PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garena Türk forumuna giremiyorm..

-Janissary-
16/08/2010, 15:46
Arkadaslar bir oyuncuyu sikayet edicem ama forumu bulamıyorm.. garenadaki seviyem 8... yeni account acmak zorunda kalmıstım.. Henüz 1 saat önce dota oynuyordum.. Herom broodmother dı.. Ve karsımda yurnero vardı.. Ben ağın icinde görünmezken ( hic bi seilde hareket etmedim ve hic bir sekilde saldırıda bulunmadım ) yurnero skillini kullanarak dönmeye basladı ve ne hikmetse benim oldugum yeri hemen buldu.. ilk basta kuskulanmadım ancak bunu 2-3 defa tekrarlayınca mh kullandıgını anladım.. Chat kısmından mh kullanmaktan utanmıyormusun diye yazdıgımda bana küfür etmekten baska hic bisi yapmıyordu.. oyundaki herkez mh kullandıgını gördü ve verdikleri cevap "adamı kickleyemiyorz yapacak bişeyimiz yok" .. Ben bu oyuncuyu sikayet etmek icin foruma girmeyi denedim ve bulamadım.. Bu oyuncuyu nerden sikayet edicem? yardımcı olabilirmisinz? oyunun replayını almıstım..
buyrun replayı sizde izleyin bana hak verceksiniz..

Off replayı düzgün alamamısım :( Hatadan dolayı özür diliyorm..

TheHost
16/08/2010, 16:08
Ağın için de fury açması normal layanın invis olunca ona skill atılması gibi ama replayı izlemedim sadece görüşüm bu.

-Janissary-
16/08/2010, 17:31
Hayır agın icinde hareket etmiyorm.. o bianda dönmeye baslıor.. kacmaya calısmam da fayda etmiyor cünkü arkamda.. Ve ben bu durumda görünmezim.. 2.sinde hareket etmezsem etrafta dolanır düsündüm ama dibimden ayrılmadı.. orda oldgumu görüyordu sanki.. kıpırdamadan yanımda dönüyordu..

Riptide
16/08/2010, 17:42
Senin replayın bozuk olduğu ve açılmadığı sürece sölediklerinin değeri olmaz.Düzeltmeye çalış öyle koy

onurx23
17/08/2010, 10:04
Beyler bende garenadan ban yemişim.Hangi sitelerden banlatılcağını biliyorsanız yazar mısınız(link verirseniz sevinirim.)

-Janissary-
17/08/2010, 11:13
Senin replayın bozuk olduğu ve açılmadığı sürece sölediklerinin değeri olmaz.Düzeltmeye çalış öyle koy

Evet Hatalı replay almısım :S O Hilekarı banlatmaktan Gectim Ama Su Siteyi Bilen Biri Varsa Söylesin..

pier0ws
17/08/2010, 14:30
http://forum.garena.com/

-Janissary-
18/08/2010, 12:15
Tesekkür ederim..