PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nedir bu hostların hali?

gok
13/11/2010, 00:44
Ben böle terbiyesizini allaksızını görmedim.

rahatsiz nickli host yaklaşık 3-4 gün önceki gece 01.00 civarlarında hem ezildiği hem takımca yenildiği bir oyunda beni banlayıp kicklemiştir.

Sebebi ne midir?
Bunlar 8 arkadaşlarmış , rahatsiz nickli hostun takımndaki bir arkadaşı bizim onların son kulelerini bd yaparak aldığımızı iddia eder, bizim takımdan bunların bir arkadaşı durumu izah eder bende o sırada acıkmaya calısırm bd olmadgına, ama rahatsiz in cevabı sen burda konusamazsın sen kımsın ki diye asağılar bende agzının payını oyunda verırırm artık rahatsizi kese kese son kesişimde bu durumu kaldıramayıp egosunu bastıramayıp, banlayıp sonrada kickler.

Ben sonra replay alamadıgımdan bu durumu kanalda guardı rahatsiz edicek kadar cok paylasırım, sonra fark ederim ki aynı kişi bu durumu cok tekrarlamaktadır, ben paylastıkca daha 2gun önce öglen vaktı daha 10dk oyuna quit attıgını, bugun aksama doğru gene tum herkesi banlayıp oyunu endledıgını kanaldaki baska kişilerden öğrenirim ve bunda dolayıda bunu burda paylaşma ihtiyacı hissettim.

Bu terbiyesiz sahıs su gunlerde ben bu kadar çok paylastıkca adi gibi rahatsiz olmustur ve artık benim cıktıgımı kanala yazar, tabi muhtemelen o ve arkadasları yalana devam edip burda bu dediklerimi yalanlamaya calışabilir.

Sonuçta size kalmış ben sizler için bunu yazdım, boşuna oyununa girip zaman öldürmeyesiniz aynı zamanda terbiyesizin ve egoistin önde gideniyle uğraşmayınız diye paylaştım okadar.

kUnTiGeR
13/11/2010, 00:45
saolasın ...

Exodus
13/11/2010, 01:01
valla aynı konudan bende konu actım bıktım ya