PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berserk-Stop

Woolridge
11/08/2011, 13:28
ET'de görmüştüm sanırım böyle bir konu Krizalid berserk kullanıldığı zaman stopa basarsanız anismasyon yenilendiğinden daha çok döner diyordu(axe için.) karşı taraf stop kullanabiliyor mu? doğruluğu nedir? anlatamamış olabilirim :o_o:

Edit: ET de verdiğin cevaptan birşey anlamadım Boris. :'( mantığını çözemedim

huf
11/08/2011, 15:31
hurafe bunlar.

ViktorReznov
11/08/2011, 16:00
Axe'in dönmesi için attack yapılması gerekmez.Tıpkı Phantom Lancer'ın ilisyon çıkarması gibi.Attack animasyonu başladığı gibi daha attack damage gelmeden spell triger olur.Berserk yerseniz attackı durdurabilir fakat bildiğim kadarıyla attack animasyonunu durduramadığınız gibi animasyonu hızlı bir şekilde resetlediğiniz için Axe'in belli süredeki dönme sayısını arttırmış olursunuz.Velhasıl attack yapmayı kesmede başarılı da olursunuz.(Yani neymiş Axe Berserk açtıysa boşuna durdurmaya çalışmayın. Adama damage veremediğiniz gibi daha da çok Counter Helix yersiniz:))

Ayrıca buna benzer olarak Enc'in Untouchable, Viper'ın Corrosive Skin, Centaur'un Return,Tiny'nin Craggy Exterior de dahil.Şimdilik aklıma gelenler.

Özet olarak yukarıdaki skillerde maruz kalan sürekli stop yaparsa, daha etkili efekt alır.

Woolridge
11/08/2011, 16:28
mekanik karışık iş yea

@huf :( :(

Krizalid
11/08/2011, 17:26
ET'de görmüştüm sanırım böyle bir konu Krizalid berserk kullanıldığı zaman stopa basarsanız anismasyon yenilendiğinden daha çok döner diyordu(axe için.) karşı taraf stop kullanabiliyor mu? doğruluğu nedir? anlatamamış olabilirim :o_o:

Edit: ET de verdiğin cevaptan birşey anlamadım Boris. :'( mantığını çözemedim

Berserker's Call heroyu stoplamanıza engel değil tabii ki. Ancak Berserker's Call etkisindeyken heronuza kısa zaman aralıklarıyla (0.1 sn galiba) saldırı komutu gönderilir. Siz stop komutu verseniz de peşisıra hero hemen saldırıya geçer, durduramazsınız + Helix'i daha çok çalıştırırsınız.

Woolridge
11/08/2011, 17:30
Komutu verebiliyoruz ama işlemiyor. sanırım böyle?

BorisPeace
11/08/2011, 18:24
Ancak Berserker's Call etkisindeyken heronuza kısa zaman aralıklarıyla (0.1 sn galiba) saldırı komutu gönderilir.

Eğer böyle olsaydı, Call yemiş bir Tiny yine de Axe üzerinde AvaToss kullanabilirdi (:

Krizalid
11/08/2011, 19:59
Eğer böyle olsaydı, Call yemiş bir Tiny yine de Axe üzerinde AvaToss kullanabilirdi (:

Tam aralığı bilmiyorum, 0.1 sn'den daha küçük olabilir ancak metodun bu şekilde olduğundan eminim. Tiny'nin cast animation'u tam sıfır değil, ama Invoker'ınki tam sıfır; verdiğin örnek konuyla alakasız gibi geldi bana şimdi :D

edit: Smiley'lar ne kadar cıvık ": P" yapınca kendimden utandım. Biz phpbb2 gençliğiyiz ya sevmiyoruz böyle şeyleri :(

BorisPeace
11/08/2011, 20:35
Yeterince az diye onu örnek vermiştim :(

huf
12/08/2011, 02:03
ben berserk yediğimde heroyu sürekli başka yere yönlendirip lothar basabiliyorum, bozulmuyor lotharım hatta.

FroStly
12/08/2011, 02:08
ben berserk yediğimde heroyu sürekli başka yere yönlendirip lothar basabiliyorum, bozulmuyor lotharım hatta.

emin Misin :S

huf
12/08/2011, 03:35
ice frog'un bana özel uygulaması olabilir tabi...

Lexsarko
12/08/2011, 11:50
Single Player'da nickime Huf yazdım, denedim, oldu.

Krizalid
12/08/2011, 12:34
emin Misin :S

Mümkün. Item büyülerinin cast animation'ları olmadığı için Berserker's Call etkisindeyken lothar'a basılabilir. Sonra tekrar tekrar her atağınızı stoplarsanız, invisiniz de bozulmaz. Ancak yine de Counter Helix kontrolü yapılır ve Counter Helix invisible ünitelere vurabilir.

WeRdeR WeReMeM
12/08/2011, 13:21
Berserk görmesek yedirceksiniz heeee bırakın kolpa oyunları ;)

BorisPeace
12/08/2011, 13:22
Tam aralığı bilmiyorum, 0.1 sn'den daha küçük olabilir ancak metodun bu şekilde olduğundan eminim.

Eminim demeden önce biraz düşün (: 0.1 saniyeden az sürelerle ünitelere sürekli saldırı komutu verilseydi, o üniteler asla saldıramazdı :D Tam hatırlayamadığım için koda şimdi hızlıca baktım da, Axe Call bastığında etrafındaki Shackle ile tutulmamış ve Cyclone kullanılmamış üniteleri seçip onları kaydediyor ve chest bölgesine animasyonu koyuyor. Daha sonrasında ise onlara 1 kez saldırı komutu veriyor ve sürenin bitmesini veya bu ünitelere başka bir emir verilmesini bekliyor.

WeRdeR WeReMeM
12/08/2011, 14:09
Eminim demeden önce biraz düşün (: 0.1 saniyeden az sürelerle ünitelere sürekli saldırı komutu verilseydi, o üniteler asla saldıramazdı :D Tam hatırlayamadığım için koda şimdi hızlıca baktım da, Axe Call bastığında etrafındaki Shackle ile tutulmamış ve Cyclove kullanılmamış üniteleri seçip onları kaydediyor ve chest bölgesine animasyonu koyuyor. Daha sonrasında ise onlara 1 kez saldırı komutu veriyor ve sürenin bitmesini veya bu ünitelere başka bir emir verilmesini bekliyor.

Buda demek oluyorki bir hack programı yapılabilir ve oyunun sonu anlamına gelir :D

Lexsarko
12/08/2011, 14:30
Sadece berserke karşı bir hack programı...

WeRdeR WeReMeM
12/08/2011, 15:33
Ortak :( :(

Lexsarko
12/08/2011, 17:26
Ortak :( :(

Hayallere dalmıştım ortak :D

FroStly
02/09/2011, 02:24
Mümkün. Item büyülerinin cast animation'ları olmadığı için Berserker's Call etkisindeyken lothar'a basılabilir. Sonra tekrar tekrar her atağınızı stoplarsanız, invisiniz de bozulmaz. Ancak yine de Counter Helix kontrolü yapılır ve Counter Helix invisible ünitelere vurabilir.

Dediğin Şey Sanada Mantıklı Geliyor Mu ?

Wind Walkda Hrhangi Bir Atack Veya Skill Kullandığında Otomatikman Wind Walk Yok Olur Ve Axeyi Döverken Lothara Sonrada "S"ye Bassakda 0,00000000000000000000..1 Saniyede 1 Vursak Bile Gene Lothar GG Olur.Ki Ona Keza Berserkde Lotharda Bir Hurafedir :D

Lexsarko
02/09/2011, 02:28
Dediğin Şey Sanada Mantıklı Geliyor Mu ?

Wind Walkda Hrhangi Bir Atack Veya Skill Kullandığında Otomatikman Wind Walk Yok Olur Ve Axeyi Döverken Lothara Sonrada "S"ye Bassakda 0,00000000000000000000..1 Saniyede 1 Vursak Bile Gene Lothar GG Olur.Ki Ona Keza Berserkde Lotharda Bir Hurafedir :D

Dediği şey mümkün ve sık kullanılan birşey. Saldırı tamamlanmadan örneğin ranged üniteler için missle çıkmasına müsade etmeyecek şekilde stop veya move komutu spamlarsanız görünmezliğiniz bozulmaz.

FroStly
02/09/2011, 02:29
Aslında Denemeden Yorum Yapmak Saçmada Ne Biliyim Düşününce 0.o