PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6.69 questi

makaramus
13/10/2010, 22:11
biraz araştıran herkez eminim ki phonix questini biliyodur.dotanın geleneği olan x.x9(son veri yani 9 olan verler) questleri bu kez ÇOK ZOR.karşımızda roshanı ters yatıracak ve 20k hpsi olup 270damage vuran fakat assi max speed olan active büyüsü olarak her snye 500 alan damage vurun güçlü bir phonix karsımızda.1lwlde 1 1 1 statlarla baslıyo ve lwl basına 50 stat kazanıyo yani ölürseniz işiniz zor :D.bide yaklasık 10 snde bi 5 sn stun vuruyo tüm haritaya ki buda çabası :O.bide ölünce yumurta olup 15 k hp siyle 10 sn içinde kesmezsen bidaha uyanmıyomu sinir oldum.
denenen taktiklerimiz.
naix yetersiz kaldı
invo yetersiz kaldı
yur yetersiz
abad denenmedi fakat bisi yapamaz ultisi bittigi gibi süpürür
troll damage aurasına 4 sn dayanamaz.
ursa güçlü fakat okadarda deil :D
slark 1 lwl haline bişi yapamaz onda stat yok.fakat hero yinede 2 lwlinde stat çalmayı kullana bilir.
barat denenmedi

geri kalanlar denenmedi önerileriniz nelerdir :(.

dikkat:bossun ödülü 5 tahane +75 stat veren item aynı zamanda herbiri 9 ilizyon basma yeteneğine sahip.

daha denenmedi fakat slarkın ufak bi sansı var fakat çooooook uzun bir süre dayanmalı bunun için 3 hot kasıp mjo vlad asolt gereke bilir belki bir şansım var gerekirse birkaç gönüllü bulup deneriz :D

dikkat:phonix büyüleri pure oldugu için büyüleri hotu kapatmıyo yani 3 hot=hpmizin %6sı kadar regen :)

sadece bu modede denenecektir:
-apso
-test
aksi hali olan -wtf fln kabul edilmiyo test modedede phonix çıktıktan sonra -refresh yazılmayacaktır

sıradaki taktiğe(1.taktik) şu ana kadar seçilen herolar
1)slybear(öneri)
2)huskar(daha denemedim ultisi işlermi fakat işlerse offf aman aman :D)
3)slark(şansa dayalı bi plan bu hero birisi onu korumuyorken hiç sansı yok phonixe karşı 5dk boyunca kesintisiz vurmak zorunda :D)
4)boş
5)boş
slotlar dolduğunda arkadaşları toplayıp taktikleri deneyecez daha iyi taktikler gelirse eskileri silip yenisini deneyecez.
kasıla bilecek özel itemler:
1)manta(öneri)
2)bash
3)butterfly
4)deso
5)hot(tanklayan kişi 5 tahane kassa gzl olur sebebi phonix regenini disable edemiyo geri kalan slotada bi asolt gzl gider :))

CoNqUeReR
13/10/2010, 22:15
sacma sapan bi questmis. ne ugrasacam insanlar onlarla ugrasırken kobalt tunneler kessem(nc) onlardan cok kasarım

makaramus
13/10/2010, 22:21
sacma sapan bi questmis. ne ugrasacam insanlar onlarla ugrasırken kobalt tunneler kessem(nc) onlardan cok kasarım

onu keserlerse sen onlarla 1lwlden 25 lwle çık adamlar 10 lwl olsunlar hepsini 1 kisi alır ztn toplam 7kmı ne hp veriyo lion 8 kere ulti atarsa belki kesersiniz yani :D

bide alan mort olsun hmmmmmm 2k crit damage + max as + 7k hp haa al sana mort merak ediyom ursa tüm o itemlerle ulti atarsa ne olur + damagesi +1000??? :D

CoNqUeReR
13/10/2010, 22:25
Lafın gelisi soledim bildilgin crep kessem, kastıktan sonra baktım bunlar kesmeye yakın icarusla dusman heroları keser sonra icarusu keserim :D cıkan itemleride yer yoksa kırarım tek basıma oyun benim :P

CoNqUeReR
13/10/2010, 22:27
uzun lafın kısası kimse ugrasmaz onla hem sanırım bu normal mapta yokmus xx6 mapındamı ne varmıs :S

LiFeFoRLiFe
13/10/2010, 22:28
-test (-wtf zevksiz olur :D) 6-saglam hero ful item 6 lı=phoneix of the beach

LiFeFoRLiFe
13/10/2010, 22:28
uzun lafın kısası kimse ugrasmaz onla hem sanırım bu normal mapta yokmus xx6 mapındamı ne varmıs :S

x.x9 -.-

makaramus
13/10/2010, 22:29
-test (-wtf zevksiz olur :D) 6-saglam hero ful item 6 lı=phoneix of the beach

hazır başlamısken singleden whosyourdaddyde yazak nsl olur??
ben questi mesela apso gamede nsl alınır diom elbette 25 lwlde ve full itemle olacak fakat nsl iste :D

CoNqUeReR
13/10/2010, 22:33
x.x9 -.-

yanlıs yazmısım bu kadar sıkan ne?? /._.''\

CoNqUeReR
13/10/2010, 22:34
bomba haber 6.70 sentinel vs scourge degisiyor sanırım human vs undead oluyor 1-3 resimde gordum fakat ne kadar dogru bilemem

makaramus
13/10/2010, 22:38
bomba haber 6.70 sentinel vs scourge degisiyor sanırım human vs undead oluyor 1-3 resimde gordum fakat ne kadar dogru bilemem

rica etsem saptırma konuyu 2.si böle bi map hazır olsa 6.69 yerine onu doğrudan verirlerdi sen özel mapi görmüşündür heralde onda yer fln sallanıyodu zeus tanktı onu diorsundur :D

II_Remedy_II
13/10/2010, 22:44

Human bölümünde orclar undead bölümünde yaşayan canlılar biraz zor gibi

[UnderqRound.]
13/10/2010, 23:17
sitede videolu anlatım var orda furıonla kesılmıs tabi wtf de ama yanında omni felan olursa bazı herolar zorlanmaz gibi

makaramus
13/10/2010, 23:27
;137584']sitede videolu anlatım var orda furıonla kesılmıs tabi wtf de ama yanında omni felan olursa bazı herolar zorlanmaz gibi

wtf + whosyourdaddyle dikkat edersen yani localle fln yapamazsın wtfde yetmez bu arada :D devamlı test modunda ref yazıp yazıp vurdum fakat naixle furi beraber kesemedi yani wtf+whosla keser furi oda whos sayesinde çok normal :D

arkadaşlar sadece fikirlerinizi istedim bölesi var sölesi yok diyin demedim hero önerisini ve taktiği yazınız lütfen ben arklarla yada başkalarıyla denerim :( sounucuda buraya yazarım

LiFeFoRLiFe
14/10/2010, 00:53

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6YoafK95CDvRwpkeXfYm_tEjq9s8H5 TGDdMhCcfJKkemv7io&t=1&usg=__01cmjh0fkvHcih67YlKyTGw5oyk=

Kaynak : Lütfen

pub oyunda cok zor kesmeniz max attack +as max + splash +20k hp e :eek:

makaramus
14/10/2010, 12:50
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6YoafK95CDvRwpkeXfYm_tEjq9s8H5 TGDdMhCcfJKkemv7io&t=1&usg=__01cmjh0fkvHcih67YlKyTGw5oyk=

Kaynak : Lütfen

pub oyunda cok zor kesmeniz max attack +as max + splash +20k hp e :eek:

splash atakı yok pub oyunda denemeyecez taktiği -test yazıp 25lwl herolarla 5 kişilik bir takımla deneyecez :)

onu başarırsa çok uzamış pub gamelerde yaparızda fakat elbette dakka 80 fln olması lzm bunun için :D

Dikkat:bu oyunda max atack die bişi yoktur istersen 0 damage yapılır istersen 99999999999999999999999999999999999999999999999999 99....... damage yapılır fakat as bildiğim kadarıyla max 0.1 e düşürülüyo(ne kadar düşerse okadar hızlı demektir) dediğim gibi phonixin splash damagesi yok hasar aurası var fakat kısa bi süre çalışıyo :(

Akro
14/10/2010, 17:19
zor bişeyi yok -test -wtf -noherolimit -apdu :D

10 trax 10 snip 1 venge 1 rex 1 omni 1 de troll yeter :D

makaramus
14/10/2010, 17:58
zor bişeyi yok -test -wtf -noherolimit -apdu :D

10 trax 10 snip 1 venge 1 rex 1 omni 1 de troll yeter :D

adam sınırları aştı beyler 10 kişilik dotayı 23 kişilik yaptı helal.
modu sölüyom bunun dışında hiçbi mode önermeyin
-apso
-test

bu arada dota 5v5 kişiliktir 11v12 fln değil bilgine :D

Akro
14/10/2010, 18:37
-noherolimit anladın mı ? açayım mı daha senin için ?
ha sen bunu 5v5 oyunda deniyosan zaten hiç deneme :D

makaramus
14/10/2010, 18:55
-noherolimit anladın mı ? açayım mı daha senin için ?
ha sen bunu 5v5 oyunda deniyosan zaten hiç deneme :D

arkadaş merak ediyom hiç okudunmu en alta eklediğim modu ondan sonra gel oyun 5v0 bu arada onu söleyem sadece deneme amaçlı sonrasında 5v5te fln ap oyunda oyun bitmiyorsa dakka 90 fln ve team fullendiysede gidile bilir 1 kişi rekler geliyolarmı die geldiklerinde dönüp keserler sonrasında rekleyen kişi def gider defi bitince adamlar doğmadıysa phonixe yardıma gider yani illahaki yapılacak bi taktik değil diom ki hangi taktikle(modla değil) phonix kesile bilir diom bu taktiğin -test olma sebebi sadece 25 lwl olmak ve direk item bitirmek yani taktik ap oyundada işe yarayacak olacak :)
bu arada nh ile sadece 1 hero alabiliyon die biliyom fakat sadece aynı heroyu başkalarıda ala biliyo doğru değilmi ???
snn dediğin gibi bi mode olsa oyun çökerdi mode yazılınca düşünsene 10 tahane invorker alınıyo :O

not:sizden tek bir dileğim var oda sıradaki yorum adam akıllı ve başlığa uygun bişi olsun yoksa yemin ettim konuyu kirletmekten veya spamdan dolayı şikayet edecem iyi günler.

T-ThePhantomicLord
14/10/2010, 19:10
-Noherolimit komutuyla istediğin kadar istediğin herodan alabiliyorsun(Örnek: 10 invoRker asdfasdf)
Syllabear ile full item keser gibi oldum biraz. (Manta Style ile Super Nova Sun'ın stun'ından kurtulabiliyorsunuz.)

makaramus
14/10/2010, 19:12
-Noherolimit komutuyla istediğin kadar istediğin herodan alabiliyorsun(Örnek: 10 invoRker asdfasdf)
Syllabear ile full item keser gibi oldum biraz. (Manta Style ile Super Nova Sun'ın stun'ından kurtulabiliyorsunuz.)

hmm gzl taktik evet slybear listeye eklendi başka önerisi olan bunun yanında itemlere mantada eklendi.

Veletmsniaç
14/10/2010, 19:13
arkadaş merak ediyom hiç okudunmu en alta eklediğim modu ondan sonra gel oyun 5v0 bu arada onu söleyem sadece deneme amaçlı sonrasında 5v5te fln ap oyunda oyun bitmiyorsa dakka 90 fln ve team fullendiysede gidile bilir 1 kişi rekler geliyolarmı die geldiklerinde dönüp keserler sonrasında rekleyen kişi def gider defi bitince adamlar doğmadıysa phonixe yardıma gider yani illahaki yapılacak bi taktik değil diom ki hangi taktikle(modla değil) phonix kesile bilir diom bu taktiğin -test olma sebebi sadece 25 lwl olmak ve direk item bitirmek yani taktik ap oyundada işe yarayacak olacak :)
bu arada nh ile sadece 1 hero alabiliyon die biliyom fakat sadece aynı heroyu başkalarıda ala biliyo doğru değilmi ???
snn dediğin gibi bi mode olsa oyun çökerdi mode yazılınca düşünsene 10 tahane invorker alınıyo :O

not:sizden tek bir dileğim var oda sıradaki yorumda bir g..t capsı olması.

http://img89.imageshack.us/img89/2629/ghot.png

makaramus
14/10/2010, 19:18
http://img89.imageshack.us/img89/2629/ghot.png

tauhunter koyar bunu sadece :D sensin demi hadi sana özel kıyak bi kereliğine şikayet etmiyom fakat görüpte ceza punanı alırsan ben karışmam :)

bu arada caps bulamamışın ben dilek yazmışım capsta istek yazıyo haha :D

Veletmsniaç
14/10/2010, 19:44
neyse en azından sil konu kirlendi abi kavga ortamına bürünmeşin bu arada o capslerin sitesini biliyom yani adamın arşivi geniş beylerden ...dediler geldikğe kadar hepsini biliyom yani koydukların beni şaşırtmaz sadece silmeni istiyom:(

tmm sileriz.kendini yorma kardeş yani mesaj tam önünde alıp çöpe atamıyorsun demi sonra beni çağırıyorsun at şunu diye...

işte tartışma çıkarmak......

LiFeFoRLiFe
14/10/2010, 20:31
splash atakı yok pub oyunda denemeyecez taktiği -test yazıp 25lwl herolarla 5 kişilik bir takımla deneyecez :)

onu başarırsa çok uzamış pub gamelerde yaparızda fakat elbette dakka 80 fln olması lzm bunun için :D

Dikkat:bu oyunda max atack die bişi yoktur istersen 0 damage yapılır istersen 99999999999999999999999999999999999999999999999999 99....... damage yapılır fakat as bildiğim kadarıyla max 0.1 e düşürülüyo(ne kadar düşerse okadar hızlı demektir) dediğim gibi phonixin splash damagesi yok hasar aurası var fakat kısa bi süre çalışıyo :(

ups max atack speed diyecektim yazım hatası :/ splash atagi var biz denedik cünkü :)

makaramus
14/10/2010, 20:32
ups max atack speed diyecektim yazım hatası :/ splash atagi var biz denedik cünkü :)

iste o splash atak dediğin onun active büyüsü atak yaptığında belli bi alana 500 magic damage vuruyo fakat belli bir süre tpki gyrocopter gibi biliyom çünkü bizde denedik genellikle günesler stunlayınca basıyo :)

aslında furi naxile refresh yaza yaza kesmistik fakat yumurtaya dönüsüp tekrar doğunca hpsini oynatamadık :(

Akro
14/10/2010, 22:35
omni ya da void + 4 range falan deneyin.

LiFeFoRLiFe
14/10/2010, 22:40
omni ya da void + 4 range falan deneyin.

voidi harcar :S omniyi bilmem ama 4 range yerine 4 melee daha uygun gider

Akro
14/10/2010, 23:05
void + 4 range ya da omni + 4 kafanıza göre demek istemiştim :D

makaramus
15/10/2010, 15:06
void + 4 range ya da omni + 4 kafanıza göre demek istemiştim :D

ben söle bi team düşünmüstüm ursa slark huskar/terrorblade sly bear razor

bunlar hep anti hero üntleridir ursa tanklarken damage vurur razor damage çalar slark stat çalar ve damagesini azdırır olursa huskar ultisiyle hpsini indirir ki olacağından süpheliyim yada terror blade yumurtayken ulti atar direk öldürmeye yarar belki sly bear bash + asolt + vlad kasıp stun yağmuruna tuta bilir fakat işte tek sorun güneşler onlarada bkb olabilir belki çünkü naix rage ve yur dönerken phonix doğunca ölmüyolar fakat yur dönerken stun yiyo naixi bilmiyom fakay yur ultiliyken ultisi bittiğinde animasyon olarak stunlı görünsede haraket ediyodu :)
nese ursa 5 hot 1 bash
slark 1mjo 1bash 1hot 1hyper 1manta kasıp onun statlarını yerken statları bitse bile kendi agility kazancı olur
huskar ulti atıp phoinxi yarılar(umarım :() yada terror tam ölürken geri durup yumurta olunca ulti atıp yenebilir
razor armorunu kırıp damage çalacak mjo kasacak
slybearın kendisi yine bash shiva vlad deso hot
ayısı ise bash asolt vg pt kasacak

bölece phonix hep stunda tutulup ursa ve slark tarafından yenilecek ursa 20k hpsi olduğu için ilerde 800 vurmaya başlar ztn 5 hot kasmıstık heralde artık ulti açarsak +400 damagemiz olur diğe düşünüyom slarkta 4 4 agility artışıyla

nie ursa bukadar hot kastı?dediğim gibi phonix hotu disable edemiyo her biri %2 hp regen verecek 5k canı varsa %2.5=%10
5000hpnin %10uda=snde 500 hp regen ztn phonix 500 vuruyo :D

CoNqUeReR
15/10/2010, 17:03
bence u kus magic immamue yoksa huskar cok fena harcar

PacMan
15/10/2010, 17:15
lotar stunu blokluyo

Akro
15/10/2010, 17:22
slark statlarını çalar diyosun da 1 stat başlıyo demedin mi :D

makaramus
15/10/2010, 21:30
slark statlarını çalar diyosun da 1 stat başlıyo demedin mi :D

doğru fakat 2 lwl olduğunda statları 51 51 51 oluyo :D ayrıca stat çalmasa bile bence hero type ünit olduğundan slark her atağında 4 agi kazanır :)

ve evet kusun magic imonitysi yok fakat ancient ünit yani hepsinide yemiyo arkadaşlarla yazdığım teami bi deneyecem :) olursa buraya paylaşacam

ama arkadaş yazmıs magic imonesi yoksa huskar fena harcar öle bişi yoksa terrorbladete fena harcarda hatırladım phonix ancient(roshanın hero forumu) ünitti terror ulti atabileceğinden süpheliyim :D