PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BattleFury

trabzifon
15/09/2010, 17:02
http://www.playdota.com/img/items/73/icon.jpg

Ozellikleri

+%150 Mana Yenilenmesi
+6 Hit Point Yenilenmesi
+65 Damage
Cleave (Pasif)

Cleave : Cleave Ozelligi 225 AoE Etrafındakilerine Her Bir Unite Vurdugunuzda %35 Damagede Digerlerine Vurur.

http://www.playdota.com/img/items/46//thumb.jpg+21 Damage Verir
http://media.playdota.com/site/coin.jpg1400

http://www.playdota.com/img/items/44//thumb.jpg+18 Damage Verir
http://media.playdota.com/site/coin.jpg1200

http://www.playdota.com/img/items/89//thumb.jpg+6 Hp Yenilenmesi ve %150 Mp Yenilenmesi Verir
http://media.playdota.com/site/coin.jpg1750

Toplam : http://media.playdota.com/site/coin.jpg4350

Not : Bu İtemi Birlestirince Atack Efectinizde Degisir. Mesela Axe. Duz Vururken Zıplaya Zıplaya Vurur.
Not 1 : Bu İtem Kesinlikle Meleedir. Rangeye Kasılınca Cleave İslemez!

Kimlere Kasılır
http://media.playdota.com/hero/33/character.gifhttp://media2.playdota.com/hero/41/character.gifhttp://media2.playdota.com/hero/71/character.gifhttp://media.playdota.com/hero/49/character.gifhttp://media2.playdota.com/hero/38/character.gif
http://media.playdota.com/hero/17/character.gifhttp://media.playdota.com/hero/50/character.gifhttp://media.playdota.com/hero/97/character.gifhttp://media.playdota.com/hero/52/character.gifhttp://media.playdota.com/hero/25/character.gif

Gibi Herolara Kasılamsında Fayda Vardır. Genellikle Critic Ve Toplu Vurabilen Herolara Kasılır.

By ;Trabzifon

Riptide
15/09/2010, 17:05
Earthshaker'a asla kasılmaz , çok saçma axe de aynı şekilde.

trabzifon
15/09/2010, 17:07
Ben Axe ye Kasanı Cok gordum. Es gelince 2. skilli %300 damage verio Bence normal :)

lawbali
15/09/2010, 17:11
power of the noob idea :mad:

trabzifon
15/09/2010, 17:12
anlamadım? Banamı noob Diyosun?

TauHunter
15/09/2010, 17:15
power of the noob idea :mad:

+1 o_o

edit:persevence olunca +10 damage verir onuda yaz

lawbali
15/09/2010, 17:17
sahsi deil yanlıs anlama ama fikir wtb

pier0ws
15/09/2010, 17:19
kasılır dediğin heroların çoğuna kasılmaz

Sylar
15/09/2010, 17:30
Orda birtek morta kasılmasını doğru buluyorum :/

Windrunner,Storm,Akasha eklenebilir.

trabzifon
15/09/2010, 17:51
storm akasha range deilmi ? Bu Bf rangelere ise yaramaz die biliyordum ben

Die
15/09/2010, 17:54
Rehberin silinmesini talep ediyorum

Legandry_fire
15/09/2010, 18:00
burak konuyu okuyo kapanır az sonra

pier0ws
15/09/2010, 18:03
bence o kadar da değil. herolar düzeltilsn yeter daha ne yapılabilir zaten

Asdfcizxc
15/09/2010, 18:04
storm akasha nedir abi sıçtınız içine iyice

LiFeFoRLiFe
15/09/2010, 18:05
ASLA RANGELERE BF kasmayin oNUN yerine linken kasın neredeyse ayni ozellikler

2+ es dk ye asla kasılmaz es skilleriyle adam eder karsıyı dk ise ultisiyle ! !!! ayrıca esek ve specede kasılmasını dogru bulmuyorum

pier0ws
15/09/2010, 18:06

onlar nerde la

pardon sonradan eklemiş. bence windrunera da olmaz.

II_Remedy_II
15/09/2010, 18:06

Yok daha zeusla linaya kasıcaklar daha bitmedi

pier0ws
15/09/2010, 18:08
remedy bi resim ekle cevap olarak

Riptide
15/09/2010, 18:08
Orda birtek morta kasılmasını doğru buluyorum :/

Windrunner,Storm,Akasha eklenebilir.

Hadi windrunner'ı anladım da akasha AKASHA'YA FURİ nedir ya dsadsadsadsadsadsadsa ne salaksın ya akşam akşam moralim bozuktu güldürdün çok sağol.:D :D Adam akashaya furi beyler...

pier0ws
15/09/2010, 18:09
Hadi windrunner'ı anladım da akasha AKASHA'YA FURİ nedir ya dsadsadsadsadsadsadsa ne salaksın ya akşam akşam moralim bozuktu güldürdün çok sağol.:D :D Adam akashaya furi beyler...

hakaret etmeden adam gibi fikrini paylaş.

ilhan
15/09/2010, 18:10
ASLA RANGELERE BF kasmayin oNUN yerine linken kasın neredeyse ayni ozellikler

2+ es dk ye asla kasılmaz es skilleriyle adam eder karsıyı dk ise ultisiyle ! !!! ayrıca esek ve specede kasılmasını dogru bulmuyorum

tamam asla kasmam

ilhan
15/09/2010, 18:12

sen kendini ne sanıyon gerizekalı? 2 günlük pub playerı gelmiş item buildimize laf ediyor. Sanane aptal herif istediğimi kasarım kimseyede hakaret edemezsin! Akashayada kasarım sfyede esede kasarım var mı bi sorunun? cleaving için mana+regen 60 damageyi bırakcak mısın? sen bırakırsın ama ben değil bırakın artık şu her heroya pt linken bkb vg kafadan kasmayı.

LauraBodewig
Leoric'te eklenebilir genelde Desolator tercih edilsede bol farm sevenler için birebir ve Nessaj da olabilir tabi.

Riptide
hakaret etmeden adam gibi fikrini paylaş.

Hakeret edilecek noktaya getirdi arkadaş orda o sözden başka bir söz uymazdı.Fikrimi belirtiyim:Akasha carry İNTELLİGENCE herosudur ve battle-fury meele'lere %35 cleave ve +65 damage ve mana health regen vs vs verir.Şimdi REGENLER için diyceksin ama regen için bi bottle bi de perse yapıp linkelne çevirmek daha doğrudur.Akasha vurarak kill alan bir hero değil zaten skilleriyle alır.Regenden başka yararı yoktur Akasha için,aynı şey Storm için de geçerli.Ve sırf regen için 4k verilmez.

BorisPeace
15/09/2010, 18:13
Axe, Dragon Knight, Earthshaker :D Bunlar ne :D Medusa'ya Veno'ya alırım daha sonuçlar elde ederim (:

LauraBodewig
15/09/2010, 18:13
Konuya kilit vurulmasını talep ediyorum.Kavgalarınızı özel mesajla yapın.En azından o mesajlar silinmeli.

FeeLPaiN
15/09/2010, 18:14
Svene-magnusa kasılması faydalı oluyor,ayrıca mortred'a da kasılabilir.Yurneroda kasılabilecek herolar arasında ama oyunun göre değişir.Voidede kasılabilir bence gayet iyi oluyor.

Riptide
sen kendini ne sanıyon gerizekalı? 2 günlük pub playerı gelmiş item buildimize laf ediyor. Sanane aptal herif istediğimi kasarım kimseyede hakaret edemezsin! Akashayada kasarım sfyede esede kasarım var mı bi sorunun? cleaving için mana+regen 60 damageyi bırakcak mısın? sen bırakırsın ama ben değil bırakın artık şu her heroya pt linken bkb vg kafadan kasmayı.

Adam rehber yapmış sylar öneri vermiş diğerleride okuycak sonra pub gamelerin boku çıktı diyoruz.Niye? bunu okuyan yeni başlayan adamlar gelip her heroya furu çıkar.Ama senin gibi bir velede bunları söylemek pek akıl karı değil...

pier0ws

senin söylediklerin daha mı güzel oldu ilhan. empati kursan azcık

ilhan
15/09/2010, 18:15
yahu çıldırttı abi. Kime hakaret ediyor anlamadım ki hangi yüzle hangi oyunculuk hangi zekayla kimlere hakaret ediyor?

pier0ws
15/09/2010, 18:17
yahu çıldırttı abi. Kime hakaret ediyor anlamadım ki hangi yüzle hangi oyunculuk hangi zekayla kimlere hakaret ediyor?

e o hakaret etti, ben gereken cevabı verdim. gereksiz yere polemiğe girme derim.

ilhan
15/09/2010, 18:19
girdim bile :O

CaNoKaY
15/09/2010, 18:22
Gerekli cezalar verildi.. Tartışma uzamasın lütfen. Aksi takdirde kapanacaktır konu.

Nymphe
06/09/2013, 20:45
Kesinlikle farm itemidir.

verdigi +65 attack ve hp mp regen çöptür.

Sadece farmda kullanılır

Hele voide midas kastiysan bunu alamazsin çünkü küre açtıktan sonra cleve damagesiyle alana vurma gibi mükemmel bir özellik vermez :S

Ezberci zihniyetin ta amk ya :S

FafraGa
06/09/2013, 21:00
konu hortlatıcı dedected

napstar
06/09/2013, 21:04
Kesinlikle farm itemidir.

verdigi +65 attack ve hp mp regen çöptür.

Sadece farmda kullanılır

Hele voide midas kastiysan bunu alamazsin çünkü küre açtıktan sonra cleve damagesiyle alana vurma gibi mükemmel bir özellik vermez :S

Ezberci zihniyetin ta amk ya :S

En iyi ihtimalleri düşünelim hadi;

Dakika 5'de midası aldın. Dakika 8 gibi PT bitti. Yaklaşık 15-16'da fury bitirirsin. Bundan sonra oyunda etkili olmaya başlayacağın dakika diğer item'ı kasma hızına göre değişir. Eğer karşıda çok fazla disable, nuker varsa BKB kasmak zorundasın ki bu da DPS item'ı değildir. Mom kasacaksan aşırı iyi positioning'in olması lazım. Yani etkili olabileceğin dakika 22-23 olur. Bu dakikaya kadar takımını 4v5 bırakmış olursun. Karşısı biraz biliyorsa oynamayı, early'de ezer geçer.

Dota'yı bilmiyorsun. Lütfen daha fazla batırma kendini yeter ya :d

Hex
06/09/2013, 21:17

Küre içindede dışında da alana damage verirsin.

Ayrıca sadece farm için kullanılan bir item değildir.
Kritik damagesi olan her heroda teamfightlardaki önemi yadsınamaz...

napstar
06/09/2013, 21:20
Küre içindede dışında da alana damage verirsin.

Ayrıca sadece farm için kullanılan bir item değildir.
Kritik damagesi olan her heroda teamfightlardaki önemi yadsınamaz...

Şaka galiba bu?

Türk oyuncuların trapemsopro38 mantığından hala çıkamaması desem? Dota 2'ye rağmen.

NightStalker
06/09/2013, 21:28
Şaka galiba bu?

Türk oyuncuların trapemsopro38 mantığından hala çıkamaması desem? Dota 2'ye rağmen.

Trapso34 yeminle +1 değilse çıkarsın

napstar
06/09/2013, 21:29
Trapso34 yeminle +1 değilse çıkarsın

+8 olan oyuna +1 yazıp t-t-t-t-t-t-turol showww yapmaca desem?

Hex
06/09/2013, 21:40
Şaka galiba bu?

Neresi sana göre yanlış. :D Sana göre ne doğru ?
Lafı koyup geçiyorsun.

Nymphe
06/09/2013, 21:42
Şaka galiba bu?

He tamam ya

hep sen haklısın ak

he ya he

amk item +65 dps , mana hp regen ve cleve veriyor hala farm itemi diyor ya

Pr0.
06/09/2013, 21:52
Eskiden de wr akasha storma kasarmışım hala kasıyorum beyler bazı şeyler asla değişmiyor :p

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 21:57
He tamam ya

hep sen haklısın ak

he ya he

amk item +65 dps , mana hp regen ve cleve veriyor hala farm itemi diyor ya
DPS'in anlamını öğren gel plz.

Normal Bracket ile Very high bracket'ın farklarından biri bu. Very high'da 2 kişiden fazlasını chrono'ya alamazsın. İstisnalar olabilir, ama genel olarak alabileceğin kişi 2'dir. Chrono'nun AoE'si 410. Cleave'in AoE 220. Çok çok küçük bir sayı. Battlefury'nin late'de verdiği damage çok kullanışsızdır, diğer DPS booster'lara bakarsanız kat kat iyi olduğunu görürsünüz. Mana regen ve HP regen late'de zaten hiçbir işinize yaramaz. Eğer 6 slotluk para ve buyback için gold varsa cleave de push dışında kullanışsızdır. Battlefury ne sağlam attack verir, ne defansif özellik verir. Battlefury, early ve middeki kullanışlı regeniyle, cleave'i ve +65 damage'iyle mid'den late'e kadar harika bir cost effective farm itemi ve DPS booster'dır. Ancak late'den sonra dediğim şartlar oluşmuşsa satılması gerekir :/ Yerine alacak çok daha iyi itemler vardır.

İlizyon herolarına karşı bir istisna olabilir :/

Nymphe
06/09/2013, 22:03
DPS'in anlamını öğren gel plz.

Normal Bracket ile Very high bracket'ın farklarından biri bu. Very high'da 2 kişiden fazlasını chrono'ya alamazsın. İstisnalar olabilir, ama genel olarak alabileceğin kişi 2'dir. Chrono'nun AoE'si 410. Cleave'in AoE 220. Çok çok küçük bir sayı. Battlefury'nin late'de verdiği damage çok kullanışsızdır, diğer DPS booster'lara bakarsanız kat kat iyi olduğunu görürsünüz. Mana regen ve HP regen late'de zaten hiçbir işinize yaramaz. Eğer 6 slotluk para ve buyback için gold varsa cleave de push dışında kullanışsızdır. Battlefury ne sağlam attack verir, ne defansif özellik verir. Battlefury, early ve middeki kullanışlı regeniyle, cleave'i ve +65 damage'iyle mid'den late'e kadar harika bir cost effective farm itemi ve DPS booster'dır. Ancak late'den sonra dediğim şartlar oluşmuşsa satılması gerekir :/ Yerine alacak çok daha iyi itemler vardır.

İlizyon herolarına karşı bir istisna olabilir :/

Battlefury'nin late'de verdiği damage çok kullanışsızdır

Surdan sonrasını okumadım

Adam bf yi late gamede damagesi icin tutuyoruz falan saniyor

Battlefury yi latede damagesi icin mi tutuyoruz yoksa bfden sonra alınan diger dps itemleri sayesinde verdigi mükemmel cleve icin mi ? Hani deadelus falan alınıyor bf den sonra ..

Abi birde böyle emin emin böyle mükemmel derecede biliyorlarmis gibi konusmazlarmi yok 2 kisiden fazla alamazsin yok sudur..

Tam napstarla tencere kapaksiniz ak

Range: 600
Radius: 400

Bide alani 410 dur falan yazmazmi

Krizalid
06/09/2013, 22:08
NİMFEEEEEE

Battıkça batıyorsun ya. Cleave katsayısı %35. Range dediği casting range. Altında yazan Radius'un ne olduğunu hiç düşündün mü? Gözünü seveyim bırak artık.

ilhan998
06/09/2013, 22:10
Split push yapabilen melee herolar ve bazı hard carryler için kasılan core itemdir.

napstar
06/09/2013, 22:11
Allah aşkına sus artık yemin ederim bu kadar olmaz ya. Ulan Battlefury dediğin item oyunu aşırı late'e gittiğinde satılan bir item'dır sen gelmiş yok ondan sonra Daedalus alınıyor falan diyorsun. Abi yeter vallaha yeter ya :D

Neresi sana göre yanlış. :D Sana göre ne doğru ?
Lafı koyup geçiyorsun.

Şu yorumları lütfen mevcut meta'ya göre yapın artık. Meta-game'in içinde Critic skill'i olduğu için fury kasan bir tane carry gösterebilir misin bana? Juggernaut de de bi' güleyim :d

Nymphe
06/09/2013, 22:11
NİMFEEEEEE

Battıkça batıyorsun ya. Cleave katsayısı %35. Range dediği casting range. Altında yazan Radius'un ne olduğunu hiç düşündün mü? Gözünü seveyim bırak artık.

Cleave katsayisi %35 tamam birşey mi dedim ?

Lan alanı 400 işte ultinin başka birşeymi demişim ben ?

fikho
06/09/2013, 22:14
yurnero ile mortred a her oyun kasarım her oyun istisnasız

Nymphe
06/09/2013, 22:15
Allah aşkına sus artık yemin ederim bu kadar olmaz ya. Ulan Battlefury dediğin item oyunu aşırı late'e gittiğinde satılan bir item'dır sen gelmiş yok ondan sonra Daedalus alınıyor falan diyorsun. Abi yeter vallaha yeter ya :D

Şu yorumları lütfen mevcut meta'ya göre yapın artık. Meta-game'in içinde Critic skill'i olduğu için fury kasan bir tane carry gösterebilir misin bana? Juggernaut de de bi' güleyim :d

Metani yiyeyim hay metana senin metaymiş

http://www.youtube.com/watch?v=z5H-MhSpWCw

Burda oyun sonu bfyide satmamis :S

Kick xboct from navi plz

Aşırı late dedigide 80-90 dakikalık oyunlar bana saçmalıcak ya amk , aşırı late oyunlarda ac satani mjo satani falanda gördüm sorun yok.

fikho
06/09/2013, 22:16
late gamde bence satılmamalı zorunda deilseniz cünkü mega olan crepleri pushlamakda cok ise yarar

napstar
06/09/2013, 22:17
Metani yiyeyim hay metana senin metaymiş

http://www.youtube.com/watch?v=z5H-MhSpWCw

Burda oyun sonu bfyide satmamis :S

Aşırı late dedigide 80-90 dakikalık oyunlar bana saçmalıcak ya amk

Komiksin. Oyun 45 dakika sürmüş, Na'Vi zaten ezmiş. Karşıda ilizyon carry var. Fury'yi tutacak tabi ki. Kafan iyi galiba ya?

Nymphe
06/09/2013, 22:18
Komiksin. Oyun 45 dakika sürmüş, Na'Vi zaten ezmiş. Karşıda ilizyon carry var. Fury'yi tutacak tabi ki. Kafan iyi galiba ya?

Lan örnek istedin örnek veriyoruz beyinsiz falanmisin sen cocuk anaaa ne zor işmişsin la.

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 22:19
Battlefury'nin late'de verdiği damage çok kullanışsızdır

Surdan sonrasını okumadım

Adam bf yi late gamede damagesi icin tutuyoruz falan saniyor

Battlefury yi latede damagesi icin mi tutuyoruz yoksa bfden sonra alınan diger dps itemleri sayesinde verdigi mükemmel cleve icin mi ? Hani deadelus falan alınıyor bf den sonra ..

Abi birde böyle emin emin böyle mükemmel derecede biliyorlarmis gibi konusmazlarmi yok 2 kisiden fazla alamazsin yok sudur..

Tam napstarla tencere kapaksiniz ak

Range: 600
Radius: 400

Bide alani 410 dur falan yazmazmi

Braindead yorum. 225'lik AoE ile kime vuracaksın? Bi söylesene? Lütfen ya bi söyle Chrono'nun AoE 400, 2 kişiyi Chrono'ya alsan bile garanti edemiyorsun BF'nin alanına girmesini. Ha diyorsan ki, Ben low skill oyunlar da oynuyorum adamlar 5 kişi sıkış sıkış dolaşıyorlar bi chrono atıyom bi de mom açıyorum Rampage atıyorum dersen orası farklı.

Competitive'i geçtim, (Gerçi Düzenli void Oyuncuları Loda ve Jeyo çoğu zaman 1 kişiye bile Chrono atamıyor :D :D :D) Very high bracket'da bile 2 kişiden fazlasını yakalamayı garanti edemezsin 47 kromozomlu herif. DotA'ya girince Watch sekmesine tıkla, orda en yakın Void'li oyunu izle. Adam gibi oyun görsün gözün.

Nymphe
06/09/2013, 22:24
Braindead yorum. 225'lik AoE ile kime vuracaksın? Bi söylesene? Lütfen ya bi söyle Chrono'nun AoE 400, 2 kişiyi Chrono'ya alsan bile garanti edemiyorsun BF'nin alanına girmesini. Ha diyorsan ki, Ben low skill oyunlar da oynuyorum adamlar 5 kişi sıkış sıkış dolaşıyorlar bi chrono atıyom bi de mom açıyorum Rampage atıyorum dersen orası farklı.

Competitive'i geçtim, (Gerçi Düzenli void Oyuncuları Loda ve Jeyo çoğu zaman 1 kişiye bile Chrono atamıyor :D :D :D) Very high bracket'da bile 2 kişiden fazlasını yakalamayı garanti edemezsin 47 kromozomlu herif. DotA'ya girince Watch sekmesine tıkla, orda en yakın Void'li oyunu izle. Adam gibi oyun görsün gözün.

Ya yumuşak beyinli cocuk , tamam ben garanti edemem ama sen nasil garanti ediyorsun 2 kisi yakalanamaz diye ?

Ya sen ne kadar beyinsiz bir mahlukatsın la.

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 22:25
ya yumuşak beyinli cocuk , tamam ben garanti edemem ama sen nasil garanti ediyorsun 2 kisi yakalanamaz diye ?

Ya sen ne kadar beyinsiz bir mahlukatsın la.

nimfe, do you know fu*king positioning?

Pr0.
06/09/2013, 22:26

ahahaha kötü loda :DDDD

napstar
06/09/2013, 22:27
Lan örnek istedin örnek veriyoruz beyinsiz falanmisin sen cocuk anaaa ne zor işmişsin la.

Olum sen komikli video musun ya? :d

Sence critic skill'i olduğu için mi kasmış fury'yi, yoksa karşıda ilizyon carry olduğu için mi? Ki o oyunda Puppey'in PA pick'lemesinin nedeni ilizyon carry olması. Bana istisnai durumlar getirip "bah hele bah adam kasmış işte fury al sana al al xd" demeden önce biraz düşün, kafa yor ya.

Kendi savunduğun şeyi unutuyorsun bana laf sokmaya çabalarken, hatırlatayım.

Sen diyorsun ki; Void'e midas + fury kasılır. Çünkü fury sayesinde crono içinde cleve vururuz. Ayrıca mana, hp regen verir.

Ben diyorum ki; Midas'la beraber fury kasarsan (senin girdiğin low mmr'lar hariç) mid game'de bile aşırı etkisiz bir Void'in olur ve ezilir gidersin.

Sonra bir eleman çıkıp diyor ki; Cleve critic skill'i olan hero'larda teamfight'da iş yapar. Ben de diyorum ki meta'da olan bir tane hero göster critic için cleve kasılan. Sen de gidip karşıda ilizyon carry olduğu için duruma göre pick'lenen bir PA oyunu getiriyorsun karşıma.

Eee nerede senin midas + fury savunman? Bana ne bir oyunda situational-pick olan bir PA'in 45. dakikada karşıda ilizyon carry olduğu için fury'yi satmamasından? Benim savunduğum hiçbir şeye karşı bir argüman oluşturmuyor ki bu?

Önce anla, sonra cevap ver.

Melkor
Hepinizi sıraya dizip tokatlayasım var :P

Nymphe
nimfe, do you know fu*king positioning?

Hani şöyle birşey olur ya olmazda hani senin o %99 u su ile dolu beynin algılasın diye söylüyorum

ya mesela tauren ulti atar herkesi çizgide toplar , mesela dark seer vacuum atar sonra void ziplar , ne bileyim thrall kapana kıstırır

bunlar olur yani void 1 v 5 yapmıyor ki amina koyayim.

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 22:30
ŞİALSDIOAHSDLIUSAJDIOWJDO:WAKDOAWKDPOAWKDAOSDK:SAŞ

Tartışmayı bıraktım beyler. Sen bunları yaparken adamlar armut topluyor :D :D: D

napstar
06/09/2013, 22:35
Hani şöyle birşey olur ya olmazda hani senin o %99 u su ile dolu beynin algılasın diye söylüyorum

ya mesela tauren ulti atar herkesi çizgide toplar , mesela dark seer vacuum atar sonra void ziplar , ne bileyim thrall kapana kıstırır

bunlar olur yani void 1 v 5 yapmıyor ki amina koyayim.

Şu mesajından sonra gerçekten senle tartışmayı bırakıyorum ya. Çok üst seviyedesin sen bana çok fazla geldin hocam.

Sana hayatta başarılar diliyorum. Bundan sonraki hiçbir gereksiz mesajına cevap vermeyeceğim.

Şu fotoğrafımla ve şu dizelerle veda ediyorum zat-ı alinize:

İlim bir lücce-i bî sâhildir.
Anda âlim geçinen câhildir.

5762

Nymphe
06/09/2013, 22:38
ŞİALSDIOAHSDLIUSAJDIOWJDO:WAKDOAWKDPOAWKDAOSDK:SAŞ

Tartışmayı bıraktım beyler. Sen bunları yaparken adamlar armut topluyor :D :D: D

Yok abi insan bu kadar salak olamaz , cok ciddiyim ciddi bir zihinsel hastalık var sende

Hiç mi hayatinda combo diye birşey duymadı bu salak insan bilmiyorum ya

http://www.youtube.com/watch?v=AuskxM6265E

Su yukaridaki bi izle beyin özürlü herif , ordaki never yerine voidi koy sonra.

Mouz armut toplamıyor yukarıda angut.

Pr0.
06/09/2013, 22:40
Buda navici çıktı burakula gelsinde tokatlsın şunu

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 22:43
İstisna kelimesinin anlamı plz... :/ :/

Abi bu çocuk her kombat chronoya 5 kişiyi alabileceğini sanıyor ciddi ciddi :/ Umutsuz vaka...

Nymphe
06/09/2013, 22:45
İstisna kelimesinin anlamı plz... :/ :/

Abi bu çocuk her kombat chronoya 5 kişiyi alabileceğini sanıyor ciddi ciddi :/ Umutsuz vaka...

Şimdide istisna oldu ahahahah

Cidden insanin midesini bulandırıyorsun ya , Baracula iyi dayanmiş ben kusuyordum az önce.

Garanti 2 kişi alamazsindan sonra istisna oldu ya :DDDDDDD

Rezil herif , siktir git takil kendi halinde.

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 22:51
Şimdide istisna oldu ahahahah

Cidden insanin midesini bulandırıyorsun ya , Baracula iyi dayanmiş ben kusuyordum az önce.

Garanti 2 kişi alamazsindan sonra istisna oldu ya :DDDDDDD

Rezil herif , siktir git takil kendi halinde.

En başından beri istisnalar kuralı bozmaz yazıp duruyorum KÖR herif. Neyse konuya yazacağım son posttur, Ola ki senin gibi bir low da bir gün üst düzey bir oyun oynarsa veya izlerse anlarsın. Daha fazla 47 kromozomlularla tartışmayacağım. Hadi görüşürüz canım <3 :)

Very high bracket'da bile 2 kişiden fazlasını yakalamayı garanti edemezsin 47 kromozomlu herif. DotA'ya girince Watch sekmesine tıkla, orda en yakın Void'li oyunu izle. Adam gibi oyun görsün gözün.

Nymphe
06/09/2013, 22:54
En başından beri istisnalar kuralı bozmaz yazıp duruyorum KÖR herif. Neyse konuya yazacağım son posttur, Ola ki senin gibi bir low da bir gün üst düzey bir oyun oynarsa veya izlerse anlarsın. Daha fazla 47 kromozomlularla tartışmayacağım. Hadi görüşürüz canım <3 :)

Kural dediğide voidin 2 kişiden fazlasini yakalamayacagi. Kurala bak amina koyayim ben very high brackette oynuyorum zaten 34090324932 kere 4-5 kisi yakalamisligim var.

Bir insan nasil bu hale gelebilir la , baba baskısı , kötü ergenlik , aşağılanma falanmi acaba.

Hayir merak ediyorum voidin gerekli yardimla 5 kisiyi yakalamasi niye bu kadar zor ? , ve bu cocuk niye bu kadar gerizekalı ?

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 22:58
Hata bende abi :/ Orda yüksek yazıyor adam very high'ta oynadığını iddia ediyor. Onu da geçtim Void'e deso ve radiance önermiş hala bu adamla tartışıyorum :'( :'( :'( Geçerli bi argümanı da yok :'/

Nymphe
06/09/2013, 23:01
Bak sıkışınca nasil da kıvırıyor aptal herif 2 dakikada götümden sallayıp yayınlandığını bile bilmediğim rehbere gelmiş aciz :DDDD

http://dotabuff.com/matches/300156526

Bak yukarda ne yaziyor spastik seni.

Dur ben kopyalayim senin beynin basmaz

Skill Bracket
Very High

Simita
06/09/2013, 23:02
5 keys add me fast trade!

Raichoxunrefleksleri
06/09/2013, 23:03
Bak sıkışınca nasil da kıvırıyor aptal herif 2 dakikada götümden sallayıp yayınlandığını bile bilmediğim rehbere gelmiş aciz :DDDD

http://dotabuff.com/matches/300156526

Bak yukarda ne yaziyor spastik seni.

Dur ben kopyalayim senin beynin basmaz

Skill Bracket
Very High

O bulunduğun bracket. 47 kromozomlu :/ Partiyle girersen ortalama alınır. Ki orda parti ile girmişsin. Solo rating'in Yüksek. Bitti. :/

Nymphe
06/09/2013, 23:06
O bulunduğun bracket. 47 kromozomlu :/ Partiyle girersen ortalama alınır. Ki orda parti ile girmişsin. Solo rating'in Yüksek. Bitti. :/

Ben ve birisi girdik , girdiğim arkadaş zaten - de sivilceli ergen seni :D

Son 6 aydır partysiz oyun atmiyorum zaten :D

Ya ben kime laf anlatıyorum , siktir git daha sana cevap yok ya kendi kendine eğlen ak özürlüsü.

NightStalker
06/09/2013, 23:39
Abi tartışmanın konusuna bakmadan kullanılan kelimeleri okuyorumda, nasıl bişesin Nympehe, kardeş sövmeden düşünceni savunamıyor musun :/

Nymphe
06/09/2013, 23:45
Abi tartışmanın konusuna bakmadan kullanılan kelimeleri okuyorumda, nasıl bişesin Nympehe, kardeş sövmeden düşünceni savunamıyor musun :/

Sanki karşımda iyilik meleği , tertemiz ahlaklı bir insan varda bana diyor :D

FafraGa
07/09/2013, 08:22
şu forumda 2 kişi seviyeyi yerlere indirmeyi başardı
1.nimpe
2.sehnoc

neymiş yüksekte çok yüksektelermiş her şeyi bunlar biliyormuş sövemeden gereksiz konular açmadan gereksiz tartışmalara girmeden duramıyorlar
siz ortada yokken bu forum daha güzeldi siz geldiniz içine ettiniz be

fikho
07/09/2013, 10:41
Sanki karşımda iyilik meleği , tertemiz ahlaklı bir insan varda bana diyor :D

olum sinirlendirmeyin sunu ya sinirlenince kafasından yalanlar uydurup size laf sokma calısıyor

WHY YOU LITTLE
07/09/2013, 12:23
1.nimpe
2.sehnoc

neymiş yüksekte çok yüksektelermiş her şeyi bunlar biliyormuş sövemeden gereksiz konular açmadan gereksiz tartışmalara girmeden duramıyorlar
hemen seviyeyi yükseltiyorum bi sn :d :d :d

ciyırs
07/09/2013, 12:43
1.nimpe
2.sehnoc

+1 5krktr

Sercan<Michaell>
07/09/2013, 19:06
Furry farm itemidir. Hızlı farm için kasılır 6 slot doldurursun para boldur ekstra bir damage itemi için satılabilir. Furrye gelene kadar çok item kasarsın dps için. Furry earlyde farm için kasılır.

Fix kasılan heroları;
AM, Void, PA, Juggernat, ben kasmıyorum ama kasanlar var Alchemist, bunlara kascan aga. Daha vardır da aklıma gelmiyor. Ben çok late game oyunda am ile furry sattım. 6 slot yetmiyor bazen late gamede ve tek lose itemin furry kalıyor. Void için de aman aman lazım bir item dğeil latede satılabilir.

Hex
08/09/2013, 17:36

Güldürmücem seni.
Mortred.

Hex
08/09/2013, 17:41
Sen hiç mortla sağa sola atak yaparken bir anda rapmage yapmadın herhalde yada farm yaparken clinks falan kesmedinmi arkadaşım ? :rolleyes:

napstar
08/09/2013, 19:20
Sen hiç mortla sağa sola atak yaparken bir anda rapmage yapmadın herhalde yada farm yaparken clinks falan kesmedinmi arkadaşım ? :rolleyes:

:D

Nana
08/09/2013, 19:29
ben bf yerine direk manta çıkıyorum veya damage ıtemlarından birini bence daha mantıklı

napstar
10/09/2013, 16:00
Selam ben PA. Karşıda Naga olması yetmez. O Naga'nın carry olması lazım BattleFury kasmam için.

5784

Raichoxunrefleksleri
10/09/2013, 16:21
1-Hsehan dota 2 seviyesini kapatmış askjdnaskdksadlas :D :D

2-Aslında, karşıda İlizyon carry'si olsa bile fix kasılması gereken bir item değil bence fury.

3-Support Naga'ya treads ve Vanguard kasmış, Radiant'ta Meka bile yok :'/ Ah bu pinoylar :S