PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal Wow oynayanlar içeri

WeRdeR WeReMeM
20/07/2011, 23:56
Arkadaşlar bir çoğumuz orjinalde oynuyoruz oynayan arkadaşlar buraya hangi realm'de olduklarını felan yazabilirler hangi class, hangi ırk vs....

Kendiminkini yazayım ;)

Grim Batol
Horde
Undead Mage Nick; MuslumBird (Main Char) + Dps spec [ Arcane Mage ] + Pvp spec [ Frost Mage ]
Goblin Resto Shammy Nick; Mukavva (Buda yakında Main olcak sanırsam) :)
Undead Priest Nick; Cuarra
Troll Hunter Nick; AhmediNessaj ( lvl 70'de kaldı canım sıkılınca kasıyorum )

zzZ.DuRaNT
21/07/2011, 01:33
Mazrigos

Horde

Troll Rogue (Tamamen arkadaşın zoruyla açtım dps gerekmiş raid için :d)

LazraiL
21/07/2011, 08:30
Burning Legion
Arctorus Arms Warior
Mâctuc Frost Dw Dps DK
Al Akir
Rockhard pvp priest
Wildhammer
Billur Paladin etc etc :D

ALergUm
16/02/2012, 14:28
bize herkes Alergum :/

Alergum ret pala PvP

Defias Kardeşliği

tarhuman
16/02/2012, 15:26
Ya ben private'de oynuyorum(param yok) ama şu glyph olayını anlamadım. Bir kere 80 lvl biri bana glyph recipesini vermişti. Kendimiz nasıl yapıyoruz veya nereden buluyoruz.

WeRdeR WeReMeM
16/02/2012, 15:55
Buradan (http://www.gamehonor.com/showthread.php/480-Cataclysm-ve-Mage) bakabilirsin. Ufak bi mage rehberi hazırlamıştım catalsym çıkınca. Rehberdeki ilk resimde glyph ile ilgili ufak bilgiler var çözemezsen gene yardımcı olurum.

BorisPeace
16/02/2012, 16:16
Vek'nilash'tayım. Takılıyorum :D

WeRdeR WeReMeM
16/02/2012, 16:26
85 oldunmu Boris ^^ Bak panda patch'i gelcek ozaman 90 olcak millet :D

BorisPeace
16/02/2012, 16:38
En yüksek seviyeye sahip karakterim UD Destro Warlock o da 76-78 arasıydı en son :D

WeRdeR WeReMeM
16/02/2012, 16:46
En yüksek seviyeye sahip karakterim UD Destro Warlock o da 76-78 arasıydı en son :D

:D :D :D :D öteki oyunlardan fırsat kalmıyor tabi Boris 85 yapta oyundaki asıl zevki al bi zahmet :D

Typhria
09/08/2012, 21:33
Psyhea @stormscale
Typhria @stormscale
Myrandia @Twisting Nether
şu an oyunda yokum gerçi ama glad dönemlerim olmuştu ah güzelim s6 ^^

Aerogel
10/08/2012, 05:22
Azjol nerub
Alliance
Human Warrior Fâfnir. level:67

Burning LEgion
Alliance Shaman nick:aerogel lvl:80

cataclysm gelmesine yakın öss yüzünden ara vermiştim. 2 hafta önce yeni açtım karakterimi.

Gray Fox
06/01/2013, 17:59
bedava 30 gunluk battle chest geldi bi bakiyim dedim sardi gibi. Ama hangi versiyonunu oynadigima emin degilim :D Bir sorum var: Normal yaratiklardan guzel item dusme ihtimali var mi? Ben hunterim ve lvl kasiyorum normal yaratiklarda. Guzel bir ok dusme ihtimali var mi?

WeRdeR WeReMeM
06/01/2013, 19:56
bedava 30 gunluk battle chest geldi bi bakiyim dedim sardi gibi. Ama hangi versiyonunu oynadigima emin degilim :D Bir sorum var: Normal yaratiklardan guzel item dusme ihtimali var mi? Ben hunterim ve lvl kasiyorum normal yaratiklarda. Guzel bir ok dusme ihtimali var mi?

Normal yaratıklardan öyle güzel itemler çıkmaz. Quest ( görev ) yapman lazım. Öyle yaratık keserek level atlayamazsın. Güzel itemler için ilk önce 90 level olup sonra 5 man Dungeon'larda biraz kendini geliştirip, ondan sonra Raid'lere katılarak en güzel itemleri toplayabilirsin.

canifeto12
06/01/2013, 19:57
Normal yaratıklardan öyle güzel itemler çıkmaz. Quest ( görev ) yapman lazım. Öyle yaratık keserek level atlayamazsın. Güzel itemler için ilk önce 90 level olup sonra 5 man Dungeon'larda biraz kendini geliştirip, ondan sonra Raid'lere katılarak en güzel itemleri toplayabilirsin.

katılıyorum

Gray Fox
06/01/2013, 22:50

90 lvl kolay olunuyo mu? :D

Wowda boyle uniq itemler fln yok mu? Ve gelen beleş pakette lvl sınırlaması yok mu? Sadece dediğin gibi full quest 90 olana kadar sonrada 5 man dungeon sonrada raid? başka bişey yapılamaz mı? Çünkü nerdeyse bitirdin oyunu benim için :D

WeRdeR WeReMeM
07/01/2013, 09:13

Wowda boyle uniq itemler fln yok mu? Ve gelen beleş pakette lvl sınırlaması yok mu? Sadece dediğin gibi full quest 90 olana kadar sonrada 5 man dungeon sonrada raid? başka bişey yapılamaz mı? Çünkü nerdeyse bitirdin oyunu benim için :D

Ben 5-6 senedir oynuyorum kısa bir ara vermiştim ve gene başladım, bitmedi bende oyun sende nasıl bitiyor :) :) :)

Başka bir şey yapılmazmı derken o verdiğim örnek sadece item toplamak için bunların yanında meslekler var. Meslek kasarak kendine özel itemler elde edebilirsin. + Pvp yapabilirsin 2v2, 3v3 ve 5v5 Arenalar var. Ondan sonra Battleground'lar var. 10vs10 20vs20 gibi. Oyunun ana Boss'ları var saymakla bitmez bunlar. Bu Pandaria patch'ten sonra battle pet muhabbeti geldi.

Gelen beleş paket dediğin max. 20 lvl'dir. Level kasması 80'e kadar kolay aslında ondan sonra biraz zorluyor ama emin ol her şey 90 level'den sonra başlıyor :) :)

Jesus
07/01/2013, 14:47

kolay olunmuyor ama zorda sayılmaz. Pvp-pve diye ayrılıyor aslında pvp olanlar için daha zevkli oyun bende senn mantığında olduğum için oyun baya çabuk bitti diyebilirim 3 ayda sıkıldım ve bıraktım