PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orb nedir?

Arawn
10/09/2010, 14:52
Orb Nedir? Ne işe yarar?

FeeLPaiN
10/09/2010, 14:54
Birbirleri ile kullanılamayan itemler için kullanılıyor dotada.Örneğin Dominator ve Mask of madness gibi.İkisini birden kasarsan sol üst köşedekinin lifesteali çalışır.Birde buff olanlar var örneğin,Rangelerde Dominator skadi ile stacklaniyor çünkü dominatorde buff yok ama desolator ile stacklenmez çünkü ikiside buff.

TauHunter
10/09/2010, 14:58
Birbirleri ile kullanılamayan itemler için kullanılıyor dotada.Örneğin Dominator ve Mask of madness gibi.İkisini birden kasarsan sol üst köşedekinin lifesteali çalışır.Birde buff olanlar var örneğin,Rangelerde Dominator skadi ile stacklaniyor çünkü dominatorde buff yok ama desolator ile stacklenmez çünkü ikiside buff.

+1

orb effect vardir.saldirinda bir ozellik verir.2 tane orb effect stacklenmez.orn: 2 beyin tasiyamayiz tek beyin gezebilir gibi.

[CraftR]
10/09/2010, 15:29
Tauhunter son acıklamana +rep verdim.

Arawn
10/09/2010, 15:31
Anladım sağolun

Zi.Funk
10/09/2010, 15:34
Orb itemlerin boş Slotlarına Özellik eklemek ve itemi güçlendirmek için kullanılan küçük yardımcı itemlere denir :D

BorisPeace
10/09/2010, 19:29
Orb'lar, Wc3'teki bazı item'lardır. Heroların çok güçlü olmasını engellemek için bunlar birlikte çalışmazlar. Bazı Orb'ların diğer Orb'lara göre üstünlüğü vardır. Bazı Orb'ların birbirine göre üstünlükleri yoktur, Hero'nun inventory'sinde bulunukları yere göre birbirlerine üstünlük sağlarlar ama asla beraber çalışmazlar.

Bu konu hakkında bir rehber hazırlıyorum ama olabildiğince uzun bir konu ve iyi bir rehber olması için gereken zamanı vermek istiyorum (:

MetoLeto
10/09/2010, 20:18
GoGo BorisPeace :D