PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adminlerin hatası

Cipralex
19/07/2011, 15:37
2-3 gün önce free2play olması üzerine başladım baya zevkli bir oyunmuş ctf oynuyorduk şu hızlı koşan adamı aldım kanaldan hack mack zırvaladılar admin olacak kişi attı sw sinden beni bu olay başıma 4. gelişi insanlar ölünce hack diyorlar bana bıktım artık bu konu hakkında birazcık yardımcı olur musunuz ?

Emusnica
19/07/2011, 16:07
verdiğin bilgiler arasında elle tutulur birşey yok;

eğer yaşadığın durumu ayrıntılı bir biçimde açıklarsan belki bir tavsiye gelir senin için. ayrıca oynadığın sunucu gamehonor'a ait değilse kim nasıl yardımcı olabilir :)

BorisPeace
19/07/2011, 16:37
Her server kendinden soruluyor sanırım. Ne yazık ki diğer serverlardan sorumlu değiliz. Oyunlarınızı bizim serverımızdan oynarsanız başınıza böyle bir şey gelmez.

Server adresimiz: tf2.gamehonor.com

Cipralex
19/07/2011, 18:02
Anlatamadım heralde kusura bakmayın burda belirttiğim sorun bu serverlan alakalı değil zaten sadece oyunlan ilgili boş yere banlanmalar oyunlara girip küfür eden liselilerle ilgili yani burda asıl belirttiğim sorun birisi size hack kullanıyor derse adminlerin onu kontrol edecek bir mekanızması olmaması (sanırım) çünkü birisi bana hack diyince doğruca serverdan ban yiyorum =)

BorisPeace
19/07/2011, 18:29
Serverlar VAC (Valve Anti-Cheat) Secured olanlar ve olmayanlar diye ikiye ayrılıyor. Bizim serverımız VAC secured olduğu için bir problem yaşanacağını zannetmiyorum. Valve'ın kendisi hack programlarını kontrol ediyor zaten.