PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Odalara Tıklayınca Ana Menüye Atıyor

SinHeaven
13/10/2010, 12:11
Arkadaşlar hiç bir oyuna giremiyorum tıklayınca direk masaüstüne atıyor
başka bir id le denedim bu sefer giriyor ama ben öteki id le banlancak hiçbir şey yapmadım oyun bitti quit game dedim bu yüzden mi banlandım quit game demicem de ne dicem ki anlamadım

CaNoKaY
13/10/2010, 15:07
Masaüstü atıyor derken?

Kanala geri mi dönüyorsunuz?

Diğer id ile giriyorum dediğinize göre pd.eu'dan ban yemişsiniz sanırım. Diğer İd ile takılmaya devam edin 1 hafta sonra ban açılır.

cirtili
13/10/2010, 15:12
Bendede bu sorunun başka bir çeşidi var.Yeni map le beraber bazı oyunlara giremiyorum ana menuye atıyor direk.Ama bazılarınada giriyorum bunun sebebi nedir.Yeni map yüklü banlı da değilim

CaNoKaY
13/10/2010, 15:45
maps/download bölümünde olmalı map.

ForTheHorde
13/10/2010, 18:22
aynı sorun bendede var ve map downloads klasöründe yeni üyelik actıgımda sorun cözülüyor ama o üyelikle bi kere girip cıktıktan sonra custom game deki hic bir oyuna giremiyorum.

canboylu
14/10/2010, 16:55
bunun iki sebebi war ya banlsınız ya dogru maplar yüklü deil bazı adamlar war inadına yenilince banlıyor bundan da olabilir 1 hafta bekle geçer

ozeeozee
25/10/2010, 15:10
PD.EU'dan banlanmışsın ana menüye gitttiine göre..... playdota.eu sitesinde unban request diye bişi var oradaki bilgileri doldur gönder açıolar o gün.............

makaramus
25/10/2010, 15:29
maps/download bölümünde olmalı map.

hmm ben downloada atmadım fakat sorunsuz çalışıyo:P bence bunla alakalı deil bence arkadaşın haritası bozuk veya pd botundan ise pd yüklememiş die atıyo veya indirirken virüslü inmiş. eğer hata bitmediyse dosyayı diğer mapin üstüne yükleme ilk eski mapi sil sonra yükle derim :)