PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site hakkındaki meraklarım

Famera
29/07/2011, 00:12
Merak ediyorum forumdaki bir çok konuyu okudum forumun (portal mı tam belli değil bana göre) genel oyunlara hitap ediyor denildi ya da ben yanlış anladım... Sadece anladığımı belirtmek istiyorum sitenin amacı genel oyunlara hitap ediyorsa aşırı eksiklik var gibi çünkü anasayfa DotA haricinde bir haber verilmiyor ilgiliye göre bölümler açılıyorsa o zaman genel oyunlara hitap etmenin ne önemi var? tabi bu benim düşüncem... bende biraz smetri denilen hastalıktı galiba herşeyi düzenli görmek geliyor içimden mesela üstte menüler var Dosyalar Videolar Bloglar ve Flash Oyunlar bunlarda aşırı çok eksiklik var.. Sanırım bu site sadece forumdan ibaret kalmıs gibi görünüyor... Ayrı site için bir dizayn düşünüyor musunuz (Game honora logo, sitenin daha ciddileşmiş hali gibi) bir çok konuda cevaplananlara göre istekliler yapacak kişiler varsa neden olmasın diyorsunuz? emin değilim artık yanlıs anlıyorum galiba kelimeleri :) ancak cogu millete bu konuda sans vermiyorsuunuz gibi geliyor.

Boris'e özel bi sorum olcak? ^^
ET iken sert kişiliğin GH ise daha yumuşak ve iyi niyetlisin bu neden böyle?
Cevap verirken lütfen sert cevap vermekten kacının çünkü ciddi soruyorum bunları..

BorisPeace
29/07/2011, 00:30
Dediğin gibi amacımız tüm PC ve PS3 oyuncularına hitap etmek, fakat ne yazık ki her şeye bir anda girişecek vaktimiz ve yeterli sayıda yetkilimiz yok. Bu nedenle en yakın olduğumuz yerden (DotA & WoW) ile başladık, bunun üzerine TF2 serverımızı kurduk, adım adım da büyümeyi düşünüyoruz.

Ayrı site için bir dizayn düşünüyor musunuz (Game honora logo, sitenin daha ciddileşmiş hali gibi) bir çok konuda cevaplananlara göre istekliler yapacak kişiler varsa neden olmasın diyorsunuz? emin değilim artık yanlıs anlıyorum galiba kelimeleri :) ancak cogu millete bu konuda sans vermiyorsuunuz gibi geliyor.

Burada yazdıklarını anlamadım :/

Ben burada daha sertim sanıyordum :/ ETde sert miydim o.o

Famera
29/07/2011, 01:47
evet ET'de daha sertsin :)

dediğim şey şu site için tasarım değişikliğine gidecek misiniz...

Nighthawk
29/07/2011, 02:04
Sanırım bu site sadece forumdan ibaret kalmıs gibi görünüyor... Ayrı site için bir dizayn düşünüyor musunuz

Bir "site" ve "forum" tanımı yapar mısınız tam anlayalım ne demek, forum muyuz site miyiz, ne ekleme lazım.

Famera
29/07/2011, 16:11
Benim düşünceme göre site web uzantılı alınmış alan adı.. Forum ise insanların paylaşacağı tartışacağı bir alan...

Demek istediğim site bir forum olarak mı kalcak yoksa bir Portal mı olacak ve sitenin dizaynı değişecek mi bunu merak ediyorum.

Nighthawk
29/07/2011, 20:54
Portal kapı demek. Yani web için, farklı sayfalara geçiş sayfası. Sitemiz sadece forum değil. Makale sayfalarımız var, dosyalar ve videolar için özel sayfalar var, bloglar var. Bunlar forum değil. O yüzden GH'ye sadece forum denemez. Tabi ki bunlara ekleme yapılabilir ve yapılacak. Ne eklenmesini istersiniz bu konuda daha açık öneri yaparsanız (yani "bir şey ekleyin" demek yerine "şunu ekleyin" derseniz) daha anlamlı olur. Sitenin dizaynının nasıl değişmesini istiyorsunuz?

CryingToDeath
30/07/2011, 07:21
bence boris hem et hemde gh çok sert bi kişi post atarken yazdıklarıma dikkat ediyorum ya banlarsa diye:( doğru düzgün post bile atamıyorum baskıcı yönetim:(

Lexsarko
30/07/2011, 11:30
CryingToDeath 3 gün uzaklaştırıldı.

BorisPeace
30/07/2011, 16:08
Lex daha sert çıktı :D

zApdos
30/07/2011, 18:15
hahaha leks akmış :D

kUnTiGeR
30/07/2011, 19:38
ctd barıiçıldır ya yapmayın etmeyin :( We are here 4 peace :2-1:

Famera
31/07/2011, 15:48
Portal kapı demek. Yani web için, farklı sayfalara geçiş sayfası. Sitemiz sadece forum değil. Makale sayfalarımız var, dosyalar ve videolar için özel sayfalar var, bloglar var. Bunlar forum değil. O yüzden GH'ye sadece forum denemez. Tabi ki bunlara ekleme yapılabilir ve yapılacak. Ne eklenmesini istersiniz bu konuda daha açık öneri yaparsanız (yani "bir şey ekleyin" demek yerine "şunu ekleyin" derseniz) daha anlamlı olur. Sitenin dizaynının nasıl değişmesini istiyorsunuz?

Dizayn aynı bu şekilde koyu renkte üst menü butonları ortada ve buton şekilleri değişik.. GAMEHONOR logosu değiştirebilip daha güzel yapılabilir. forumun arkaplanı sadece siyah olmak yerine siyahlı bir kaç oyun resimli arka plan olabilir. Veya sade efekli siyah bir arkaplan olabilir.

kısacası playdota.com dizayn stili gibi genel oyuna hitap eden bir tasarım...

Büyük ihtimalle bazı kişiler dizayna değil içindeki bilgilere önem veriyorlar :) benim gibilerde dizayna .. her ikiside olsa cok iyi olur :))

FroStly
01/08/2011, 02:04
hahaha leks akmış :D

Forumda Bu Tür Avatarlar Caiz Mi ?

Lexsarko
01/08/2011, 02:37
Forumda Bu Tür Avatarlar Caiz Mi ?

Olmamalı.

Zaphart
01/08/2011, 05:59
Bari Ramazanda kaldır şu avatarı Allah ın pokemonu.Tövbe estağfurullah