PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selam acil yardım

some1
06/10/2010, 15:29
Arkadaşlar garenadayım ve diğelim birini mh kullandığı için veya başka bir nedenle şikayet edip banlatmak istiyorum böyle bir site varsa iinkini atan olursa sevinirim gerçekten , artık yetti hileciler uraşıcam elimde adamın replay'i var bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun sinir krizi geçirdim :bfle:

Die
06/10/2010, 16:04
garenanın forumunda böle 1 bölüm olması gerek heralde.

zanboracks
06/10/2010, 19:23
garenada oynuyorsan alısacaksın.Daha mh dısında ne hileler var.......

gecen garena oynayayım dedim 1v1 adamla atıoz ulan adamı kestim kuleyi kesmeye calısıyorum ursa warrıor ile kesemiorm :D:D megersem build hack de cıkarmıslar ilk defa gördüm.ADAM RESMEN KULESİNİ HEALLIYORDU LAN :D

Riptide
06/10/2010, 19:29

gecen garena oynayayım dedim 1v1 adamla atıoz ulan adamı kestim kuleyi kesmeye calısıyorum ursa warrıor ile kesemiorm :D:D megersem build hack de cıkarmıslar ilk defa gördüm.ADAM RESMEN KULESİNİ HEALLIYORDU LAN :D

evet sizin böyle konuşmanız yüzünden eu yükleyip 1 oyun atam dedim 6. dk rmk oldu sonraki rmkda biri başlayınca resledi 3. rmktada ortada ezilen şahıs leave attı o günden beri euya girmiyorum

Twilightning
06/10/2010, 20:06

BD yapıyorsundur yok öyle bir şey.

Soruya gelince http://www.dotaturkiye.com/forum/ da şikayet edebiliyorsun ama oyun sonu SS ve replay gerekiyor.

Halloween
06/10/2010, 20:14
yanlış anlamıosam sorununu adama tıklayınca ban report fln yazıo ordan yaparsn usta