PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Guild Kuruyorum

LazraiL
04/08/2011, 16:53
Baktım herkes geri çekildi ama ben dün guildle yaşadığım sana ihtiyacımız kalmadı konuşmasından sonra Hard Core PvE Guild kurmaya karar verdim gerçekten hard core bir guild olcak haftada 5 gün raid düşünüyorum sadece classına hakim her raidden önce hazırlığını yapacak adamlardan kurcam 10 man raid yapcaz kafamda az çok bir build de kurdum gerçekten 5 gün raide zamanını ayırabilcek player varsa hemen başlıyalım artık firelandse damgamızı vuralım

BorisPeace
04/08/2011, 18:07
Ben 11.5 level oldum :(

Raidler ne kadar sürüyor?

LazraiL
04/08/2011, 18:59
21-01 arası yapcam

WeRdeR WeReMeM
05/08/2011, 00:22
Haftada 5 Raid yapman çok zor ve hatta imkansız diyebilirim.Okadar zamanı olmaz aynı adamların.Boris'e baksana daha 11.5 lvl daha adam trial takılıyor :D 85 olana kadar boris 3 sene geçer.Şaka bir yana haftada 2 raid yapsan yeridir.Kalabalık olman lazım 5 raid için.Sürekli 10Man'e aynı eleman çıkarman zor.Şahsen ben 5 Raid'e katılamam.Şu sıralar Pvp setimi fulleme çabasındayım.Mage'mle son derece iyi işler çıkartıyorum.Turnuvalara katılmayı düşünüyorum partnerimi bulduğum zaman ;)

Nighthawk
05/08/2011, 00:36
Hesaplarımıza göre aynı hızla kasarsa boris 537 yıl sonra 85 levela ulaşacak arkadaşlar. Ancak arada işler yoğun olduğu için şu anki hızının altına düşebilirmiş :P

Hardcore guild kurman zor cidden. Öyle 5 gün seçip 21-1 arası diyince herkes toplanmayacaktır, o kadar kolay değil. Herkeste iyi bir raid grubu arayışı var ama birleşince her şey çözülmüyor maalesef. Zaman ayırmanın dışında raid içinde de ciddi sıkıntılar olacaktır. Sıfırdan guild kurup çok iyi oyuncuları toplayamayacağın bir gerçek.

PS: Ben de çok iyi biliyormuşum gibi yazdım ama kusura bakmayın. Takım kurma çabalarının hep böyle olduğunu düşünüyorum.