PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dilenciyemi gitsin :)

Zamazingo
15/08/2011, 08:54
Evet wow yeni baslama kararı almam epey uzun sürmedi kendi basıma wow sitesinden girip oyunu indirme kararı aldım orjinal cd felan almayarak kendi sitesinden indirdim sonra bir kac gün sonra 20 lvl olup artık sınıra geldigimi anladım ve oyun süresi satan bir siteden oyun süresi aldım (90 60) gün vs vs. Neyse soruma geceyim benim wow un sitesinden indirdigim bosamıydı orjinal cd almam gerekiyormuydu yoksa baska birsey yapmam gerekiyor mu eğer aldığım oyun süresi yalan olduysa dilenciye verim mi :)

BorisPeace
15/08/2011, 10:07
Oyun süresi yok deneme sürümünde, seviye limiti var. Oyundaki her şey deneme sürümünde var, fakat 20 level olduktan sonra exp kazanamıyorsun. İstediğin kadar değişik karakter açıp 20 level'a kadar kasabilirsin oyunun neye benzediğini görmek için ama exp kazanmaya devam etmek için satın almak zorundasın. Kısaca, WoW paralı bir oyun; hem oyunu satın almak, hem de daha sonrasında aylık ücret ödemek zorundasın. Sitesinden indirdiğin ise bedava bir deneme sürümüydü (:

WeRdeR WeReMeM
15/08/2011, 10:21
Trial Account deniyor ona ;) Max. lvl 20 , trade atamıyorsun, guild invite alamıyorsun çoğu şey kısıtlı yani.Kısacası deneme sürümü işte.Sen aldın şimdi wow classic cd-key ondan sonra wow burning crasade, ondan sonra wow wotlk, ondan sonra son patch catalsym :) hepsinin cd-keylerini alıcaksın acc'ni upgrade ediceksin.Oyunu nerden indirdiğinin bir önemi yok önemli olan cd-keyleri.Aylıkda 13Euro ödüyorsun bazı sitelerde prepaid cart key satıyorlar 2 aylık 45-50 lira civarı birşey.

ViktorReznov
15/08/2011, 11:01
Ben de başlamayı düşünüyordum da ne meşakatli işmiş bea :3:

BorisPeace
15/08/2011, 11:28
Ben dün aldım Full Seti :3:

WeRdeR WeReMeM
15/08/2011, 11:32
Recruit-A-Friend Muhabbeti var wow'da arkdaşını davet edip bir kaç şeyden faydalanabiliyorsunuz.Biz yaptık 2 arkadaş.60lvl'i 1 günde kasabilirsiniz.Çok iyi exp veriyor 2 kişi kastınızmı.Mesela ben recruit ettim, recuit ettim kişiyi yanıma sumonlayabiliyorum + lvl atabiliyorum.Sonra roket geliyor recuit edene + 1 aylık ücret ödendiği zaman recuit edene 1 ay ücretsiz geliyor.Wow oynayan arkadaşlarınız varsa hemen recruit olun benden söylemesi.Çok avantaj sağlıyor lvl'inizi hızlıca kasabiliyorsunuz.Ben arkadaşımı 3güne 80 yaptım.Beraber dungeonlardan çıkmadık en baştan karakter açtık.Hiç quest yapmadık.Random Dungeon son bos kes 2 lvl birden alıyorsunuz en başlarda sonra 1'e düşüyor 60'a kadar öyle.60'dan sonra 2-3 dungeonda bir lvl alıyorsunuz 80'e kadar.80'den sonra normal kasacaksınız recuitin bir faydası olmuyor.Yanlız dikkat edilmesi gerek birşey var recuit etmek istiyorsanız ülkenizi Almanya olarak felan değiştireceksiniz.Ben size onun için bir rehber hazırlarım.Türkiye'ye kapalı nedenini bilmiyorum.

WeRdeR WeReMeM
15/08/2011, 11:34
Ben dün aldım Full Seti :3:

Bu arada Boris kaç lvlsin ??? :) 14,5 :D

Volta
18/08/2011, 16:13
ben alıcaktım parada var sonra molten mi neyse onu duydum s*ktir et dedim içimden ne verecem para giderim o parayla kendime ayakkabı falan alırım dedim moltenden oynuyorum simdi cataclsym yok ama olsun oynanıyor bildigin wow bence verme yok yere para biriktir bir şeyler alırsın kız arkadaşına falan..

WeRdeR WeReMeM
18/08/2011, 16:20
Free serverlar ağzına kadar bug dolu nasıl oynanıyor ? Ben o işin içindeydim bug yok demeyin sakın.Bug olmayan Wow serveri sadece blizzard'ın serveri ;) Aksini ıspatlayan olursa kendi charımı cd-keyler'le birlikte vericem. Free server kadar leş birşey yokmuş ya bunu orjiye başlayınca anladım.Bende açtım zamanında kaç kere wow serverı ki özellikle son açtığımızda moblar,guardlar, itemler vs. btün herşeyi düzeltmiştik.Genede yaramaz olmaz olamaz.

TauHunter
31/08/2011, 23:27
ben alıcaktım parada var sonra molten mi neyse onu duydum s*ktir et dedim içimden ne verecem para giderim o parayla kendime ayakkabı falan alırım dedim moltenden oynuyorum simdi cataclsym yok ama olsun oynanıyor bildigin wow bence verme yok yere para biriktir bir şeyler alırsın kız arkadaşına falan..

Hangi server? Eğer Sargerasta oynuyorsan görüşebiliriz.

Volta
03/09/2011, 03:15
Bug mu o ne yenir mi? vallahi 3 4 günde bir denk geliyorsa geliyordu ben orjinalini de oynadım 1 ay arkadaşımındı molteni de fark yok sadece wow orjinali daha prolar için oyuna yeni başlayacak moltenden öğrensin sonra gitsin alsın orjinali, 1 ay 2 ay öğrenmek için para harcamayın belki hoşlanmazsınız,parayı sokaktan topluyorsanız ne alâ.

WeRdeR WeReMeM
03/09/2011, 14:28
Bug mu o ne yenir mi? vallahi 3 4 günde bir denk geliyorsa geliyordu ben orjinalini de oynadım 1 ay arkadaşımındı molteni de fark yok sadece wow orjinali daha prolar için oyuna yeni başlayacak moltenden öğrensin sonra gitsin alsın orjinali, 1 ay 2 ay öğrenmek için para harcamayın belki hoşlanmazsınız,parayı sokaktan topluyorsanız ne alâ.

Bug sıçıyor o server nasıl 3*4 günde bir denk geliyor o nedemek ? Bir yaratk değilki bu 3*4 günde bir gelsin.

Volta
03/09/2011, 15:30
basıma gelen takılmalardan bahsediyorum bug olarak ama 2sinde de oynamıs biri olarak çok bir fark göremedim ben ondan bahsediyorum

TauHunter
03/09/2011, 17:56
basıma gelen takılmalardan bahsediyorum bug olarak ama 2sinde de oynamıs biri olarak çok bir fark göremedim ben ondan bahsediyorum

molten lag kusuyor+dungeonlar scriptlenmemiş :S