PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bunada bakın

Exodus
23/09/2010, 02:48
OBssD ve insea nickli sahıslar var arkadaslar bunlar tanrı olmuşlar player yok gece saat 3 obssd isimli sahıs oyun kurdu sonra bi arkı geldi dedi rmk insea rest atıcak neyse cıktık girdik rmk oyunda oyundan attı yani cıkarmısın yer yok dese sanki zorla kalıcaz sonra tabi küfürü yedi obssd insea garenanın en adamlıklı insanı oldugu icin siz adammsınız bizle oyun atıcak gibi bir cümle kurdu simdi bu yorumu okuyanlar söyleyin kim adam:rolleyes:

fanded
23/09/2010, 03:15
obsdı tam tanımıyorum ama insea veledin önde gideni takma onları roomda 2-3 gün takılıp levelı az yüksek olan çoğu player aynı durumda zaten tr4de.

pier0ws
23/09/2010, 06:41
2 3 tane noob tokatlayınca kendini adam sanan tipler

imported_CryingToDeath
23/09/2010, 08:20
genelde oyunu kurarken tanıdık game yazıyolar bu yuzden tanımadıkları adamlar girince ve yer lazım oldugunda tanımadıkları adamları atıolar ki adamların haklılık payı var.Ben host olsam önüne gelene yer yokmu yazacam.(melek gibi host istiyosan bknz:gea-kul:))
Ama garenadan atışmanıza bişe diyemem ikinizin arasında

dipnot:ikiside arkım deildir ve muhabbetim yoktur.

Sprivia
23/09/2010, 12:15
ya insea salağın teki.bunu bi cwde alce oynattılar 55dk sürdü adam 2-15 oynadı ve 50 crebi vardı.ertesi gün tr4de bi baktık bu diyoki ben o oyunda sallamadım bile zaten alceyi bilmem diye kıvırmaya fln başladı.

Exodus
23/09/2010, 12:48
yok ya premium alınca adam olmuslar 3 kere rmk yaptılar karsı atarlı cıkınca

Exodus
23/09/2010, 12:49
genelde oyunu kurarken tanıdık game yazıyolar bu yuzden tanımadıkları adamlar girince ve yer lazım oldugunda tanımadıkları adamları atıolar ki adamların haklılık payı var.Ben host olsam önüne gelene yer yokmu yazacam.(melek gibi host istiyosan bknz:gea-kul:))

arkadasım iyice okumadın mı gece saat 3 player yok diyorum baslarım böle ise o zaman ben tanıdık game yazam arkadas gelince oyunun yarsında cıkayım sonra sende gel adamlar haklı melek gibi host olmaz de

kUnTiGeR
23/09/2010, 15:27
tanıdık gamelerde adamların arkı olmayınca almıyorlar işte yapacak bişi yok baskalarıyla oyna.

Exodus
23/09/2010, 16:02
tandık diel dioz allaahm tanıdık game deildi normal atıoduk arkı birden gelince bozdu anlamadgnızı sorun oldu mu

kUnTiGeR
23/09/2010, 16:06
tandık diel dioz allaahm tanıdık game deildi normal atıoduk arkı birden gelince bozdu anlamadgnızı sorun oldu mu

adam demıstır arkına bunu alma fln dıe vent mırc skype fln gıbı bır yerden.sonucta adamlar senı oyuna almak zorunda deıl.host ıstemezse de bıse yazmadan atabilir.herkes ıcın ozen mı gosterecek umurun dediği gibi.sende artk adamlarla atmazsın o kadar room var host var gır baskasına dert etme.demek r1 e gırsen cıldırıcaksın

kUnTiGeR
23/09/2010, 16:15
ya sen harbi anlama kıtımısın sana okuma yazma ögretene fln acıdım ya hala ark game dio hehe öle kardes fok balıklarıda yalnız takıl ok by

1)terbiyenı takınmanı oneririm
2)bulumduğum konum itibariyle senden daha iyi konumda olduğumu garanti edebilirm kafana takma
3)tanıdık olmasalar da diğer yazdıklarm gecerli

DangerForSouth
23/09/2010, 16:15
ya sen harbi anlama kıtımısın sana okuma yazma ögretene fln acıdım ya hala ark game dio hehe öle kardes fok balıklarıda yalnız takıl ok by

Agha sanA Türkçe'yi qim öghreTTÎ?

Exodus
23/09/2010, 17:15
Agha sanA Türkçe'yi qim öghreTTÎ?

valla bilmiom bana öle böle ögretmislerde agha sana türkceyim qim ögretti <-- bence sana ögretememişler

DangerForSouth
23/09/2010, 17:17
valla bilmiom bana öle böle ögretmislerde agha sana türkceyim qim ögretti <-- bence sana ögretememişler

Asedefasd.Adam kurduğu oyunda istediği gibi adam çıkartabilir,beğenmiyorsan sen de kur.

Exodus
23/09/2010, 17:18
kurdugu oyunuda istedigi gibi bozamaz

ForLighT
23/09/2010, 17:20
Konuyu açmışsında seviyeyi diplere düşürmüşsün olabilir bende garenaya yeni geçtim lwl 4 pub gamelerde takılıyorum suan çıldırtıcı bi şekilde ukalalık var. senin sorununu problem olarak bile saymam host beni oyundan atmışta bilmem neymişte hadi konuyu açtın kişiler öneri ve eleştirilerini yapmış olabilir nedir bu agresiflik ne bu şiddet bu celal ? yok anlaman kıt yok okuma yazma öğretene acırım sen yazmayı öğrenmelisin öncelikle

bu yazdıkların gayet saçma ve anlaşılması bile zor senin gibi birisinden bu gibi durumlarda relax olması zaten beklenemez sen bu gidişle daha çok çıldırırsın derim.

DangerForSouth
23/09/2010, 17:20
Şikayet et ya da bir daha girmezsin olur biter.Aynı hataya 2. kez düşenin beyninde ufak bir metaryel eksikliği vardır.

Exodus
23/09/2010, 17:21
kardes konuyla alakalı konucaksan konus eger atısmak istiosan verim msn gel atısalım

DangerForSouth
23/09/2010, 17:22
kardes konuyla alakalı konucaksan konus eger atısmak istiosan verim msn gel atısalım

Ergen atarı olur bunlar,atışıp da napıcaz sövücen mi?

Exodus
23/09/2010, 17:23
onu sana sormak lazım :D ne dersen 10 katını alırsın temin ederim ^^

DangerForSouth
23/09/2010, 17:40
onu sana sormak lazım :D ne dersen 10 katını alırsın temin ederim ^^

Ergenliğe henüz geçiş yapmış ancak veledliğin etkisinden kurtulamamış bir arkadaşımız.

Ayrıca sövüşcez mi demedim, sövücen mi dedim....

ForLighT
23/09/2010, 17:41
Ergenliğe henüz geçiş yapmış ancak veledliğin etkisinden kurtulamamış bir arkadaşımız.

Ayrıca sövüşcez mi demedim, sövücen mi dedim....

Ağzına sağlık bide bu aralar liseli liseli muhabbeti dolanıyor etrafta bu galiba ilkokul.

Sylar
23/09/2010, 17:47
Kapatın konuyu artık.

ForLighT
23/09/2010, 17:52
Kapatın konuyu artık.

Katılıyorum yoksa bizde nasibimizi alıcaz bu işten.

Neveraeh
23/09/2010, 18:43

insea vs obsdd tanıdık oyun oldukları icin atmıslardır ayrıca cryingin dedigibi erhan abi=gae-kul çok iyi hosttur :D

tolexis
24/09/2010, 23:45
Yazık...

Gea
25/09/2010, 01:01
uzatılmaya degmeyecek konuyu cok uzatmıssınız... tanıdık oyun kısmına gelirse host istedgni atar acıklama yapmak zorunda da deildir zaten tatlı dille de desen birsey degismiyor insanlıktan anlayan cok az kisi var su garenada her zaman tanıdık bulamadıgından bilmedgn kisilerle de atıyorsun ama genelde o oyunlar zehir oluyor kisinin kotu olup olmamasını gectim laf anlatamıyorsun bir de arkım gelrse bi saat de olsa rmk acarm herkesi de atarm bu da benm tercihimdir kimse de aksini soyleyemez =)

kUnTiGeR
25/09/2010, 01:06
uzatılmaya degmeyecek konuyu cok uzatmıssınız... tanıdık oyun kısmına gelirse host istedgni atar acıklama yapmak zorunda da deildir zaten tatlı dille de desen birsey degismiyor insanlıktan anlayan cok az kisi var su garenada her zaman tanıdık bulamadıgından bilmedgn kisilerle de atıyorsun ama genelde o oyunlar zehir oluyor kisinin kotu olup olmamasını gectim laf anlatamıyorsun bir de arkım gelrse bi saat de olsa rmk acarm herkesi de atarm bu da benm tercihimdir kimse de aksini soyleyemez =)

oo ıyı nıyetlı host konustu (NOKTA).

fanded
25/09/2010, 03:04
oo ıyı nıyetlı host konustu (NOKTA).

iyi niyetli host derken kimsenin aklına oguz gelmemis ben ondan atarlı host görmedim trde:D

Lundbeck
25/09/2010, 10:52
iyi niyetli host derken kimsenin aklına oguz gelmemis ben ondan atarlı host görmedim trde:D

Tevecccccccüüüüüüüüünnnnnnnn müco :D

Audaz
25/09/2010, 10:55
he's oğuz the muter no one can stop him and cant escape his powerful mute skill

Sylar
25/09/2010, 11:01

http://img.donanimhaber.com/image/s8.gif

Sprivia
25/09/2010, 11:15

yiğit senle oğuzun herosunu yapalım.oğuz-the tr best muter :D.oğuza s.a diyoz muteliyo çok konuşuyosun diyo :D:D

kUnTiGeR
25/09/2010, 11:26

phahahahha.bu arada oğuzun herosu ımba olur sılence(mute) hex(admın has turned u ınto a chıcken) stun & dont run we are your frıends(...has been kılled by ouz) :D

ForLighT
25/09/2010, 11:27
dün bende habersiz atıldım trdota serverda yani kızılacak birey yok üstelik sordum yer varmı olmazmı ayıp ettin falan dedi pekte oyuncu yoktu gogol un oyunuydu bir anda oyun doldu obs tada arkadaşları kalmıştı beni salladı yani kızacak birşey yok kalkıpta hesap soracak halim yok bende host olsam bende arkadaşlarımı tercih ederim. He adam seni atmış veya atmamış atılanı ilgilendirmez başka oyun bul. Trdotada zaten player az bide adamlar oyuna başlayınca gaelde oyundaydı sanırım mecburen garenanın yolları taşlı dedim garenada oynadım anlayacağın kimsenin seni oyununa almak gibi bir mecburiyeti yok sende host ol ister al ister at!

DangerForSouth
25/09/2010, 13:13

Asedefasd.

Exodus
25/09/2010, 23:03
ya anlatamadım ya anlamadınız ama konu yakında en cok cevap atılan konu olucak bu arada kalbini kırdıklarım kusura bakmasın sinirliydim sorry

Die
26/09/2010, 16:19
obssd ve insea ...
2 side tanınmış kişi , genelde insea 4 de takılıyo , gold filan ama maldır .

zanboracks
26/09/2010, 17:30
anlatılana kadar adamlar youmine(salih) gibi tiplermiş :D

Ruby
26/09/2010, 18:08
^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^
The world the best host
insea da olsa Obssd de olsa sorunlu insanlar biraz obssd ile sadece 1 kere oynadım oda TRDotA lig maçında dövmüştm ben dövüyosam herkes döver :D insea'ya gelince saçma sapan laflar yapan boş boş konuşan birisi ama Tanıdık oyun deyince bende atarım arkadaşım yada tanıdığım birisi gelince tanımadığım insanlarla sorunlu bi oyun geçirmektense küfür yemeye razıyım :)

2pac4life
26/09/2010, 18:24

http://galeri.uludagsozluk.com/5/yaran-inci-s%C3%B6zl%C3%BCk-capsleri_19195.gif