PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRoLL Hakında bilgi

Dkpeace
06/11/2010, 11:20
Selamın Aleyküm Beyler;
Bi maruzatım olucakta. TroLa Online oyunda neler cıkalabilir ?

napstar
06/11/2010, 12:11
Pub game ise 2 tane wb ile başla domi pt bitir rosha gir sonra bkb kas gerisi sana kalmıs (mkb , fly , shiva falan istedigini kas )

makaramus
06/11/2010, 13:08
SHİVa?? kopun beyler shiva :D . shiva kasan troll kick + ban yer naapacak adam shivayı gider satanic yapar veya domi yerine vlad alıp sy kasar :( . fakat shiva mn ihtiyacını kapatmaya ağırlıklı kasılıyo bence :(

napstar
06/11/2010, 13:45
Oyunu bana ögretecek deilsin koç !

makaramus
06/11/2010, 13:47
Oyunu bana ögretecek deilsin koç !

oyunu öğretmiyom ztn trollü öğretiyom :rolleyes:

napstar
06/11/2010, 13:49
oyunu öğretmiyom ztn trollü öğretiyom :rolleyes:

helal o zaman sana troll e hex de kasılır shivada kasılır bunu ögren bence -_-"

makaramus
06/11/2010, 14:14
helal o zaman sana troll e hex de kasılır shivada kasılır bunu ögren bence -_-"

sende şunu öğren hex her heroya kasılır ve buna cevap yazarsan duymayacam konu sapmaya başladı

Exodus
06/11/2010, 14:36
trole speediyim iyi olsun adamları yakalayım dersen phase atak speedim iyi olsun dersen pt dominator sonrasi keyfine kalmıs mkb fly assult ultiyi basttımmı dagıtıyım dersen bkb

makaramus
06/11/2010, 14:38
trole speediyim iyi olsun adamları yakalayım dersen phase atak speedim iyi olsun dersen pt dominator sonrasi keyfine kalmıs mkb fly assult ultiyi basttımmı dagıtıyım dersen bkb

+lotar ;)

fanded
06/11/2010, 15:20
mkb karsıda sizi zorlayan fly kasmıs bi hero yada kendinden missi olan hero yoksa kasılmaz.

bristLy
06/11/2010, 15:57
2 wb le basla
pt domi go to rosh
yasha
domi satanic
fly
yasha manta

yani;

Pt - satanic - fly - manta - buriza
son itemde oyun akısına göre işte.

TauHunter
06/11/2010, 16:35
tüm itemler kasılabilir(karşıya bağlıdır)

Asdfcizxc
06/11/2010, 17:47
SHIVA dışında her şey kasılabilir

makaramus
06/11/2010, 18:02
SHIVA dışında her şey kasılabilir

bende arkadaşa ondan bahsediyodum :rolleyes:

FeeLPaiN
06/11/2010, 18:40
Troll bash tutturana kadar disablesi olmayan bir hero.Bu yüzden disable gerekiyor.Adamın yanına usulca yaklaşmak için lothar kasılabilir.Orb of venom ucuz bir item ama oldukça işe yarıyor.Sonrasında bkb mutlaka kasılmalıdır nuker ve disable olan herolara karşı.Zorlanacak bir team varsa satanic ve hex kasılabilir.Burizada mutlaka çıkılmalı hex çıktıysanız mantada çıkmanızı tavsiye ederim.

napstar
06/11/2010, 19:15
Feelpain olayı özetlemiş şimdi size neden shiva kasılır neden hex kasılır anlatmaya çalışsam rehber yapardım siz kasmayın umrumda deil ama öle bi oyun gelirki bunu hatırlarsınız ...

Hatrixcntr
06/11/2010, 19:22
Feelpain olayı özetlemiş şimdi size neden shiva kasılır neden hex kasılır anlatmaya çalışsam rehber yapardım siz kasmayın umrumda deil ama öle bi oyun gelirki bunu hatırlarsınız
...

http://i52.tinypic.com/335fb4w.jpg

Asdfcizxc
06/11/2010, 19:36
http://i52.tinypic.com/335fb4w.jpg

terazine boşaldım kardeş helal

Neveraeh
06/11/2010, 19:40
shiva kasılabilir ben sy yapıyorum trolle

S_LinC
11/11/2010, 14:16
@napstar
itemlrin şekli doğru fakat pt yerine pb yaparsan shiva yapmana gerek kalmz.shivanın yerine 2.mkb yi cıkarsan zaten oyunu domine edersin..
@makaramus
trole vlad kasanıda ilk defa duyuyom.yoksa trolün mr ihtiyacımı cok fazla anlayamadm...bide sy yi napcan ayıptır sorması..as desen zatn deli gbi as var trolde.yok hp kasaym diosan buda mantıksız zaten oyun sonunda satanici tamamlıcan..zaten sy nin slowlama etkisinin cok daha fazlasını mkb nin minibashı karşılar..

tabi bunlar bnm kendi görüşüm..

Lundbeck
11/11/2010, 14:20
@napstar
itemlrin şekli doğru fakat pt yerine pb yaparsan shiva yapmana gerek kalmz.shivanın yerine 2.mkb yi cıkarsan zaten oyunu domine edersin..
@makaramus
trole vlad kasanıda ilk defa duyuyom.yoksa trolün mr ihtiyacımı cok fazla anlayamadm...bide sy yi napcan ayıptır sorması..as desen zatn deli gbi as var trolde.yok hp kasaym diosan buda mantıksız zaten oyun sonunda satanici tamamlıcan..zaten sy nin slowlama etkisinin cok daha fazlasını mkb nin minibashı karşılar..

Trolle Orb hakkınızı Satanicten yana kullanmamanızı tavsiye ederim.

makaramus
11/11/2010, 14:46
Feelpain olayı özetlemiş şimdi size neden shiva kasılır neden hex kasılır anlatmaya çalışsam rehber yapardım siz kasmayın umrumda deil ama öle bi oyun gelirki bunu hatırlarsınız ...

kardeşim hexe hiç bişi denmedi fakat shiva bir disable olsada slow tarzıdır o yüzden trollün sadece yakalamasını sağlar ki bunun için lotar dahada iyi bir seçenektir. shiva yerine git orcid kas bölece adamın sen stunlayana kdr seni disable etmesini engellersin fakat shiva yiyen adam yerinde bekler slow stun veya hexi atar 2 koyar troll gg yada kill kaçırır. fakat shiva yerine lotar kas adamın yanında ultiyle başla stunını tuttur eğer stun yeterince tutarsa(her zaman tutar) adam büyüsünü atamadan gg. hexi geçtim orcid olur fakat shiva daha çok int gereksimi olan ve alana hasar vermesi gereken herolara kasılıyo :( troll alan değil teke tek işleyen bir herodur o yüzden hex/orcid disable amaçlı shivadan kat kat iyidir. sana garanti veriyom shiva kasarsan host seni anında banlar ve kickler

r34ch
11/11/2010, 18:53
arkadaşım sen zaten bu soruyu soruyorsan ortalama bir cevap istiyorsun demektir. çoğu oyuncu pt domi çıksa da sen git pt vlad lothar çık, arkasından bir de deso çık sana yeter, hatta desoyu çıkmak zor dersen sy çık. bu normal pub itemleri.
ortalamanın üstünde bir oyuncuysan bkb çıkarsın.
proysan hex çıkarsın. daha pro değilsen hiç kasma hex çıkmak için, çok ezilirsin.
sadece kişisel görüşlerim, yine de ne çıkacağın sana kalmış. oynamasını bilirsen pt bkb 4xWB yine yeter.

napstar
11/11/2010, 20:23
Beyler ezbere item kasmaktansa kendi buildimi yaratırım çok daha iyi ben shiva kasarım (gerektiğinde) kimse karışamaz neden kastın diyemez.he oyundan kickler banlar ama daha iyi öle hosttan hayır gelmez zaten...

FeeLPaiN
11/11/2010, 21:10
Trolle her türlü adam alırsınız.Pub gamelerde ben pek zorlanilacağini düşünmüyorum orb olarak eskiden hep diff cıkardım(troll oynadiğim zamanlarda).Oldukça işe yarıyordu.Eğer karşıdakiler vasat oyuncularsa.Domi+skadi+basher+fly kasın bir deneyin iyi fantezi oluyor range olmanıza rağmen iyi bash tutturuyor ve fena slowluyor,tabi dediğim gibi karşidakiler vasatsa ^^
Herşey fanteziye bağlı.

makaramus
11/11/2010, 22:32
Beyler ezbere item kasmaktansa kendi buildimi yaratırım çok daha iyi ben shiva kasarım (gerektiğinde) kimse karışamaz neden kastın diyemez.he oyundan kickler banlar ama daha iyi öle hosttan hayır gelmez zaten...

pudge user ve troll master :D

Akro
13/11/2010, 15:30
pt fury vg vlad mjo olabilir
lothar phase domi ... olabilir
etheral dagon olabilir
kelen + shiva,hex + eul olabilir

Hatrixcntr
13/11/2010, 17:13
@napstar
@makaramus

http://i52.tinypic.com/2llkms9.jpg

Twilightning
13/11/2010, 21:03
Ahmet zorlama şansını kanka

BolvarFordragon
16/11/2010, 09:36
adam korkudan uçup gitmesin die orchid dien göremedim. pt lotar orchid mjo. bukadarı zaten 35-40 dakkada kasılırki trolün olduu bi oyun bukadar uzamamalı