PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xnape'e ne oldu?

BorisPeace
10/08/2011, 19:33
Soru başlıkta. Forumu kapanmış, serverın açık kalıp kalmayacağı belli değilmiş. Daha ayrıntılı bilgi alabileceğimiz biri var mı?

QQS7YLE
10/08/2011, 19:41
Ya hosting pc patladı yada yazılım yalan oldu sanırsam oyunguru turnuvasıda çok gıcık oldu xnape'e garenada atılıyor o yüzden maçlar :/

kUnTiGeR
10/08/2011, 19:53
Sıkıntılı olaylar bunlar. Oranın adminlerinden burada olanlar var; görünce yazarlar.

vOdkia
11/08/2011, 14:41
Çok garip işler döndü Xnape'te. Önce adminlerin sanırım hepsi görevden alındı,, yeni adminler atandı,, yine de biçok kişi "ben kalırım ben oynarım" falan diyordu,, ama sanırım oyuncu sayısı yetmedi falan kapatıldı. Emin deilm,, başkası daha detaylı anlatırsa ii gider.

Lexsarko
11/08/2011, 15:13
Xnape yöneticileri gördüklerinde eminim bilgilendirme yapacaklardır. Ancak Xnape'in kapanması üzücü olur.

D1e-_-
11/08/2011, 18:27
Bildiğim kadarıyla gereksiz laf kalabalığı yaparak aramızdan ayrılan arkadaşlar ve onların açtığı konularda tartışmalar olduğu için serverin forumu kapandı . Bu demek değildir ki hiç bir zaman açılmicak . Xnape ; adı dahil her şeyi ile değişiyor platform haline gelicek ve yeni , sorunsuz client yapılıcak . Server açık . oyun atmak mümkün hala . şikayet olursa adminlerin msn i de açık .
@Vodkia : Bazı adminler görevden alındı bazı adminler kendi istekleriyle görevden ayrıldı . ve bunun hakkında uzun bir süre forumda tartışıldı .
Not : Bende tam bir bilgiye sahip değilim.

Emusnica
12/08/2011, 18:30
Biraz dışardan gördüklerimi, birazda içeriden bildiklerimi aktarayım;

Nadasa çekilmiş durumda şu anda xnape yönetimi, yeni client yapımıyla uğraşıyorlar, lan game destekli dota2 ve diğer oyunları destekleyecek bir projeleri var bildiğim kadarıyla. Bu yönetimden aldığım bilgiydi.

Dış gözden gördüklerim, server açık, forumları kapalı. Çok büyük bir stratejik hata olduğunu düşünüyorum ben, forum bir community'nin olmazsa olmaz bir parçası, bir birleştiricidir aynı zamanda. Kullanıcı kayıpları mevcut ama yeni clientle birlikte ortamı toparlayacaklarını düşünüyorlar.

Sonuç: yollarına devam ediyorlar, ne kadar tutarlı olunacak şu anda muamma, geçmişimden dolayı hala sempatim var, ayrıca içlerinde ciddi anlamda yetenekli çocuklar var, umarım başarılı olurlar.

vOdkia
14/08/2011, 00:08
Biraz dışardan gördüklerimi, birazda içeriden bildiklerimi aktarayım;

Nadasa çekilmiş durumda şu anda xnape yönetimi, yeni client yapımıyla uğraşıyorlar, lan game destekli dota2 ve diğer oyunları destekleyecek bir projeleri var bildiğim kadarıyla. Bu yönetimden aldığım bilgiydi.

Dış gözden gördüklerim, server açık, forumları kapalı. Çok büyük bir stratejik hata olduğunu düşünüyorum ben, forum bir community'nin olmazsa olmaz bir parçası, bir birleştiricidir aynı zamanda. Kullanıcı kayıpları mevcut ama yeni clientle birlikte ortamı toparlayacaklarını düşünüyorlar.

Sonuç: yollarına devam ediyorlar, ne kadar tutarlı olunacak şu anda muamma, geçmişimden dolayı hala sempatim var, ayrıca içlerinde ciddi anlamda yetenekli çocuklar var, umarım başarılı olurlar.

Ben forumun kapalı olmasndan yola çıkarak ve bazı okuduklarımdan dolayı yapmıştım üstteki yorumu,, bu daha bilgilendirici oldu. Senin yorumundan çıkardığım sonuç: Forum yenileniyor,, DotA 2 çıkınca server bi süre kapanıcak,, bi süre sonra DotA 2 ile yola devam edilcek.

Yalnız o yönetici katliamı cidden üzücü,, çoğunuzu pek tanımasam da aranızda eskiden tanıdıklarım vardı,, yöneticiler de yeternce kaliteliydi,, çalışkan bi kadro gibi görünüyordu,, yani hiçbişey eksik kalmıyordu en azndan ve aylık videolar gibi ekstralar vardı.

Ben de oynuyordum Xnape'te,, geçenlerde girdim,, oyuncu yoktu neredeyse.

Timeout
08/09/2011, 12:46
Ya bi karmaşa oldu, eski ortam yok oldu xnape kapandı artık yeni proje cıktıgında daha guzel olur insallah, cokda bisey sölemek dogru olmaz bastan ama Emin abi anlatmıs ne diyeyim emin abi diyosa dogrudur :D :facepalm:

krAnk
17/10/2011, 03:27
Suanda kapalı galiba. Xnapede oynamayı gerçekten çok istiyorum inş en yakın zamanda bır bilgi verirler.