PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ban yemişim.

QollateraL
18/11/2010, 21:23
Arkadaslar bugün garenaya girmeye çalıstım ve ban yediğimi ögrendim.
Arkadasım bugün mh ile benim hesabımdan oyuna girmiş ve sanırım bunun yüzünden ban yedim.
Gold üyeliğimde vardı. Acaba kaç gün ban yediğimi yada itiraz edebiliceğim bi site vb.varmı ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Neveraeh
18/11/2010, 21:44
iyi olmuş mhden ban

QollateraL
18/11/2010, 21:47
MH ile hiçbirzaman alakam olmadı olamaz.
Arkadasımın yaptıgı bi hata yüzünden banlandım ve sizden yardım istiyorum.
Lütfen yorumunu kendine sakla.

FeeLPaiN
18/11/2010, 21:50
Ben değil;arkadaşım girmiş,kardeşim girmiş,kuzenim girmiş,eniştem girmiş,teyze oğlu girmiş,kankam girmiş,eski karım girmiş,annemin görümcesinin eski kocasının kızının yeni doğan oğlu girmiş gibi bahaneleri yutan temiz ve alçakgönüllü kardeşlerimiz varmı hala?Ben olduğunu pek sanmıyorum :)

QollateraL
18/11/2010, 21:54
İyide güzel kardesim burda admin yok birşey yok ben niye yalan söyliyeyim.
Ben girmiş olsaydım eğer açıkça söyler 'ban yedim ve yardımınızı istiyor' da derdim,niye yalan söyliyeyim durduk yere.
Ne yazık ki sizler yardımdan başka hertürlü yorumu yapıyorsunuz.

FeeLPaiN
18/11/2010, 21:58
Hadi bir seferlik inanalım,banının açılması için pek bir yöntem yok diye biiyorum.

Shop.Garena.com

Buraya gir,Sağ üst taraftaki Member Login'e tıkla ve banlanan accountun ile giriş yap.Unban Card Var 490 GG Shell ondan alıp kullan ve accountun açılsın :)

QollateraL
18/11/2010, 22:05
Zaten gold üyelik vardı acc'de.
Herhangi bir adminle nerden irtibata geçebilirim ? Durumu izah edersem belki anlarlar -pekte sanmıyorum ama-

QollateraL
18/11/2010, 22:15
Arkadaslar sorun bilgisayardanmış ban değilmiş. Gereksiz konu açtım sizlerden özür diliyorum.
Yardım etmeye çalısan 'FeeLPaiN' arkadaşımada teşekkür ediyorum,ilgisinden dolayı.

Herkese iyi forumlar.

Realist
18/11/2010, 22:18
Gözümüz aydın. Açılmaması dileğiyle...

cLe
18/11/2010, 22:22
Seni garenada küfür ederken gördüm ama arkadaşın,kardeşin,kuzenin,enişten,teyze oğlun,kankan,eski karın,annemin görümcesinin eski kocasının kızının yeni doğan oğluda etmiş olablir tabi

QollateraL
18/11/2010, 22:25
Küfür etmediğimi savunmadım tabiiki etmişimdir beni çileden çıkaran bir durum olmuşsa ben herzaman sözümün arkasındayımdır.

cLe
18/11/2010, 22:27
Banın sebebi küfür olabilir

QollateraL
18/11/2010, 22:28
Belkide,oda bir fikir tesekkürler.
UnbanCard almayı deneyeceğim.
İyi forumlar =)

Riptide
18/11/2010, 23:19
Arkadaslar sorun bilgisayardanmış ban değilmiş. Gereksiz konu açtım sizlerden özür diliyorum.
Yardım etmeye çalısan 'FeeLPaiN' arkadaşımada teşekkür ediyorum,ilgisinden dolayı.
Herkese iyi forumlar.

Belkide,oda bir fikir tesekkürler.
UnbanCard almayı deneyeceğim.
İyi forumlar =)

Noluyo panpa ?!

QollateraL
18/11/2010, 23:52
Arkadasımın yalanları,ben giriyorum kendi bilgisayarımdan dedi daha sonra ilk yorumu attım.
Sonra benden habersiz unbancard alıp kendini affettirmeye çalıstıgını itiraf etti.

UnbanCard ile hallettim ve birdaha arkadasım girmeyecek bu acc'ye.
4 gün içerisinde olumsuz bi hareket gördüyseniz arkadasım adına sizden özür dilerim.
İyi aksamlar arkadaslar.