PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hero önerisi : Tân - Soul Master

makaramus
03/11/2010, 17:10
http://www.hiveworkshop.com/forums/resource_images/13/icons_12005_btn.jpg

Eskiden asil bir büyücü olan Tân yeteneklerinin artması için scourgeyle anlaşma yapar ve anlaşmada ölünce bedenini ve bildiklerini scourgeye vermesine dayanmaktaydı . scourgeden öğrendiklerini bir çok ruhu tedavi etmekte kullandı fakat ölünce daha fazla güç kazandı ve scourgeye anlaşma sonucu katıldı. eskiden ruhlara şifa veren bu büyücü artık ruhlara en derin acıları veriyodu.

statları:
str:20+2
agi:25+1.1
İNT:30+2

büyüleri:

ruhun yanması:
http://www.hiveworkshop.com/forums/resource_images/10/icons_9537_btn.jpg

bu güçle karşımızdakine hasar veririz fakat verdiğimiz hasar kadar yarısı bize hasar verir.(büyü himself için kullanılamaz.channel deildir. )

1)her saniye 20 hasar 10 sn boyunca
2)her saniye 25 hasar 10 sn boyunca
3)her saniye 30 hasar 10 sn boyunca
4)her saniye 40 hasar 10 sn boyunca

cooldown:30
manacost:110

Ruh transferi:
http://www.hiveworkshop.com/forums/resource_images/9/icons_8910_btn.jpg

sahada bulunan her non hero ve hero ünitten can emeriz ve bunları kendi takımımızdaki dost HEROLARA eşit olarak dağıtırız.5 sn sürer. 400 aoe için geçerlidir.(kill amaçlı kullanılamaz)

1)max 1 hero 2 creep her sn 20 hp transferi
2)max 2 hero 3 creep her sn 25 hp
3)max 2 hero 5 creep her sn 30 hp
4)max 3 hero 5 creep her sn 35 hp transferi

manacost:150
cooldown:15
nonchannel

zayıflatma:
http://www.hiveworkshop.com/forums/resource_images/12/icons_11915_pas.jpg

rakibin zihnini bunaltırız bu sayede bazen miss vurar ve hp regen kaybeder.

1)%10 miss -1 hp regen
2)%13miss -2 hp regen
3)%15miss -3 hp regen
4)%20 miss -4 hp regen
cooldown:10
süresi:5
manacost:100
bir ünite 2 defa kullanılırsa miss çalışmaz fakat -hp regen çalışır
Ağırlık : (ULTİMATE)
http://www.hiveworkshop.com/forums/resource_images/9/icons_8261_btn.jpg

bu büyü ile kişinin ağırlığını elektromanyetik bir alan yardımıyla arttırırız ve onun haraket etmesini en aza indiriz. fakat direnci fazla olanlar bu büyüden daha az etkilenir. ve bunun yanında yeterince dayanıklı olamayanlar %50 slowlanıp her sn mini stun alırlar.400(*700) aoeye çalışır.hasar türü fizikseldir. dayanıklı olanlar ise %20 slow alır ve her sn mini stun yemek yerine fiziksel hasar alırlar.süresi 10(*15) sndir.

1)mini stun vurduğu hasar her sn 30(*50)tır.o anda sahip olduğu hpsi 600(*800) üstü olanlara %20 slow ve mini stun etkisizdir.
2)mini stun vurduğu hasar her sn 40(*65)dir.O anda sahip olduğu hpsi 1200(*1400) olanlara slow zayıftır ve mini stun etkisizdir.
3)mini stun hasarı 50(*75)tir.o anda sahip olduğu hpsi 2000(*2500) olanlara slow %20dir ve mini stun etkisizdir.

cooldown:120/100/90
manacost:300
channel büyüdür.

soul transfer mantığı:diyelim ki karşıda 3 enemy hero var ve bizde 1 dost hero var büyüyü basınca rakipler her sn 35 hasar alırken biz hiç bize hp gelmez fakat yanımızdaki 1 dost heroya her sn 105 hp gelir. fakat yanımızda 2 dost hero olsaydı o zaman her sn alacakları hp 57 olarak bölünecekti. fakat creeplerimize hp veremiyoruz.

hakaret olmadığı sürece eleştirilerinizi bekliyom.

HEROMUN PLAYDOTAYA YOLLADI?IM HALİ HALA YOLLADI?IMA İNANMAYANLAR VARSA BUYRUN ;) (http://www.playdota.com/forums/340658/nt-scourge-t%E2n-soul-master/)

yeni isim koyacağım(tânın yerine) yardım bekliyom düşündüklerim:
nightsoul,nightmare,partales

yardım bekliyom :)

makaramus
03/11/2010, 18:19
yorum yokmu en azından iyi olmuş veya böle olsa daha gzl olurdu tarzında. çünkü bunları yolluyom ben :D. yavaş yavaş kapıyom olayı şu çevirme ve tablo yapmada :D

TauHunter
03/11/2010, 18:46
dotada olsa iyi olurdu.ama diğerlerine aldırma herşeye imba derler.3.skill cd ve manacost aktifmi pasifmi

makaramus
03/11/2010, 19:15
dotada olsa iyi olurdu.ama diğerlerine aldırma herşeye imba derler.3.skill cd ve manacost aktifmi pasifmi

sağol yorumun için ve 3.skill cd fln unutmuşum ekledim :)

edit:üzerinde bir herodan alıntı yaparak hazırlamaya başladığım ve playdotaya yollayacağım bitek resimleri kalan ve bazı ufak hatalar kalan rehberide koyuyom sadece görünümüne bakmaya aldırmayın ona :P

Exodus
03/11/2010, 19:18
ben hep düşünürdüm agality bi karabüyücü olurmu diye yapıldı olucak

makaramus
03/11/2010, 19:24
ben hep düşünürdüm agality bi karabüyücü olurmu diye yapıldı olucak

agi??? bu int herosu :D

Exodus
03/11/2010, 19:30
agiye cevirin sunu :p

makaramus
03/11/2010, 19:34
agiye cevirin sunu :p

üzgünüm fakat çok mn ihtiyacı var ve ultisi channel büyüsü yani agi olsada ultiyle vuramaz :P

bide rica etsem birisi ingilizce olan bölümdeki hataları sölermi aslında nerdeyse tamamı yanlışta doğrularını bilmiyom :D

MetoLeto
03/11/2010, 20:54
Bu kadar kasma bence icefrog'a gönder önce ok derse hero oyuna eklenirse rehberini yaparsın. :) Ama yine de yapıcam diyorsan msnini pm at ingilizce kısımlara yardımcı olurum. Burdan zor.

makaramus
03/11/2010, 21:04
Bu kadar kasma bence icefrog'a gönder önce ok derse hero oyuna eklenirse rehberini yaparsın. :) Ama yine de yapıcam diyorsan msnini pm at ingilizce kısımlara yardımcı olurum. Burdan zor.

yanlış anladın bu rehber amaçlı değilki sadece öneri almaya olmuşmu,eksikleri varmı, çokmu imba vs... ztn yolladım daha yorum gelmedi görecez :D özellikle yapamadıklarımı sana yollamamı istemisin galiba tmm diorsan sevinirim bir kaç tahane pm atıyom :)

MetoLeto
03/11/2010, 21:06
1. Rehber olarak algılamadım. Bir öneri için bu kadar kasma diyorum icefrog'dan olumlu cevap gelirse rehberini yaparsın uğraşıp.
2. Tek tek pm at demedim msnini yaz pmden ordan sorarsın.

isimsiz755
03/11/2010, 22:23
nerde yeni bir hero görsem ruhlarla bir ilgisi var :D ruhlarla ne alıp veremediğiniz var ?

makaramus
03/11/2010, 22:28
nerde yeni bir hero görsem ruhlarla bir ilgisi var :D ruhlarla ne alıp veremediğiniz var ?

yhavv bi kere ruh ile ilgili olan tek herom :( 2. olarak ÖZLEDİM SENİ İSİMSİZ Bİ HERO YAP :D

CoNqUeReR
03/11/2010, 23:03
Ruhlar karizma aga :D bu arada ingilizceyi katlettin hele o ilk skillin acıklamasını okudktan sonra...

CoNqUeReR
03/11/2010, 23:06
ha bu arada gorunusunede dikkat et. ilk izlenimdeki en onemli seydir. Hatta rehberinin okunup okunmamasını bile etkiler

makaramus
04/11/2010, 16:13
ha bu arada gorunusunede dikkat et. ilk izlenimdeki en onemli seydir. Hatta rehberinin okunup okunmamasını bile etkiler
http://www.playdota.com/forums/340658/nt-scourge-t%E2n-soul-master/

heromun playdota versiyonu olmuşmu bari :D. ordaki birinden ufak yardım aldım şimdide öyküleri 1 admin hazırlıyomuş die duydum oda öyküyü ayarlıyo ohh :D rahatladım yaa beyler bide isimi değiştirecem gzl değil dedi biriside ne diyem nightsoul olurmu sizce??

zanboracks
04/11/2010, 17:07
Walla bence nightsoul güzel isim.Yanlız bu günlerde herkez ya int yada agilty herosu yapıor :D biraz da str yapın yahu.

Bu arada ulti kısmını okudum ama fazla birsey anlamadım :P

EuSS.WackyDire
04/11/2010, 17:12
Güzelmiş :D

makaramus
04/11/2010, 17:25
Walla bence nightsoul güzel isim.Yanlız bu günlerde herkez ya int yada agilty herosu yapıor :D biraz da str yapın yahu.

Bu arada ulti kısmını okudum ama fazla birsey anlamadım :P

ultimiz normalde belli bir alana %50 slow yapıyo ve devamlı dps(fiziksel) hasar vuran bir ministun kullanıyo.fakat rakibin canı 1500den fazlaysa slow %50den %25e düşüyo ve ministun vurmuyo onn yerine sadece dps vuruyo yani vurduğumuz hasar aynı fakat daha az disable ediyoz :)

MetoLeto
04/11/2010, 18:17
Nightsoul ne abi? Tincture(ruh) , Innerman(ruh) , Bogey(hayali kötü ruh) , Essence(ruh) tarzı birşey daha uygun olur. Mesela; Unholy Essence(lanetlenmiş,kötü ruh), Untamed Beast(ehlilleştirilmemiş yaratık,şeytan), Satan's Scout(şeytanın gözcüsü) ... Öneri olarak yani. :D

makaramus
04/11/2010, 18:19
Nightsoul ne abi? Tincture(ruh) , Innerman(ruh) , Bogey(hayali kötü ruh) , Essence(ruh) tarzı birşey daha uygun olur. Mesela; Unholy Essence(lanetlenmiş,kötü ruh), Untamed Beast(ehlilleştirilmemiş yaratık,şeytan), Satan's Scout(şeytanın gözcüsü) ... Öneri olarak yani. :D

meselaya kadar gzldide meseladan sonrası böle tür yani mesela mogul khanın axe ismi fln onlara uygun fakat dierleri isim için gzl snırım en tinctureyi koyacam :)

MetoLeto
04/11/2010, 18:21
Tãn kalsın ona birşey demedim soul master yerine bu dediklerimi koyabilirsin.Örnek verdim zaten daha çok türetilebilir istediğini kullan.

CoNqUeReR
04/11/2010, 22:59
MetoLeto niye banlandı :S

makaramus
05/11/2010, 14:27
MetoLeto niye banlandı :S

yhavv aynen şöyle yazmış bir yerde

'sanamı soracaklar ban atıp atacaklarını ***' gibi bi yazı yazmış sağ alttada şöyle kırmızı bi kart gibi bişi üzerine gelince 'kabul edilmiş ceza' yazıyodu :P

zanboracks
05/11/2010, 16:48
Yw bence ultiyi biraz daha değiştirsen iyi olur kardeş.Biraz değişik bir ulti olmuş seninkisi

makaramus
05/11/2010, 17:54
Yw bence ultiyi biraz daha değiştirsen iyi olur kardeş.Biraz değişik bir ulti olmuş seninkisi

ne yani (Ç).alıntımı yapam dion. şimdi bazıları bu heronun ultisine çok benziyor olmaz dio.şimdi sen bana diyon çok farklı. kardeşim naapam şimdi o zaman sen şöyle farz et 'axenin ultisine benziyo' olurmu :P

Bu arada mücde hero önerilerinden sorumlu mod heromu genel moda yollamış (öyle dior post attı :P) eğer oda beğenirse belki 6.70te bu hero var :D . fakat duyduğuma göre beğenip beğenmediğini yazmayacakmış. yani bekleyecez :(

zanboracks
05/11/2010, 17:59
Ultisine biraz damage falan ekleseydin.+200 damage iyi olurdu alandaki herkeze

makaramus
05/11/2010, 18:05
Ultisine biraz damage falan ekleseydin.+200 damage iyi olurdu alandaki herkeze

ztn her sn alana hasar vuruyo :P

ministun ve mini stundan bağımsız her sn 50 dps(fiziksel hasar) :)