen hp shower kullanmıyonmu last hit yapsana evladım

imported_Storm
25/08/2010, 04:54
ursada çalısır.

farm için Unitlerin Hplerini görmen lazım ve canı az kalınca wurucaksın parasını alman yeterli tüm crebi kesmene gerek yok F10 - options -gameplay - always show healthbars yap yada forumda bulabilirsin HP Wiew Helper war . ilk başta en önemli konu bu gerisi gelir ....

3 üstteki mesajı okumaktan aciz misin?