PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acaba

LazraiL
26/07/2011, 10:08
gh olarak hardcore bi guild kurabilir miyiz progress kasıp adımızı duyururuz biraz

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 11:00
Herkez ayrı serverlarad oynuyor ya bi aynı yerde toplanamadık.Aranızda ilk ben başladım okadar söyledim Grim Batol diye ama gelen olmadı.

BorisPeace
26/07/2011, 12:18
vesso oynadığı serverın en iyi 2. mage'iymiş O:

O değil de aslında toplanıp bir serverda başlayıp, önceden anlaşarak classları da ayarlayıp baştan başlayabiliriz. Hoş olabilir.

DreadfuL
26/07/2011, 12:37
Bunun için Eylül'ü bekleyin ama! :D

BorisPeace
26/07/2011, 12:44
Eylül olmadan hemen başlayalım bence :D

Axé Capoeira
26/07/2011, 12:45
bana 1 aylık prepaid alırsanız her türlü başlarım tekrar =)

BorisPeace
26/07/2011, 13:53
20 level olana kadar bedava zaten :/

Axé Capoeira
26/07/2011, 14:12
ama ben zaten bir haftada 72 falan oluyorum ne yani 1 gün mü oynıyım Boris :(

BorisPeace
26/07/2011, 14:25
5 günde 85 olma rehberleri var :D

Axé Capoeira
26/07/2011, 14:32
o kadarda işsiz değilim hani boris :D ve o benim ilk karakterimdi oyunu bilmiyordum niye ezdin ki :(

LazraiL
26/07/2011, 14:58
ben realm change basarım her koşulda bir oluşum olsun yeterki o zaman konuşalım anlaşalım bi realmde toplanalım ve hard core bi guild kurup tüm türklere örnek olalım derim

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 15:38
Bende realm değiştiririm 1 charımı alırım kararlaştıracağınız serverda.Boris milleti bir araya toplama olayını sanamı bırakalım el atalımmı ufaktan bir konu açıp yavaştan kararlaştıralım guildimizide kurarız.

LazraiL
26/07/2011, 15:43
bence önce realm seçimi faction seçimi falan bunlara karar verelim tabi belli kriterler olmalı mesela benim düşüncem kalabalık olmayan ama türk yoğunluğu fazla olan bir server seçebiliriz faction seçimi ise çok büyük sıkıntı bence horde hordu bırakmak istemez ally allyı

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 15:52
En zor kısmı faction seçimi olucak evet yeni baştan kasacaklar için sorun olmayacak ama HORDE olalım ya :'( ally'ler çok tipsizler :D bi worgenları var şimdi o kadar.RPG oyununa yakışmayan tipler Human ve Dranei ne abi ya :D :D :D Olmadı en kötü baştan kasıcaz yapcak birşey yok 20+25Euro verip realms + faction change yapıcaz biraz masraflı 100 lirayı geçer ;)

DucK.G
26/07/2011, 16:21
Hep WoW oynamak,öğrenmek istemisimdir,bi yapamadım

BorisPeace
26/07/2011, 16:28
Denemesi bedava :/

Bence Horde olmayalım hepsi çirkin :D BE olursam belki kabul edebilirim :D

LazraiL
26/07/2011, 16:45
bende ally taraftarıyım server bilmiyorum ama tavsiye edebilceğim server yok ama türklerin yoğun olduğu belli serverlar var

Nighthawk
26/07/2011, 17:12
Türklerin yoğun olduğu realme girmek iyi bir şey değil.

Ben horde taraftarıyım.

Grim Batol nasıl realm bi pm atar mısın oğuz ya da steam chat falan.

O değil de aslında toplanıp bir serverda başlayıp, önceden anlaşarak classları da ayarlayıp baştan başlayabiliriz. Hoş olabilir.

5 kişilik dota takımı mı kuruyosun boris ne class ayarlaması :D:D

LazraiL
26/07/2011, 17:17
ben neden türklerin yoğun olduğu dedim çünkü biz harcore raid yapıcaksan bize adam lazım grim batol ally kısmına geçmeyi düşünüyodum ben aslında bana uyabilir orası ama böyle bir iş yapalım diyorsak ciddi beyin fırtınası lazım

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 17:38
Türklerle oyun oynamaktan nefret ediyorum inanın hemen ağlıyorlar hem yabancılarla oynamak süper brşey ingilizce konuşma özürlüydüm inanın vallahi.Sohbet ediyorum artık gene çat pat dilim kayıyor ama alışıyorsun dilde öğrenmiş oluyorsun.Skype felan 10man yada 25man raid'lerde konuşmadan olmuyor yani. Grim Batol memnunum arkadaşlar kendim oynuyorum diye değil ne ally'ler ezik ne horde'ler mükemmel bir eşitlik var bu serverda.Diğer bir kaç realm'de oynadım.Hemen hemen hepsinde Ally kısmı felan ezik öyle böyle değil yani.Ben orjinal wow'a ilk olarak Ally başlamıştım ;)

LazraiL
26/07/2011, 17:48
benim düşüncem zaten her türkü alalım değildi ama gidelim o zaman yeni bi servera ne lag olur ne bişiy olur progress kasalım bizden 10 kişi varsa 10 tanede yabancı olsun

BorisPeace
26/07/2011, 18:42
5 kişilik dota takımı mı kuruyosun boris ne class ayarlaması :D:D

5 kişi toplanıp başlayalım deriz, sonra 5imiz de ben dps kasıcam!!! der, anında yatarız :D

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 18:47
Yok abi herkezin rolü belli olur 85'ten sonra dps ise dps healer ise healer tank ise tank :) ona göre item diziyorsun zaten.O tarz anlaşmazlıklar olmuyor ya yok ben dps'sim hayır ben gibi :D

LazraiL
26/07/2011, 18:55
10 man için zaten 5-6 dps lazım :D bence konuyu ayrıntılı ventte konuşalım bi ara

BorisPeace
26/07/2011, 19:33
Yok abi herkezin rolü belli olur 85'ten sonra dps ise dps healer ise healer tank ise tank :) ona göre item diziyorsun zaten.O tarz anlaşmazlıklar olmuyor ya yok ben dps'sim hayır ben gibi :D

Carry benim beyler! :D

WeRdeR WeReMeM
26/07/2011, 22:42
Boris bu işi halletsen halletsen sen halledersin benim dememle kimse gelmez bir araya.Ortak bir realm ve faction belirleyelim.Orada oynayalım Wow'ada el atarız kendi kestiğimiz boslardan kendi rehberlerimizi yaparız.Bence süper olur

Nighthawk
26/07/2011, 23:40
vesso ve ben veknilashtayız. boris de orda ama o pek kasmadı henüz. Ben de daha kasıyorum. Guilde vesso aldı beni, söylediğine göre raid progress açısından ezik bi server olduğu için guild transfer çıkarsa onlar da migrate yapacaklarmış.

Dunemaulda 4 tanıdığım (forumdaki Falder ve 3 arkadaşı) çok fazla Türk olduğu için realm change yapmak istiyor. Böyle bir organizasyonda yer alırlar mı bilmem.

Velhasıl (pat diye sonuca geliyorum) realm change parası verirseniz istediğiniz yere gelirim :)

Falder
27/07/2011, 00:24
beyler şimdi bizim realm adına konuşmak gerekirse silme türk realm adı Dunemaul ama Türkmaul diyolar siz düşünün insanımdan tüm online oyunlarda iğrendiğim gibi wowda da bu insanlar tam performans geri kalanı olarak dune güzel bi realm medium populasyonu+oturmuş bi ahsi var+pug'dan (yeni başlıcak var mı bilmiyorum pug=tanımadığınız insanlarla raid-rated vb bişi kurmak) biraz şanslıysanız çok rahat raid bitirebiliyosunuz ama büyük sorun hala devam ediyo realm'in %80i katıksız türk bu bazen biraz acı veriyor. Biz arkadaşlarla olumlu bakıyoruz tek sorun kesinlikle yeni char. açmayı düşünmüyoruz 8k achiev olmuş karakterimi silsinler achievim gitmesin diyen bi adamım eer bi realm da toplanmak isterseniz kasma işleriniz bittikten sonra Migrate olabilirz diye düşünüyorum.

Falder
27/07/2011, 00:27
bu arada 4 kişiyiz ben moonkin druid oynuyorum Arkadaşlarım resto shamy holy priest ve fury warrior kısacası 2 heal-2 dpsiz

LazraiL
27/07/2011, 06:05
ben sadece hard core yada semi hardcore progress yapacaksak realm change i düşünüyorum da faction change pek taraftar değilim 1 kere bastım achivmentlar gitti hala toparlayamadım achivmentları tekrar yaparsam karakterin bir özelliği kalmaz

WeRdeR WeReMeM
27/07/2011, 07:08
Faction changede arciler gitmiyorki ben kaç kere değiştirdim.Ally idim For the Alliance archisini dreanor'da almıştım.Grim Batol'a horde olarak gelince For the Horde archisi olarak değişti yani.Ben hertürlü ayak uydururum olmadı resto shamy'i alırım sizin oraya mage'mi pek bırakacağımı sanmıyorum.Bence Grim Batol en iyisi ya genede siz bilirsiniz ama.

LazraiL
27/07/2011, 07:10
torunamentlar repler titlelar falan gitti benim :(